Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fül és Fejhallgatók

Avatar
Bodnapet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 20:50
Értékelés: 101
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Bodnapet »

MrCollector írta:
2024.03.10., vas. 15:22
Bodnapet írta:
2024.03.10., vas. 12:29
Sziasztok, gondolkodom a fejhallgató erősítőm upgrade-jén, a kiszemelt darab egy SPL Phonitor XE . Esetleg van valaki a fórumon, akinek van ilyen és nála meg tudom hallgatni a HD800S-emmel? Előre is köszönöm a segítséget!
Jelenleg mivel használod és mit szeretnél a váltással elérni?
Szerintem pont a te javaslatodra kipróbáltam a Pro-Ject head box ds2b-t akkubox-szal, bejött, megvettem. Most ettől szeretnék feljebb lépni.

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

Bodnapet írta:
2024.03.10., vas. 12:29
Sziasztok, gondolkodom a fejhallgató erősítőm upgrade-jén, a kiszemelt darab egy SPL Phonitor XE . Esetleg van valaki a fórumon, akinek van ilyen és nála meg tudom hallgatni a HD800S-emmel? Előre is köszönöm a segítséget!
Jelenleg mivel használod és mit szeretnél a váltással elérni?

Avatar
Bodnapet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2006.05.15., hétf. 20:50
Értékelés: 101
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Bodnapet »

Sziasztok, gondolkodom a fejhallgató erősítőm upgrade-jén, a kiszemelt darab egy SPL Phonitor XE . Esetleg van valaki a fórumon, akinek van ilyen és nála meg tudom hallgatni a HD800S-emmel? Előre is köszönöm a segítséget!

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

Egy új csúcsmodell az ATH-AWKG.
ath-awkg_01.png

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fülhallgató tartósság

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

ildy7719 írta:
2024.02.12., hétf. 19:32
Üdv!
Fülhallgatókkal kapcsolatban kérném a segítségeteket. Mennyire gyorsan avul el a technológia, illetve mennyire használódnak el régi fülesek?
Megéri egy vadonatúj középkategóriás fülhallgatót venni, vagy használtan ugyanannyiért egy 7-8 éves felső kategóriás termék még mindig jobb teljesítményt képes nyújtani? Köszi!
Az elhasználódás a következőktől függ:
- használat mértéke (mennyit használták)
- használat milyensége (mennyire vigyáztak rá)
- fül/fejhallgató építési minősége (egy ócskább anyagokból készült előbb tönkre is megy azonos használat mellett)

A fejhallgatóknál az elavulás szerintem elhanyagolható, a jelenlegi csúcsmodellek közül némelyik már 6-7 éves vagy több. A fülhallgatóknál viszont vannak újabb megoldások.
Neked mi a középkategória?
A gyártók nyilván eszközölnek fejlesztéseket ott ahol tudnak, de ez sokszor inkább az elvárásoknak megfelelő hangolása egy adott modellnek, ami nem biztos, hogy mindenkinek tetszeni fog.
Egy csúcskategóriás fül/fejhallgató abban az esetben lesz csúcs, ha megfelelően ki van szolgálva minden téren. Tehát elektronikára, kábelekre esetenként kb. ugyanannyit el kell költeni, mint a fejhallgatóra.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Fülhallgató tartósság

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

ildy7719 írta:
2024.02.12., hétf. 19:32
Üdv!
Fülhallgatókkal kapcsolatban kérném a segítségeteket. Mennyire gyorsan avul el a technológia, illetve mennyire használódnak el régi fülesek?
Megéri egy vadonatúj középkategóriás fülhallgatót venni, vagy használtan ugyanannyiért egy 7-8 éves felső kategóriás termék még mindig jobb teljesítményt képes nyújtani? Köszi!
A kérdés átkerült a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

ildy7719
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2024.02.12., hétf. 14:42
Értékelés: 0

Fülhallgató tartósság

Hozzászólás Szerző: ildy7719 »

Üdv!
Fülhallgatókkal kapcsolatban kérném a segítségeteket. Mennyire gyorsan avul el a technológia, illetve mennyire használódnak el régi fülesek?
Megéri egy vadonatúj középkategóriás fülhallgatót venni, vagy használtan ugyanannyiért egy 7-8 éves felső kategóriás termék még mindig jobb teljesítményt képes nyújtani? Köszi!

