Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Fül és Fejhallgatók

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 56

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.10.12., szomb. 09:11

A Stax fülesek éppolyan megosztóak mint a Martin Logan hangfalak. A sztatikus driverek annyira másképp szólnak mint a dinamikus társaik, hogy ez vagy szerelem első hallásra, vagy instant elutasítás.
[/quote]

Nekem nincsenek előítéleteim. Egy 2.3milliós rendszertől azt vártam, hogy hanyatt vágom magam. Ne ez nem történt meg. Lehet itt szépíteni a dolgokat, de nekem senki se mondja azt, hogy egy ilyen kaliberű szerkezettel csak kamarazenét érdemes hallgatni. Sajnos manapság ez megy a nagy rendszerek területén is. Csilli-villi több százezres-milliós hangfalak is tragikusan szólnak különböző zenei stílusokon. Majd, ha a gyártó ezt bele meri írni a marketingszövegbe, akkor talán nem lesz annyi csalódott vásárló.

alto
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 561
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alto » 2019.10.11., pén. 08:41

MrCollector írta:
2019.10.09., szer. 11:23
Javaslom hogy Staxot hallgass meg... nemrég fejhallgató teszt körúton voltam (vásárlási szándék miatt) és a csöves erősítővel hajtott hd800 nincs versenyben egy közepes staxal sem!
Annyit el kell mondjak hogy fejhallgató szüzességem miatt teljesen nyitott voltam bármire, s nálam egyértelműen a stax nyert.
A HD800-ból a basszust hiányolja. Nálam járt a Stax SR-009 a hozzávaló erősítővel és számomra a HD800 sokkal "élvezhetőbbnek" bizonyult. Ez is mutatja, hogy ízlések és pofonok mennyire különbözhetnek.
[/quote]
A Stax fülesek éppolyan megosztóak mint a Martin Logan hangfalak. A sztatikus driverek annyira másképp szólnak mint a dinamikus társaik, hogy ez vagy szerelem első hallásra, vagy instant elutasítás.

BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.10.11., pén. 08:14

ATH-MSR7SE, örök kedvenc az új kábeleivel.
_DSC0505_210.JPG
_DSC0505_210.JPG (610.47 KiB) Megtekintve 259 alkalommal
_DSC0512_211.JPG
_DSC0512_211.JPG (511.83 KiB) Megtekintve 259 alkalommal

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.10.09., szer. 11:23

Javaslom hogy Staxot hallgass meg... nemrég fejhallgató teszt körúton voltam (vásárlási szándék miatt) és a csöves erősítővel hajtott hd800 nincs versenyben egy közepes staxal sem!
Annyit el kell mondjak hogy fejhallgató szüzességem miatt teljesen nyitott voltam bármire, s nálam egyértelműen a stax nyert.
[/quote]

A HD800-ból a basszust hiányolja. Nálam járt a Stax SR-009 a hozzávaló erősítővel és számomra a HD800 sokkal "élvezhetőbbnek" bizonyult. Ez is mutatja, hogy ízlések és pofonok mennyire különbözhetnek.

