Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fül és Fejhallgatók

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezzel az egésszel annyi a baj, hogy elvárjátok emlékezzek majd 5 évvel ezelőtti bejegyzésekre, hogy honnan származik.Honnan a fenéből kellene emlékezzek arra, h ennyi idő után ez valakitől összeszedett infó, vagy a saját bejegyzésem egy termékről? Még most sem emlékszem, hogy belinkeltétek és felidéztétek a fórumbeírást. És nem más hsz-ével éltem, hanem a saját véleményemmel mert én is hallottam már őket, csak nekem is könnyebb volt a saját mappámból kimásolni, mint újra megírni.
 
Az állításom most is tartom az AKG nekem akkor is keményebb pattogósabb hangzású mint a Sennheiserek, ez persze nem jelenti azt, hogy nem lenne jó hangja.Teljesen más hangkarakter a két márka.De jómagam nemrég hallottam egy Jecklin fülest annak is nagyon jó hangja volt, a típust nem mondom, de valami régebbi típus volt.Mostanában ezeket nem is nagyon láttam sehol.

Avatar
orionr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2008.08.06., szer. 22:30
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: orionr »


mert valamikor 5 évvel ezelőtt összegyűjtött információkból ami a gépemen rostokol, elővettem egy helytálló megjegyzést, hogy ezzel másnak segítsek a döntésben(...)
 
OFFTOPIC:

a többit nem kommentálom, csak ezt: a baj az volt, hogy egy adott termékről, egy akg 501-ről más ember hozzászólását a sajátodénak tüntetted fel.a többi meg már történelem. 
 
 
ettől függetlenül tényleg egy akg-ban gondolkodom ( sennheiser helyett ): 501-t már hallottam, meg van egy kis hordozható "sport" akg-ém is (k24p).

Bocs, hogy beleszólok, de esetleg, ha valakinek a hsz-át beírja és ő is ugyanúgy érzi és egyetért vele, akkor mi a gond?

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: GTomi »


mert valamikor 5 évvel ezelőtt összegyűjtött információkból ami a gépemen rostokol, elővettem egy helytálló megjegyzést, hogy ezzel másnak segítsek a döntésben(...)
 
OFFTOPIC:

a többit nem kommentálom, csak ezt: a baj az volt, hogy egy adott termékről, egy akg 501-ről más ember hozzászólását a sajátodénak tüntetted fel.a többi meg már történelem. 
 
ettől függetlenül tényleg egy akg-ban gondolkodom ( sennheiser helyett ): 501-t már hallottam, meg van egy kis hordozható "sport" akg-ém is (k24p).

hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: csövi »




Még megjön a kedvem egy jó füleshez. Szombaton voltam a Soner műhelyben, mindíg is szerettem a Zolinál zenét hallgatni, (ez az aláírásomból is látszik) de most ez a csúcsok csúcsa (számomra)! Annyira élvezetes, életszerű volt, hogy jobban lenyűgözött, mint eddig bármikor. Táncra lehetett volna perdülni. Látszik, hogy a Zoli mindíg fejleszt, a lehető legjobb irányba tart. Totálisan belelehet feledkezni a zenébe, és nagyokat röhögtünk amikor az üstdoboknál rezgett a kanapé a hátunk mögött, de nagyon durván. Aztán jött két srác egy óriási, és szép Bodor végfokkal, hogy nézzük meg milyen, de ezt már nem merem leírni mi történt. Persze, lehet, hogy a Bodor rendszerben meg a Soner nem illeszkedne, mindegy is, a lényeg hogy nagyon jó volt! :vazeg:

Inkább te is üsd a Zoli fejét a fonó miatt… őrület, hogy mindig fejleszt valamit fono ezért tolódik… amikor olyan kevés jó fonó van a piacon ugyan ez igaz a füles erősítőkre is. Már nagyon telik az idő...

Türelem phonót terem!
Szerintem legkésőbb 2010 vagy 2011. Ha el nem megy az idő az új végfokkal, meg a hangfallal!

