Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Triangle

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Triangle

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


Jaj-jaj!Kezdőőőőőőődik :lol!: 
 


Látod mit meg nem teszünk érted?
 


Azt nem is mondtam, hogy nem esik jól



Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Jaj-jaj!Kezdőőőőőőődik  
 
Hát több kábelt nem akarok venni, mert így is kiköltekeztem. Mármint teszt célra egy szimplát venni utána meg elad és bi-kábelt venni. Azért a 4TC elég jó darab. Ha van rá mód inkább használt bi-kábeleket fogok próbálgatni - persze azok ritkábbak itt az apróban is.

 
Hát ezt mondom én is,olcsóbb a szimpla mint egy lehetségesen rosszabb bikábel,mondjuk az említett kimber kábelt be lehet mindkét módon kötni,viszont kérdés hogy jó e?Én ebbe a rendszerbe biztosan kipróbálnék egy vdh-t a jobbak közül,viszont nem mondom azt mint trane hogy csak ezt és semmi mást.

Most van egy Revolution. Nem ismerem és sokallom is egy kicsit 70e-ért.

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Jaj-jaj!Kezdőőőőőőődik  
 


Látod mit meg nem teszünk érted?
 


Azt nem is mondtam, hogy nem esik jól

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Jaj-jaj!Kezdőőőőőőődik
 
Hát több kábelt nem akarok venni, mert így is kiköltekeztem. Mármint teszt célra egy szimplát venni utána meg elad és bi-kábelt venni. Azért a 4TC elég jó darab. Ha van rá mód inkább használt bi-kábeleket fogok próbálgatni - persze azok ritkábbak itt az apróban is.

 
Hát ezt mondom én is,olcsóbb a szimpla mint egy lehetségesen rosszabb bikábel,mondjuk az említett kimber kábelt be lehet mindkét módon kötni,viszont kérdés hogy jó e?Én ebbe a rendszerbe biztosan kipróbálnék egy vdh-t a jobbak közül,viszont nem mondom azt mint trane hogy csak ezt és semmi mást.

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Triangle

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


Jaj-jaj!Kezdőőőőőőődik
 


Látod mit meg nem teszünk érted?
 


Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


" Audionet Sam V2 egy brutál jó erölködő messze jobb mint az elöbb említettek, de úgy tudom az is száraz nagyon részletező, esetleg fárasztó lehet ebben a rendszerben. Azért tennék vele egy próbát az biztos. "
Ez még elválik és lehet, hogy egy melegebb hangú kábel lenne ideális pl. egy felsőbb kategóriás vDH...
Excaliburt azért kipróbálom.

Avatar
menyhardman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2008.05.31., szomb. 10:31
Értékelés: 174

Triangle

Hozzászólás Szerző: menyhardman »


Gratulálok!
 
" Audionet Sam V2 egy brutál jó erölködő messze jobb mint az elöbb említettek, de úgy tudom az is száraz nagyon részletező, esetleg fárasztó lehet ebben a rendszerben. Azért tennék vele egy próbát az biztos. "
Core Audio Ultimate PC, DAC, SPDIF, Canton CA 30 full active, Stealth Dream kábelek.
            
 
 

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Jaj-jaj!
Kezdőőőőőőődik
 
Hát több kábelt nem akarok venni, mert így is kiköltekeztem. Mármint teszt célra egy szimplát venni utána meg elad és bi-kábelt venni. Azért a 4TC elég jó darab. Ha van rá mód inkább használt bi-kábeleket fogok próbálgatni - persze azok ritkábbak itt az apróban is.

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...Most jöhet a hangfalkábel keresés...
coincident - és pont olvashatsz róla itt az avx-en is... :lol!:

Azért az élet ott nem áll meg...

mondod ezt te...? nagymacs, na ne má'...

