Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hálózati médialejátszók

Moderátor: alto

Vendég

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem irtad milyen CD játszóval és milyen rendszeren hasonlítottad össze őket. Én egy elég jó felbontású rendszeren (lásd az aláírásban) vetettem össze a Dune és a Sqeezebox Touch hangját, mindkettőt analóg kimeneten. Ég és föld a különbség a Touch javára. Persze mint minden vélemény, ez is szubjektív.


 
Hogy magamat idézzem:
Persze ezzel nem azt mondanám, hogy nem lehet jobb hangot hallani más lejátszóból, de azért egy átlag DVD hangjánál sokkal többre képes.
Az én rendszerem közel sem olyan ársávú (szerintem a Sinusgenerátor árából kijönne az egész )
De szerintem ez az átlaghoz közelebb van, kevés nép hallgat otthon ilyen értékű rendszert.
Valóban itt minden bizonnyal kijön jobban minden finomság vagy eltérés.
De továbbra is azt mondom, hogy egy mezei DVD hangjánál többre képes a Dune

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »



Hát ezekkel azért nem értek egyet
A kis kijelzőn valóban körülményesebb a dolog, de egyáltalán nem lehetetlen.
Igaz, nem a hálózati böngésző segítségével nyitogatom meg a zenéket tartalmazó tárolót, hanem van külön indító ikonja.
Ott meg úgy ha nagyjából tisztában vagyok a mappaszerkezettel, márpedig én hoztam létre így igen nem gond meglelni bármit is.
Itt inkább az "idegen" holmiknál érzem azt, hogy nem feltétlen jó, de akkor meg be lehet a kijelzőt mint tv kapcsolni.
A hangról.
Én elég régen használom a CD játszómat, már vagy 16 éve? úgy kb Amikor meglett a Dune, és vele párhuzamosan egy olyan tároló ahol 300G körüli zenemennyiség, először kényelmi szempontból (is) azon keresztül kezdtem zenét hallgatni. De van azon jelentős mennyiségben tömörítetlen wav is, és bizony 1 év után azt mondhatom, hogy nem találom rosszabbnak a CD hangjánál.
Az analóg tápos megoldás sem a külső DAC miatt készült és -noha én nem hallottam - de mindenki azt állítja, hogy a sztereo kimenet igencsak használható hangot szolgáltat. sőt.
 
Persze ezzel nem azt mondanám, hogy nem lehet jobb hangot hallani más lejátszóból, de azért egy átlag DVD hangjánál sokkal többre képes.


 
Nem irtad milyen CD játszóval és milyen rendszeren hasonlítottad össze őket. Én egy elég jó felbontású rendszeren (lásd az aláírásban) vetettem össze a Dune és a Sqeezebox Touch hangját, mindkettőt analóg kimeneten. Ég és föld a különbség a Touch javára. Persze mint minden vélemény, ez is szubjektív.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Vendég

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Elősször is audio lejátszáshoz is szükség van bekapcsolt TV-re, hiszen a vezérlés ott történik, még a saját kijelzős modellek sem alkalmasak arra, hogy TV nélkül használjuk őket. Ez nálam már eleve kizárja a használatát zenehallgatásra. A második talán még súlyosabb kompromisszum, hogy az analóg audió kimenet egyszerűen nem alkalmas zenehallgatásra, nagyjából egy 15-20 eFt-os alap DVD lejátszó szintjén van.


 
Hát ezekkel azért nem értek egyet
A kis kijelzőn valóban körülményesebb a dolog, de egyáltalán nem lehetetlen.
Igaz, nem a hálózati böngésző segítségével nyitogatom meg a zenéket tartalmazó tárolót, hanem van külön indító ikonja.
Ott meg úgy ha nagyjából tisztában vagyok a mappaszerkezettel, márpedig én hoztam létre így igen nem gond meglelni bármit is.
Itt inkább az "idegen" holmiknál érzem azt, hogy nem feltétlen jó, de akkor meg be lehet a kijelzőt mint tv kapcsolni.
A hangról.
Én elég régen használom a CD játszómat, már vagy 16 éve? úgy kb Amikor meglett a Dune, és vele párhuzamosan egy olyan tároló ahol 300G körüli zenemennyiség, először kényelmi szempontból (is) azon keresztül kezdtem zenét hallgatni. De van azon jelentős mennyiségben tömörítetlen wav is, és bizony 1 év után azt mondhatom, hogy nem találom rosszabbnak a CD hangjánál.
Az analóg tápos megoldás sem a külső DAC miatt készült és -noha én nem hallottam - de mindenki azt állítja, hogy a sztereo kimenet igencsak használható hangot szolgáltat. sőt.
 
