Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fül és Fejhallgatók

Avatar
L4D1K
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2010.06.12., szomb. 18:50
Értékelés: 2

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: L4D1K »

Iszonyat jó lett a kép

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem."
 
Hivox [Camridge Audio 340A] & [CAV DP880A]// HiVox kábelek.

Avatar
contaxg
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2046
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 19:19
Értékelés: 204

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: contaxg »


hARMoNIkUStoRzitÁs.bLog
 
fül-, és fejhallgató blog

Avatar
Kisa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 18:53
Értékelés: 0

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Kisa »


Fülelek,
 
Kösz a tippet, a 272HD-t visszaküldtem a boltba, nagyon korrektek,jó árakon, nem lehet panaszom. (Technicar Kft.)
Vettem egy K701-et, és végre ez az, amit szerettem volna, nagyon jó hangú füles.
A 272 neken nagyon nagy csalódás volt, járatás után biztos javult volna, de szerintem olyan messze állt attól,amit én jónak gondolok,hogy visszacsomagoltam, és elfelejtettem
Talán a zárt kialakítás miatt tűnt nagyon idegennek, nyomasztónak,dinamikátlan, mindenféle "tér" nélküli...
 
A 701 ezzel szemben könnyed,levegős, részletező, még tere is van,már amennyi elvárható.Nagyon reális hangképe van szerintem, nem tesz hozzá pl. a mélyekhez, pedig "milyen jó" is lenne néha,de olyan mélyre megy,amit én hangdobozokon még nem hallottam.
 
Fapacival nagyon egyet tudok érteni. Én is azt gondoltam,hogy olcsó és teljes értékű megoldás egy komolyabb füles 50-100 eFt-ért, teljes zenei élményt nyújthat.
Hát nem.pont most érzem, hogy a 701-es fülest is csak akkor hallgatom,ha nincs lehetőségem rezgetni a fotelt a seggem alatt
Zenei élményben egy gyengébb-közepes lánc amilyen az enyém ( Heybrook HB1, Denon PMA, Audigy kártya, vagy CD), is azt mondanám hogy sokkal élvezhetőbb, mint akár egy AKG701.
Mindenki más szempontok alapján gondol jónak, vagy kevésbé jónak egy rendszer,vagy a hallott reprodukciót,és nálam talán a tér,amiben szól a zene, a legfontosabb.

Avatar
KMT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2011.02.25., pén. 16:25
Értékelés: 81

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: KMT »



Sajnos nincsen összehasonlítási alapom, pedig szívesen összevetném hasonló árú fülesekkel.


 
Gyere el a fejes-talira!

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: s4tch »


...hozzám is kb. egy 2 órát használt darab érkezett, tehát új volt.
 
Lehet, hogy az volt a mázlid, hogy az előző tulaj nem járatta eleget - különben lehet, hogy megtartotta volna.

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: earforce »



Magas hangerőn nyers, harsány, ordibáló, kifejezetten kellemetlen magas tartománya volt, hallgathattam Ozzyt, Esbjörn Svensson Triót, Tesseractot vagy bármi mást. A sztereo inkább két, teljesen külön sávot jelentett a két oldalon. Darabos, torz volt az egész, ha meghallgatáson ezt hallottam volna, ezért egy fillért sem adtam volna. Kb. 10 percig bírtam, hamar magára hagytam másfél óráig, hadd járjon magában.
 


 

pont ugyanígy hallottam én is, mivel hozzám is kb. egy 2 órát használt darab érkezett, tehát új volt.
eleinte meg is ijedtem, mert korábban -az első füles teszten- valami egészen más emlékkép élt bennem a DR150-ről.
 
azóta teljesen kinyílt és szerethető hangja van, pláne ennyiért
 
link
 
éjszaka is non-stop kapni fogja a rockot és a jazzt, aztán holnap este munka után újra megvizslatom.
 
mikor melózni mentem rákötöttem minden nap a rádiót, így kb. 2 hétig napi 10 órát járatódott még...
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: s4tch »


Köszönhetően nektek, különösen earformance olvtársnak, valamint kismillió tesztnek, hozzászólásnak (head-fi.org!), és persze egy segítőkész, Skóciában élő magyar úrnak, ma kézhez vettem az első tisztességes fejhallgatómat, egy Goldring DR150-et. Pár hónapja innen indultam, itt is kötöttem ki. Időközben úgy véltem, egy mindenhol agyondicsért ATH-M50 lesz a megoldás, de a kínai eredetű, 75-80 dolláros fülesekben nem bíztam, a biztosan eredeti darabok pedig szállítással, vámmal, áfával is bőven 30e fölött lettek volna, nem beszélve a hivatalos hazai árakról - ennyit pedig nem akartam költeni egy első fülesre. Így maradt az eredetileg is kinézett DR150, amit jellemzően jó ár-érték arányú, sokáig hallgatható, nyílt, könnyen hajtható, viszonylag semleges darabnak írnak le.
 