Mert miért is ne mondhatnám? Miért hiszed azt, h te vagy az atya isten? Már bocs de kikívánkozott...Azt te is írsz akkora butaságokat, tapasztalt létedre , h öröm olvasni...Olvasd vissza a beírásaid és a többiek reakcióit...Szóval nem kell lenézni senkit.Remélem nincs ebből harag, csak elég meggondolatlan hozzáfűzéseid vannak.

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszönöm-köszönöm! 
Pecás! Leginkább bi-kábelezésre gondoltam...

 
Lehet az is jó lesz de én elsőkörben szimpla kábelezéssel hallgatnám,aztán ha már jól kiismerted a rendszert lehet próbálkozni a bikábeles variációval is,csak mindent sorjában. Nem mindenhol jó a bikábelezés,szerintem próbáld ki mindkét variációt az a biztos,de először szimplán,szerintem.

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...Most jöhet a hangfalkábel keresés...
coincident - és pont :lol!: olvashatsz róla itt az avx-en is...

Azért az élet ott nem áll meg...

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Köszönöm-köszönöm!
 
Pecás! Leginkább bi-kábelezésre gondoltam...

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »

freeduck,a dobozaidon ha jól láttam nincsenek rajta az extraként rendelhető jumperek,ami nem probléma de mindenképpen cseréld le azokat a lemez vackokat valami jobb kábelre,megéri,sőt kötelező.Sokkal jobb lesz meglátod-hallod.

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Triangle

Hozzászólás Szerző: Sentinel »

Kellemes zenehallgatást, freeduck!
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Triangle

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


Hi Everybody! 
Rövidre zárva az erősítő keresésemet és a körülötte kialakult "ki mit/miért/hogyan/mire föl ajánl" vitát:
 
A választásom az Audionet Sam V2-re esett.
 
Üdv:
 
freeduck

Gratulálok!

Avatar
csupafül
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2007.09.17., hétf. 11:34
Értékelés: 29

Triangle

Hozzászólás Szerző: csupafül »

Csatlakozom :-)! Én egy "SAM kaliberű" DAC-ra szavaznék az István01 féle belső moddos SB3-al.
Futóművek: Shigaraki clone (SPDIF), Turbonero (tunning amanero, USB) DAC: DIY TPA OPUS (WM8741 chip - mandro kimenőtrafóval), Coincident Extreme IC, DP 300B monoblokkok, ProAc R2.5 clone

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Gratula a jövevényhez

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Hi Everybody!
 
Rövidre zárva az erősítő keresésemet és a körülötte kialakult "ki mit/miért/hogyan/mire föl ajánl" vitát:
 
A választásom az Audionet Sam V2-re esett.
Nálam volt egész hétvégén és már nem is adtam vissza
Egyelőre még nem is tudtam betelni vele
A korábban sorolt jelöltekből előtte meghallgattam párat, a Sam vhogy más kategória, ami az első bekapcsolás után érezhető volt. A többi is kiemelkedő volt természetesen. (Nyilván szigorúan mindez a saját dobozzommal érvényes!)
 
Köszönöm az ajánlásokat és külön köszönöm azoknak a fórumtársaknak, akik gyakorlatban is segítettek a választásban!
 
Most jöhet a hangfalkábel keresés, ami mondjuk nem sürgős. Első körben Excalibur féle kábelt gondoltam kipróbálni.
Elgondolkodtam egy jó kis külső hangkártyán is a Squeezebox helyett, mert a pc alapú zenehallgatás mindenképpen marad. Itt is jó lenne kipróbálni párat, majd keresek olyan fórumtársakat, akik esetleg kölcsönadnák kipróbálásra.
Vagy egy jobb Dac-ot a Squeezebox mellé...
 
Üdv:
 
freeduck

Avatar
Öreg motoros
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 10:07
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: Öreg motoros »


OFFTOPIC:

wazz, h itt KIK vannak... és ők osztogatnak tanácsot hát sok szerencsét az ezen emberkék ötleteiből építkezőknek

Én inkább az Ön tanácsaitól óvnám a fiatalságot...
Ez a téma már régen nem arról szól ,amiről kellene.
Elnézést ,hogy leírtam a véleményemet ,de fontosnak tartom jelezni ,ha valaki badarságokat beszél.
Én éltem ezekkel a gépekkel együtt és van benne tapasztalatom ,nem csak általánosítok ,hogy igy meg ugy nem tudnak zenélni.
További kellemes estét Önöknek!