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.10.09., szer. 11:19

Szerintem ezen a fórumon bármikor rákérdezhettél volna gyakorlati tapasztalatokra a HD800-al kapcsolatban (hiszen ezért van). Más kérdés az, ki mit tart jónak, milyen rendszerben használja, milyen zenéket hallgat rajta stb. Teljesen korrekt véleményekre alapozva sem lesz azonban garantált, hogy majd neked is azonos véleményed fog-e kialakulni róla. Lehet amit te az egyéni ízlésedből, elvárásaidból hibának vélsz, mások előnyként definiálják. Ha neked a dünnyögő, szubmélyek velőtrázó jelenlétére van szükséged akkor máshol kell keresgélned. Főleg zárt vagy "félig nyitott" fejhallgatók terén. Persze ott a levegősséget fogod majd nélkülözni legtöbb esetben. Vannak akiket ezek elborzasztanak és "lineáris" (vagy annak tartott) fejhallgatókat részesítenek előnyben. És még mindig nem került szóba mit hallgatsz illetve milyen rendszerben akarod beilleszteni a fejhallgatót (a te esetedben persze már tudjuk). Sajnos, korlátozott lehetőségeik miatt, az emberek nagy része "neves" külföldi vagy hazai tesztoldalak véleménye alapján keresik az igazit. Az ezeken a helyeken olvasható jobb-rosszabb írások legszerencsésebb esetben is maximum iránymutatóak lehetnek. Sajnos a szubjektívitás és az anyagi függés sok esetben okoz(hat) nem teljesen korrekt véleményezést. A fórumokon olvasható "szakértő" véleményeket pedig jobb, ha abszolút fenntartásokkal kezeljük.
Visszatérve a HD800-ra, nekem volt (van) és elmondhatom róla, hogy megfelelő hajtással és kábellel élvezetes hangot lehet kicsikarni belőle a legtöbb zenei stílussal. Természetesen a diszkófeeling elérhetetlen vele. Viszont hozzáteszem, hogy hallottam különbséget régebbi és újabb gyártású darabok hangja között (természetesen azonos helyen és időben kipróbálva). Hallottam már több olyan fejhallgatót is, nyitottat és zártat egyaránt, amihez képest "loudnesses" hangja van. Én egyébként alaphelyzetben nem tartom olyannak. :rolleyes:
Tudom, hogy kb. 1 éve keresgéltél HD800-at. Nehezen tudom elképzelni, hogy valaki személyes tapasztalat nélkül vegyen meg egy több százezres fejhallgatót (vagy bármi mást). A hangtechnikai eszközöket lehetetlen egy tesztben bemutatni (ellentétben pl. egy fényképezőgéppel) hiszen lehetetlen közvetíteni a hangját. Magyarul egy leírás alapján nem szabad dönteni, akár ki írja is.
Nem tudom hol laksz illetve mivel közlekedsz, de Győr környékérő Budapestre vagy Bécsbe kb. 10000 Ft-ból el lehet jutni egy normális gépjárművel oda-vissza. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy mindkét helyen ki tudtál volna próbálni akár a saját erősítőddel is egy HD800(s)-t. Egy ekkora kiadással járó vásárlásnál ez bele kell, hogy férjen! Ha valaki ezen akar spórolni, ne csodálkozzon, ha csalódás éri!
Egy kicsit hosszúra sikeredet, de remélem neked és másnak is segítettem a véleményemmel a későbbieket nézve!

marconi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 72

Hozzászólás Szerző: marconi » 2019.10.09., szer. 11:08

tottyi írta:
2019.10.09., szer. 09:43
Nem gond en mindig igy jarok, hogy addig dicserik itt a dolgokat amig a sajat kornyezetemben meg tudom hallgatni oket akar tobb heten keresztul is es aztan rakerdezek dolgokra es csak akkor kerulnek elo, hogy mas is ilyeneket tapasztal csak akkor nem mondta, en pl az elso percben meg tudom mondani, hogy ez szamomra kesobb sem lesz jobb es szerintem most is ez a helyzet, legalabb is a tapasztalat ezt mutatja.
Az lenne a legjobb, hogy a hibaikat is leirnak bar tobbnyire aruljak is a dolgokat es az nem vetne jo fenyt a dolgora amit el szeretnenek adni, szerintem hamarosan lesz egy HD800 elado. Nem akarok meg tobb szazertet belekolteni, hogy elfogadhato hangot kapjak szamomra. Sajnos, hogy nincs lehetoseg elotte meghallgatnom cuccokat vagy lehetne de akkor egy 50 ezret bele kell aldoznom az utazasba vagy tobbet. :(
Bar azert remeltem, hogy egy ilyen komponensnel mar garantalt a produkcio, nem azt vitatom, hogy nem jo csak nem arra a mufajra amit en hallgatok, komolyzenere, akusztikus zenere tokeletes mert tenyleg az enekhangok azok fantasztikusak benne.
Elnezest kerek a velemenyemert. :napsut:
PierreLurneJ1,Airtangent2b,SupexSD900SuperII,Krell KSP-7B(full AudioNote recap by Tunerman),Core Audio Daido PC, CA USB/SPDIF, Marantz cda-94 jFet mod by Tunerman, Philips cd100 Tunerman full mod, Tunerman OTL twin servo, vFET srpp, Gryphon Guideline GOLD, Parabox Ellipsus mkIII, Altec 604-8G

