Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Harbeth hangsugárzók

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

komarfamily írta:
2021.07.27., kedd 00:04
tonee73 írta:
2021.07.26., hétf. 23:51
komarfamily írta:
2021.07.26., hétf. 22:01
Sziasztok az shl5+ tiger ebony szinben elado lesz. Ha tudtok valakit akit erdekel akkor legyszi szoljatok mert ket het mulva megyek haza kocsival.
Akkor megkérnélek tisztelettel, hogy nyiss neki egy topikot a megfelelő helyen, ne itt az általános részen promotáld.
Köszi.
Szia tonee, gyorsan vegigolvastam a szabalyzatot de nem talaltam olyan utalast, hogy ne tehetnem kozze egy al-forumban, hogy szandekomban all majd eladni a hamgsugarzoimat. Ha ugy gondolod, hogy meg csak emlites szintjen is tulzas leirni, hogy kesz vagyok eladni a hangfalaimat akkor elfogadom es nyugodtan torold a hozzaszolasom. Ha kesz leszek meghirdetni akkor megteszem. Udv
Íme:
Általános szabályok a Fórumon
2.17. Adás és vételi ajánlat kizárólag az Adás/vételi al-Fórumban vagy Privát üzenetben tehető.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

tonee73 írta:
2021.07.26., hétf. 23:51
komarfamily írta:
2021.07.26., hétf. 22:01
Sziasztok az shl5+ tiger ebony szinben elado lesz. Ha tudtok valakit akit erdekel akkor legyszi szoljatok mert ket het mulva megyek haza kocsival.
Akkor megkérnélek tisztelettel, hogy nyiss neki egy topikot a megfelelő helyen, ne itt az általános részen promotáld.
Köszi.
Szia tonee, gyorsan vegigolvastam a szabalyzatot de nem talaltam olyan utalast, hogy ne tehetnem kozze egy al-forumban, hogy szandekomban all majd eladni a hamgsugarzoimat. Ha ugy gondolod, hogy meg csak emlites szintjen is tulzas leirni, hogy kesz vagyok eladni a hangfalaimat akkor elfogadom es nyugodtan torold a hozzaszolasom. Ha kesz leszek meghirdetni akkor megteszem. Udv

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

komarfamily írta:
2021.07.26., hétf. 22:01
Sziasztok az shl5+ tiger ebony szinben elado lesz. Ha tudtok valakit akit erdekel akkor legyszi szoljatok mert ket het mulva megyek haza kocsival.
Akkor megkérnélek tisztelettel, hogy nyiss neki egy topikot a megfelelő helyen, ne itt az általános részen promotáld.
Köszi.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

Sziasztok az shl5+ tiger ebony szinben elado lesz. Ha tudtok valakit akit erdekel akkor legyszi szoljatok mert ket het mulva megyek haza kocsival.

Egyenlore maradok a p3nal de lehet az m30 szerianal fogok megallpodni. Az shl5+ mindenben jobb a p3nal de sajnos tul nagyok a nappaliba es a p3 plusz melylada komboval jobbak a melyek. Sajnos a kozepe meg a magasa jobb az shlnek de valahol kompromisszumot kell kotnom.

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2665
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3343

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: juliush »

komarfamily írta:
2021.07.14., szer. 13:21
update,

hallgassatok meg a Bliss: Absence of fear szamot kozepes hangeron.

Na ez az ami meg eppen hallgathato az shl5+ ugy, hogy nem vagja szet a fulem keramia kessel de a pici p3nal mar lejjebb kellett vennem a hangerot, mert neha beszisszent es pont annyival kellemetlenebb, hogy nekem mar szur a magas. Egy hajszallal de pont annyival tud tobbet az shl5, hogy ez donti el a csatat. A problema, hogy nagyon tetszik a p3 kis labnyoma es, hogy mekkorat szol meretehez kepest.
Megtettem TIDAL-ról. Hát az M30.1-eken keresztül most épp a Naittal hajtva is azt mondanám, határeset. A hölgyemény hangja, pláne ezzel a mikrofonozással, keveréssel szerintem nem igazán alkalmas arra, hogy ez alapján dönts, mivel a kellemetlenebb kisebbséget képviseli, hál'Istennek számtalan legalább ilyen jó zene van, jobb minőségben, de persze ezek már nagyon szubjektív vélemények, kérlek ennek megfelelően is kezeld! :D
A szomszédok viszont nem örülhettek a basszusoknak REL támogatással, még "közepes" hangerőn sem! ;)
Szerintem, adj még időt Magadnak, hallgass meg sok-sok egyebet is, ne ez az élmény legyen a meghatározó a döntésben! (Gondolom ezzel amúgy is nyitott kapukat döngetek!)
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

update,

hallgassatok meg a Bliss: Absence of fear szamot kozepes hangeron.

