Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Triangle

Avatar
Öreg motoros
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 10:07
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: Öreg motoros »


 
DE persze nem kell elfogadni, amit mondok - én csak a saját és tapasztalati alapokon nyugvó véleményemet mondom
 
ami igaz az MF 3.2-jére is, sajna
 
volt anno az mf-nek igen jó szériája (pl. 1000, 1001, ill. az F-series), de ez azoktól szvsz naon távol esik...

Ezzel a hozzászólásával a hozzá nem értéséről és a közönségességéről sikerült meggyöznie.
Gratulálok.
Szegénységi bizonyítvány kiállítva.
 
Előre sajnálom azokat a hifista kezdőket ,akiknek maga fog majd tanácsot adni.
 
A Primare és a Musical F. elküldheti a mérnökeit ,mert van egy magyar okos szerény ember ,aki megállapította ,hogy a gyártó egyes készülékei semmit nem érnek ,továbbá a hifi magazinok futtatták fel csak igy őket...
Nevetséges.
Menjen el fülészhez ,Uram.

Amikor akad egy kis időm, itt fogok majd lenni Önökkel!
 
Hangfal : Keresés alatt
Erősítő : Jadis Orchestra
Cd játszó : Marantz Sa 11s1
Lemezjátszó : Linn Sondek Lp 12
A hálózati kábeltől az interconnect és hangfalkábelekig Van Den Hul Professon kábelekkel...

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Triangle

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


OK,  ..moszt szedtem volna ki mérgemben a pörgetőböl Bob Marley "Natty Dread"-jét  
Látom azért hasonló a zenei repertojáárunk.

ja akad ilyen,"Jah people" is a polcon ..Burning Spear a kedvencem erröl az oldalrol..Man in the hills+Dry&Heavy

Na ha már így szétoffoltuk a topicot, akkor ajánlom neked

zenéjét.

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4489
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2180
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Triangle

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


OK,  ..moszt szedtem volna ki mérgemben a pörgetőböl Bob Marley "Natty Dread"-jét  
Látom azért hasonló a zenei repertojáárunk.

ja akad ilyen,"Jah people" is a polcon ..Burning Spear a kedvencem erröl az oldalrol..Man in the hills+Dry&Heavy
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Triangle

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


OK, ..moszt szedtem volna ki mérgemben a pörgetőböl Bob Marley "Natty Dread"-jét
Látom azért hasonló a zenei repertojáárunk.

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4489
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2180
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Triangle

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

OK, ..moszt szedtem volna ki mérgemben a pörgetőböl Bob Marley "Natty Dread"-jét
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Triangle

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


Háááát, egyeseknek nemártana elolvasni, és értelmezni is a beírásokat. Néha egy szó nagyon meghatározza a jelentését a mondanivalónak...
én? alap Jadis van a fényképen,Orch/ref..sehol sem mondtam azt hogy Jadis rokizni fog minimonitor segitségével ..de mehetünk más márka irányába is esetleg:Altec,Goodmans,Klipsch,Hawthorne,JBL,Cerviwin Vega, stb..de gondolom ezek nem szereplnek a mai hájendista listákon,és a forgalmazó is kapásbol azt fogja felkinálni amit forgalmaz mert az van "felszentelve" ....
 


Nem rád gondoltam...

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4489
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2180
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Triangle

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


Háááát, egyeseknek nemártana elolvasni, és értelmezni is a beírásokat. Néha egy szó nagyon meghatározza a jelentését a mondanivalónak...
én? alap Jadis van a fényképen,Orch/ref..sehol sem mondtam azt hogy Jadis rokizni fog minimonitor segitségével ..de mehetünk más márka irányába is esetleg:Altec,Goodmans,Klipsch,Hawthorne,JBL,Cerviwin Vega, stb..de gondolom ezek nem szereplnek a mai hájendista listákon,és a forgalmazó is kapásbol azt fogja felkinálni amit forgalmaz mert az van "felszentelve" ....
 

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Triangle

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Háááát, egyeseknek nemártana elolvasni, és értelmezni is a beírásokat. Néha egy szó nagyon meghatározza a jelentését a mondanivalónak...

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4489
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2180
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Triangle

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


Ja igen ,és az alap Jadis elektronikák valóban kínlódnak a rock műfajjal ,de a nagyobbak megbírkóznak már ezzel a kérdéssel.

Ezt alá tudom támasztani

étöm..lehet hogy csak nem a szokásos párositásokban kéne gondolkodni

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Triangle

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Ja igen ,és az alap Jadis elektronikák valóban kínlódnak a rock műfajjal ,de a nagyobbak megbírkóznak már ezzel a kérdéssel.

