Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Sonus Faber

balage30
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 3

Re: Sonus Faber

Hozzászólás Szerző: balage30 » 2020.05.20., szer. 16:48

Sziasztok,

Cremona M-et szeretnék vásárolni a már meglévő Cremona.M centerem mellé. Most elérhető számomra a régebbi Cremona. Külsőre hasonlóak, de hangzásban nem tudom mennyire térnek el. Van vakinek tapasztalata a két típussal?

gabika1969
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 26

Hozzászólás Szerző: gabika1969 » 2020.04.02., csüt. 20:13

Sziasztok!
Nem tudom jó helyen érdeklődöm-e? Van valakinek infója Dénes Péter "Allegro" (2x30W) erősítőjéről? Hallotta már valaki ezt a típust? Sonus Faber Venere 2.5 falakhoz venném meg... Természetesen kaptam előtte egy itthoni meghallgatási lehetőséget is, de azért érdekelne más, nálam nagyobb tapasztalattal rendelkező kollega véleménye is....

Előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek! :guitar:

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3391

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2020.02.22., szomb. 11:19

Concerto Grand Piano :
SFGP.jpg
SFGP.jpg (31.83 KiB) Megtekintve 583 alkalommal
Grand Piano Home:

SFGPH.jpg
SFGPH.jpg (929.05 KiB) Megtekintve 583 alkalommal
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Re: Sonus Faber Concerto Grand Piano Home

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2019.03.05., kedd 20:23

DonThomasino írta:
2019.03.05., kedd 10:52
Egy ligában játszanak ?
Erre ott az általános rész SF topikja, át is rakom oda a vonatkozó hsz-eket.
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1078

Re: Sonus Faber Concerto Grand Piano Home

Hozzászólás Szerző: Voyager » 2019.03.05., kedd 11:13

DonThomasino írta:
2019.03.05., kedd 10:52
Egy ligában játszanak ?
Mivel csevegésre nem használható az adás-vétel rész, csak röviden és a történetet lezárva írom. Az autós hasonlatot úgyis mindenki szereti. :P

Toy Tower = VW Golf
Grand Piano = VW Passat

DonThomasino
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 2

Sonus Faber Concerto Grand Piano Home

Hozzászólás Szerző: DonThomasino » 2019.03.05., kedd 10:52

Egy ligában játszanak ?

DonThomasino
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 2

Sonus Faber Concerto Grand Piano Home

Hozzászólás Szerző: DonThomasino » 2019.03.05., kedd 09:38

Miben különbözik ez a SF TOY tower től ?

hericstamas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 10

Hozzászólás Szerző: hericstamas » 2019.02.22., pén. 11:29

Ha elég kicsi az a szoba jó lehet a Venere 1.5 is, a maga szintjén.
Amivel én próbálkoznék most az egy Fase (Fabio Serblin) Evoluzione Performance integrált erősítő lenne. Kicsi, "olcsó", jó, no meg mégiscsak "családon" belül van. Ebayről olyan 200 ezer alatt megvan.
Nekem egy (ezen a fórumon) "gagyinak" számító Principia 5-öt hajt egy Chord Mojo a Fase Performace 1.0-el. Döbbenetesen jól egymásra találtak.
A napokban kipróbáltam a Fase-t a Sonetto sorozattal II-V-ig (Naim Unity előfokkal). Az adott teszt helységben az V-tel volt a legjobb, azt is simán meghajtotta. Szereti ez a régi (94-es) Fase ezeket az új Sonusokat.
Persze értem én, eccer egy korabeli Minimaval ezért meghallgatnám a Fase-t.
Amiről zenét hallgatok: Electrocompaniet Rena SA-1 » Inakustik Ref. coax » Audio Analogue Maestro Dac » Taralabs Air3 IC » Audio Analogue Bellini előfok » Taralabs Air3 IC » Chord SPM 1000B biamp » Taralabs Prime 1000 » Martin Logan Aerius i
Fejes: Pryma

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor

Hozzászólás Szerző: tonee73 » 2019.01.06., vas. 07:47

L-Ati írta:
2019.01.06., vas. 07:41
Az Electa 2 miért nem jó jozzá?
Igazából őt szerettem volna lehinkább. :D
Az Electa 2 nagyon teljesítményéhes jószág.Viszont ha megkapja a kellő kakaót hihetetlen jó tud lenni-jó választás!

L-Ati
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 12

Hozzászólás Szerző: L-Ati » 2019.01.06., vas. 07:41

Az Electa 2 miért nem jó jozzá?
Igazából őt szerettem volna lehinkább. :D

A guarneri az már nem alsókategória...szerintem (hangban) kevés lenne hozzá a musica.
Vagy mégsem?

