Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Moderátor: alto

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Kedves alto! 
Érdeklődöm, hogy a linkelt NAS kompatibilis-e a slimserverrel?
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?showtopic=13746
 
Köszönöm előre is
 
Üdv
 
freeduck

Szia,
 
Hivatalosan nem támogatott. Ettől még lehet, hogy létezik hozzá nem hivatalos megoldás, én még nem hallottam róla. A slimdevices.com fórumán érdemes körülnézni.
Egyébként hivatalosan csak a Netgear ReadyNas termékei támogatottak, ezt nálam is megveheted.
 
Üdv,
András
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 958
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Kedves alto!
 
Érdeklődöm, hogy a linkelt NAS kompatibilis-e a slimserverrel?
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?showtopic=13746
 
Köszönöm előre is
 
Üdv
 
freeduck

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Squeezebox és Transporter között van nagy hangzásbeli különbség?
Funkcionálisan a Transporter nagyjából ugyanazt tudja mint a Squeezebox, a lényegi különbség közöttük épp hangzásbeli, köszönhetően a Transporter nagyon komoly digitál analóg konverterének, a teljesen linárisan tápegységének és az általánoson igényesebb és audiofil szempontok szerint kialakított megépítettségnek.
Ahhoz persze, hogy a különbség hallható legyen, legalább ugyanannyit kell költeni erősítőre és hangfalakra is, mint magára a Transporterre.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Vendég

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Squeezebox és Transporter között van nagy hangzásbeli különbség?

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


De ha vezetékel kötöm össze a zenelejátszót meg a PC-t akkor azt a Router-töl kellene vinni vagy a gépemtöl?Ha wifi-vel kapcsolodik a zenelejátszó a PC-hez akkor a gépembe is kellene olyan rádios USB adapter?
A feleség-barátnö dologba most nem mennék bele mert hosszú és nem ide tartozik. :lol!:

Több lehetőség van. Azt hogy mit érdemes használnod, az a lakás adottságaitól függ és pl. attól, hogy a jelenlegi routered wifi képes-e.
 
Ha csak egy gépet akarsz használni, akkor kábeles kapcsolat a legegyszerűbb a szg. és a SB között. Lehet Wifi is ha pl. messze vannak egymástól, de ilyenkor persze a gépedhez kell egy adapter. Nem ismerem ezek árát, de 3-4.000 Ft-nál nem lehet drágább.
 
Ha több gép van a lakásban, célszerű routert használni. A gépek gondolom jelenleg is rá vannak valahogy kapcsolva, a SB pedig kábelesen és wifi-in is megtalálja.
 
Elvileg és a hozzáértők szerint is a kábeles kapcsolat a legegyszerűbb és a legjobb minőségű (nincs kapcsolódási probléma, nincs zavarás, nem sugároz feleslegesen, stb.)
 
Nálam wifi-n kapcsolódik a routerre, nincs vele gond így sem.

Vendég

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
A routeren keresztül lennének kapcsolatban a gépeid és a Squeezebox akár vezetékes kapcsolattal, akár wifivel. A zenehallgatáshoz nincs is szükség internetkapcsolatra (tehát a routeredből akár ki is húzhatnád a bejövő telefonzsinórt).
Ha csak egy gépről akarnád használni, akkor router sem kellene, közvetlenül arra a gépre kapcsolódna.
 
 
A Te esetedben egy dologgal lehet majd komoly gond, hardveres ütközés valószínűsíthető a feleséged és a barátnőd között. :lol!:
 
Ha ezzel sem lesz gondod, akkor valószínűleg nagyon jó plugint használhatsz, hogy elviselik egymást... :lol!:

De ha vezetékel kötöm össze a zenelejátszót meg a PC-t akkor azt a Router-töl kellene vinni vagy a gépemtöl?Ha wifi-vel kapcsolodik a zenelejátszó a PC-hez akkor a gépembe is kellene olyan rádios USB adapter?
A feleség-barátnö dologba most nem mennék bele mert hosszú és nem ide tartozik. :lol!:

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Ezek a hálózati audio lejátszók,hogy kapcsolodnak a PC-hez?Interneten keresztül?Nálam itthon kettö PC van egy komolyabb gép amin vannak a zenéim meg egy régebbi,gyengébb amit a barátnöm használ meg van egy laptopom is.Mindegyiken van internet amit egy 54M Router szolgál ki a feleségem gépét meg a laptopomat 54M USB Adapterel(802.11x) az én asztali gépem amiröl zenét szeretnék hallgatni Ethernet-es vezetéken kapcsolodik az internethez.
Az volna a kérdésem ha vennék ilyen zenelejátszót akkor elvileg a Router-röl elérné az internetet(WI-FI)?Csak a PC-vel,hogy lesz kapcsolatban? :lol!:
Nálam vezetékes telefonos net van és ugy van bekötve,hogy van a modem és abból megy a kábel a Router-ba onnan meg visszajön a gépembe.

Szia Leonitas!
 
A routeren keresztül lennének kapcsolatban a gépeid és a Squeezebox akár vezetékes kapcsolattal, akár wifivel. A zenehallgatáshoz nincs is szükség internetkapcsolatra (tehát a routeredből akár ki is húzhatnád a bejövő telefonzsinórt).
Ha csak egy gépről akarnád használni, akkor router sem kellene, közvetlenül arra a gépre kapcsolódna.
Működő internetkapcsolat esetén plusz szolgáltatásokat tudsz elérni (zenetárak, internetes rádiók ezerszám), de ezeket sajnos én nem ismerem és így nem igazán használom.
 
A Te esetedben egy dologgal lehet majd komoly gond, hardveres ütközés valószínűsíthető a feleséged és a barátnőd között. :lol!:
 
Ha ezzel sem lesz gondod, akkor valószínűleg nagyon jó plugint használhatsz, hogy elviselik egymást... :lol!:

Vendég

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezek a hálózati audio lejátszók,hogy kapcsolodnak a PC-hez?Interneten keresztül?
Nálam itthon kettö PC van egy komolyabb gép amin vannak a zenéim meg egy régebbi,gyengébb amit a barátnöm használ meg van egy laptopom is.Mindegyiken van internet amit egy 54M Router szolgál ki a feleségem gépét meg a laptopomat 54M USB Adapterel(802.11x) az én asztali gépem amiröl zenét szeretnék hallgatni Ethernet-es vezetéken kapcsolodik az internethez.
Az volna a kérdésem ha vennék ilyen zenelejátszót akkor elvileg a Router-röl elérné az internetet(WI-FI)?Csak a PC-vel,hogy lesz kapcsolatban? :lol!:
Nálam vezetékes telefonos net van és ugy van bekötve,hogy van a modem és abból megy a kábel a Router-ba onnan meg visszajön a gépembe.

Avatar
PunkHenderson
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 12:55
Értékelés: 0

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: PunkHenderson »


Mr. Henderson, ezer köszönet. Honnan tud valaki ilyeneket...?  
Elgondolkodtam, hogy ha csak ezen múlt a plugin működése, akkor eredetileg miért eleve nem így írta meg aki megírta.
 
Arra vonatkozólag nincs ötleted, hogy a sz. gép bekapcsolását hogyan lehetne megoldani a SB-ról?

Szívesen. Ránézésre elég egyértelmű volt a maxversion=7.2 az XML-ben.
 
Ha a menüben a "connect to szgépnév(IPcím) " nyomod, akkor bekapcsolja a gépedet, amennyiben a Wake On Lan engedélyezve van. Integrált hálókártya esetén ezt a BIOSban állíthatod be.

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »



A PowerCtrl plugin működik az új SC verziókkal is, a plugin könyvtárában lévő install.xml-ben kell a <maxVersion> taget javítani így:

        <targetApplication>
           <id>SlimServer</id>
                <minVersion>7.0a</minVersion>
                <maxVersion>*</maxVersion>
        </targetApplication>
 


:lol!:
 
Mr. Henderson, ezer köszönet. Honnan tud valaki ilyeneket...?
 
