Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Moderátor: Streamaudio

Lezárt
Avatar
leslie10
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013.02.25., hétf. 19:53
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Re: HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: leslie10 »

Lehet. hogy túl erős a marketing.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Nekem a tapasztalatom, hogy akiktől vettem Hidiamond D2 és D3 kábeleket az évek alatt, azok általában D4,D5-re léptek márkán belül.... Mondjuk a D5,D7 árai nem nekem valóak. Sőt, ha lenne rá keretem, akkor sem vennék kábelt annyiért. Legyen az Hidiamond, Nordost, Kubala Sosna, Lessloss stb....
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Online
Avatar
Taarzan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2016.05.09., hétf. 21:48
Értékelés: 112

Re: HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Taarzan »

Nem lehet, hogy ugyanaz forog? Megveszi... kipróbál ... "nem lett sonusfaber a magnatból" ... elad.
(Nem megsértve senkit!)
Naim SuperUniti - Naim CD5x - Naim HiCap2 - Naim ND5 XS / Naim NAC202/NAP200 - MonitorAudio Gold100 / AudioSolution Figaro BL
ISOL-8, Furutech, QED, DNM, Viablue, RiCable

Avatar
Linn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2010.03.18., csüt. 20:29
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Békéscsaba

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Linn »

Hali! Az adáshirdetéseket figyelve mi lehet az oka annak, hogy ilyen sokan meg szeretnének szabadulni ezen drága kábelektől?
Pl:http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f ... 0a4dffca82
http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f ... 0a4dffca82
http://www.avx.hu/forum/viewtopic.php?f ... 0a4dffca82
És még sorolhatnám. Miért vállalják be az anyagi veszteségeket?
Solidsteel asztal, Isotek GII Sigmas tápszűrő
Linn Sondek Lp12,Mose-Hercules, Ittok LVII, EMT HSD 006 MC hangszedő
Marantz SA-15S1
Unison Research Sinfonia+Simply Phono,
Sonus faber Venere 2.5
Kábelek: Van den Hul

Avatar
Zolee6969
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2019.10.22., kedd 10:12
Értékelés: 26

Re: HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Zolee6969 »

Bocs, elírtam. A D5 tápkábel helyett a D5 hangfalkábelt kellett volna írnom.
Gauss Neuron Insane végfok,GAMUT 3Di előfok,3D Nano SIGNATURE V5-streamer,Audio Physic Codex hangfal,Transrotor Fat Bob S TMD lemezjátszó,EMT JSD Pure Black,TR5009 hangkar,TEP kábelek,TEP trafó,SONY CDPXA50ES SwobodaCD,Finalizer Lite,Hydra Ceramic Natural LAN

Avatar
Zolee6969
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2019.10.22., kedd 10:12
Értékelés: 26

Re: HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Zolee6969 »

Én is csak a legjobbakat tudom mondani Ákosékról, segítőkészek, igazi öröm náluk a vásárlás, ami sajnos nem mondható el több itthoni kereskedőről. A Hidiamond kábeleket tesztre kaptam tőlük. Én még nem vagyok annyira vájtfülű és bevallom nem is hittem abban, amit Ákos mondott, hogy a megfelelő kábelek akár 30-50 százaléknyi hangélmény emelkedést is jelenthetnek. Rendszeremben már egyértelműen kijött minden egyes kapott kábelnek az egymáshoz viszonyított hangja is. A tesztre kapott D5 tápkábelt vissza kellett adnom, mert más méretben rendeltem meg. Amíg nem jött meg ez a kábel addig gyakorlatilag nem is hallgattam zenét, mert ég és föld volt a "filléres" és a D5 közötti különbség.

