Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Projektorok, vásznak, kiegészítők

Moderátor: szepi0808

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

A világ lobbizik a 3D ellen, éves szinten 15 real 3D film. Barátom ha te ezt sikernek éled meg gratulálni tudok. Én kevés lennék a 3D utálatommal, ha nem lenne mögöttem még sok sok 100 millió ember. Ettől még szeresd, van aki a fogatlan cegány asszonyt is elviszi egy körre az út széléről. Ettől nekem nem lesz kívánatos később sem.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: feherlaci »



Ott, akkor óriási gondok lehettek a beállításokkal, vagy a körülményekkel. 
Egy HD350-nek sosem lesz akkora fényereje, mint egy 3200-nak.
 
De röviden, ha mindkettőben hasonló, max 50%-os állapotú lámpa van és megfelelőek a körülmények (mármint normál vetítésre alkalmas), akkor egy mp. alatt kiderül, hogy a JVC jó, az Epson meg nem.

Atis!
Tudom az én hibám, hogy kutya futtában írok, de ezt így kell értelmezni:
"  A JVC-ben viszonylag öreg lámpa volt már megfáradt fényerővel. Nem csoda ha a Sony mellbevágó különbséget produkált!"
Kinek mi az óriási! Nekünk nem volt az mert nem fekete szobában nézzük a filmeket. Szerintem meg van még neked is a sztorira amikor majdnem vettem egy (ha jók az emlékeim) EH-TW 5500-et? Leírom még egyszer tömörítve. Két órát toporogtunk a két vetítő( 5500 vs 3200) felett kitakarva a képüket egymás után többször is, mert gyakorlatilag nem láttunk lényeges különbséget a két vetítő képe között. Lefényképeztük a vetített képeket, hogy talán majd a telefonunk kamerája lát különbséget. Volt! Szemre gyakorlatilag semmi, a lefényképezett képen is annyira kicsi volt a különbség, hogy az 5500-es eladója is elismerte, hogy értelmetlen lenne lecserélnem a 3200-at az 5500-re.
A Sony esete más. Tamás JVC-je nem mai gyerek volt. A Sony 3D képes ezért a vetítő jóval nagyobb fényerőre tud mint a JVC. Nem csoda, ha Tamás dobott egy hátast a változás láttán! De ugyan ezt érezte volna, ha éppen egy magasabb kategóriás Epsont vitt volna haza. Sötétnek nevezhető szobában (pl. Szepinél) biztosan jobban előjönnek a valamekkora különbségek, de tudnod kell, hogy sem Tamás, sem én nem vagyunk betege ennek a "sportnak" ezért nem vágnánk eret ha nem tökéletes valami. Tudod ez olyan mint amikor megveszed az autódat, néha lemosod, amikor kell meg tankolod, de nem tervezed meg minden egyes alkalomkor aprólékosan a teszkóhoz vezető útvonaladat, nem cseréled hetente a gumijaidat, hogy egy másik típussal előbb oda érsz-e, hogy vajon kevesebbet eszik-e a nyári-téli-négy évszakos vagy ilyen-olyan-amolyan a gumi mintázattal a kocsid, vagy 1-2-3-4-5 tizeddel alacsonyabb-magasabb guminyomásnál hogyan viselkedik a kocsi ... És ezt az őrületet is lehetne a házimozihoz hasonlóan a végtelenségig lehetne variálni, hiszen a házimozihoz hasonlóan, itt is minden változtatásnál változik minden vagy valami. Gondolj bele, hogy ezt valaki vagy valakik, hobbi szerűen ezt művelik (mert biztosan vannak ilyen hobbisták is).
Hogy vissza kanyarodjak a Szonihoz. Megfordult már nekem is a fejemben, hogy lecserélem a 8100-ast, de a Sony nem tud onnan vetíteni ahonnan egy Epson-JVC-Panasonic viszont simán tud. Sajnos ...           

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Ha jól emléxem akkor az EH-TW 3200-al hasonlítottuk össze a JVC-det! A két vetítő akkoriban partiba volt egymással. A JVC-ben viszonylag öreg lámpa volt már megfáradt fényerővel. 
Ott, akkor óriási gondok lehettek a beállításokkal, vagy a körülményekkel. 
Egy HD350-nek sosem lesz akkora fényereje, mint egy 3200-nak.
 