Este 6 után üzemeltem be, az első pár óra tapasztalatai röviden:
- telefonról játszott, flac formátumú muzsika volt az első próba. Allan Taylor, Meshuggah - semmi közös nincs bennük, mégis életre kelt mindkettő, csak a hangerő hiányzott. Mivel elég gyenge a telefon végfoka, túl sokáig nem hallgattam.
- PC, winamp, windows7, Terratec DMX-6Fire előlapi füles csatlakozója: itt kiderültek a turpisságok. Earformance is írta, hogy számítsak rá, kell 100-150 óra járatás a pillének és a lengőcsévének. Magas hangerőn nyers, harsány, ordibáló, kifejezetten kellemetlen magas tartománya volt, hallgathattam Ozzyt, Esbjörn Svensson Triót, Tesseractot vagy bármi mást. A sztereo inkább két, teljesen külön sávot jelentett a két oldalon. Darabos, torz volt az egész, ha meghallgatáson ezt hallottam volna, ezért egy fillért sem adtam volna. Kb. 10 percig bírtam, hamar magára hagytam másfél óráig, hadd járjon magában.
- Másfél óra járatás is rengeteget jelentett: kezd kisimulni a hangzás, óráról-órára jobb! Áthoztam a nappaliba, bedugtam az erősítőbe, kipróbáltam direktben a CD-játszóban, majd iPodról hajtva is. Ami máris változott: a túl harsány, bántó magastartomány visszafogottabb lett, tonálisan sokkal kiegyensúlyozottabb, és ahogy earformance privátban írta, kerekebbek a sávszélek, teltebb, pontosabb a mélytartomány. A sztereo is összeállt egy folyammá, a torz, fázishibásnak tűnő zagyva káoszból zene lett.
- Masszív, korrektül kidolgozott darab ez. A cserélhető, 3 méteres kábel kimondottan bizalomgerjesztő. Kis fejem, kis füleim vannak, nekem kényelmesek a párnák; nagyobb fülhöz szerintem már kicsi lenne. A BL-meccs alatt végig rajtam volt, nem viselt meg.
 
Sajnos nincsen összehasonlítási alapom, pedig szívesen összevetném hasonló árú fülesekkel. Eddig tetszik, amit hallok. Most pár napig igyekszem sokat járatni, benyomtam randomra a squeezeboxot, éjszaka is non-stop kapni fogja a rockot és a jazzt, aztán holnap este munka után újra megvizslatom.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15218
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10372
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

A fejhallgatózás egy kényszermegoldás. Úgy alakult, hogy jóval előbb voltak komoly fejhallgatóim, mint hangdobozaim, ezért akkoriban azt hittem, a kettő egyenértékű lehet. Ma már nem így gondolom, de ettől még komoly magasságokba lehet emelkedni egy füles rendszerrel is.

Avatar
schawo
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 20:19
Értékelés: 3

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: schawo »


Én inkább kiegészítőként tekintek a fejhallgatókra, sem mint önálló, teljes értékűen használható rendszerre. Mondom ezt úgy, hogy vannak közép és felső kategóriás füleseim, de nincs csúcskategóriás füles rendszerem, mint padamnak.
 
Egy fejhallgatót sose fogtok ketten hallgatni, pláne nem többen, cserébe kicsi a helyigénye, és érzéketlen a szomszédokra és a szoba problémáira. A fejhallgató nem képes olyan valós színpadot felrajzolni, mint egy hangsugárzós rendszer, cserébe viszont részletekben gazdagabb hangzást kínál azonos költséggel.
 
Összefoglalva: Más felhasználási terület.