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

Végre megérkezett a HEDDphone 2.
heddphone2_audioharmonia.JPG

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

Ez egy nagyon ütős kis csapat.
erzetich_charybdis_auris_ha_2se+_pixelcables_conduttore_audioharmonia.JPG

ZSOMBOJ
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2023.06.03., szomb. 11:11
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Tápiószecső

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: ZSOMBOJ »

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudok dönteni Bose qc45, Bose qc35 illetve Sennheiser M4, ha esetleg valakinek van tapasztalata azt megköszönném ha megosztaná. Hallottam olyanokat, hogy a Sennheiser nem olyan komfortos mint a Bose fejhallgatók ezzel szemben pedig olyanokat hallottam a Bose-ról, hogy a zajszűrése szétesik szélben. Válaszokat előre köszi, de ha esetleg ezeken kívül van ebben az árkategóriában (kb. 140k) ajánlása, azt szívesen meghallgatom.

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: kargidje »

s4tch írta:
2023.12.09., szomb. 12:50
kargidje írta:
2023.12.08., pén. 10:09
Lehet láma kérdés, a streamer analóg xlr kimenet => xlr-6.3jack fejhallgatókábel működhet?
Mármint hátsó vonalkimenetre szeretnéd kötni a fejhallgatót? Milyen streamer, milyen fejhallgató?

Egyébként ne tedd. Nem nagyon fogod tönkre vágni a fejest, de túl alacsony lesz a jelszint, és kábeled sem lesz hozzá, azt gyártani kellene. Iktass be egy fejhallgató erősítőt.
Ja ez lett volna, de akkor kénytelen leszek erősítőt venni.

Avatar
s4tch
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2008.07.30., szer. 18:02
Értékelés: 281

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: s4tch »

kargidje írta:
2023.12.08., pén. 10:09
Lehet láma kérdés, a streamer analóg xlr kimenet => xlr-6.3jack fejhallgatókábel működhet?
Mármint hátsó vonalkimenetre szeretnéd kötni a fejhallgatót? Milyen streamer, milyen fejhallgató?

Egyébként ne tedd. Nem nagyon fogod tönkre vágni a fejest, de túl alacsony lesz a jelszint, és kábeled sem lesz hozzá, azt gyártani kellene. Iktass be egy fejhallgató erősítőt.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

kargidje írta:
2023.12.08., pén. 10:09
Lehet láma kérdés, a streamer analóg xlr kimenet => xlr-6.3jack fejhallgatókábel működhet?
Ilyenre gondolsz? KATT IDE
Ha igen, melyik analóg XLR kimenetbe dugnád a kettő közül? (válassz csatornát :rolleyes:)
Szerintem kösd össze azt a streamert egy fejhallgató-erősítővel, ha nincs neki beépített fejhallgató-kimenete.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Ma reggel(!) ezt hozta nekem a postafutár:
Forza Audioworks Noir Hybrid HPC
Első benyomás: WOW! Illetve: "what a difference a cable makes..." A korábbi Forza Claire Hybrid HPC-hez képest: teltebb hangzás, nagyobb TÉR (ilyen megdöbbentően jó térézetet még nem tapasztaltam az Arya Stealth-szel), némileg megnövekedett precizitás, egyszóval egyértelmű feljebblépés házon belül is.... pedig a Claire sem rossz, sőt... ez meg még be sincs járatva, szóval még ennél is jobb lesz idővel.
Asszem most lettem igazi Forza-fan :napsut:
.
IMG_5874.jpg
IMG_5876.jpg
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Lehet láma kérdés, a streamer analóg xlr kimenet => xlr-6.3jack fejhallgatókábel működhet?

Jó nagy hülyeséget csináltam, amikor megrendeltem a fejhallgatót bocs.gif
Most egy rakás zenét, szinte mindent újra kell hallgatnom, pedig a hangfal jobban szól, sokkal, de mégis olyan részletek kerültek elő, csak pislogok :goodmorning:

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

kargidje írta:
2023.11.25., szomb. 13:34
Érdeklődnék Sennheiser HD660S-hez milyen erősítő ajánlott? Elvileg a basszusa kissé kevés, vékonyka.
Nyers állapotában 100 Hz alatt valóban elfogy, miként a legtöbb fejhallgató ebben a kategóriában, ezért célszerű a publikus adatok alapján korrigálni. Utána igencsak kiegyensúlyozott hangzást produkál. Írtam róla néhány sort a nyáron.

Avatar
fericske
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2020.09.26., szomb. 23:15
Értékelés: 27

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: fericske »

gaben22 írta:
2023.11.25., szomb. 21:21
Helosztok, remélem belefér itt kérni ajánlást, ha nem akkor párdon. Gondoltam meglepem magam egy új fülhallgatóval, ebben kérném a segítségeteket.

Jelenleg ezek vannak
AKG N40, RHA T20, JVC HA-FW01 Wood Series, ezekből AKG N40-et használom csak (balanced kimeneten), többit igazából csak kipróbáltam, de lusta voltam eladni őket :).