De röviden, ha mindkettőben hasonló, max 50%-os állapotú lámpa van és megfelelőek a körülmények (mármint normál vetítésre alkalmas), akkor egy mp. alatt kiderül, hogy a JVC jó, az Epson meg nem.
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: paler »



Sziasztok!
Szeretném megosztani saját,szerény véleményem a HV-65-ös Sony-ról,amiért köszönet Szepinek!
Nem vagyok nagy szaki,de azonnal szembetűnő volt a változás az elődhöz képest!!! (JVC HD-350)Természetesen a Sony javára!Tudtam hogy
lesz különbség,de nem gondoltam hogy ekkora!Sokkal nagyobb fényerő,még felkapcsolt lámpánál is vállalható képminőség.Miután felkapcsoltam
a sötétet,  bocsánat!,na elkezdtem keresni az államat!A fekete,fekete!A fehér,fehér!A színeknek mélysége van,valami elképesztő módon teltek,
anélkül hogy zavaró lenne.Az élesség is nagyon rendben van!A ventilátor a JVC-nek nagyon halk volt,a Sony ebben partiban van vele.Talán annyiban más,hogy a
frekvencia amin dolgozik picit magasabb,de nem zavaró és úgy veszem észre hogy egyre halkul.De lehet hogy csak placebo
Egy a lényeg!Nekem nagyon tetszik!!!!

Én pont a tiédhez nagyon hasonló dolgokat tapasztaltam a cserével kapcsolatba, csak én a JVC HD350-et a Sony HW55-re cseréltem le 
 
Ja és a 3D-je is jobban tetszik a Sonynak, a moziban látottakkal szemben. De ahogy odaát is írtam, azért 3D fan továbbra sem leszek 

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: feherlaci »



 
Az a lényeg, hogy neked is tetszik és szerintem jó sokáig tetszeni is fog ...

Jaaaaaaaaaa!!!
Majdnem elfelejtettem!
Azt meg le ne merd írni, hogy a nálam látott 3D kép tetszett és majd fogsz nézni 3D-s filmeket! Tudod van itt a fórumon kb. egy maréknyi ember, akik azért lobbiznak, hogy megszűnjön a 3D és elkövetnek mindent, hogy más se nézzen 3D-t, csak mert nekik nem tetszik ...
Fapaci sztereóban nézi a filmeket mégsem indított hadjáratot az 5.x, 7.x, vagy ennél több csatornakiosztás ellen, az atmoszról már nem is beszélve ...

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: feherlaci »



Sziasztok!
Szeretném megosztani saját,szerény véleményem a HV-65-ös Sony-ról,
Nem vagyok nagy szaki,de azonnal szembetűnő volt a változás az elődhöz képest!!! (JVC HD-350)Természetesen a Sony javára!Tudtam hogy
lesz különbség,de nem gondoltam hogy ekkora!Sokkal nagyobb fényerő,még felkapcsolt lámpánál is vállalható képminőség.,na elkezdtem keresni az államat!A fekete,fekete!A fehér,fehér!A színeknek mélysége van .Az élesség is nagyon rendben van!A ventilátor a JVC-nek nagyon halk volt,a Sony ebben partiban van vele.Talán annyiban más,hogy a
frekvencia amin dolgozik picit magasabb,de nem zavaró és úgy veszem észre hogy egyre halkul.De lehet hogy csak placebo
Egy a lényeg!Nekem nagyon tetszik!!!!

Ahhoz, hogy lásd az azonnali különbséget/változást nem kell a szakértelem, nem kellenek a mérő műszerek a tesztábrák meg azok az egyéb szarságok amikkel órákat-napokat játszadoznak a szenvedélybetegek ...
Ha jól emléxem akkor az EH-TW 3200-al hasonlítottuk össze a JVC-det! A két vetítő akkoriban partiba volt egymással. A JVC-ben viszonylag öreg lámpa volt már megfáradt fényerővel. Nem csoda ha a Sony mellbevágó különbséget produkált! Én is ezt a változást éltem meg amikor az EH-TW 8100-ast beüzemeltem. Az első percekben-órákban azon gondolkodtam, hogy fel kell vennem a napszemüvegemet mert majd kifolyt a szemem a fényerőtől, pedig low üzemmódban ment a vetítő. A fekete feketébb, a fehér fehérebb volt, a produkált képet jobbnak-természetesebbnek-teltebbnek-élethűbbnek láttam a 3200-hoz képest. Nálad jobbak a vetítési körülmények, nem csoda, ha változás miatt kerested az álladat ... Szerintem nem baj, ha Szepinek nyílvánosan megköszönöd(ez még nem a seggnyalás esete), hogy a listaárhoz képest jóárasítottan kaptad a cuccost. Ez jó reklám neki, hogy bővült a vele elégedettek száma! Egyébként én is onnan vásárolok ahol olcsóbb ...
Az a lényeg, hogy neked is tetszik és szerintem jó sokáig tetszeni is fog, hiszen tudom, hogy nem cserélgeted úgy a vetítőidet mint más az alsógatyát! Egyébként is generációk választják el a JVC-Sony vetítőket ...