Majd elkérem az a félkész MC panelt, azt én összerakom…
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: viri »




Még megjön a kedvem egy jó füleshez. Szombaton voltam a Soner műhelyben, mindíg is szerettem a Zolinál zenét hallgatni, (ez az aláírásomból is látszik) de most ez a csúcsok csúcsa (számomra)! Annyira élvezetes, életszerű volt, hogy jobban lenyűgözött, mint eddig bármikor. Táncra lehetett volna perdülni. Látszik, hogy a Zoli mindíg fejleszt, a lehető legjobb irányba tart. Totálisan belelehet feledkezni a zenébe, és nagyokat röhögtünk amikor az üstdoboknál rezgett a kanapé a hátunk mögött, de nagyon durván. Aztán jött két srác egy óriási, és szép Bodor végfokkal, hogy nézzük meg milyen, de ezt már nem merem leírni mi történt. Persze, lehet, hogy a Bodor rendszerben meg a Soner nem illeszkedne, mindegy is, a lényeg hogy nagyon jó volt! :vazeg:

Inkább te is üsd a Zoli fejét a fonó miatt… őrület, hogy mindig fejleszt valamit fono ezért tolódik… amikor olyan kevés jó fonó van a piacon ugyan ez igaz a füles erősítőkre is. Már nagyon telik az idő...

Türelem phonót terem!
Szerintem legkésőbb 2010 vagy 2011. Ha el nem megy az idő az új végfokkal, meg a hangfallal!
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: csövi »



Még megjön a kedvem egy jó füleshez. Szombaton voltam a Soner műhelyben, mindíg is szerettem a Zolinál zenét hallgatni, (ez az aláírásomból is látszik) de most ez a csúcsok csúcsa (számomra)! Annyira élvezetes, életszerű volt, hogy jobban lenyűgözött, mint eddig bármikor. Táncra lehetett volna perdülni. Látszik, hogy a Zoli mindíg fejleszt, a lehető legjobb irányba tart. Totálisan belelehet feledkezni a zenébe, és nagyokat röhögtünk amikor az üstdoboknál rezgett a kanapé a hátunk mögött, de nagyon durván. Aztán jött két srác egy óriási, és szép Bodor végfokkal, hogy nézzük meg milyen, de ezt már nem merem leírni mi történt. Persze, lehet, hogy a Bodor rendszerben meg a Soner nem illeszkedne, mindegy is, a lényeg hogy nagyon jó volt!

Inkább te is üsd a Zoli fejét a fonó miatt… őrület, hogy mindig fejleszt valamit fono ezért tolódik… amikor olyan kevés jó fonó van a piacon ugyan ez igaz a füles erősítőkre is. Már nagyon telik az idő...
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: viri »



Még megjön a kedvem egy jó füleshez. Szombaton voltam a Soner műhelyben, mindíg is szerettem a Zolinál zenét hallgatni, (ez az aláírásomból is látszik) de most ez a csúcsok csúcsa (számomra)! Annyira élvezetes, életszerű volt, hogy jobban lenyűgözött, mint eddig bármikor. Táncra lehetett volna perdülni. Látszik, hogy a Zoli mindíg fejleszt, a lehető legjobb irányba tart. Totálisan belelehet feledkezni a zenébe, és nagyokat röhögtünk amikor az üstdoboknál rezgett a kanapé a hátunk mögött, de nagyon durván. Aztán jött két srác egy óriási, és szép Bodor végfokkal, hogy nézzük meg milyen, de ezt már nem merem leírni mi történt. Persze, lehet, hogy a Bodor rendszerben meg a Soner nem illeszkedne, mindegy is, a lényeg hogy nagyon jó volt!
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: csövi »



Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A többiektől elnézést a sok OFF miatt, én befejeztem.

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: csövi »


Ne Tigris, légyszi hagyd abba, ez már nagyon ciki!  Inkább írjon a Grado fülhallgató új tulaja, hogy tetszik az új szerzeménye? 

A GRADOt nem itteni a forumosnak adtam el. De Senniről cserélt… és most boldog.
 
Amiket eddig mondott róla…:
Kényelmes viselet.
Sokkal tisztább pontosabb hangok
Levegősén térben zenélnek
Rengeteg új részlet
Először kevesellte a mélyeket majd rájött, hogy ott van az csak nincs rajta semmi dunyha és iszonyú gyors.
Mindezt egy Hiwox Buboval hajtja könnyedén… Volt Bubom… kíváncsi lettem volna, mikor meghallgatja a sonerel.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: viri »


Ne Tigris, légyszi hagyd abba, ez már nagyon ciki!
Inkább írjon a Grado fülhallgató új tulaja, hogy tetszik az új szerzeménye?
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha te valamikor hallasz valamit és rád ragad, akkor mi tiltja azt, hogy ha ugyan ezt hallod te is egy érintett termékkel kapcsolatban akkor használd azt a jelzőt?
 
Elmondtam nem másoltam ki , és nem vagyok az a vitál vagy ki, lehet valamikor már jártam ott nem is tagadtam.De ezt a fajta támadást amiket ti indítotok csoportosan bárki ellen mikor mond valamit ezt kikérem magamnak.
 