A rendelkezésre álló keret 300-650 eft.
Ebből kellene SF hangfalat vennem.
Vagy ennyivel pótólnám a musicat eladás után(Mastersound box) amihez szintén SF hangfal jönne.
Vélemény?

hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1223

Hozzászólás Szerző: hosszu » 2019.01.05., szomb. 22:09

L-Ati írta:
2019.01.03., csüt. 21:01
Sziasztok.

Milyen márkán belüli hangsugárzót ajánlanátok ehhez;????sonus faber musica 20181207_142204.jpg
Sajnos döntenem kell a eladásáról rövid időn belül mivel egyenlőre csak ő van meg a zenei láncból és fogalmam sincs mire képes.
(Ez csak féligazság mert elvittem az audiophile szalonba ahol olimpica 3-al sikerült kb 20 percet meghallgatnom de az épphogy csak izelítőnek volt elegendő.....)

Meghallgatás nélküli elképzeléseim;
Elipsa auditor
Electa 2
Cremona auditor
És hasonlóak.

Ha esetleg egy sonus faber tulaj tudna ill.volna kedve egy demóra meginvitálni, azt nagyon megköszönném
A Musica egy nagyon jó, igazi duplázós erősítő - 8 Ohm 50 W, 4 Ohm 100 W, 2 Ohm közel 200 W.
Tulajdonképpen az eredeti Extrema és az Electa Amator 2 kivételével bármelyik SF hangsugárzó meghajtható vele. A felsorolt típusokból egyértelműen a Cremona Auditor-t javasolnám hozzá, vagy addig várnék és gyűjteném a pénzt, amíg nem találnék egy első változatú Guarneri-t.

Csak, hogy a későbbiekben nehogy lelki problémát okozzon, szólok, hogy a Musica valójában Marantz tervezés és gyártás.

L-Ati
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 12

Hozzászólás Szerző: L-Ati » 2019.01.03., csüt. 21:01

Sziasztok.

Milyen márkán belüli hangsugárzót ajánlanátok ehhez;????sonus faber musica
20181207_142204.jpg
20181207_142204.jpg (1.92 MiB) Megtekintve 1696 alkalommal
Sajnos döntenem kell a eladásáról rövid időn belül mivel egyenlőre csak ő van meg a zenei láncból és fogalmam sincs mire képes.
(Ez csak féligazság mert elvittem az audiophile szalonba ahol olimpica 3-al sikerült kb 20 percet meghallgatnom de az épphogy csak izelítőnek volt elegendő.....)

Meghallgatás nélküli elképzeléseim;
Elipsa auditor
Electa 2
Cremona auditor
És hasonlóak.

Ha esetleg egy sonus faber tulaj tudna ill.volna kedve egy demóra meginvitálni, azt nagyon megköszönném

RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 227

Hozzászólás Szerző: RACPOWER » 2018.12.09., vas. 15:36

Kedves Gnagy!

Igen erre rájöttem magamtól is , hogy kell neki a power hogy kijöjjön a venere "tudása".
Csak azért teszem idéző jelbe, mert nem akarom magasztalni, de szerintem azzal mindenki egyetért nem egy tömegcuccot vettem (magnat, heco, jamo, wharfi, stb, bármi egyéb) hanem egy minőségi belépőt és meghallgatás lapaján, és hozzáteszem nem bántam meg most sem.
Mindegy nem is akarom ezt a részét forszírozni, valszeg megtaláltam azt az irányt ami számomra nagyon tetszik hangban, az pedig a hybrid.
Onnét jöttem rá, hogy jelenleg most is egy csöves hybrid hajtja, ami el volt téve nekem a szekrénybe és próbából kipróbáltam, mondjuk úgy biztos szól vele, és igen mondhatom, számomra nagyon szerethető hangot kaptam.
Igen sejtettem egyébként a musical fidelity m6i alá nem is kellene adom, ha abban gondolkdok, de sajnos nem olcsó használtan sem.
pl Vincent SV227-re gondolok. Az még árban belefér és ott van kellő power a végén hogy a kis venere hullámzó impedancia menetét ki tudja szolgálni akár 4ohmon is. Ha valakinek vincenttel van tapasztalata szivesen várom privátban.
Egyébként köszönöm segítő szándékodat és tanácsodat ez már mindenképpen többet ért, na valahogy így képzeltem. :tutiok:

gnagy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 19

Hozzászólás Szerző: gnagy » 2018.12.06., csüt. 11:56

Kedves RACPOWER!

nem tudom, hogy segítség-e de miután még a "nagyoktól" is nehezen értelmezhető, sajnos a fórum általános színvonalát idéző válaszokat kapsz, én megpróbálom elmagyarázni neked, hogy hol a hiba. Ez saját tapasztalatokon alapul, és én is megjártam ezt az utat. Ugyan a venerét nem hallottam, de az SF dobozokról általánosságban azért elmondható, hogy bitang teljesítmény kell hozzájuk. Vagy legalábbis akkor kezdenek élni igazán, ha hajtod őket rendesen.