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


Ez egy kedves vásárlónk küldte a moziszobájáról, ahol egy Screenline Amleto Diamond 4K vászon és egy Sony VPL-HW65 található.
 
 

 

 

Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


Sajnálom ha neked ez jött le!
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed.
Ne is idegesíts magad az ilyeneken, nem tetszhet az én pofám sem mindenkinek, amúgy is gondolom ki lehet a reg alatt, mert akkor regisztrált ide, mikor kirúgtak innét egy velem nem szimpatizáló emberkét. 
Boldog új évet mindenkinek!
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
akimot11
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.09.02., vas. 18:58
Értékelés: 8

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: akimot11 »


Maximálisan tiszteletben tartva persze véleményed, ennek a posztnak semmi értelme szakmailag. Szepi hájpolása meg már unalmas. Te magad mondod, nem értesz hozzá, fogalmunk nincs, milyen beállításokkal, milyen képet néztél a jvc-n, vagy most a sonyn. Ebből egy átlagos user semmiféle következtést nem vonhat le. Se pro, se kontra.
Sajnálom ha neked ez jött le!Ha figyelmesen olvastad,Szepinek egyszer mondtam köszönetet!Megérdemli maximálisan,szándékosan nem ragoztam hogy hányszor hívtam kérdéseimmel,ő mindannyiszor türelmesen
segítőkészen válaszolt.stb.stb.
A projektorról valóban nem"szakmai"véleményt írtam!Nem ez a szakmám!Ez csupán egy elégedett felhasználó tapasztalata volt,az általa tapasztalt előrelépésről.A beállításokról szándékosan nem írtam,mert ez
tudomásom szerint felhasználó,helyszín,környezet,sötétítési lehetőség(stb)függő.Egyébként csak a piros és a kék színeket kellett picit fedésbe hoznom,mert minimálisan el volt csúszva.
Mivel ez az AVmax projektor topik,úgy gondoltam,hogy helyes ha ide írom le véleményem az általuk forgalmazott készülékről a magam szerény módján.Ha szakmai vonalon akartam volna kitárgyalni
ezt a projektort,(amihez sem tudásom,sem mérőeszközeim)akkor a másik projektor topikban tettem volna.

Avatar
Zozi09
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2015.10.09., pén. 18:43
Értékelés: 9

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Zozi09 »



Sziasztok!
Szeretném megosztani saját,szerény véleményem a HV-65-ös Sony-ról,amiért köszönet Szepinek!
Nem vagyok nagy szaki,de azonnal szembetűnő volt a változás az elődhöz képest!!! (JVC HD-350)Természetesen a Sony javára!Tudtam hogy
lesz különbség,de nem gondoltam hogy ekkora!Sokkal nagyobb fényerő,még felkapcsolt lámpánál is vállalható képminőség.Miután felkapcsoltam
a sötétet,  bocsánat!,na elkezdtem keresni az államat!A fekete,fekete!A fehér,fehér!A színeknek mélysége van,valami elképesztő módon teltek,
anélkül hogy zavaró lenne.Az élesség is nagyon rendben van!A ventilátor a JVC-nek nagyon halk volt,a Sony ebben partiban van vele.Talán annyiban más,hogy a
frekvencia amin dolgozik picit magasabb,de nem zavaró és úgy veszem észre hogy egyre halkul.De lehet hogy csak placebo
Egy a lényeg!Nekem nagyon tetszik!!!!
Maximálisan tiszteletben tartva persze véleményed, ennek a posztnak semmi értelme szakmailag. Szepi hájpolása meg már unalmas. Te magad mondod, nem értesz hozzá, fogalmunk nincs, milyen beállításokkal, milyen képet néztél a jvc-n, vagy most a sonyn. Ebből egy átlagos user semmiféle következtést nem vonhat le. Se pro, se kontra.