Elgondolkodtam, hogy ha csak ezen múlt a plugin működése, akkor eredetileg miért eleve nem így írta meg aki megírta.
 
Arra vonatkozólag nincs ötleted, hogy a sz. gép bekapcsolását hogyan lehetne megoldani a SB-ról?

Avatar
PunkHenderson
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 12:55
Értékelés: 0

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: PunkHenderson »


Időközben frissítettem a szoftvert és beigazolódott amitől tartottam. Nem működik már a kikapcsoló plugin. Találtam ugyan egy frissebb verziót, de azt is inkompatibilisnek tartja.

A PowerCtrl plugin működik az új SC verziókkal is, a plugin könyvtárában lévő install.xml-ben kell a <maxVersion> taget javítani így:

        <targetApplication>
          <id>SlimServer</id>
                <minVersion>7.0a</minVersion>
                <maxVersion>*</maxVersion>
        </targetApplication>
 



Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Szia,
 
Mit értesz azon hogy a mappában sorrendben van?
A Squeezecenter a taggelésben szereplő 'track number' info alapján határozza meg sorrendet.
Ezenkivűl az is lehet hogy "Shuffle" play üzemmódban van a Squeezebox, csak nem vetted észre.
Remélem tudtam segíteni.
 
Üdv,
András

Ez most elgondolkodtatott. Mivel a gyerekeim már rendszeresen kínozzák a SB-t, elképzelhető, hogy tényleg ez lehet a gond, feltéve, hogy ezt a beállítást megőrzi a kikapcsolás után.
Na majd később kipróbálom.
 
Időközben frissítettem a szoftvert és beigazolódott amitől tartottam. Nem működik már a kikapcsoló plugin. Találtam ugyan egy frissebb verziót, de azt is inkompatibilisnek tartja.
 
 
http://wiki.slimdevices.com/index.php/P ... rUtilities
 
Itt van pár érdekes alkalmazás, ha valakit érdekel.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Squeezebox beállításával van egy kis gondom. Zenehallgatáskor nálam nem sorrendben, hanem véletlenszerűen játsza le a dalokat, annak ellenére hogy a mappában megfelelő a sorrend. Eddig nem nagyon zavart, de azért csak jó lenne már beállítani... Ugyan ezt tapasztalom, ha a SoftSquezee-n keresztül hallgatom a zenét.
 
A menüben próbáltam keresgélni, de nem találtam ide vonatkozó beállítást.
 
 
Még egy kérdés jutott az eszembe. Nálam a 7.0.1-es szoftver verziónál működik az a plugin, amivel ki lehet kapcsolni a számítógépet a SB-ról. Működik ez a most megjelent 7.3 frissítésnél is?
 
Kösz előre is

Szia,
 
Mit értesz azon hogy a mappában sorrendben van?
A Squeezecenter a taggelésben szereplő 'track number' info alapján határozza meg sorrendet.
Ezenkivűl az is lehet hogy "Shuffle" play üzemmódban van a Squeezebox, csak nem vetted észre.
Remélem tudtam segíteni.
 
Üdv,
András
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Squeezebox beállításával van egy kis gondom. Zenehallgatáskor nálam nem sorrendben, hanem véletlenszerűen játsza le a dalokat, annak ellenére hogy a mappában megfelelő a sorrend. Eddig nem nagyon zavart, de azért csak jó lenne már beállítani...
Ugyan ezt tapasztalom, ha a SoftSquezee-n keresztül hallgatom a zenét.
 
A menüben próbáltam keresgélni, de nem találtam ide vonatkozó beállítást.
 
 
Még egy kérdés jutott az eszembe. Nálam a 7.0.1-es szoftver verziónál működik az a plugin, amivel ki lehet kapcsolni a számítógépet a SB-ról. Működik ez a most megjelent 7.3 frissítésnél is?
 