Amikor akad egy kis időm, itt fogok majd lenni Önökkel!
 
Hangfal : Keresés alatt
Erősítő : Jadis Orchestra
Cd játszó : Marantz Sa 11s1
Lemezjátszó : Linn Sondek Lp 12
A hálózati kábeltől az interconnect és hangfalkábelekig Van Den Hul Professon kábelekkel...

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ideje volna visszakanyarodni a topik témájához

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Triangle

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


...Primare...
ember, könyörögve kérlek, ha ZENÉt akarsz hallgatni, EZT a márkát felejtsd el!!!

És ebben a hozzászólásában hol látszik az ,hogy melyik Primare-ra gondolt?!
Erre varjon gombot ,okostojás!
Mindent kimagyaráz ,hogy mentse magát!
 
Ezt írta ,világos ,hogy fehéren-feketén lehúzta e márkát.
 
Nem utólag kell gondolokodni helyesbítgetni ,hanem elvállalni a hozzá nem értést.



Avatar
Öreg motoros
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 10:07
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: Öreg motoros »


...Primare...
ember, könyörögve kérlek, ha ZENÉt akarsz hallgatni, EZT a márkát felejtsd el!!!

És ebben a hozzászólásában hol látszik az ,hogy melyik Primare-ra gondolt?!
Erre varjon gombot ,okostojás!
Mindent kimagyaráz ,hogy mentse magát!
 
Ezt írta ,világos ,hogy fehéren-feketén lehúzta e márkát.
 
Nem utólag kell gondolokodni helyesbítgetni ,hanem elvállalni a hozzá nem értést.

Amikor akad egy kis időm, itt fogok majd lenni Önökkel!
 
Hangfal : Keresés alatt
Erősítő : Jadis Orchestra
Cd játszó : Marantz Sa 11s1
Lemezjátszó : Linn Sondek Lp 12
A hálózati kábeltől az interconnect és hangfalkábelekig Van Den Hul Professon kábelekkel...

Avatar
Öreg motoros
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 10:07
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: Öreg motoros »


Uraim!
Beszélhetjük ezt természtesen többféleképpen is.
 
Fogadjuk el ,hogy Trane nem szimpatizál eme gyártó által képviselt hanggal.
Idáig nincs is semmi baj.
 
Én is azzal értek egyet ,hogy nem lehet általánosítani és lehúzni ilyen módon ,ahogy Ő tette ,egy adott márkán belül.
 
Tiszteletem!

Amikor akad egy kis időm, itt fogok majd lenni Önökkel!
 
Hangfal : Keresés alatt
Erősítő : Jadis Orchestra
Cd játszó : Marantz Sa 11s1
Lemezjátszó : Linn Sondek Lp 12
A hálózati kábeltől az interconnect és hangfalkábelekig Van Den Hul Professon kábelekkel...

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem olyan nincs, h rossz termék.Olyan van ami nekünk nem tetszik, vagy a pénzünk nem futja másra.De adott esetben a felhasználó erről nem biztos, h azt gondolja rossz.

Avatar
menyhardman
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2008.05.31., szomb. 10:31
Értékelés: 174

Triangle

Hozzászólás Szerző: menyhardman »

Mindent a maga kategóriájában kéne nézni. Az egész termékpalettára kijelenteni, hogy szar, azért az nem gyenge. Esetleg nem egymáshoz passzoló rendszerben, nem tudja kifutni magát. Nekem pl sokkal jobban tetszett anno a Primare A10 és 20 mint a Micromega Tempo. Izlés dolga...
Core Audio Ultimate PC, DAC, SPDIF, Canton CA 30 full active, Stealth Dream kábelek.
            
 
 

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”