Avatar
akimot11
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.09.02., vas. 18:58
Értékelés: 8

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: akimot11 »


Sziasztok!
Szeretném megosztani saját,szerény véleményem a HV-65-ös Sony-ról,amiért köszönet Szepinek!
Nem vagyok nagy szaki,de azonnal szembetűnő volt a változás az elődhöz képest!!! (JVC HD-350)Természetesen a Sony javára!Tudtam hogy
lesz különbség,de nem gondoltam hogy ekkora!Sokkal nagyobb fényerő,még felkapcsolt lámpánál is vállalható képminőség.Miután felkapcsoltam
a sötétet,  bocsánat!,na elkezdtem keresni az államat!A fekete,fekete!A fehér,fehér!A színeknek mélysége van,valami elképesztő módon teltek,
anélkül hogy zavaró lenne.Az élesség is nagyon rendben van!A ventilátor a JVC-nek nagyon halk volt,a Sony ebben partiban van vele.Talán annyiban más,hogy a
frekvencia amin dolgozik picit magasabb,de nem zavaró és úgy veszem észre hogy egyre halkul.De lehet hogy csak placebo
Egy a lényeg!Nekem nagyon tetszik!!!!

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



ezt akartam csatolni tegnap, csak telefonon nem ment
 
 

Reméljük, hamarosan kikerül a dobozából és kép érkezik a felületére
 
Jó munkát addig is a szoba kialakításához.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
JaSSeR
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2005.07.20., szer. 14:25
Értékelés: 53

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: JaSSeR »


ezt akartam csatolni tegnap, csak telefonon nem ment
 

"Ha a gazdagok harcolnak a szegények ellen, akkor azt háborúnak nevezik. Ha pedig a szegények küzdenek a gazdagok ellen, azt terrorizmusnak hívják."

Avatar
JaSSeR
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2005.07.20., szer. 14:25
Értékelés: 53

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: JaSSeR »

én is köszönöm szepinek, sajnos még nem a célállomáson van a vászon, de hamarosan...
"Ha a gazdagok harcolnak a szegények ellen, akkor azt háborúnak nevezik. Ha pedig a szegények küzdenek a gazdagok ellen, azt terrorizmusnak hívják."

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


Köszönöm, hogy írtatok. 
Igen, nem keveset hangoztatom, hogy érdemes kipróbálni a festett fal vagy az egyszerű fehér PVC mellett (olcsó vásznak) mellett egy minőségi vetítőfelületet is. A vége mindig ez, hogy elismerően nyilatkozik a felhasználó a minőségi felületről. 
Mindenkinek boldog ünnepeket kívánok és jó mozizás! 
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
csöpi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2006.11.08., szer. 19:08
Értékelés: 288

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: csöpi »


Helyére került a vászon,de teszt csak később,mert kölcsönben van a HDMI kábelem.De már így is izgató a látvány...
Képek:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... b%C3%A1ja/
Kép:Sony VPL-VW50
ScreenLine Amleto 250x140 1.4Gain
CD-DVD:Sony DVP-S 7700
Erősítő:Yamaha RX-A 3030
Médialejátszó:HTPC+Bluesound Node 2i
Hangfalak:Clarus Titan front,Titan center,Rhea háttér
SUB: Focal Cobalt sw800
Kábelek:Neotech-Audioquest kábelek,Néhai tápelosztó

Avatar
SzalaiPisti
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2010.01.05., kedd 17:37
Értékelés: 49

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: SzalaiPisti »


Sziasztok!!
 
Szeretném megkönnyíteni azon fórumtársaink döntését, aki még nem tudták  eldönteni , hogy falra vagy vászonra vetítsen.
 
  Tegnap került hozzám egy 213x120-as Amleto vászon. Az összeszerelés után alig vártam, hogy láthassam a Szepi által az ígért képminőség javulást. Megtörtént a projektor bekapcsolása és a legnagyobb megelégedésemre egy sokkal jobb képet láttam, mint amit eddig vetítettem. A fehérek szebbek lettek a kontraszt is sokkal nagyobb lett. Nagyobb háttérfény mellett is elfogadható képet láttam.
 