Kösz előre is

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Megjelent a SqueezeCenter 7.0 kiadásának harmadik frissítése a 7.3-es verzió. Lényegesebb újdonságai:
 
* Improved support for playing the same music on Squeezebox players in multiple parts of your house -- "sync"
o Improved synchronization and reliability of music streams from sync'd players
o Sync Internet radio, music services or your music library
o Adding/removing players for sync same on all players and Controller
o No software limits on number of players in sync
o Crossfade and gapless playback now supported during player sync
 
 
 
* Fast Forward or Rewind within a track or some streams
o Track formats: WAV, MP3, FLAC, Ogg, Wavepack
o Stream formats: HTTP/MP3, Rhapsody, MP3Tunes,
* Support for Deezer Webradio and Smartradio in France, Germany, and United Kingdom
 
* Buy a CD of the music you're listening to or browse the Amazon store and purchase CDs from Amazon using your Controller or Squeezebox. Available in Canada, France, Germany, United Kingdom, and the United States.
* New Extension Downloader to simplify adding popular SqueezeCenter plugins
o Go to Settings->Advanced in SqueezeCenter and choose Extension Downloader from drop-down menu.
o The Extension Downloader can be redirected to third-party plugin repositories listed here.
o NOTE: Don't forget to restart SqueezeCenter after installing a plugin.
* First Logitech release for ReadyNAS Pro platform
* Firmware versions
o Squeezebox 2 and 3: 120
o Transporter: 70
o Receiver: 55
o Boom: 40
o Controller: 3476
* New web skin optimized for use with screen readers
 
Squeezebox Player Support
 
* Improved reliability of WMA streams
* Turning off player also turns off digital outputs
* "Can't find SqueezeCenter" message disappears after 30 seconds, leaving blank screen on SB2/3 and Transporter or display of current time on Boom
* Factory Reset option (hold left arrow for firmware menu, Current Settings > Factory Reset)
* Wake-on-LAN (WOL) sent to SqueezeCenter 10 minutes before alarm (Boom only)
* Bass and treble controls now affect headphone output
* New LINE OUT mode for Boom's "Headphone + SUB OUT" jack
o Previous Modes
+ Headphone (Jack ON, Boom speakers OFF)
+ SUB OUT (Jack ON, Boom speakers ON with reduced bass)
o New LINE OUT mode (No reduced bass)
+ Choose ON or OFF
+ Boom speakers always ON
 
Squeezebox Controller
 
* Improved connectivity between Controller and SqueezeCenter
* New Synchronization UI
* Custom Wallpapers through SqueezeCenter
 
* Choose Player menu displays Player icons
* Expanded System Information available through Controller
* Artwork Size setting in Now Playing screensaver
* Controller Audio Playback (Beta)
* Playlist Mode/Party Mode (Beta)
 
Web User Interface
 
* Now includes album artwork from your iTunes library
o NOTE: SqueezeCenter will open iTunes while scanning the library for artwork. Please close iTunes once scanning has completed.
* Faster scanning time for MusicIP
* New LineOut plugin to control Boom "Headphone + SUB OUT" jack modes. Allows placement of Line Out menu item to Boom or SqueezeCenter Extras menu.
 
BETA SqueezePlay
 
SqueezePlay is a software-only Squeezebox player application for PC, Mac or Linux desktop. It performs all of the functions of a music player but does not require purchase of additional hardware. It can also control other Squeezebox players on your home network. It is a replacement for the SoftSqueeze application.
 
* Currently SqueezePlay is available for SqueezeCenter 7.3 only. SqueezePlay will not work with older versions of SqueezeCenter or with SqueezeNetwork.
 
 
 
A termék innen letölthető.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Ide is beírom a karácsonyi akciónk Logitechre vonatkozó részét:
- Logitech Transporter hálózati audio lejátszó: 450.000 Ft helyett 385.000 Ft!
- Logitech Squeezebox Boom: 69.900 Ft helyett 66.900 Ft!
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Nemgéza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.10.25., csüt. 22:09
Értékelés: 9

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: Nemgéza »


Büszkélkedjen már el valaki, hogy a hálózati lejátszóját miről hajtja...
 