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 409

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2019.10.09., szer. 09:43

Nem gond en mindig igy jarok, hogy addig dicserik itt a dolgokat amig a sajat kornyezetemben meg tudom hallgatni oket akar tobb heten keresztul is es aztan rakerdezek dolgokra es csak akkor kerulnek elo, hogy mas is ilyeneket tapasztal csak akkor nem mondta, en pl az elso percben meg tudom mondani, hogy ez szamomra kesobb sem lesz jobb es szerintem most is ez a helyzet, legalabb is a tapasztalat ezt mutatja.
Az lenne a legjobb, hogy a hibaikat is leirnak bar tobbnyire aruljak is a dolgokat es az nem vetne jo fenyt a dolgora amit el szeretnenek adni, szerintem hamarosan lesz egy HD800 elado. Nem akarok meg tobb szazertet belekolteni, hogy elfogadhato hangot kapjak szamomra. Sajnos, hogy nincs lehetoseg elotte meghallgatnom cuccokat vagy lehetne de akkor egy 50 ezret bele kell aldoznom az utazasba vagy tobbet. :(
Bar azert remeltem, hogy egy ilyen komponensnel mar garantalt a produkcio, nem azt vitatom, hogy nem jo csak nem arra a mufajra amit en hallgatok, komolyzenere, akusztikus zenere tokeletes mert tenyleg az enekhangok azok fantasztikusak benne.
Elnezest kerek a velemenyemert. :napsut:
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.10.08., kedd 17:44

tottyi írta:
2019.10.08., kedd 10:41
Jo napot kivanok, keresek Gyor-ben vagy kornyeken akinek van HD800-asa es hozza valo erosito esetleg ha valakinek volna csoves fejhallgato erositoje azt is szivesen kiprobalnam mert azt tanacsoltak, hogy a Violectric V200 nem a legjobb valasztas hozza es en egy picit keveslem a melyeket az igaz, hogy a hangfalaimhoz kepest de en joval tobbnek kepzeltem, hogy lesz benne.
A Violectricot eloerositonek is hasznalom es onnet megy a vegfokba de a hangfalaimon brutal melyek vannak talan tul sok is es ha a hangfalak utan kezdek el hallgatni fejhallgatot akkor nagy hianyerzetem van. sad.gif
A HD800-tól sosem fogsz olyan "mélyeket" kapni, mint egy nagyobb hangfaltól. Mellesleg nekem pl. abszolút nem jöttek be a Violectric fejhallgatóerősítők (már amiket hallottam eddig). Szimmetrikus XLR kábellel minden jobban szól, főleg, ha jobb a kábel, mint a gyári. Nekem van Woo WA6SE csöves erősítőm, amivel jól szól, de pl a Goldnote HP7-el is szépen muzsikál.

L5S1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 198

Hozzászólás Szerző: L5S1 » 2019.10.08., kedd 12:18

[/quote]

A terv valami ilyesmi csak a kozelemben nemtudok ilyen egyenrol. Bar ha ez igy van akkor az szomoru mert az plusz 2000 euro koruli kiadas meg hasznaltan is.
[/quote]

EQ. Én a helyedben azzal manipulálnék. Gondolom a lejátszó programod tud ilyet. Ráadásul nem kerül semmibe.
AK120 II - AK SE100 - Adl Stratos - HD600 - Ether C

tottyi
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2019.10.08., kedd 11:06

robi20064 írta:
2019.10.08., kedd 11:04
tottyi írta:
Jo napot kivanok, keresek Gyor-ben vagy kornyeken akinek van HD800-asa es hozza valo erosito esetleg ha valakinek volna csoves fejhallgato erositoje azt is szivesen kiprobalnam mert azt tanacsoltak, hogy a Violectric V200 nem a legjobb valasztas hozza es en egy picit keveslem a melyeket az igaz, hogy a hangfalaimhoz kepest de en joval tobbnek kepzeltem, hogy lesz benne.
A Violectricot eloerositonek is hasznalom es onnet megy a vegfokba de a hangfalaimon brutal melyek vannak talan tul sok is es ha a hangfalak utan kezdek el hallgatni fejhallgatot akkor nagy hianyerzetem van. sad.gif
Esetleg probald meghallgatni szimmetrikusan bekotve egy V281-el es lehet hogy pozitivan meglepodsz.
A terv valami ilyesmi csak a kozelemben nemtudok ilyen egyenrol. Bar ha ez igy van akkor az szomoru mert az plusz 2000 euro koruli kiadas meg hasznaltan is.
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 207

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.10.08., kedd 11:04

tottyi írta:
Esetleg probald meghallgatni szimmetrikusan bekotve egy V281-el es lehet hogy pozitivan meglepodsz.

tottyi
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2019.10.08., kedd 10:41

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.09.26., csüt. 19:37

Köszönöm! De néhánynak lassan mennie kell. :rolleyes:

alto
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 561
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alto » 2019.09.26., csüt. 16:59

MrCollector írta:
2019.09.26., csüt. 16:10
Talán az utolsó közös fotó a kedvencekről (sajnos állványhiány miatt 1-2 nem szerepel).
_DSC0424.jpg
Pöpec kis gyűjtemény.

BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

MrCollector
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: MrCollector » 2019.09.26., csüt. 16:10

Talán az utolsó közös fotó a kedvencekről (sajnos állványhiány miatt 1-2 nem szerepel).
_DSC0424.jpg
_DSC0424.jpg (609.37 KiB) Megtekintve 653 alkalommal

Elmo
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 106

Hozzászólás Szerző: Elmo » 2019.09.15., vas. 11:32

...ja MT-7 is érdekel.

Elmo
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 106

Hozzászólás Szerző: Elmo » 2019.09.15., vas. 11:30

Yamaha HPH MT-8 fejhallgatóval kapcsolatos tapasztalatok érdekelnek, bármilyen aspektusból.
Megépítés minősége, tonalitás, összehasonlítás más fülesekkel, stb. Köszönöm!

Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 112

Hozzászólás Szerző: Pedo » 2019.09.11., szer. 15:40

1_Bz_uq06y_KxTfIBWEaKSdg.jpeg
1_Bz_uq06y_KxTfIBWEaKSdg.jpeg (61.33 KiB) Megtekintve 960 alkalommal
https://www.head-fi.org/showcase/he-150 ... 81/reviews
Egy újabb játékos HE-150pro
150 ohmos füles.
Egy marék rizs az ára 😁
Ebben a 8-10 ezer forintos kategóriában számításba kell venni.

cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 39

Hozzászólás Szerző: cat7505 » 2019.09.10., kedd 23:46

bitrograde írta:
2019.09.10., kedd 15:32
A jó forrás és a rendes meghajtás még ebből a tényleg nagyon régi, V-hangképűnek mondott fülesből is hihetetlen élvezetes hangot csihol ki
Na igen, ezt a "lineáris" vs. "V-karakterisztika" promóció-dumás szembeállítást el kéne már felejteni!
Az emberi fül hallás karakterisztikájában semmi nem lineáris: sem a hangnyomás érzékelése, sem a frekvenciafüggő hagosságérzet, sem hallásküszöb görbéje (ez utóbbi pl. határozottan V alakú)....
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

bitrograde
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 885

Hozzászólás Szerző: bitrograde » 2019.09.10., kedd 15:32

Muszáj írnom erről pár sort: egyik ámulatból a másikba esek. Nem tudom a nappaliban a hangfalas rendszert hallgatni, de az ütött-kopott (na jó, nem) Sennheiser HD 250 Linear II fülhallgatómat rákötöttem a DAC-ra, amit egyetlen gombnyomással csak-DAC üzemmódból DAC-AMP működésbe kapcsoltam. A 300 Ohmos füles már -21dB-en úgy szól az audió-PC-ről, hogy elhallgatnám világba'. A jó forrás és a rendes meghajtás még ebből a tényleg nagyon régi, V-hangképűnek mondott fülesből is hihetetlen élvezetes hangot csihol ki. Pedig egy kicsit direkt meg is kínoztam.

youtu.be/rnEtnaaNWZ0
Audio-PC by zozoweb - Yulong Sabre DA8 (Hoer-Wege mods) (+ Sennheiser HD540 Reference) - Promitheus Audio TVC - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature ||| Wyred4Sound - freeba - Versalab Woodblock(s)
FiiO X5 I / Oppo DVD981 - NAD 310 - Clearaudio Delta

Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Pedo » 2019.09.09., hétf. 14:23

https://www.ebay.com/itm/SHOZY-Stardust ... 551?_ul=HU
Egy másik remek füles a Stardust bk.
Rengeteg teszt van róla, elég meggyőző. 😁

Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Pedo » 2019.09.09., hétf. 10:15

P1100057.jpg
P1100057.jpg (65.9 KiB) Megtekintve 1077 alkalommal
Műszaki adatok:

- Márka: Simphonio
- Modell: Dragon 2+
- Meghajtó: 15,8 mm Dinamikus neodímium mágnes
- Frekvenciaválasz : 20-25000 Hz
- impedancia: 16Ω
- Kimeneti hangnyomás szint : 110 ± 3dB / mW
- Maximális bemeneti teljesítmény : 3mW
- Kábelhossz: 1,2M 6N OFC
- Súly: 14g

Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Pedo » 2019.09.09., hétf. 10:06

52902845_709069596156159_6177255804601630720_n.jpg
52902845_709069596156159_6177255804601630720_n.jpg (61.46 KiB) Megtekintve 1081 alkalommal
A fordítás nem a legjobb,de a lényeget kilehet hámozni.
Már több napja hallgatóm xDSD ifi-vel, és nekem eddig ez a kedvenc fülesem.