Ezt alá tudom támasztani
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Öreg motoros
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 10:07
Értékelés: 0

Triangle

Hozzászólás Szerző: Öreg motoros »


...Primare...
ember, könyörögve kérlek, ha ZENÉt akarsz hallgatni, EZT a márkát felejtsd el!!!

Mire alapozza ezt a felelőtlen és buta kijentését ,Uram?
 
Kicsit gondolkoznia kellene ,mielőtt ír ide bármit is...
 
Egy nagyhírű high-end gyártó szakembereinek kutatási eredményeit dobta kukába ezzel a hozzászólásával.
 
Más:
Ja igen ,és az alap Jadis elektronikák valóban kínlódnak a rock műfajjal ,de a nagyobbak megbírkóznak már ezzel a kérdéssel.
Tehát a csövesek nem mindig tudják a rockot...
Nem méregdrága studio ,koncert felszerelésekkel kell hozakodni a pár százezres hifi kategóriával szemben.
 
A Triangle-hoz olcsó kategóriákban a Musical Fidelity tranzisztorosakat ajánlom.

Amikor akad egy kis időm, itt fogok majd lenni Önökkel!
 
Hangfal : Keresés alatt
Erősítő : Jadis Orchestra
Cd játszó : Marantz Sa 11s1
Lemezjátszó : Linn Sondek Lp 12
A hálózati kábeltől az interconnect és hangfalkábelekig Van Den Hul Professon kábelekkel...

Avatar
Gólya
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.08.24., vas. 06:48
Értékelés: -1

Triangle

Hozzászólás Szerző: Gólya »


Pecás és persze minden fórumozó
Alig várom már a nyár végét amikor véget ér a pörgés és végre el tudok menni hallgatózni.Addig rendelgetünk cd-ket, hogy ne menjünk üres kézzel.
De vissza a témához:
Mindenkinek köszönöm a segítségét, nagyon sok mindenben döntésre jutottam (csövi tuti felejtős, mondjuk eddig is ez volt, Ca -al nem párosítunk trianglet ...és még sorolhatnám 1 oldalon keresztül).
Mondjuk úgy is attól függ az egész hallgatózás hogy az audio visionba milyen körülmények vannak, mi van éppen raktáron, és hogy ők mit is ajánlanak.
Viszont addig sok víz lefolyik a Dunán....meglátjuk (halljuk).
2 párosítás már biztos meglesz mégpedig a micromega és a musical fidelity valamint a kereskedő ajánlata.
Esetleg ha valaki tud olyan üzletet ahol az említett (ajánlott) elektonikákkal meg lehet fülelni a triangle-t örömmel veszem az infót.
Addig is triangle

Házimozi: TV:Panasonic TX-P46G10 Erősítő: Harman/Kardon Avr-245 DVD:Harman/Kardon Dvd-23 Hangsugárzó: JBL Scs-178 Kábelek: QED Performance, Inakustic Pathmos
 
PC: Thermaltake VH6000BWS Armor +; Chieftec CFT-650-14CS 650W ;AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2; Sapphire HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X; 2 X SAMSUNG 1000GB F1 SATA2 HD103UJ ; 2 X WD MyBook 1000Gb Essential stb...

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Triangle

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


A NaimXs új ára 480 - ennyiért nem veszek. Használtat egyelőre nem tudok.
Mert hát még viszonylag új. Meg akinek van, valószínű úgysem fog megválni tőle Naim-okat ritkán látsz az apróban
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Triangle

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


A hirdetett A3.2-es jó lehetne?


Egy próbát megér a Triangle-hez.
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Közben kristályosodik, hogy miket hallgatok meg ill. tudok meghallgatni jelen állás szerint:Micromegák
Primare I21, 30
Audionet Sam V2 - talán
Soner/Etalon vonal
Naim Xs
Creek

MF-et se hagyd ki, bár nekem ebből a listából a Naim lenne a nyerő.

A hirdetett A3.2-es jó lehetne?
 
Akkor megpróbálom elhozni tesztre. Bár a design miatt hátrányból indul nálam. Tudom ennek nem kéne szempontnak lennie, de ez van, igényes vagyok a környezetemre.
 
A NaimXs új ára 480 - ennyiért nem veszek. Használtat egyelőre nem tudok.

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4489
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2180
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Triangle

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

Nah jó ,ne csak off legyen,az audiomarkton van egy Audiomat(2500euro),nem olcsó ,de &dörmögi colyéga vlmi hasonlót használ,és beirásaibol "vinil-amit hallgatung" akad egy jó pár HM/prog-rock/rock a teritéken...nem kételkedek a jő izlésében
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Triangle

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


Azért mielőtt ezt így kategorikusan kijelentitek, szóljatok a Marshall cégnek, meg a sok rockzenekarnak is, pl az AC/DC-nek, hogy nem lehet csöveseken rockzenét hallgatni, és dobálják ki azt a sok ECC83 és EL34 csövet...

a Fender-t sem kéne kihagyni a listárol,esetleg még Mesa Boogie-t,Vox-ot
 

Ennyire már nem akartam belemenni.