Persze ezzel nem azt mondanám, hogy nem lehet jobb hangot hallani más lejátszóból, de azért egy átlag DVD hangjánál sokkal többre képes.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »



A fontosabb követelményem az, hogy zenén "jó"-l szóljon (egy DAC-cal tisztességes hangja legyen pl. egy FLAC-ot lejátszva).
2 lehetőséget nézek.
Az egyik, hogy zenére Squeezebox Classic-ot, filmre Venice V13-at veszek (használtként). Ám ez a megoldás a legkevésbé szimpi, két doboz+sok kábel, a PC-nek menni zenehallgatáshoz, a filmhez a TV-nek így is úgy is menni kell.
A másik: egy dobozban legyen a két funkció, ez lehetne valamelyik Dune Smart(?).
A kérdés: mit lehet kihozni Dune-ből zene terén akár egy DAC-kal?
A 7.1 (v. 5.1) kevésbé érdekel, mert max. 5.0 jöhet szóba otthon:-(


 
Én Dune-t és Squeezeboxokat is forgalmazok, elmondhatom, van némi tapasztalatom velük. A Dune egy kiváló médialejátszó, videolejátszásra optimalizálva, abban szinte verhetetlen. Audio lejátszóként is használható, de erős kompromisszumokkal. Elősször is audio lejátszáshoz is szükség van bekapcsolt TV-re, hiszen a vezérlés ott történik, még a saját kijelzős modellek sem alkalmasak arra, hogy TV nélkül használjuk őket. Ez nálam már eleve kizárja a használatát zenehallgatásra. A második talán még súlyosabb kompromisszum, hogy az analóg audió kimenet egyszerűen nem alkalmas zenehallgatásra, nagyjából egy 15-20 eFt-os alap DVD lejátszó szintjén van. Egy jó minőségű külső DAC-al persze sokat lehet javítani a helyzeten.
Személy szerint én audiora Logitech-et, videóra Dune-t (és Popcorn-t) használok, és ezt szoktam javasolni a vevőimnek is.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
kpista
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.28., hétf. 12:05
Értékelés: 6

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: kpista »



Hát azért ha erre jársz
A Dune "csak" annyira vacak, hogy 180e ft-ért gyártottak hozzá analóg tápot, hogy még jobb legyen a hangja zenén
Én mióta megvan a wifi-s hálózata a Dune-nek szinte be sem kapcsoltam a CD játszót, mert van úgy 300Gb zene egy vinyón ami egész máshol van de remekül jön a wifin
És nagyon nagyon jól szól még a saját sztereo kimenetén is. (az 5-7.1 is igen jól)
A másik kérdésedre, sigma design csip van benne ez csinál mindent


Ezzel a 180e-es táppal felcsigáztál
Én a Smartok közül kinéztem vagy a H1 v. D1-et (közben megtaláltam és regiz-tem a dune fórumon is). Ezek egyike gondolom elég lehet, nem feltétlen kell a Max? Vagy a Prime?

Vendég

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszi a lehetőséget, sajnos nem bp-i vagyok. jó 200 km-re lakom és nem járok mostanság Bp. felé.
 
"Valószinű hogy a Logitech zenében talán!! jobb"
Igen, nekem is ez az érzésem, mert itt-ott sok felé írják, hogy a Logitech-ek jól zenélnek, egy jó (drága) DAC-kal pedig fokozható.
A Dune típusairól nem nagyon olvastam a hazai fórumokon, hogy valaki is zenére kiemelte volna. Inkább a mozi erősségét említik. Ettől még lehet jó gép zenére is, csak lehet ott mindenki inkább filmet néz, mint zenét hallgat???