Na ez az ami meg eppen hallgathato az shl5+ ugy, hogy nem vagja szet a fulem keramia kessel de a pici p3nal mar lejjebb kellett vennem a hangerot, mert neha beszisszent es pont annyival kellemetlenebb, hogy nekem mar szur a magas. Egy hajszallal de pont annyival tud tobbet az shl5, hogy ez donti el a csatat. A problema, hogy nagyon tetszik a p3 kis labnyoma es, hogy mekkorat szol meretehez kepest.

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

IMG_20210714_45650.jpg
IMG_20210714_45650.jpg (144.43 KiB) Megtekintve 4926 alkalommal
Sziasztok,

gondoltam megosztom, hogy megerkezett a legkisebb Harbeth is hozzam. Roviden, elkoltoztem es a 25nm nappali/etkezo egyik felebe (konkretan felebe) akartam egy kulon sztereo rendszert. Gondoltam amig a mozi szoba nem keszul el addig a lexicon elofok es brutal nad vegfok zenel majd a nappaliban de akkora csalodas volt, hogy alig kapcsoltam be. Azt hiszem maradnom kellett volna a classe/datasat vonalon ;) na mindegy is. Volt szerencsem szigony kollegat meglatogatni otthon es meghallgatni a rendszeret (bar ne tettem volna).

Jokat beszelgettunk es szamomra egyertelmu volt (mint eddig is mindig), hogy nagyon egyre jar az agyunk. Szamunkra a quad/harbeth combo verhetetlen. Azon mar vitatkozhatunk, hogy m30.2 anniversary vagy shl5+ vagy m40.2 a jobb de karakterben mindharom borzasztoan kozel van.

Szoval azt a tippet kaptam tole, hogy nezzek egy jo streamert es ahhoz egy quad rendszer plusz shl5 vagy p3. Elkezdtem keresgelni (pontosabban minden nap bujom a hirdeteseket) es le is csaptam egy kis P3ra. Ugye az shl5+ az adott volt es kivancsi voltam mit tud a nagy tesohoz kepest. Kozben hihetetlen mazlival szembe jott egy artera vegfok es egy cambridge audi 851n streamer is hasznaltan. Mindegyik kulon-kulon meger egy miset de azokrol majd a topikomban beszamolok kesobb.

Szoval a kis p3 nagy meglepetes. Ugye mindenkinek fel kell merni, hogy mekkora helyre szeretne hangsugarzot es a fel nappaliba az shl5 meg akar nagynak is mondhato es biztosan jo nagy kiemelese van a szobanak a melytartomanyban ezert az shl5 nagyon fickosnak tunik. Oszinten szolva eleg szkeptikusan kotottem be a P3t latva, hogy mennyire picike. Borzasztoan meglopdtem, hogy szol, hangsulyozom nalam, az en akusztikai adottsagaimmal. Karakterre hozza siman a csaladi vonasokat. Meg baratkozunk de azon kivul, hogy kicsit jobban kell hajtani mint az shl5t nagyon tetszik. Ne ertsetek felre az shl5 szerintem nekem jobban fekszik de nem eg es fold a ketto. Foleg egy szubbal megtamogatva lenne erdekes a kerdes.

Majd csinalok egy reszletesebb osszehasonlitast de egyenlore naponta tobb orat mennek ami jo jel mert eddig szerintem eves szinten nem hallgattam ennyi zenet csak filmeket meg koncerteket neztem.

Alapvetoen ez a rendszer borzasztoan kiegyensulyozott es egyszeruen lenyugoz a tisztasaga, a szellossege, a termeszetessege. Nem huz ide-oda egyszeruen nagyon jo.