Digit: Firewire, Logitech Sqeezebox Touch, Lynx AES16
Források: Apogee Mini DAC, Lynx Aurora, Mytek Stereo192 DSD, Sonifex RB-DAC1
HIFI: Csöves EL34 push-pull -> Rubicon RP-63F
Fejhallgatók: AKG K500, K240 DF, K240 Sextett, Beyerdynamic T70, Sennheiser HD540, Shure SRH840, Yamaha HP1

Avatar
v-tibor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2006.04.29., szomb. 10:19
Értékelés: 4

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: v-tibor »


Bizonyos szinten összemérhető és versenyképes, de egy hangfal az hangfal egy fejhallgató meg fejhallgató. A hangfal a kialakításából adódóan jobban képes visszaadni az "élő" zene élményét míg egy fejhallgató közel de sokkal fókuszáltabban, textúrázottabban tud szólni(főleg ha egy Stax-ról beszélünk amire egyre többen figyelnek fel de még mindig eléggé alulértékelt).
 
Meg fontos még megemlíteni hogy a fejhallgatónál nincs jelentősége a szobaakussztikának és bizonyos szinten hordozható is.
 
A forrás mindenesetre bármelyik esetben ugyanolyan sokat számít de egyéni kérdés hogy kinek melyik hallgatózási forma jön be (ill. melyikre van lehetősége). Itt van még róla egy vitatéma
 
 
köszi a választ kb ilyenekre gondoltam én is:Meg fontos még megemlíteni hogy a fejhallgatónál nincs jelentősége a szobaakussztikának,ésszerűségi megfontolásból gondolkodtam el rajta-és tapasztalatokra lennék kíváncsi egy komoylabb hangfalas rendszer és egy komoylabb füles rendszer meghallgatása során mik a vélemények,de köszi.
HIGH-END.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Azért Bowersre azt mondani, hogy "szar", kicsit erős túlzás. Az, hogy túlárazott, elfogadom, hogy van jobb ugyanabban az árfekvésben, az is lehet. A Bowers P5 kidolgozása szerintem maximálisan a legjobb, olyan anyagokból van, amik olyanok is maradnak használat után is. Láttam kirakott Sennheisereket, Bose-okat, Sonykat, stb, amik már az áruházi próbáktól ütött-kopottak voltak. Elég sokat repülök, ezért az sem mindegy, mennyi zajt enged be. Jelenleg otthoni használatra egy Sennheisser HD525-öm van, úgy 12 éves lehet, elfogyott az összes szivacs belőle. A Bose QuietComfortot kipróbáltam nagy alapzajban, elég meggyőző volt a "csend-teszt"-je. Csak az áruk riasztó egy kicsit. Még nézegettem a Denonokat is, de fülelni sehol nem sikerült, mert a kiállított darabokban nem volt zene. Hogy lehet így kipróbálni valamit? És hát azt tudjuk, hogy autót, hifit és nőt csak próba után


 
Ha sokat repülsz, Duty Free az irányod.
 
(Feltéve, ha nemcsak BUD-KIV-BUD viszonylaton, mert akkor csakis 12 éves Habana Club.)

padam
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.08.04., hétf. 19:12
Értékelés: 29

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: padam »



lehet hülye kérdés:...meg tudom más mind a kettő,de szerintetek egy fejhallgatós rendszer mondjuk:egy nagyon jó cd játékos+egy fejhalgató erősító+jó ic+egy jó füles-márkákat direkt nem írtam ...-azt majd ti ha gondoljátok-,mennyire versenyképes hangzásban egy hagyományos rendszerhez képest-erősítő+cd+kábelek+hangfalak.
és kb melyik füles rendszer melyik hagyományos rendszehez mérhető össze versenyképességben és hangban.
 
köszi előre is.


Bizonyos szinten összemérhető és versenyképes, de egy hangfal az hangfal egy fejhallgató meg fejhallgató. A hangfal a kialakításából adódóan jobban képes visszaadni az "élő" zene élményét míg egy fejhallgató közel de sokkal fókuszáltabban, textúrázottabban tud szólni(főleg ha egy Stax-ról beszélünk amire egyre többen figyelnek fel de még mindig eléggé alulértékelt).
 
Meg fontos még megemlíteni hogy a fejhallgatónál nincs jelentősége a szobaakussztikának és bizonyos szinten hordozható is.
 