A hibát ott követted el (én is), hogy mielőtt megvetted nem tájékozódtál arról, hogy mit is várhatsz a dobozkától. A hozzászólásokban arra (is) céloztak, hogy hiába hallottad jól szólni valahol, sajnos egy combos erősítő nélkül otthon ványadt lesz a hang. Ha csak ugyanolyan teljesítményű - kategóriájú erősítőket cserélgetsz előtte sajna nem lesz lényegesen jobb egyiktől sem. Én egy régebbi SF Concerto-t vettem, és bár elolvastam, hogy hát erősítő így, meg erősítő úgy, azt gondoltam, hogy ami otthon van az elég. NEM. És már sétáltam is befelé az erdőbe. Most egy Musical Fidelity M6i hajtja, tűrhetően, de ha lenne keret rá, bizony lecserélném egy combosabbra.

Ha neked tetszik ez a hang, én nem ekézlek érte, de sajna egy SF dobozzal a hardverezést nem fogod megúszni. A CA erősítők között kevés olyat fogsz találni, ami teljesítményben passzol ehhez, talán a marantz esélyesebb, hosszú kolléga primare ajánlata pedig kimondottan jónak tűnik. De azért nézz körül másoknál is, illetve a használt cuccok között is találni időnként olyanokat amivel jobban fog szólni.
A csöves - nem csöves kérdés érdekes. Én csöves helyről vettem a saját dobozaimat, ott nagyon klassz volt a hang, de a mostani sokkal neutrálisabb MF hangot is szeretem.

Szóval nehezen lesz olyan megfejtése az általad felállított egyenletnek, ami az általad leírt paraméterekkel kielégítő lesz számodra.

Üdv: ng

ps: a serblint hallottam, a hifisón, nekem csodálatos volt. büszke voltam, hogy nálam a nagymamája muzsikál :) de azért azt tudni kell, hogy legjobb indulat mellett sem egy ligában játszik a venerével (sem árban, sem hangban). de ha már bécó ilyen "önzetlenül" felajánlotta a segítségét, egy óvatos meghallgatásra benézhetnél hozzájuk.
Audio Note CD 2.1x I Musical Fidelity M6i I Sonus Faber Concerto Grand Piano I ZU Mission

RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: RACPOWER » 2018.12.06., csüt. 05:51

hosszu írta:
2018.12.05., szer. 20:01
RACPOWER írta:
2018.12.03., hétf. 20:33
...csak kicsit azt "látom" nem a segítő szándék megy. Én mikor erre a forumra jöttem igen nem most csatlakoztam kicsit más (jobb) volt, de lehet én gondolom rosszul. sad.gif
Ha erre van szükséged, rajtam nem múlik...
Életed legjobb döntése volt, soha, egyetlen jobb Sonus Faber nem született - szerintem még a Guarneri-t és az Extrema-t is lazán übereli. Árából minden fillért a hangra és nem a dizájnra, nem a céglogóra költöttél, sőt, ha majd esetleg mégis szeretnél megválni tőle, azt nem az akciós ár feléért fogod tudni (max.) megtenni, hanem kirívóan kitűnő hangja miatt bőven az eredeti listaár felett fogják elkapkodni tőled.
Mindegy, milyen (hány milliós és jellegzetesen nyugodt hangú) erősítővel hallgattad, mi alapján döntöttél, bármivel meghajtva pont ugyanolyan, sőt sokkal jobb hangot fogsz kapni...
Látom, nem érted miről beszéltem.
Úgy nem fogok venni hangfalat már eldöntöttem korábban hogy előtte nem hallgatom meg.
Te pedig váltig álltottad adjam el gyorsan és rohanjak megvenni egy másikat.
És honnét tudjam az nekem bejön e hangra meghallgatás nélkül???