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

:D ;peace;
az úrnak javasolok egyrészt stilusgyakorlatot a forumozáshoz másrészt alapos ismerkedést az állványokkal és hangsugárzókkal.
Ez még nem megy úgy néz ki.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

ajkamici írta:
2021.05.13., csüt. 13:11
Elég zavaros a leirásod, értelmezhetetlen milyen állványről irsz stb.. Ez egy jókrora OFf :smile32:
Szerintem erre gondol:

viewtopic.php?f=33&t=159191
Csak a Marantz! :-D

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Elég zavaros a leirásod, értelmezhetetlen milyen állványről irsz stb.. Ez egy jókrora OFf :smile32:
harcsapapa írta:
2021.05.13., csüt. 13:06
ajkamici írta:
2021.03.18., csüt. 10:30
Tényleg gyönyörűek az új szinek ill furnérozások :smile32:
Tényleg esztétikus nagyon.
Ezt mondom mint műbútor asztalos aki még tud politúrozni shell lakk tetű váladék és denaturált szesz.
Guszta ugye.
Esetleg a hangfalak eladását nen azok az állványok hátráltatják?
Hallod úgy néznek ki mint valami ócska hokedli(konyhai ülőke) tető ( ülő lap)nélkül.350 körül írta az árát az elején használtan ha nem tévedek.
Ez borzalom hatalmas átbaxás.Már aki eladta a forgalmazó meg szégyelje magát,hogy ezt a tróger márkát ajánlja a csodás hangfal alá.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Avatar
harcsapapa
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 12:21
Értékelés: 53

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: harcsapapa »

ajkamici írta:
2021.03.18., csüt. 10:30
Tényleg gyönyörűek az új szinek ill furnérozások :smile32:
Tényleg esztétikus nagyon.
Ezt mondom mint műbútor asztalos aki még tud politúrozni shell lakk tetű váladék és denaturált szesz.
Guszta ugye.
Esetleg a hangfalak eladását nen azok az állványok hátráltatják?
Hallod úgy néznek ki mint valami ócska hokedli(konyhai ülőke) tető ( ülő lap)nélkül.350 körül írta az árát az elején használtan ha nem tévedek.
Ez borzalom hatalmas átbaxás.Már aki eladta a forgalmazó meg szégyelje magát,hogy ezt a tróger márkát ajánlja a csodás hangfal alá.
Erősítő: naim Supernait1.
MAGNEPLANAR SMGa
Musical Fidelity M3SCD.
RCA.Emanation-little gold.
Hangfal kábel.bordor DIY.Fine Line 2000+
Linn K400
Táp kábel.bordor DIY.muréna.

Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4413
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2412

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

vazze írta:
2021.05.10., hétf. 13:13
komarfamily írta:
2021.05.10., hétf. 12:36
Sziasztok.

Elado lesz az ...

Ha beszámítasz vacak DVD játszókat meg méregdrága haszontalan és eladhatatlan kábeleket akkor biztos nagy lesz rá a kereslet. Sajnos egyre kevesebb aki itt bármiért is fizetni akar. A 40.2 az egyik legjobb doboz , nekem is az van és csak dícsérni tudom , de sajnos nem elég hájtek. Nincs benne berylium meg varázs inverz titán magassugárzó gyémánttal beszórva , és emiatt nem is elég drága ahhoz , hogy lehessen vele felvágni . Olyan ez mint mikor csak hetes BMW-k meg S-mercik állnak a bowling klub előtt , te meg odamész egy Golf-al. Mindegy , hogy az övéké hitelből van és nincs pénzük üzemanyagra mert csak negyedig tankolnak meg nincs fékbetét a kocsiban , de villantós ! Ha legalább valami ütős neve lenne mint például : Utopia , Reference , Confidence...stb. Akárhogyis ezek szuper dobozok ! Sok sikert az eladásához :smile32: !
Azt szabad tudni miért döntöttél így?
Egy használtan is 2 millió felett árult hangfal nem elég "hájtek"? gondolkodik.gif
Mi ez, ha nem S Merci? Mert, hogy hasonlatoddal élve nagyon nem a Golf kategória szerintem ;)

És ennél is vannak "csoda" kifejezések, amiket felhozol:
"eXtended Definition", "RADIAL", meg hasonló. Ez miben kifinomultabb, mint amiket te említesz?