Most el kell engednie a fülhallgató definícióit, mielőtt elolvassa a Dragon2 + -ról. Ezt is meg kell tennünk, ez egy 300 dolláros termék, amelyet szigorúan kritizálni és felülvizsgálni kell.

A mély basszussal kezdve, az illesztésétől függően jó vagy közepes mély basszussal rendelkezik, de még mindig ott van, és nagyon jó. A többi basszusgitár elég gyors, és meglehetősen jó kiterjesztéssel rendelkezik, különösen fülhallgató esetén, de mennyiségben mindig a középső tartomány és a felső középső tartomány / alsó háromszög alatt lesz.

A középtáv rendkívül tiszta, jól részletezett és mindenekelőtt igazán széles hangzású. Mind a férfi, mind a női ének természetesen hangzik, igazán jó hangzással és textúrával rendelkezik, és nagyjából minden hangzás nagyon élénk és energikus. Az általános középtáv vonzónak hangzik, és megtartja a zenében. A legnagyobb hatás az átmeneti tartománytól / a középső tartománytól származik, ahol az energia legnagyobb része Dragon2 + -ban van. Az olyan zene, mint a Jazz, egészen a popig élő és érdekesnek hangzik, a zene pedig élethűen jelenik meg általános szinten.

A magas hangmennyiség kevesebb, mint a középsugár, de nem sokkal magasabb, mivel a Dragon2 + elég fényes, hogy érdekes legyen és a zene izgalmas maradjon. A magas hangok simább textúrájúak, szemcsék nélkül, tehát mindig kissé lágyak, de jó mennyiségűek, még rock és metal zenéhez is.

A Dragon2 + felbontóképessége meglehetősen azon belül van, amit elvárhatunk egy 300 USD-os fülhallgatóról, a részletekkel együtt, míg a sub-basszus kissé illeszkedik, és még a legjobban illeszkedő sub-bass is kissé félénk a olyasmi, mint a fém, ahol a pedálok kissé lágynak érzik magukat, de meg kell jegyezni, hogy a középső meleg elég meleg ahhoz, hogy jól használható legyen a rockra, még a Pink Floyd és az idősebb rock számára is. A metal kissé boldognak hangzik a Dragon2 + -on, de ez nem rossz, csak azt jelenti, hogy valami, ami állítólag durva lehet, kissé boldogabb hangulatban adható a hallgató számára.

Ez a fajta aláírás nagyon jól működik bármival, ennek fő oka a hangminőség. Ha van valami, ami a Dragon2 + aláírásának gyengébb pontja lehet, akkor ez valószínűleg a Rap és a Hip-Hop lenne, ahol több basszus lenne szívesen fogadva, de egyébként valószínűleg azt mondanánk, hogy a Dragon2 + ugyanolyan lenyűgöző, mint a Grado fejhallgató, különösen az édes középső tartományban, de kissé lágyabb magas hangon, amely hosszabb hallgatási órákat hív fel.

Pedo
Törzsvendég
Törzsvendég

Hozzászólás Szerző: Pedo » 2019.09.09., hétf. 07:43

Dragon 2+ re
https://www.head-fi.org/showcase/simpho ... 66/reviews
Rengeteg fülhallgató van a piacon amit érdemes meghallgatni, először én sem hittem benne, de mikor meg hallgattam a dragon 2+ eldobtam az agyamat.
És kényelmes, hozza a fejhallgatók színvonalát.
Nyomoztam még miket szeretnek hallgatni, és ezeket találtam :
Yuin pk1 és pk2 a három az alja.
https://www.ebay.com/itm/YUIN-PK3-Earph ... 252?_ul=HU
Ty-Hi-Z
https://www.ebay.com/itm/TY-Hi-Z-HP-150 ... 137?_ul=HU
Persze van még bőven, de kíváncsi lennék valaki nem tett próbát ehhez hasonló fülhallgatókkal.

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 207

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.26., hétf. 22:57

A multkori RAD-0 margojara (fenntartasokkal olvasando, de egynek jo):

https://headfonics.com/2019/08/rosson-a ... -0-review/

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”