Visszatérve,vettem egy hangfalat amit úgy vettem meg hogy meghallgattam másik hangsugárzóval(elac bs 403) összevetve saját elektronikával.
Ebből szeretném majd kásőbb a maximumot kihozni ezért bátorkodtam ide ebbe a topikba jönni, hátha tud valaki értelmes tanácsot ad, de csak azt hallom add el, meg hülyeség volt ha meg jó hangot akarsz akkor különben is mcintosh ami biztos igaz csak kb nem az én pénztárcám, továbbá nincs egy olyan aranyszabály ha vettem pl egy hangfalat 250 ér akkor minimum az erősítőnek is annyinak kell lenni, na de nem a 10x-e, mert ott már később a hangsugárzó lesz a gyenge láncszem.

Leírtam egy pár típust, de arra még senki nem válaszolt
pl.: igen CA jó választás lehet, marantz sajnos nem, a naim is jó de ott meg vigyázni kell a kábelezésel ami lehetőleg szintén naim legyen, de egyébként a sonus faberek a musical fidelityvel általánosságban szépen muzsikálnak, de egy csöves lenne jó igazán mert azzal nem nagyon lehet mellényúlni.
Na én valami ilyesmi tájékozódást szerettem volna, de sebaj majd megoldom magam. ;)

hosszu
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: hosszu » 2018.12.05., szer. 20:01

RACPOWER írta:
...csak kicsit azt "látom" nem a segítő szándék megy. Én mikor erre a forumra jöttem igen nem most csatlakoztam kicsit más (jobb) volt, de lehet én gondolom rosszul. sad.gif
Ha erre van szükséged, rajtam nem múlik...
Életed legjobb döntése volt, soha, egyetlen jobb Sonus Faber nem született - szerintem még a Guarneri-t és az Extrema-t is lazán übereli. Árából minden fillért a hangra és nem a dizájnra, nem a céglogóra költöttél, sőt, ha majd esetleg mégis szeretnél megválni tőle, azt nem az akciós ár feléért fogod tudni (max.) megtenni, hanem kirívóan kitűnő hangja miatt bőven az eredeti listaár felett fogják elkapkodni tőled.
Mindegy, milyen (hány milliós és jellegzetesen nyugodt hangú) erősítővel hallgattad, mi alapján döntöttél, bármivel meghajtva pont ugyanolyan, sőt sokkal jobb hangot fogsz kapni...

RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: RACPOWER » 2018.12.04., kedd 11:10

tottyi írta:
2018.12.04., kedd 08:50
RACPOWER írta:
Ha lehet maradjunk már a venere 1.5 nél ha meg nem akkor tényleg hagyjuk az egészet, csak kicsit azt "látom" nem a segítő szándék megy. Én mikor erre a forumra jöttem igen nem most csatlakoztam kicsit más (jobb) volt, de lehet én gondolom rosszul. sad.gif
Pedig en segito szandekkal irtam, hogy ne fuss felesleges koroket de ha neked az a hangzas tetszik akkor igazan felesleges ajanlanunk hasznaltan "jobb" dolgokat, elnezest. Akkor meg annyit leirok amit en tapasztalatam a Sonus Faber-el az ismerosnel, hogy a McIntosh nagyon csak kihozta ami a Sonus-ban rejlett a Marantz utan szoval erdemes erositoket probalgatni hozza de azt mar nemtudom nalad mi lenne a nyero.
igen a hangzása tetszik, ha nem akkor nem vettem volna meg.
Értem én hogy Mcintosh de azt nem engedhetem meg magamnak, ezért is írtam nem akarnám túlhardverezni, mert akkor mindig van feljebb a láncban ezt tudjuk.

RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: RACPOWER » 2018.12.04., kedd 11:07

tonya írta:
2018.12.03., hétf. 20:51
RACPOWER írta:
Ha lehet maradjunk már a venere 1.5 nél ha meg nem akkor tényleg hagyjuk az egészet, csak kicsit azt "látom" nem a segítő szándék megy. Én mikor erre a forumra jöttem igen nem most csatlakoztam kicsit más (jobb) volt, de lehet én gondolom rosszul. sad.gif
Hmm, mondjuk én írtam Neked PM-ben segítőszándékkal, felajánlottam, hogy többféle erősítővel meg tudnád hallgatni a dobozodat, amit el is olvastál, de válaszra sem méltattál, gondolkodik.gif
Bocs igaz, ment privi.