Jelenlegi DAP-jaim
Astell&Kern AK70, Cowon Plenue 2

Zenei stílus
Főleg EDM

Amiben előrelépnék
Mélyben szeretnék előrelépni, illetve a zenékben, amiket hallgatok sok női énekhang és zongora is van (deep house), úgyhogy jó lenne itt is előrelépés

Kialakítás
IEM, fül mögött elvezetve, normál nem nyak mögött

Rendelés
Jöhet külföldről is, bár akkor EU preferált inkább

Ár
Eredetileg úgy voltam vele, hogy legyen csak 300-350k, de lehet most nyelek egy nagyot egy endgame felé, így lehet akár 800 000 HUF környéke is.

Egyéb
Csak vezetékes jöhet szóba, wireless cuccokat nem szeretem.

Amit eddig nézegettem
64Audio Nio
Unique Melody UM MEST MKII
Empire Ears Hero - viszont EU-n belül nem tudom hol tudnám beszerezni
Sennheiser IE900
Szia,

A 64audio Nio nem hinném, hogy beválna EDM-re, olvasatok után.
A többiben feltehetőleg nem csalódnál.

Tipp: InEar Prophile 8
Kellemes színpadteret tud mutatni. Tudsz variálni a hangzásán kapcsolókkal - mély, magas.
Én csak referencia/alap állásban hallgattam, és igen egyben volt a hangja a 8 hangkeltő ellenére (érzékeny vagyok a koherenciára), összerakták a srácok (két fiatalember).
A füleseiket Hans Zimmer is használja, ami nem rossz referencia.

Illetve beszélhetnél Tulkuval. Olyat csinál neked amilyet szeretnél.

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: kargidje »

alto írta:
2023.11.25., szomb. 13:54
kargidje írta:
2023.11.25., szomb. 13:34
Érdeklődnék Sennheiser HD660S-hez milyen erősítő ajánlott?
Elvileg a basszusa kissé kevés, vékonyka.
Ez lesz az első fejhallgatóm, még csak tapogatózom bejön-e a téma + most elég jó áron találtam újat, szóval megrendeltem.

köszi
Szerintem egyátalán nem kevés a basszusa, viszonylag kiegyenlített a hangzásképe, persze ez ízlés kérdése is. Viszont ha valaki erőteljesen túltolt basszusú fejhallgatót szeretne, annak kevésbé ideális választás HD660S.
A HD660S árkategóriájához illő erősítő szerintem például a Heed Audio Canamp vagy a Canalot, esetleg a Fiio K9 (ez utóbbiban DAC is van).

Nem akarok túltolt basszust, Denon elvileg ilyen gondolkodik.gif .
Majd elválik, ha megérkezik, milyen valójában.

MrCollector:
túl sokat nem akarok rászánni: 100-150e-ig max., mivel még csak ismerkedem, lehet nem is jön be ez a fajta zenehallgatás.
6.3 jack kimenet, DAC nem kell.
Néztem még: Meze 99 Classic, Beyer 1990 Pro, Hifiman Sundara, HD660S2 :rolleyes: , Denon AH-D7200, Sendy Aiva ....

gaben22
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2019.08.19., hétf. 01:45
Értékelés: 2

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: gaben22 »

Helosztok, remélem belefér itt kérni ajánlást, ha nem akkor párdon. Gondoltam meglepem magam egy új fülhallgatóval, ebben kérném a segítségeteket.

Jelenleg ezek vannak
AKG N40, RHA T20, JVC HA-FW01 Wood Series, ezekből AKG N40-et használom csak (balanced kimeneten), többit igazából csak kipróbáltam, de lusta voltam eladni őket :).

Jelenlegi DAP-jaim
Astell&Kern AK70, Cowon Plenue 2

Zenei stílus
Főleg EDM

Amiben előrelépnék
Mélyben szeretnék előrelépni, illetve a zenékben, amiket hallgatok sok női énekhang és zongora is van (deep house), úgyhogy jó lenne itt is előrelépés

Kialakítás
IEM, fül mögött elvezetve, normál nem nyak mögött

Rendelés
Jöhet külföldről is, bár akkor EU preferált inkább

Ár
Eredetileg úgy voltam vele, hogy legyen csak 300-350k, de lehet most nyelek egy nagyot egy endgame felé, így lehet akár 800 000 HUF környéke is.

Egyéb
Csak vezetékes jöhet szóba, wireless cuccokat nem szeretem.