Én annak idején kaptam néhány tanácsot, hogy mit lenne érdemes a Squeezeboxhoz venni, de akkor időhiány miatt elmaradt a "project". Most az ünnepek alatt lenne rá időm, de gyakorlatilag most is ugyan olyan tanácstalan vagyok, hogy mit is lenne jobb. Egy kis fogyasztású és teljesen csendes gép vagy egy NAS.
 
Azóta megjelent pl. az Intel Atom. Ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalata.
 
Egy boltban érdeklődtem erről, de ott azt ajánlották, hogy inkább a kétmagos változatát várjam majd meg, mert annak jobb lesz a teljesítménye (ez azért számít, mert optimális esetben ezt a gépet "kapná" meg az egyik gyerkőc, így a párhuzamos terhelést is bírnia kellene. Szerencsére nem nagyon játszanak számítógépes játékokat.)
 
A fogyasztáson és a költségeken kívül fontos lenne az is, hogy a Squeezeboxról be és ki lehessen kapcsolni a forrást, mert nekem túl messze lesz egymástól a gép és a hifi.
 
Kösz előre is a jobbnál jobb ötleteket. :lol!:

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Folytatva havi akcióinkat októberben a Logitech Squeezebox hálózati audiólejátszóját most 58.900 Ft helyett 50.000 Ft-ért, a Logitech Transportert pedig 474.900 Ft helyett 450.000 Ft-ért megvásárolhatja, amíg a készlet tart!
Az akció meghosszabítva november hónapra is!
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Hello  
Akciós Squeezebox lejátszót tudnák még vásárolni a jövő héten?
 
Üdv!

Persze.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
kelero
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2007.10.23., kedd 20:36
Értékelés: 11

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: kelero »


Hello
 
Akciós Squeezebox lejátszót tudnák még vásárolni a jövő héten?
 
Üdv!

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »

Folytatva havi akcióinkat októberben a Logitech Squeezebox hálózati audiólejátszóját most 58.900 Ft helyett 50.000 Ft-ért, a Logitech Transportert pedig 474.900 Ft helyett 450.000 Ft-ért megvásárolhatja, amíg a készlet tart!
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Megjelent a SqueezeCenter 7.0 kiadásának harmadik frissítése a 7.2-es verzió. Lényegesebb újdonságai:
* Added support for Squeezebox Boom
* Squeezebox and Transporter firmware updates to fix a number of issues
* Improved performance in web interface
* New and improved alarm clock
* Improved Rhapsody behavior
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


A Hificityn megjelent egy teszt a Transporterről.
Itt olvasható.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


A Logitech újabb termékkel jelentkezik: Squeezebox Boom.A bejelentését az utolsó pillanatban elhalasztották, de így kikerült az internetre némi információ.
A Squeezebox Boom egy beépített erősítővel és hangszórókkal felszerelt eszköz, ami leginkább a Tivoli és a Terratec Noxon termékeinek konkurenseként jellemezhető.
Így néz ki:
 
 


Most már hivatalosan is megjelent a termék.
 
Egy rövid termékbemutató video a CNET News-on:Squeezebox Boom
 
Találtam egy igen részletes white papert, ami termék belső felépítését elemzi audio szempontból, akit érdekelnek a szakmai részletek feltétlenül olvassa el:Squeezebox Boom Audio Design white paper
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Squeezebox, Transporter és Linn DS hálózati zenelejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Egy hardveres gond miatt bekakilt az XP-m, próbaképpen telepítettem a Vistát. Most - több más gond mellett - nem akar futni a Squeezecenter rendesen.  
Nem kompatibilis a Vistával, vagy csak nálam van valami gond?
 
Akinél esetleg működik ebben a kombinációban az jelezze már.
 
Köszi

Én Vistán még nem próbáltam, de javasolnám a Slimdevices.com fórumát, ott általában meg lehet találni a hasonló problémák megoldását.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Válasz küldése

Vissza: “Bartimex Audio”