És mi a gondod egyébként? ;peace;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2021.05.11., kedd 10:51-kor.
Ok: szabályzattal ütköző hsz az idézetben
Csak a Marantz! :-D

Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: vazze »

komarfamily írta:
2021.05.10., hétf. 12:36
Sziasztok.

Elado lesz az...

Ha beszámítasz vacak DVD játszókat meg méregdrága haszontalan és eladhatatlan kábeleket akkor biztos nagy lesz rá a kereslet. Sajnos egyre kevesebb aki itt bármiért is fizetni akar. A 40.2 az egyik legjobb doboz , nekem is az van és csak dícsérni tudom , de sajnos nem elég hájtek. Nincs benne berylium meg varázs inverz titán magassugárzó gyémánttal beszórva , és emiatt nem is elég drága ahhoz , hogy lehessen vele felvágni . Olyan ez mint mikor csak hetes BMW-k meg S-mercik állnak a bowling klub előtt , te meg odamész egy Golf-al. Mindegy , hogy az övéké hitelből van és nincs pénzük üzemanyagra mert csak negyedig tankolnak meg nincs fékbetét a kocsiban , de villantós ! Ha legalább valami ütős neve lenne mint például : Utopia , Reference , Confidence...stb. Akárhogyis ezek szuper dobozok ! Sok sikert az eladásához :smile32: !
Azt szabad tudni miért döntöttél így?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tonee73 2021.05.11., kedd 10:51-kor.
Ok: szabályzattal ütköző hsz az idézetben
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

http://www.hunniarecords.com/contact-form/
Itt találod őket.
hotspace írta:
2021.04.06., kedd 12:22
ajkamici írta:
2021.02.12., pén. 11:52
Klassz kis sorbanállás. :smile32: :rolleyes:
A legnagyobb kivételével már van itthon is a hivatalos márkaképviselőnél.
Meghallgatom őket nemsokára, kiváncsi vagyok hogy mennyiben változott kivülről és hangilag a Harbeth .
Merre lehet őket meghallgatni? Megtaláltam a forgalmazót, de szó szerint zero info van a weblapon.
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Avatar
hotspace
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009.02.21., szomb. 19:11
Értékelés: 26

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: hotspace »

ajkamici írta:
2021.02.12., pén. 11:52
Klassz kis sorbanállás. :smile32: :rolleyes:
A legnagyobb kivételével már van itthon is a hivatalos márkaképviselőnél.
Meghallgatom őket nemsokára, kiváncsi vagyok hogy mennyiben változott kivülről és hangilag a Harbeth .
Merre lehet őket meghallgatni? Megtaláltam a forgalmazót, de szó szerint zero info van a weblapon.
Sugden Masterclass IA-4 | Harbeth SHL5+ XD on TonTräger | ProAc Response D2R | Lumin U1 mini | Holo Spring 3 KTE | Duelund DCA12GA | REL T/7x

Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Tényleg gyönyörűek az új szinek ill furnérozások :smile32:
Csatolmányok
DtaeLMoXQAAILE3.jpg
DtaeLMoXQAAILE3.jpg (152.66 KiB) Megtekintve 4072 alkalommal
Screen-Shot-2018-09-21-at-15.43.36.png
Screen-Shot-2018-09-21-at-15.43.36.png (656.64 KiB) Megtekintve 4072 alkalommal
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Avatar
bigpocok
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3692
Csatlakozott: 2014.12.27., szomb. 21:45
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth Compact 7ES-3 40th Anniversary + TonTräger

Hozzászólás Szerző: bigpocok »

Sajnos erre nem tudom a választ.
Esetleg ha valaki tudja megoszthatná velünk.
Amit tudok, hogy a színe tamo ash és tényleg gyönyörűen jelennek meg rajta a mintázatok a különböző fények hatására.
Csatolmányok
E4378004-93D8-4995-8A0C-C99B7F801699.jpeg
E4378004-93D8-4995-8A0C-C99B7F801699.jpeg (266.76 KiB) Megtekintve 4178 alkalommal
Sugden A21 Signature SE - Cyrus Stream XA - Harbeth SHL5plus XD - Bowers & Wilkins 802 F Special - Black Rhodium
Sugden Masterclass ANV-50 - Sugden Masterclass DAC-4 - Harbeth P3ESR - Black Rhodium - Quadraspire QAVM

Hovanszki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2019.03.13., szer. 06:13
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth Compact 7ES-3 40th Anniversary + TonTräger

Hozzászólás Szerző: Hovanszki »

Nagyon szép "rajzos" a dobozok furnérja (vagy fából lenne?). Megkérdezhetem, hogy ez milyen fa?