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4489
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2180
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Triangle

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


Neki nem biztos ,hogy nem tetszene.
 
Habár ez a csöves valóban nem a rockra termett.
Ez is igaz.

Szerintem egyik csöves sem a legjobb választás rockzenéhez.
Én akkor már inkább egy jó hibridet javasolnék.

Azért mielőtt ezt így kategorikusan kijelentitek, szóljatok a Marshall cégnek, meg a sok rockzenekarnak is, pl az AC/DC-nek, hogy nem lehet csöveseken rockzenét hallgatni, és dobálják ki azt a sok ECC83 és EL34 csövet...

a Fender-t sem kéne kihagyni a listárol,esetleg még Mesa Boogie-t,Vox-ot
 
A képen Arvin Aarset mester az ütött/kopott Fenderjeivel..csak tudnám mit keres egy csövi amplifikáció Bugge Wesseltoft,Nils Petter Molvaer,Mari Boine zenéjében Hendrix-röl,Carlos Santana-rol,Angus Young-rol most nem beszélünk

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
Sentinel
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2006.06.03., szomb. 08:59
Értékelés: 2

Triangle

Hozzászólás Szerző: Sentinel »


Közben kristályosodik, hogy miket hallgatok meg ill. tudok meghallgatni jelen állás szerint:Micromegák
Primare I21, 30
Audionet Sam V2 - talán
Soner/Etalon vonal
Naim Xs
Creek

MF-et se hagyd ki, bár nekem ebből a listából a Naim lenne a nyerő.
CD: Musical Fidelity A3; Erősítő: Jadis DA30; Hangfal: Jadis Orchestra; Hálózati kábel: Nordost Vishnu, vdH Mainstream; IC: vdH M.C. Silver IT 65 G; Hangfalkábel: vdH Inspiration; DVD: Cambridge Audio DV-57;Hangszer: Trevor J. James Privilege fuvola:)

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Triangle

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


Neki nem biztos ,hogy nem tetszene.
 
Habár ez a csöves valóban nem a rockra termett.
Ez is igaz.

Szerintem egyik csöves sem a legjobb választás rockzenéhez.
Én akkor már inkább egy jó hibridet javasolnék.

Azért mielőtt ezt így kategorikusan kijelentitek, szóljatok a Marshall cégnek, meg a sok rockzenekarnak is, pl az AC/DC-nek, hogy nem lehet csöveseken rockzenét hallgatni, és dobálják ki azt a sok ECC83 és EL34 csövet...

Kivétel erősíti a szabályt...
Nem minden csövesnek fekszik a rock.
Legalábbis azoknak amiket én hallottam ,nem feküdt eléggé.
(Synthesis ,Audio Note ,Jadis O.)

Avatar
Kovács Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2008.09.16., kedd 21:24
Értékelés: 30

Triangle

Hozzászólás Szerző: Kovács Emil »


 
A rock másodlagos nálam.

Na már meg ,akkor nem tom ,hogy egyesek honnan vették ,hogy neked a kemény műfaj lesz előtérben.
 
Bár a lényegen nem változtat ,mindenkinek más a tapasztalata ezekkel ,már aiknek van ugye.
A végén ugyis Te döntesz ,hogy mi a számodra kellemesebb hang.

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Triangle

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


Neki nem biztos ,hogy nem tetszene.
 
Habár ez a csöves valóban nem a rockra termett.
Ez is igaz.

Szerintem egyik csöves sem a legjobb választás rockzenéhez.
Én akkor már inkább egy jó hibridet javasolnék.

Azért mielőtt ezt így kategorikusan kijelentitek, szóljatok a Marshall cégnek, meg a sok rockzenekarnak is, pl az AC/DC-nek, hogy nem lehet csöveseken rockzenét hallgatni, és dobálják ki azt a sok ECC83 és EL34 csövet...