  Nagyon nem bántam meg, hogy hallgattam a nálam tapasztaltabbakra és megvettem ez a vásznat!!
 
 Véleményem szerint nem lehet a két féle vetített kép minőségét egy lapon emlteni.

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



Szepi segítségével végre birtokolhatok egy Sony HW-65-ös projektort!!!Köszönöm a segítséget,türelmet és a nem mindennapi korrekt hozzáállást!!!Sajna még,idő hiányában nem tudtam beüzemelni,de majd hétvégén...!!!
Még egyszer KÖSZÖNÖM!!!

Mi is köszönjük.
Boldog karácsonyt és jó mozizást az ünnepek alatt is
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
akimot11
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2012.09.02., vas. 18:58
Értékelés: 8

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: akimot11 »


Szepi segítségével végre birtokolhatok egy Sony HW-65-ös projektort!!!Köszönöm a segítséget,türelmet és a nem mindennapi korrekt hozzáállást!!!Sajna még,idő hiányában nem tudtam beüzemelni,de majd hétvégén...!!!
Még egyszer KÖSZÖNÖM!!!

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



Ma hozzám is megérkezett egy régi vágyam!:
Screenline Amleto 250x140 1.4Gain Fix vászon.
Köszönöm Szepinek,és az AVmax-nak a gyors,és korrekt ügyintézést.
A vászon bombabiztosan volt becsomagolva,esélye sem volt a sérülésre.
A napokban megpróbálom a helyére varázsolni,és fotókat is teszek fel.

Mi is köszönjük, várom a képeket.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
csöpi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2006.11.08., szer. 19:08
Értékelés: 288

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: csöpi »


Ma hozzám is megérkezett egy régi vágyam!:
Screenline Amleto 250x140 1.4Gain Fix vászon.
Köszönöm Szepinek,és az AVmax-nak a gyors,és korrekt ügyintézést.
A vászon bombabiztosan volt becsomagolva,esélye sem volt a sérülésre.
A napokban megpróbálom a helyére varázsolni,és fotókat is teszek fel.
 
 
Kép:Sony VPL-VW50
ScreenLine Amleto 250x140 1.4Gain
CD-DVD:Sony DVP-S 7700
Erősítő:Yamaha RX-A 3030
Médialejátszó:HTPC+Bluesound Node 2i
Hangfalak:Clarus Titan front,Titan center,Rhea háttér
SUB: Focal Cobalt sw800
Kábelek:Neotech-Audioquest kábelek,Néhai tápelosztó

Avatar
paler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 815
Csatlakozott: 2005.04.01., pén. 20:04
Értékelés: 416

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: paler »


Szepinek köszönhetően én is tagja lettem a Sony HW55-sök klubjának. Ez a csere igazából már úgy 4-5 hónapja érett bennem, és Szepinek köszönhetően végül sikerült révbe érnem. Most nagy az öröm nálunk, és mindannyian elégedetten nézzük a proji által vetíttet filmeket.  
 
Köszönjük 

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen  /emoticons/default_36_3_1.gif" alt="36_3_1.gif" data-emoticon="" />  
 

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



 
Kellemes ünnepeket és jó mozizás!
 
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
Becenev
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2015.08.25., kedd 19:14
Értékelés: -35

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: Becenev »


Köszönöm, Szepinek es az AVmax-nak ezt a csodat! 
A kep nem lett valami jo,de a gep annal inkabb.  
 


Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

AVmax projektorok, vásznak, kiegészítők

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »



Nagyon szépen köszönöm Szepinek és az AVmaxnak a csoda kütyüket.
 
Szepivel rég tartó üzelti és mondhatom baráti kapcsolat alakult ki, mindig megelégedésmre elintézett minden kérésemet, az Avmaxos kollegának meg külön köszönöm, hogy bolt zárás után várt még rám fél órát. Biztosan fogok még tőletek vásárolni.
Az árak is nagyon korrektek. Nagyon köszönöm mégegyszer szepi.
Ez nem fizetett hirdetés
 


Gratulálok még egyszer és várom a beszámolót privátban.
Köszönöm, hogy írtál pár sort.
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Válasz küldése

Vissza: “Mekka-Digital Szepi házimozi”