Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Moderátor: Streamaudio

Lezárt
Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Üdv,
 
lesz nyílt nap holnap is? Vagy idén elmarad?

 
Idén konkrétan nem tartunk nyílt napot, de nyílt nap az egész év...bármikor szívesen látunk mindenkit, nyugodt körülmények között egyeztetés után! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Nem lesz idén.
 
kösz 

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Nem lesz idén.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Üdv,
 
lesz nyílt nap holnap is? Vagy idén elmarad?

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Második Hifi és Házimozi találkozó néven újra nyílt napot szervez november közepén a többek között a Accuphase, Thorens, Quadral, Thiel és Audia Flight márkákat forgalmazó Stream Audio, amelyen a kedvezményes vásárlás és a hifi illetve házimozi bemutatók mellett kötetlen beszélgetésre is lehetőség nyílik.
 
A nyílt hétvége okán a céghez ellátogató érdeklődők először találkozhatnak a Stream Audio Kft. portfóliójában új márkaként debütáló, immáron több mint 30 éves gyártó, az Audio Physic high-end hangfal újdonságaival, az új Quadral – AURUM R9-es sorozat egyes tagjaival, valamint a szintén újdonságnak számító prémium kategóriás Lindemann Musicbook család High-End DAC és hálózatos audió lejátszó eszközeivel. 
A hangsugárzók kiszolgálása a japán Accuphase, az olasz Audia Flight és a német Vincent Audio készülékeivel hallgatható meg, amik között mindenki megtalálhatja a hangkarakterében megfelelő igényeit.
 

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Idén is lesz nyílt nap a novemberi kiállítás idején?
 
Tervekben szerepel valami hasonló...sőt lehet idén két hétvégét is megszervezünk, okulván a tavalyi látogató, érdeklődőszámból, de még agyalunk a dátumon! És persze várjuk az "utánzó" cégek reakcióit is  
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Cutler »

Idén is lesz nyílt nap a novemberi kiállítás idején?

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Tisztelettel:kiszedtem a címből a dátumot-így ha bármilyen új rendezvény van nem kell új topikot nyitni neki-folytatható!
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Fish »


Hello Srácok!
 
Köszi a tegnapi mini talit    okosabbak lettünk, és élményekkel gazdagabbak!  
 
A HiDiamond hdmi-ről meg majd még referálok felétek!    
 
köszi még 1x!
 
Fish (gyuri) 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »



Hétvégén sajnos logisztikai problémák miatt nem sikerült kijutnom a StreamAudio-hoz, de igyekeztem ezt gyorsan pótolni (ha már be is jelentkeztem, így illik).
Nem mellesleg pedig tényleg érdekelt, ha már ez az egyik hobbim. Én úgy vagyok vele a hifiben (másokkal ellentétben), hogy ami érdekel vagy kétkedem, azt meghallgatom, és utána formálok véleményt... 
 
Szóval tegnap egy órát eltöltöttem a bemutatóteremben. A sztereó lánc a Thiel monitorral is nagyon nagyon jól szólt (igazán nagyon nagyon), engem azonban mégis inkább a bemutatott hm-rendszer nyűgözött le.
A hétvégi belvárosi són nagyon örültem volna, ha ilyen hm hangot hallottam volna (vagy csak megközelítőt).
 
A szobát tökéletesen bezenélte a hm-rendszer,
- a projektor képe nekem nagyon megfelelt,
- a hang teres volt, egységet alkotott, nem dobozokból össze-vissza szólt,
- a center beszédképességével is meg voltam elégedve,
- és ami számomra a legfontosabb: valós basszushangot hallottam (hétvégén ez volt a legnagyobb hiányérzetem a belvárosban).
Én egy picit többet szeretek, de ez már teljesen egyéni ízlés kérdése - amiről nem vitatkozunk.
Viszont volt 
 
Gratulálok a terem és a kép/hang minőségéhez, másokat is zuglói zarándoklatra buzdítok
+ ami szintén nem mellékes, úgy vettem észre (vagy csak jól csinálták), hogy értelmesen és őszintén is el lehet beszélgetni a hifiről, beállításokról, tapasztalatokról stb. 
Személy szerint
- örültem, hogy találtam egy olyan forgalmazót, aki nemcsak szereti és meg akar belőle élni, de az az érzésem támadt (a fülem támogatásával), hogy ért is hozzá. Meg kell az ilyet becsülni! 
- én ha most vennék 0 km-es új, kiemelekedő minőségű sztereó vagy házimozi rendszert, tudom, hova kell mennem. És másoknak is bátran ajánlom.