Amit eddig nézegettem
64Audio Nio
Unique Melody UM MEST MKII
Empire Ears Hero - viszont EU-n belül nem tudom hol tudnám beszerezni
Sennheiser IE900

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

kargidje írta:
2023.11.25., szomb. 13:34
Érdeklődnék Sennheiser HD660S-hez milyen erősítő ajánlott?
Elvileg a basszusa kissé kevés, vékonyka.
Ez lesz az első fejhallgatóm, még csak tapogatózom bejön-e a téma + most elég jó áron találtam újat, szóval megrendeltem.

köszi
Mennyit akarsz rászánni? Dac is kell vagy elég, ha csak erősítő? Milyen kimenete legyen (6.3, 4pinXLR, 4.4)?
Nem mondanám, hogy vékony a basszusa, csak nem az igazi. Miért nem néztél mást, ha ez egy lényeges szempont?

Online
Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4123
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2480
Kapcsolat:

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: alto »

kargidje írta:
2023.11.25., szomb. 13:34
Érdeklődnék Sennheiser HD660S-hez milyen erősítő ajánlott?
Elvileg a basszusa kissé kevés, vékonyka.
Ez lesz az első fejhallgatóm, még csak tapogatózom bejön-e a téma + most elég jó áron találtam újat, szóval megrendeltem.

köszi
Szerintem egyátalán nem kevés a basszusa, viszonylag kiegyenlített a hangzásképe, persze ez ízlés kérdése is. Viszont ha valaki erőteljesen túltolt basszusú fejhallgatót szeretne, annak kevésbé ideális választás HD660S.
A HD660S árkategóriájához illő erősítő szerintem például a Heed Audio Canamp vagy a Canalot, esetleg a Fiio K9 (ez utóbbiban DAC is van).
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Érdeklődnék Sennheiser HD660S-hez milyen erősítő ajánlott?
Elvileg a basszusa kissé kevés, vékonyka.
Ez lesz az első fejhallgatóm, még csak tapogatózom bejön-e a téma + most elég jó áron találtam újat, szóval megrendeltem.

köszi

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5710
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Hifiman HE-400i 2020 fejhallgató kábel segítség

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Vekonyroland írta:
2023.11.25., szomb. 13:04
Kedves Fórumtagok!
A címben említett fejhallgatómnak tönkrement a kábele (Sajnos a nem megfelelő tárolás következtében) és szeretnék újat vásárolni hozzá, de ez nem tűnik olyan egyszerű feladatnak. Kerestem direkt cserekábelt hozzá de a Hifiman irtó drágán adja és pl. Kácsa kábelből is sokkal minőségibbet lehet összetenni sokkal kedvezőbb áron. Esetleg ti tudtok ajánlani valami kábelt ami elfogadható árú de a sima OFC rézmagos gyárinál jobb hangminőséget garantál? Én a Kácsa KCO-HPSPC kábelt néztem, ez ugye ezüstözött vezetős plusz ezüst- PVC köpenyes, de sajnos a szereléshez nem értek így ez nem hiszem, hogy opció lehet számomra.
Segítségeteket nagyon szépen köszönöm.
Üdv,
Egy kétségbeesett fejhallgató tulajdonos :smile53:
A hozzászólás átkerült a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Vekonyroland
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2021.09.11., szomb. 21:11
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Kismányok

Hifiman HE-400i 2020 fejhallgató kábel segítség

Hozzászólás Szerző: Vekonyroland »

Kedves Fórumtagok!
A címben említett fejhallgatómnak tönkrement a kábele (Sajnos a nem megfelelő tárolás következtében) és szeretnék újat vásárolni hozzá, de ez nem tűnik olyan egyszerű feladatnak. Kerestem direkt cserekábelt hozzá de a Hifiman irtó drágán adja és pl. Kácsa kábelből is sokkal minőségibbet lehet összetenni sokkal kedvezőbb áron. Esetleg ti tudtok ajánlani valami kábelt ami elfogadható árú de a sima OFC rézmagos gyárinál jobb hangminőséget garantál? Én a Kácsa KCO-HPSPC kábelt néztem, ez ugye ezüstözött vezetős plusz ezüst- PVC köpenyes, de sajnos a szereléshez nem értek így ez nem hiszem, hogy opció lehet számomra.
Segítségeteket nagyon szépen köszönöm.
Üdv,
Egy kétségbeesett fejhallgató tulajdonos :smile53:

MrCollector
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2612
Csatlakozott: 2018.07.02., hétf. 13:52
Értékelés: 311

Re: Fül és Fejhallgatók

Hozzászólás Szerző: MrCollector »

Megmondom őszintén én még sosem cseréltem le gyári párnát más gyártótól származóra. A hangkép biztosan megváltozik. Én is, illetve van olyan ügyfelem aki szintén, próbálgattam de előbb-utóbb mindig visszatértem a gyárihoz. Valamit nyer az ember, valamit veszít. Hogy melyik nyom többet a latba, azt mindenki eldönti magának.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”