A forrás mindenesetre bármelyik esetben ugyanolyan sokat számít de egyéni kérdés hogy kinek melyik hallgatózási forma jön be (ill. melyikre van lehetősége). Itt van még róla egy vitatéma

Avatar
v-tibor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2006.04.29., szomb. 10:19
Értékelés: 4

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: v-tibor »


lehet hülye kérdés:...meg tudom más mind a kettő,de szerintetek egy fejhallgatós rendszer mondjuk:egy nagyon jó cd játékos+egy fejhalgató erősító+jó ic+egy jó füles-márkákat direkt nem írtam ...-azt majd ti ha gondoljátok-,mennyire versenyképes hangzásban egy hagyományos rendszerhez képest-erősítő+cd+kábelek+hangfalak.
és kb melyik füles rendszer melyik hagyományos rendszehez mérhető össze versenyképességben és hangban.
 
köszi előre is.
HIGH-END.

Avatar
Kisa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 18:53
Értékelés: 0

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Kisa »


Köszönöm a gyors választ !
Nem szerettem volna fülesre ennyit költeni,sőt...,de leginkább késő este és éjjel hallgatok zenét, meg a szomszédok is ez a baj.
A kis Koss Porta Pro sokkal kellemesebben,elevenebben zenél, bár az meg szerintem nagyon mélyre van hangolva, persze amúgy sem egy kategória. (árban.)
Nem "merem" bevállalni, és nem gondolom, hogy bejáratás után annyival jobb lesz hogy igazán szeressem, persze nem tudom, lehúzni sem szeretném a fülest ennyi hallgatózás után.
 
Szóval kösz, gondolkodom a 601-en, és írok a boltnak, hogy milyen lehetőségem van a cserére.Elég kellemetlen, nem szeretek és nem is szoktam új dolgokat visszacserélni, csak mert nem tetszik.
 
Üdv !
 
Kisa

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4677
Tartózkodási hely: Csobánka

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: fülelek »



Helló !
 
Vásároltam egy AKG K272 HD fülest.
Az árához képest elég elkeserítően "muzsikál".
Persze nincs bejáratva, pár órát ment, azt sem a fejemen, mert nem élveztem a zenehallgatást.
Erőtlen,dinamikátlan, összemossa a dolgokat,nem túl élethűek a hangszerek hangjai.Keveslem a mélyeket,azok is tompák, a közepe tolakodó,hangos.
Persze a majd' 40 EFt-os árához viszonyítva, ha negyed ennyibe kerülne ki is békülnék ezzel a hanggal.
Mit tegyek ? 2 napos, 1 órát hallgattam.Járassam és összeszedi magát, vagy cseréljem be egy drágább 601-re ?
Két hét múlva már nem vihetem vissza.
 
Kisa


Szerintem cseréld be a 601-re, vagy 701-re. Nem bánod meg.

Avatar
Kisa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2010.03.21., vas. 18:53
Értékelés: 0

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Kisa »


Helló !
 
Vásároltam egy AKG K272 HD fülest.
Az árához képest elég elkeserítően "muzsikál".
Persze nincs bejáratva, pár órát ment, azt sem a fejemen, mert nem élveztem a zenehallgatást.
Erőtlen,dinamikátlan, összemossa a dolgokat,nem túl élethűek a hangszerek hangjai.Keveslem a mélyeket,azok is tompák, a közepe tolakodó,hangos.
Persze a majd' 40 EFt-os árához viszonyítva, ha negyed ennyibe kerülne ki is békülnék ezzel a hanggal.
Mit tegyek ? 2 napos, 1 órát hallgattam.Járassam és összeszedi magát, vagy cseréljem be egy drágább 601-re ?
Két hét múlva már nem vihetem vissza.
 
Kisa

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



tegyük hozzá, hogy az in-ear-ek verhetetlenek ár/érték arányban.
 
itt az egyik volt egyetemi tancsim érdekes publikációja a témáról:
 
Wersényi György - Új típusú fülhallgatók objektív és szubjektív kiértékelése


Tényleg így van,az új Skullcandy-m az 50/50, nagyon betyár minőséget nyújt, amellet hogy soha nem kell igazgatni a fülben, és full iphone comp.

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: earforce »



Az full i4 kompatibilis fülesek 98%-a in-ear.


tegyük hozzá, hogy az in-ear-ek verhetetlenek ár/érték arányban.
 
itt az egyik volt egyetemi tancsim érdekes publikációja a témáról:
 
Wersényi György - Új típusú fülhallgatók objektív és szubjektív kiértékelése
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Na Iphonos fórumosok, keresek Iphone 4-hez olyan fülest, illetve headsetet ami nem agybadugós, illetve lehet bedugós, de fülre akasztós legyen...Tehát a sima bedugós, és a pántos nem jó, csak a fülre akaszthatóak....És persze kompatibilis legyen az Iphone 4-el...Köszi előre is...