 
Kedves János, 
 
Örülünk, hogy tetszettek a hallottak, látottak. A hétvégi shown kiállítók védelmében, nyilván nálunk egy jól összeállt, beállított rendszert hallhattál, és mivel mi is szinte minden évben kiállítunk (idén nem), így ismerjük a lehetőségeket, az idő szorítását, amik korlátozzák az ottani lehetőségeket. Mindezek mellett örülünk a véleményednek és bízunk benne, hogy a következő rendezvényünkön is részt tudsz venni. 
 
Köszönjük még egyszer a látogatást! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Köszönöm a lehetőséget vasárnap, egy igazi maradandó élmény volt a thiel tm3 monitor , örökre bevésődik a hangja a fülembe:)
 
Szia Peti, 
 
Mi köszönjük a pozitív véleményt, és hogy eljöttél hozzánk! Várunk a következő alkalommal is, ha gondolod!  
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
muzsikpeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 640
Csatlakozott: 2006.10.18., szer. 22:29
Értékelés: 235

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: muzsikpeti »


Köszönöm a lehetőséget vasárnap, egy igazi maradandó élmény volt a thiel tm3 monitor , örökre bevésődik a hangja a fülembe:)
 
Focal Electra 1027Be, Focal Electra cc1008Be, Focal Electra 1007be, Focal Electra IC1002, Velodyne SPL1200 Ultra, Emotiva RMC1, Rotel Rmb1095 és Rmb1075, Oppo205, Samsung 77S90C Oled, Hidiamond 7 speaker cable, Hidiamond Xlr2, Hidiamond 3 power cable, Audioquest Husky sub cable. Nordost qrt 4

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Fényképek nincsenek?
 
Sajnos nem volt időnk fényképezni...szinte egész nap jöttek a látogatók, és próbáltunk mindenkivel beszélgetni, az igényeinek, kívánalmainak megfelelni...és a következő alkalmakra tapasztalatot gyűjteni, mit, hogy csináljunk, hogy ne legyenek torlódások, fennakadások. Mindezek mellett ugyanazt az élményt bárki megtapasztalhatja (tömeg nélkül) hétköznap is egy egyeztetett időpontban, hisz miden készülék, és a bemutatót terem is rendelkezésre áll! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: tanczi »


Hétvégén sajnos logisztikai problémák miatt nem sikerült kijutnom a StreamAudio-hoz, de igyekeztem ezt gyorsan pótolni (ha már be is jelentkeztem, így illik).
Nem mellesleg pedig tényleg érdekelt, ha már ez az egyik hobbim. Én úgy vagyok vele a hifiben (másokkal ellentétben), hogy ami érdekel vagy kétkedem, azt meghallgatom, és utána formálok véleményt... 
 
Szóval tegnap egy órát eltöltöttem a bemutatóteremben. A sztereó lánc a Thiel monitorral is nagyon nagyon jól szólt (igazán nagyon nagyon), engem azonban mégis inkább a bemutatott hm-rendszer nyűgözött le.
A hétvégi belvárosi són nagyon örültem volna, ha ilyen hm hangot hallottam volna (vagy csak megközelítőt).
 
A szobát tökéletesen bezenélte a hm-rendszer,
- a projektor képe nekem nagyon megfelelt,
- a hang teres volt, egységet alkotott, nem dobozokból össze-vissza szólt,
- a center beszédképességével is meg voltam elégedve,
- és ami számomra a legfontosabb: valós basszushangot hallottam (hétvégén ez volt a legnagyobb hiányérzetem a belvárosban).
Én egy picit többet szeretek, de ez már teljesen egyéni ízlés kérdése - amiről nem vitatkozunk.
Viszont volt 
 