Nekem vannak megírva a gépemen bizonyos termékekről vélemények, nem válogattam kié, egyszerűen bemásoltam mint dokumentum. Van pár termék köztük amikről fórumokon, weboldalakon írtak le véleményeket.Én ebből gyűjtöm az infót és vetem össze azzal amit én szoktam hallani.Itt van az AKG-ről is pár mondat kiragadva. Ebből fogtam meg és vettem ki azt is amit most ide beírtam. Ha az én véleményem nem az lett volna, akkor valszeg a megfogalmazást is átvariálom.
 
Ennek ellenére mire fel kellene én bizonyítsak nektek? Nem vagyok bűnöző ti meg nem vagytok rendőrök és ez nem egy kihallgatás.Nem tartoztam volna magyarázattal neked, de megtettem.És mondom még 1x, nem tudom mikori cikkből és melyik fórumból vagy weboldalról gyűjtöttem be ezt az infót, de ezt remélem elnézitek nekem mert ha jól láttam a belinkelt oldal 2004-es, így asszem nem csoda ha lassan 5 éves dologra nem emlékszem. Ennyi a tőrténet, ebből bárki azt von le amit akar. Én egy dolgot vonok le, hogy ismételten csak egy csoportos támadási felületet kreáltatok, amiből várható volt a vita. OFF

Avatar
qqriq
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2005.03.27., vas. 16:43
Értékelés: 129

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: qqriq »


OFFTOPIC:

Kedves Tigris!Tisztázzam a dolgokat: nem vitázás céljából, a Te üldözésed miatt, vagy az Erőben a zavarkeltés miatt járok ide, mint állítod. Csak az engem érdeklő topikokat olvasom, és ha saját véleményem van valamiről vagy segítséget adhatok, akkor azt leírom.
Túllépve a számunkra leírt személyeskedő jelzőiden nem a Te személyed a célpont. Állításoddal ellentétben a vitát is Te indítottad el velem, amikor pontatlanságodra egy ellenpéldával válaszoltam.
Nem tehetek róla, belefutottam abba az ominózus hsz-ba a Prohardveren. Miután tisztáztam veled privátban, nem vagy azonos a 2004.12.01.-én 10:03:24-kor az ott írt hsz szerzőjével, csodálkozva tekintettem arra, miként érezheted és tüntetheted fel ennyire magadénak más véleményét, gondolatait. Mindezek után nem értem a legjobb-védekezés-a-támadás (vagy ha nem jön be, sértődés) taktikádat. Számomra - és ahogy látom, mások számára is - másfajta megnyilvánulás lett volna elfogadható részedről.
Végezetül: természetesen, ha meg tudod mutatni, hogy a Te gondolataid lettek mások által felhasználva 2004-ben, elnézést kérek tőled.
Az állítólagos vita részemről is lezárva.
Fórumtársak, elnézést a sok OFF-ért.
A csúcson lenni magányos dolog - de legalább nincs tömeg.   Vini 'Big Daddy' Bergeman (1951-2017)

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Én ezt a szövegemet már máskor más fórumon is leírtam.Ennyi erővel akár ő is élhetett az én szavaimmal vagy nem? Vagy akár lehettem az én is, csak mert nem kötöm az orrotokra. Nem vágom az egész témát, egy dolgot látok benne , a részetekről elkezdődő állandó balhécsinálást.
 
OFFTOPIC:

oké, ha belinkeled, hol, bocsánatot kérek és megkövetlek, ha megmutatod a 2004.12.01. elött hol írtad be.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

De látom mindig marad 1-2 s***fej aki nem bír együtt lenni a személyemmel.De meg ígérem akkor ide sem jövök többet, de nekem nem hiányzik az állandó kötözködésetek.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Nem kapható üzletben? Itt is van Vagy csak dísznek? http://www.argep.hu/product_102288.html
ha rámennél az satsystem oldalára, láthatod, nem kapható: satsystem.
 
(olyan lehet ez, mint mondjuk a gúgliban a "tárolt" változat, ami nem valós "időt" mutatja.)
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ma vettem egy ilyet:SONY MDR-XD100
olcsó volt (4.000), azért vettem meg.
Vélemény?

szerintem 10 ezerig a legjobb amit vehettél. Nekem is van. Szaladgáló fülesnek vettem vágni meg ilyesmi. Nem húz sehová, nem nagyon színez, kicsit sávhatárolt, és bizonyos hangokon (középtartomány) kiabálni is tud. Képes visszaadni a zene azonnaliságát, és magát adja, nem próbál többnek látszani, nem póbál ellágyulni, hogy audiofileskedjen.
 
Én nagyon szeretem, teszi a dolgát rendesen. Árkategóriájában a többi ehhez képest műanyag hangot adott nekem.
 