Ezen kábelek minőségét, árértékét az is mutatja, hogy egy egy használt kábel ha meg is jelenik itt a fórumon eladásra, pillanatok alatt elkel. Jól tartják az értéküket is, különösen a gyengélkedő forint esetében.
Hajrá Hidiamond, hajrá Streamaudio!

leborulok.gif
Gauss Neuron Insane végfok,GAMUT 3Di előfok,3D Nano SIGNATURE V5-streamer,Audio Physic Codex hangfal,Transrotor Fat Bob S TMD lemezjátszó,EMT JSD Pure Black,TR5009 hangkar,TEP kábelek,TEP trafó,SONY CDPXA50ES SwobodaCD,Finalizer Lite,Hydra Ceramic Natural LAN

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


HiDiamond Diamond USB1 - Új prémium kategóriás USB kábel hamarosan a HiDiamond kínálatából...akik a régi Reference-t próbálták azok elérhetőbb áron tudják mire számíthatnak, akik nem, azoknak melegen ajánlott egy otthoni meghallgatás....
 

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Columbiai
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2016.05.02., hétf. 23:11
Értékelés: 51

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Columbiai »

Mindenkinek feltétlenül ajánlom ezeket a fantasztikus kábeleket és a segítőkész, hozzáértő Stream-os fiúkat!
McIntosh MA12000
Vincent Audio PHO-701
Pro Ject 2 Xperience Akryl/AT VM740ML
SF Olympica Nova 3
Audiolab 8300 CD&DAC
PSAudio P-10
HiDiamond 7 hangsug./HiDiamond D2 XLR//HiDiamond 4 táp kábelek
Pillartech A.,Vibra-R, Entreq Mininus VF

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: tigris »

Ezekkel szemezgetek én is, emailben már beszéltem egy kollégával a kábelekkel kapcsolatban. Még alszom rá egyet, mert sok kellene, és az nem 2 forint, egyesével cserélgetni meg nem sok értelmét látom.
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Hidiamond Diamond 2 és 3 tápkábel teszt
 
http://www.streamaudio.hu/hirek-tesztek ... -2-3teszt/
 
 

 

 
 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Fish »



Szia, 3 méter feletti méret csak rendelésre jön...most jön árunk, de a köv rendelésnél tudunk hozni...árat majd privátban
Üdv Miklós

oksi köszke
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Szia, 3 méter feletti méret csak rendelésre jön...most jön árunk, de a köv rendelésnél tudunk hozni...árat majd privátban
Üdv Miklós
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Fish »


Hello Uraim!
 
ebből létezik 4 v 5m is kiszerelés is? 3m találok csak a weben!
 
HiDiamond DIAMOND 3 Audiophile mélysugárzó kábel
 
köszi
 
gyuri
 
 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Fish »


HiDiamond Evolution HDmi , csak ajánlani tudom. tegnaptól nálam is ez köti össze  a lejátszómat az erősítőmmel egy 2m-es db! Érdemes rápróbálni ,nagy meglepi érheti azokat is akik árban komolyabbat használnak  ,valóban nagyon komoly kis kábel ez!      nálam hangra előre lépés volt ,egy nordost hdmi-t cseréltem le rá!
Köszi Streamaudio!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


HiDiamond Phono 0 phono kábel teszt
 

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

HiDiamond Hifi - Audiophile kábelek

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Egy különleges kábelgyártó céget üdvözölhetünk hazánkban, melynek neve HiDiamond. A felső kategóriás kábelekre szakosodott manufaktúra, Olaszországban készíti csöppet sem hétköznapi termékeit.
A HiDiamond egy létfontosságú dolgot garantál, hogy termékei tökéletesen tiszta jelátvitelt biztosítanak, a hang útjába nem állnak, a zeneiséget viszont a tőlük telhető legjobb módon továbbítják. A céget egy Salvatore Filippelli nevű úriember alapította az ezredfordulón, és termékeivel igény szerint akár egy komplett hifi sztereó készülékláncot is összeköthetünk. Kínálatuk igen sokrétű, pl. tápkábeleket (sőt, tápkondicionálót) is szerepelnek benne, de még egyedileg gyártott USB kábelt és hangfalterminál áthidalót is készítenek.

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Lezárt

Vissza: “StreamAudio Kft”