 
Hát azért ha erre jársz
A Dune "csak" annyira vacak, hogy 180e ft-ért gyártottak hozzá analóg tápot, hogy még jobb legyen a hangja zenén
Én mióta megvan a wifi-s hálózata a Dune-nek szinte be sem kapcsoltam a CD játszót, mert van úgy 300Gb zene egy vinyón ami egész máshol van de remekül jön a wifin
És nagyon nagyon jól szól még a saját sztereo kimenetén is. (az 5-7.1 is igen jól)
A másik kérdésedre, sigma design csip van benne ez csinál mindent

Avatar
kpista
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.28., hétf. 12:05
Értékelés: 6

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: kpista »



Dune az jó nagyon jó
Ha Pest vagy környéki vagy szivesen megmutizom Neked (svga már túl esett ezen )
Valószinű hogy a Logitech zenében talán!! jobb de még az sem 100-as


Lacy!
A Te Dune-dben milyen konverter van? Erre sem találtam infót a termék leírásokban...

Avatar
kpista
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.28., hétf. 12:05
Értékelés: 6

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: kpista »



Dune az jó nagyon jó
Ha Pest vagy környéki vagy szivesen megmutizom Neked (svga már túl esett ezen )
Valószinű hogy a Logitech zenében talán!! jobb de még az sem 100-as


Köszi a lehetőséget, sajnos nem bp-i vagyok. jó 200 km-re lakom és nem járok mostanság Bp. felé.
 
"Valószinű hogy a Logitech zenében talán!! jobb"
Igen, nekem is ez az érzésem, mert itt-ott sok felé írják, hogy a Logitech-ek jól zenélnek, egy jó (drága) DAC-kal pedig fokozható.
A Dune típusairól nem nagyon olvastam a hazai fórumokon, hogy valaki is zenére kiemelte volna. Inkább a mozi erősségét említik. Ettől még lehet jó gép zenére is, csak lehet ott mindenki inkább filmet néz, mint zenét hallgat???

Avatar
kpista
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.28., hétf. 12:05
Értékelés: 6

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: kpista »



Ha mozizni is szeretnél,a Logitech Squeezebox nem tud filmet lejátszani.
A dune már annál inkább.
üdv svga


A fontosabb követelményem az, hogy zenén "jó"-l szóljon (egy DAC-cal tisztességes hangja legyen pl. egy FLAC-ot lejátszva).
2 lehetőséget nézek.
Az egyik, hogy zenére Squeezebox Classic-ot, filmre Venice V13-at veszek (használtként). Ám ez a megoldás a legkevésbé szimpi, két doboz+sok kábel, a PC-nek menni zenehallgatáshoz, a filmhez a TV-nek így is úgy is menni kell.
A másik: egy dobozban legyen a két funkció, ez lehetne valamelyik Dune Smart(?).
A kérdés: mit lehet kihozni Dune-ből zene terén akár egy DAC-kal?
A 7.1 (v. 5.1) kevésbé érdekel, mert max. 5.0 jöhet szóba otthon:-(

Vendég

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok!
 
Erősen mozgatja a fantáziámat egy médialejátszó - elsősorban a jó zenei minőség volna a cél, másodsorban a film. Viszont jó lenne egy dobozban, nem volna baj, ha nem feltétlen kell PC-t bekapcsolva tartani zenehallgatáshoz.
 
E 2 lejátszót néztem ki: Logitech Squeezebox (slim devices) v. valamelyik Dune Smart (H1 v. D1).
Nem hallottam még soha egyik lejátszót sem (közeli ismeretségemben sincs), ezért némi segítséget kérek Tőletek a kiválasztáshoz. E két cucc közül tapasztalatotok/véleményetek szerint melyik alkalmasabb a (zeneminőséget tekintve) egy audiofil láncba?
Köszönöm a választ!


 
Dune az jó nagyon jó
Ha Pest vagy környéki vagy szivesen megmutizom Neked (svga már túl esett ezen )
Valószinű hogy a Logitech zenében talán!! jobb de még az sem 100-as

Avatar
svga
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.05.02., kedd 18:57
Értékelés: 4

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: svga »

Optikai kijáratáról, egy komolyabb DAC nagyot dob a hangon.

Avatar
svga
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2006.05.02., kedd 18:57
Értékelés: 4

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: svga »


Ha mozizni is szeretnél,a Logitech Squeezebox nem tud filmet lejátszani.
A dune már annál inkább.
üdv svga

Avatar
kpista
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010.06.28., hétf. 12:05
Értékelés: 6

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: kpista »


Sziasztok!
 