Gratula hozzá, még ha csak az ára miatt vásároltad is.

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem kapható üzletben? Itt is van Vagy csak dísznek? http://www.argep.hu/product_102288.html

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

szami hallgasd meg ) Én nem ismerem a Sony füleseket, illetve egyet hallgattam kint mikor a Senit vettem az nem tetszett, és egy árban volt a Senimmel...

Avatar
szami
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2007.11.22., csüt. 10:53
Értékelés: 30

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: szami »


Ma vettem egy ilyet:
SONY MDR-XD100
olcsó volt (4.000), azért vettem meg.
Vélemény?

Avatar
szobik
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 20:51
Értékelés: 1

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: szobik »


De még annyit hozzátennék a dologhoz, ha nem használsz külön fejhallgató erősítőt akkor nem is nagyon fogod tudni kategorizálni ezeket a füleseket, én nem is vennék ezekből a drágább darabokból.Főleg mivel gondolom te is csak alkalmanként fogod feltenni és vagy a Cd vagy az erősítő kimenetéről hallgatod.Erre a szintre a Sennheiser-nek vannak már 9000 ft körül olyan fülesei amivel boldogan elhallgatod a zenéidet, és az AKG-nak is....
Erősítő nem lesz /most biztos, hogy nem/, és valóban, egy-egy esti zenehallgatáshoz kell- a nem high end rendszeremhez. Igazából 12-13ezer volt a plafon, de 20ezerig elmentem volna, ha van értelme. Feleslegesen viszont nem vennék drágábbat/jobbat, ha nem használom ki a tudását. Délután körülnézek, aztán meghallom, hogy mi kell nekem
TV: Panasonic 42PV60 DVD író : Panasonic DMR-EH57 DVD:Panasonic S-100 CD: Cambridge Audio 540 Video: Thomson VTH6210 AVR: Yamaha RX-V657 Front: Dali Concept6 Center: Concept center Surround: Concept1 Sub: Heco Vitas30A Stereo: NAD C325BEE

Avatar
qqriq
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2005.03.27., vas. 16:43
Értékelés: 129

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: qqriq »


.....Az AKG-k kicsit nyersebb hangzásúak, kopogósabbak és erősebb közepűek.....
Szvsz pl. az AKG K-501-re mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy nyers és kopogós. Semleges hangú, nem rak semmit a zenéhez és nem is vesz el belőle. Igaz, sok időt kell eltölteni a bejáratásával.
A csúcson lenni magányos dolog - de legalább nincs tömeg.   Vini 'Big Daddy' Bergeman (1951-2017)

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem az AKG és a Senit érdemesebb ezek közül megfülelned...De vigyázz mert az 530-ból kétféle van, van a sima és van a limited ami már 28 ezer környékén mozog.
Az AKG-k kicsit nyersebb hangzásúak, kopogósabbak és erősebb közepűek. Ráadásul nekem a Sennheiser kényelmesebb is volt. A stúdió minőségű fülesek meg nem feltétlenül jók hifire is, vagy legalábbis nem annyira jók. Ott azért más hangzásképre van szükség, mint egy kényelmes HIFI hallgatásnál.
 
De még annyit hozzátennék a dologhoz, ha nem használsz külön fejhallgató erősítőt akkor nem is nagyon fogod tudni kategorizálni ezeket a füleseket, én nem is vennék ezekből a drágább darabokból.Főleg mivel gondolom te is csak alkalmanként fogod feltenni és vagy a Cd vagy az erősítő kimenetéről hallgatod.Erre a szintre a Sennheiser-nek vannak már 9000 ft körül olyan fülesei amivel boldogan elhallgatod a zenéidet, és az AKG-nak is....

Avatar
szobik
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2007.04.10., kedd 20:51
Értékelés: 1

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: szobik »


DE ha rám hallgatsz veszel a vaterán...Láttam a legendás K501-et 20 ezerben.
Köszi az infót. Meghallgatás lesz, persze otthon lenne a legjobb meghallgatni mindet ...de ez kivitelezhetetlen
Használtat nem szívesen vennék fülesből, vmiért zavar, hogy más fején is volt már.
TV: Panasonic 42PV60 DVD író : Panasonic DMR-EH57 DVD:Panasonic S-100 CD: Cambridge Audio 540 Video: Thomson VTH6210 AVR: Yamaha RX-V657 Front: Dali Concept6 Center: Concept center Surround: Concept1 Sub: Heco Vitas30A Stereo: NAD C325BEE

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

DE ha rám hallgatsz veszel a vaterán...Láttam a legendás K501-et 20 ezerben.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”