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 425

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2018.12.04., kedd 08:50

RACPOWER írta:
Pedig en segito szandekkal irtam, hogy ne fuss felesleges koroket de ha neked az a hangzas tetszik akkor igazan felesleges ajanlanunk hasznaltan "jobb" dolgokat, elnezest. Akkor meg annyit leirok amit en tapasztalatam a Sonus Faber-el az ismerosnel, hogy a McIntosh nagyon csak kihozta ami a Sonus-ban rejlett a Marantz utan szoval erdemes erositoket probalgatni hozza de azt mar nemtudom nalad mi lenne a nyero.
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

tonya
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 460

Hozzászólás Szerző: tonya » 2018.12.03., hétf. 20:51

RACPOWER írta:
Hmm, mondjuk én írtam Neked PM-ben segítőszándékkal, felajánlottam, hogy többféle erősítővel meg tudnád hallgatni a dobozodat, amit el is olvastál, de válaszra sem méltattál, gondolkodik.gif
Sok régi kacat. Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük. Még a hangszóróm membránja is celofánból van, hangváltó meg nincsen is benne, szólni szól így is.

RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: RACPOWER » 2018.12.03., hétf. 20:33

Igen szétnéztem a használt piacon is de mondjuk úgy amelyik pénztárcám megengette sonus faber vagy más, el kellett volna menjek a világ végére és még lehet nem is lett volna hibátlan, na mindegy.
Azért lett ez a kis venere mert saját kis erősítőmmel hallgattam meg (helyileg ez futja ki nálam, a 2.0 hallottam már sok volt) és megtetszett, főleg egy elac bs403 hoz képest, holott azért mentem fülelni.
Na akkor mégegyszer, én elégedett vagyok ezzel a kis venere 1.5 -el hangban.
Én csak arra voltam kiváncsi mivel tudom a maximális tudását kihasználni, nem akarom túlhardverezni, mert akkor meg a venere 1.5 a gyenge láncszem, és kezdődik minden előről.
Jelenleg a CA MINX Xi is szépen megszólaltatja, de tudom több van benne mert hallottam más forrással igaz az amp még mindig a CA MINX Xi erősítője volt, de nyilván abban is fentebb lépnék később.
Szóval ezért bátorkodtam itt feltenni a kérdésem.
... de kicsit azt érzem autós témával hasonlítva renault fluence vettem de miért nem vettem VW Passatot használtan mert erősebb motorral kaptam volna és több extrával égyébként is az jó autó nem a renault egy fos.

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 425

Hozzászólás Szerző: tottyi » 2018.12.03., hétf. 10:44

Haver is lepegetett felfele a Sonus vilagban es o is Venere-vel kezdte azt hiszem 2.5-el a Venere S volt nala egy honapig amig bejaratta de vegul Olympica 3-at vett, en is mondtam neki, hogy hasznaltban olcsobban jobb hangot kapott volna de o mindenaron ujat akart. Vegul belatta de mar annyit jart az uzletbe, hogy restelte volna visszaadni a 4. hangfalat is na meg erositot es lejatszokat. :)
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

hosszu
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: hosszu » 2018.12.02., vas. 21:41

RACPOWER írta:
2018.12.01., szomb. 18:36
és milyen hangsugárzóra gondoltál, ami audiofil tudású?
Most hirdetett meg valaki egy Shahinian Compass-t százezerrel olcsóbban, mint a Venere listaára.
Azonnal rohanj megvenni, a Venere-t pedig add el - sohasem fogod megbánni.

tonya
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 460

Hozzászólás Szerző: tonya » 2018.12.01., szomb. 20:47

Na látod Hosszú kolléga ez így azért már sokkal korrektebb :smile53:
Sok régi kacat. Kár is velük foglalkozni, de én el vagyok velük. Még a hangszóróm membránja is celofánból van, hangváltó meg nincsen is benne, szólni szól így is.

hosszu
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: hosszu » 2018.12.01., szomb. 20:38

RACPOWER írta:
2018.12.01., szomb. 19:55
sajnos primare i22 hallottam, számomra rendívül érzelemmentes steril hideg hang.
valszeg egy i30 azért jobb lehet mivel ugyebár analóg még, de ahogy "látom" csöves kellene mellé igazán?
Az i30 az i22-től sokkal érzelmesebb, "simább" hangú erősítő - minden szempontból sokkal-sokkal jobb, mintha nem is ugyanazon gyártó termékei lennének.
Amennyire lebeszéltelek (volna) a Venere hangsugárzóról, ugyanannyira rábeszéllek a Primare i30-ra - természetesen hozzátéve, hogy mielőtt döntesz, feltétlenül hallgasd meg saját hangsugárzóddal.
Van olyan fórumtársunk, aki a saját i30-át - miután megfutotta a felesleges köröket más erősítőkkel - visszavásárolta.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”