Vendég

Triangle

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Gólyanak egy kis segítség: 
az egyik barátom megfertoztem a Triangle-val és o is elkezdett tavaly keresni a hirdetések kozott valamilyen allót magának. A srác háklis a színezettségre! Meghallgatott kb.: 4-5 kulonbozo típust. Kulonfele rendszerekben. Egy Alteára esett a választása (a mostani elotti szériából) ugyanis azt egy Etalon végfokkal hajotta az eladó  és ott hallotta eloszor életében "azt" amit mindíg is keresett. Ami még a torténethez hozzá tartozik, hogy az eladónál a hifi cucc egy régi Videoton állvanyba volt behányva egymás tetejére minden. És a 2 Altea odatolva a hi-fi állvány mellé szorosan! Még 1,5 méter sem volt a két hangfal kozott. Átgondolt elrendezésnek még a nyomát sem lehetett látni,(kuldott róla fotót, lattam) és ennek ellenére a hang a barátom szerint lenyugozo volt. Szóval az Etalon lehet jó valasztás azééé . A barátom izlése hasonló az enyémhez. Most az én egyik elfekvoben lévo erosítommel hajtja az Alteákat. Teljesen megvan elégedve az Altea hangjával.

Köszönöm az infót már csak az a kérdés hogy hol lehetne meghallgatni az Alteát Etalonnal.
A Musical Fidelity nekem tetszik ha már megemlítették és ráadásul emberbarát áru erősítői is vannak, lehet ki kellene majd próbálni.
Szerintem szeptember körül lesz 1 ugrásom addig pedig szépen tájékozódom a hi-fi világában.

 
Gólya!,ha igazán jót akarsz magadnak akkor vadássz valahonnét egy Altea ES modelt.Az EX és az ES között akkora a külömbség az utóbbi javára hogy én akár még taligán is hazatolnám bárhonnét. Nem egy kategória a kettő,az ES mellett az EX csak erőlködik és olyan 12 egyenlő egy tucat hangú,nincs meg benne az ES modell kimagasló zeneisége,mondjuk a kategóriájában még így is nagyon jónak mondható.
Szóval az ES jobb,nem kicsit jobb hanem sokkal és mindenben,és még olcsóbb is.

Avatar
Gólya
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.08.24., vas. 06:48
Értékelés: -1

Triangle

Hozzászólás Szerző: Gólya »


Gólyanak egy kis segítség: 
az egyik barátom megfertoztem a Triangle-val és o is elkezdett tavaly keresni a hirdetések kozott valamilyen allót magának. A srác háklis a színezettségre! Meghallgatott kb.: 4-5 kulonbozo típust. Kulonfele rendszerekben. Egy Alteára esett a választása (a mostani elotti szériából) ugyanis azt egy Etalon végfokkal hajotta az eladó és ott hallotta eloszor életében "azt" amit mindíg is keresett. Ami még a torténethez hozzá tartozik, hogy az eladónál a hifi cucc egy régi Videoton állvanyba volt behányva egymás tetejére minden. És a 2 Altea odatolva a hi-fi állvány mellé szorosan! Még 1,5 méter sem volt a két hangfal kozott. Átgondolt elrendezésnek még a nyomát sem lehetett látni,(kuldott róla fotót, lattam) és ennek ellenére a hang a barátom szerint lenyugozo volt. Szóval az Etalon lehet jó valasztás azééé . A barátom izlése hasonló az enyémhez. Most az én egyik elfekvoben lévo erosítommel hajtja az Alteákat. Teljesen megvan elégedve az Altea hangjával.

Köszönöm az infót már csak az a kérdés hogy hol lehetne meghallgatni az Alteát Etalonnal.
A Musical Fidelity nekem tetszik ha már megemlítették és ráadásul emberbarát áru erősítői is vannak, lehet ki kellene majd próbálni.
Szerintem szeptember körül lesz 1 ugrásom addig pedig szépen tájékozódom a hi-fi világában.

Házimozi: TV:Panasonic TX-P46G10 Erősítő: Harman/Kardon Avr-245 DVD:Harman/Kardon Dvd-23 Hangsugárzó: JBL Scs-178 Kábelek: QED Performance, Inakustic Pathmos
 
PC: Thermaltake VH6000BWS Armor +; Chieftec CFT-650-14CS 650W ;AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2; Sapphire HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X; 2 X SAMSUNG 1000GB F1 SATA2 HD103UJ ; 2 X WD MyBook 1000Gb Essential stb...

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Triangle

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Uraim, Uraim!
Köszönöm mindenkinek a segítő szándék érdekében elkövetett hozzászólásait - még ha újra csata lett kialakulóban a csöves kontra tranyós erősítők között.
 
A rock másodlagos nálam. Ha hallgatok is, az inkább háttérnek megy. Az akusztikus finomabb zenék amik, igazán irányadóak.
Mint írtam, kizárólag a kényelmi szempontok és a körülmények tolják az irányt inkább a tranzisztorosok felé.
Közben kristályosodik, hogy miket hallgatok meg ill. tudok meghallgatni jelen állás szerint:
Micromegák
Primare I21, 30
Audionet Sam V2 - talán
Soner/Etalon vonal
Naim Xs
Creek

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”