Az full i4 kompatibilis fülesek 98%-a in-ear.

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Hevimetálhoz csakis SkullcandyMetallica Editon!!!
 
 



A Skullcandy nagyn jó kis cucc,nekem van kettő is, hibátlan.
főleg hogy mennyiért vesztegetik, így ár/értékben is best buy!

Vendég

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na Iphonos fórumosok, keresek Iphone 4-hez olyan fülest, illetve headsetet ami nem agybadugós, illetve lehet bedugós, de fülre akasztós legyen...Tehát a sima bedugós, és a pántos nem jó, csak a fülre akaszthatóak....És persze kompatibilis legyen az Iphone 4-el...Köszi előre is...

Avatar
i-g
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2009.06.05., pén. 19:15
Értékelés: 6

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: i-g »


Hevimetálhoz csakis SkullcandyMetallica Editon!!!
 
 


Avatar
Legion
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.08.14., szomb. 15:23
Értékelés: 0

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Legion »


Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni.Fejhallgató vásárlás előtt állok.
Amiket kinéztem:
 
-Beyerdynamic DTX 710 : http://www.streamaudio.hu/index.php?P=p ... amicDTX710
 
-Sennheiser HD-202 : http://www.sennheiser.com/sennheiser/ho ... ifi-stereo
 
-Denon AH-D301 : http://www.procinema.hu/termek/fejhallg ... on-ah-d301
 
-AKG K-512 : http://www.procinema.hu/termek/fejhallgato/akg-k-512
 
-Panasonic RP-DJ300 : http://www2.panasonic.com/consumer-elec ... tabsection
 
A fejhallgatót Heavy Metal-hoz venném.Az ár max 15000ft. Ha esetleg van más javaslatotok akkor szívesen megnézném.

Avatar
hotspace
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009.02.21., szomb. 19:11
Értékelés: 26

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: hotspace »



Sorry, a B&W-t tényleg nem ismerem, csak az újabb hangafalaik alapján a tendeciából és a külcsínyből köetkeztettem. Enegem kísértetiesen emlékeztet a Bose-okra, és azt is gondoltam, talán nem véletlenül merültek itt is együtt fel. Elnézést, nem kellett volna általánosítani. A Bose-ok viszont tényleg tragikusak, annak ellenére, hogy egyébként azok is biztosan jól meg vannak csinálva.


 
Oké, nincs harag. Kinek a pap, kinek a papné Mint említettem, meghallgattam a Bose-t, és azt nem tudom kijelenteni róla, hogy rossz volna, mert jól szólt. Max hogy drága. Elég kényelmes, nem túl nagy. A zajszűrése pedig mint említettem igen meggyőző. Jó volna egymás után kipróbálni különböző típusokat, akkor lehetne egyértelműen kijelenteni, melyik jobb vagy rosszabb. AKG van a gyereknek, de az szorít, a hangja pedig nem jön be. Igaz, hogy az a 20 ezres kategória. A MM el van árasztva Sennh-el és AKG-val, de azt végigpróbálni nem embernek való. Már amelyiket egyáltalán ki lehet.
Sugden Masterclass IA-4 | Harbeth SHL5+ XD on TonTräger | ProAc Response D2R | Lumin U1 mini | Holo Spring 3 KTE | Duelund DCA12GA | REL T/7x

Avatar
Klaca
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1115
Csatlakozott: 2009.05.13., szer. 20:51
Értékelés: 577

Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Klaca »



Azért Bowersre azt mondani, hogy "szar", kicsit erős túlzás. Az, hogy túlárazott, elfogadom, hogy van jobb ugyanabban az árfekvésben, az is lehet. A Bowers P5 kidolgozása szerintem maximálisan a legjobb, olyan anyagokból van, amik olyanok is maradnak használat után is.


Sorry, a B&W-t tényleg nem ismerem, csak az újabb hangafalaik alapján a tendeciából és a külcsínyből köetkeztettem. Enegem kísértetiesen emlékeztet a Bose-okra, és azt is gondoltam, talán nem véletlenül merültek itt is együtt fel. Elnézést, nem kellett volna általánosítani. A Bose-ok viszont tényleg tragikusak, annak ellenére, hogy egyébként azok is biztosan jól meg vannak csinálva.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”