Gratulálok a terem és a kép/hang minőségéhez, másokat is zuglói zarándoklatra buzdítok
+ ami szintén nem mellékes, úgy vettem észre (vagy csak jól csinálták), hogy értelmesen és őszintén is el lehet beszélgetni a hifiről, beállításokról, tapasztalatokról stb. 
Személy szerint
- örültem, hogy találtam egy olyan forgalmazót, aki nemcsak szereti és meg akar belőle élni, de az az érzésem támadt (a fülem támogatásával), hogy ért is hozzá. Meg kell az ilyet becsülni! 
- én ha most vennék 0 km-es új, kiemelekedő minőségű sztereó vagy házimozi rendszert, tudom, hova kell mennem. És másoknak is bátran ajánlom.
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
study
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2013.03.09., szomb. 07:23
Értékelés: 47
Tartózkodási hely: Pomáz

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: study »


Köszönjük a látogatást és örülünk, hogy jól érezted magad nálunk! Ezúton mindenkinek köszönjük aki eljött és kötetlenül sikerült egy kellemes hétvégét összehozni! Mindenképp lesz folytatás!
Fényképek nincsenek?
BODOR AUDIO HTPC ,M2TECH HIFACE EVO TWO UNIVERSAL D-TO-D CONVERTER, C.E.C.CD 3800 , Audio Analogue Crescendo, Focal-JMLab Chorius 726, Sennheiser HD600,HIVOX CUPROPENIS 
,ALCES3,HIVOX HANGFALKÁBEL,HIVOX SZÉNSZÉLAS IC, XMOS U8 USB SPDIF


 
HTPC, KINGREX UD 384 , YAMAHA CDR-HD 1000 , Mission 731i

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Remek Volt Számomra A Nyílt Napon Való Részvétel . KÖSZÖNÖM      Nagyon JÓÓÓ Rendszert és Zenéket Volt Szerencsém Hallani / Hallgatni és Látni . Sikerült is 2 db STS cd-t  Vásárolnom , Amik Szerintem Valóban  Remek Mínőségüek   .
 
Köszönjük a látogatást és örülünk, hogy jól érezted magad nálunk! Ezúton mindenkinek köszönjük aki eljött és kötetlenül sikerült egy kellemes hétvégét összehozni! Mindenképp lesz folytatás!  
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Online
Avatar
borzy
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2012.02.18., szomb. 10:17
Értékelés: 97
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: borzy »

Remek Volt Számomra A Nyílt Napon Való Részvétel . KÖSZÖNÖM      Nagyon JÓÓÓ Rendszert és Zenéket Volt Szerencsém Hallani / Hallgatni és Látni . Sikerült is 2 db STS cd-t  Vásárolnom , Amik Szerintem Valóban  Remek Mínőségüek   .
audio research VSi75
Primare CD35 + Prisma modul
Heritage Klipsch Cornwall III
Vertere Pulse HB & X Reference Madzagok
Amikor Valamit Tökéletesnek Érzünk, Csak Arra Vágyunk,Hogy Még Jobbá Tehessük"
Touraj Moghaddam - Roksan Audio / Vertere Acoustics

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Köszönjük mindenkinek az élénk érdeklődést, ezúton jeleznénk, hogy erre a hétvégére már teljesen beteltünk, sőt...
 
A közeljövőben megpróbálunk több hasonló jellegű programot csinálni, mert úgy látszik lenne rá igény! 
 
Még egyszer köszönjük és várjuk a regisztrált érdeklődőket! 
 
 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


Jó kezdeményezés,   egyszer már elcsattogok felétek is!
 
Gyere, csak előtte jelezd mindenképp! 
Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Fish »

Jó kezdeményezés,   egyszer már elcsattogok felétek is!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Vendég

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Vendég »

UP. Jó lenne elmenni és szétnézni egyet 

Avatar
Streamaudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2007.09.25., kedd 20:09
Értékelés: 47

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

Hozzászólás Szerző: Streamaudio »


2015 November 14.-e, Szombaton és 15.-e, Vasárnap a Stream Audio bemutatótermében nyílt napot tartunk.
További részletek a képen és a linken! 
Minden érdeklődőt szeretettel várunk! 
 
http://www.streamaudio.hu/blog/cat/hire ... reamaudio/
 

Stream Audio Kft.
1142 Budapest Szatmár u. 54/b
www.streamaudio.hu

Lezárt

Vissza: “StreamAudio Kft”