Erősen mozgatja a fantáziámat egy médialejátszó - elsősorban a jó zenei minőség volna a cél, másodsorban a film. Viszont jó lenne egy dobozban, nem volna baj, ha nem feltétlen kell PC-t bekapcsolva tartani zenehallgatáshoz.
 
E 2 lejátszót néztem ki: Logitech Squeezebox (slim devices) v. valamelyik Dune Smart (H1 v. D1).
Nem hallottam még soha egyik lejátszót sem (közeli ismeretségemben sincs), ezért némi segítséget kérek Tőletek a kiválasztáshoz. E két cucc közül tapasztalatotok/véleményetek szerint melyik alkalmasabb a (zeneminőséget tekintve) egy audiofil láncba?
Köszönöm a választ!

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »



A Popcorn C200 vagy a Dune HD max lehet a jobb? Ismerősöm az előbbi előnyeire esküszik. NZS


Régebben a Popcornnak volt némi előnye, mostanra nagyjából kiegyenlített a helyzet. A Dune viszont kétségtelenül szebb, és sokaknak ez is számít.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: NZS »

A Popcorn C200 vagy a Dune HD max lehet a jobb? Ismerősöm az előbbi előnyeire esküszik. NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Dune Remote - Dune távirányító iPhonera
 
Az iTunes AppStoreból ingyenesen letölthető egy remekül használható iPhone alkalmazás bármely iOS 4.0 vagy újabb operációs rendszert futtató iPhone, iPod Touch és iPad készülékre. A Dune Remote névre keresztelt program gyakorlatilag az infra távvezérlő valamennyi gombját emulálja az Apple mobil eszközök kijelzőjén.
Letöltés

BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Aki új HDI Dune HD MAX lejátszót szeretne karácsonyra, még egy darab van raktáron!
 

BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
mezoi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.01.10., csüt. 21:34
Értékelés: 0

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: mezoi »

Az 1. szótag mother. De azért köszi a segítséget. Remélem boldogulok az általad megadott leírással.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Thank U. And muh'phukin' hungarian laguage?
Bár a "muh'phukin'" kifejezést nem ismerem, de gondolom magyar nyelvű leírásra gondoltál, sajnos ilyennel még nem találkoztam.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
mezoi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.01.10., csüt. 21:34
Értékelés: 0

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: mezoi »

Thank U. And muh'phukin' hungarian laguage?

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Segítsen már nekem valaki. Van egy Popcorn A-110-em, hol találok olyan leírást, hogy hogyan kell háttérprogramokat feltelepíteni rá. Pl.: Movie Jukebox, stb. Ha valaki tud ilyen leírást, segítsen már. Nagyon hülye vagyok hozzá. Előre is kösz.
Például itt.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
mezoi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.01.10., csüt. 21:34
Értékelés: 0

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: mezoi »

Segítsen már nekem valaki. Van egy Popcorn A-110-em, hol találok olyan leírást, hogy hogyan kell háttérprogramokat feltelepíteni rá. Pl.: Movie Jukebox, stb. Ha valaki tud ilyen leírást, segítsen már. Nagyon hülye vagyok hozzá. Előre is kösz.

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Az A-200-nál a hardverfejlesztés a hangot is érintette, vagy kb. maradt a A-110 szintjén és csak a HD filmek profitálnak majd igazán belőle?Vagy annyira friss még, hogy idáig nem jutottatok a hang tesztelésével?

Én továbbra sem ajánlanám zenehallgatásra, de vannak számosan akiknek megfelel erre is. Nem tapasztalunk hangban semmilyen pozitív változást.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
hubee
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.01.22., pén. 09:05
Értékelés: 142
Tartózkodási hely: Pécs

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: hubee »


Az A-200-nál a hardverfejlesztés a hangot is érintette, vagy kb. maradt a A-110 szintjén és csak a HD filmek profitálnak majd igazán belőle?
Vagy annyira friss még, hogy idáig nem jutottatok a hang tesztelésével?
Szeretem a változatosságot :)
---------------------------------

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4124
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Hálózati médialejátszók

Hozzászólás Szerző: alto »


Sziasztok! 
Popcorn Hour NMT A-200 van most raktáron? Mi most az ára?
 
Üdv
 
Tibor

Szia, van raktáron és 53.750 Ft az ára.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Válasz küldése

Vissza: “Bartimex Audio”