Avatar
spaceboy75
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1969
Csatlakozott: 2014.01.04., szomb. 16:09
Értékelés: 114
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Harbeth Compact 7ES-3 40th Anniversary + TonTräger

Hozzászólás Szerző: spaceboy75 »

Ezek nagyon jó dobozok, tapasztalatból mondom, ajánlott vétel. leborulok.gif

Avatar
LacB74
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2021.01.25., hétf. 20:13
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd
Kapcsolat:

Re: Harbeth Compact 7ES-3 40th Anniversary + TonTräger

Hozzászólás Szerző: LacB74 »

Hallottam őket! Brutális! Megvenném én, de még szükség van a veséimre...

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: szigony »

Én ezekkel szedtem le.
20210312_091615.jpg
20210312_091615.jpg (3.32 MiB) Megtekintve 3801 alkalommal

Avatar
kozak353535
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2017.11.30., csüt. 09:55
Értékelés: 33

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kozak353535 »

Köszönöm srácok a válaszokat,közben a HUG-on is megjött a válasz:(mágneses megoldást ajánlanak-vagy sajátomat használom vagy van nekik erre valami speciális eszközük-az is mágneses)

További jó zenehallgatást 36_1_11.gif

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: szigony »

Kis mágnesekkel óvatósan le tudod szedni. Csak a széléhez tedd és így ki tudod húzni. A magassugárzó kürül ne kotorásszál a mágnessel. Ezt szokták a HUG-on is ajánlani.
kozak353535 írta:
2021.03.10., szer. 19:57
Sziasztok,

Lehet volt már itt kérdés, de nem találtam eddig megoldást a problémára.

Szeretném leszedni a hangszóró rácsot egy Harbeth 30.2 xd -ről.

Sajnos olyan szorosan van benne,hogy félek erővel nekimenni nehogy megsérüljön.

Akiktől eddig kérdeztem csak azt mondták,hogy ne szedjem le ,mert nem kell leszedni-- :ohnoohnoohno:

Szóval megoldás kellene.

Tudtok segiteni ?

Köszönettel :smile53:

Avatar
bigpocok
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3692
Csatlakozott: 2014.12.27., szomb. 21:45
Értékelés: 332
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: bigpocok »

Nekem itthon most két 40th anniversary van.P3ESR és a Compact 7.
A Compact 7 -nek kijön, de nagyon nehezen.
A P3ESR- nek egyáltalán.
Ezek előtt volt nekem ebből a kettőből csak nem a 40th.
A Compact 7-nél ua. volt a helyzet, a P3ESR-nél pedig könnyen kijött.
Szerintem nem kell azt piszkálni:)
Sugden A21 Signature SE - Cyrus Stream XA - Harbeth SHL5plus XD - Bowers & Wilkins 802 F Special - Black Rhodium
Sugden Masterclass ANV-50 - Sugden Masterclass DAC-4 - Harbeth P3ESR - Black Rhodium - Quadraspire QAVM

Avatar
kozak353535
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2017.11.30., csüt. 09:55
Értékelés: 33

Re: Harbeth hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kozak353535 »

ajkamici írta:
2021.03.11., csüt. 14:51
Szia ,
Tapasztalat alapján a védőhálóval lehelletnyivel kellemesebb a hang, jobb a térleképezés picit.
Állitólag Alan beletervezte a hangzásba, ebben lehet valami.
Nekem nagyon könnyen kivehető a nútból, de lehet az xd sorozatban módosítottak .
HUG honlapon irjál , ott előbb jön a válasz.
Üdv
Köszönöm a gyors választ.
Irok nekik :smile53:

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”