Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mélysugárzók

Online
Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Megyer »


Hificicin találtam 55-ért használtan, 11-30-án feladva, 12-01-én már csak a monitor sugárzókat árulta mellőle! Kösz KP!
Bizony, gyors voltam...

Avatar
Geri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 12:27
Értékelés: 9

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Geri »


Ahelyett hogy várakoztok, miért nem csináljátok meg saját magatok? Nehogymá más véleménye alapján vásároljatok...
Nem úgy vásárol az ember persze, de érdekli más véleménye is. Az viszont érdekelne hogy tudsz e / tud vki olyan boltot ahol el lehet hozni (elég 1 nap is akár) subot, subokat tesztelni - ellenérték, akármi fejében - és utána visszavinni azzal hogy köszönöm, nem felelt meg, viszlát nem veszek semmit.
TV: Samsung 75H6400   Erősítő: Onkyo TX-NR5010   Front: Klipsch RF-82   Center: Klipsch RC-64   Surround: Dynavoice Magic FX-4 EX V3  

Avatar
G.I.JOE
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2003.07.16., szer. 18:18
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: G.I.JOE »



-KP- hol láttál Phonart?
A hifibazár nevű boltba, de már nincs meg. így marad az akusztika. ellenérték fejében biztos odaadják. bár ha használtba kell, akkor most nem tudom hol van.
igaz szerintem 100ért is az egyik legjobb vétel annak, aki jó zene és mozihangot keres. gatyalengetésre talán más való.
 
u.i.: a nevemből kihagyhatod nyugodtan a kötőjeleket, csak tölteléknek vannak ott, hogy meglegyen a min. 4 karakter.

Hificicin találtam 55-ért használtan, 11-30-án feladva, 12-01-én már csak a monitor sugárzókat árulta mellőle! Kösz KP!
Erősítő: Yamaha RXV-440RDS; kábel: NeoTech KS-1032M; front: Dali Blue 5005 Jubi; center: Dali C-1000 Jubi; rear: Dali R-1000; TV: Samsung WS32Z068P; VCR: Samsung SV-661GX; DVD - Airis L103E.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


-KP- hol láttál Phonart?
A hifibazár nevű boltba, de már nincs meg. így marad az akusztika. ellenérték fejében biztos odaadják. bár ha használtba kell, akkor most nem tudom hol van.
igaz szerintem 100ért is az egyik legjobb vétel annak, aki jó zene és mozihangot keres. gatyalengetésre talán más való.
 
u.i.: a nevemből kihagyhatod nyugodtan a kötőjeleket, csak tölteléknek vannak ott, hogy meglegyen a min. 4 karakter.

Avatar
G.I.JOE
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2003.07.16., szer. 18:18
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: G.I.JOE »

-KP- hol láttál Phonart?
Erősítő: Yamaha RXV-440RDS; kábel: NeoTech KS-1032M; front: Dali Blue 5005 Jubi; center: Dali C-1000 Jubi; rear: Dali R-1000; TV: Samsung WS32Z068P; VCR: Samsung SV-661GX; DVD - Airis L103E.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Ahelyett hogy várakoztok, miért nem csináljátok meg saját magatok? Nehogymá más véleménye alapján vásároljatok...

Avatar
szkaresz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2003.05.05., hétf. 14:50
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: szkaresz »

10,9,8,7,6,5,4,3...... én is várom, hasonló kérdésben állok döntés előtt és sokat segítenél a beszámolóval! Kivárjuk türelemmel.......de már 1 nap eltelt

Avatar
Geri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 12:27
Értékelés: 9

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Geri »

igen , igen , epekedve várjuk
TV: Samsung 75H6400   Erősítő: Onkyo TX-NR5010   Front: Klipsch RF-82   Center: Klipsch RC-64   Surround: Dynavoice Magic FX-4 EX V3  

Avatar
mess
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2004.11.13., szomb. 15:55
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: mess »

na hol van mar az a sub teszt ?

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Fufuka! Köszi az ötletet! Nagyon-nagyon JÓÓÓÓÓ!!    
gondolom ez kicsit megmozgatta a hangfalaid membránját...... :taps:

Egy kicsit! :kiraly: De amúgy is szuper! Mégegyszer is köszi!

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
tupolev
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2004.12.03., pén. 20:39
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: tupolev »

Várjuk a beszámolót!
TV: ITT Nokia 5521H, DVD: Pioneer DV-585A, Erölködő: Kenwood KRF-A4020, Lemezjátszó: Akai AP-B21, Magnó: Akai CS-MO2, Front: Akai-Videoton SR-H40, Surround: Altec Lansing 220, Center: Unitek SP-622, Sub: Wharfedale WH-210, Hangkártya: Creative Audigy, Kábelek: Alfatec és Neotech Interconnect.

Avatar
Geri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 12:27
Értékelés: 9

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Geri »


na szoval.Ha minden jol megy akkor haza fogom tudni vinni mind a harom cuccot egyszerre
 
Wharfedale WH-210 Sub
Wharfedale Power Cube 10
Yamaha YSTSW-215
 
az en erositomon az en szobamba lesz meghajtva es mindjart el fogom tudni donteni hogy mi a situ.

hat nagyon remelem hogy a 3 kozul valamelyik el nyeri tetszesemet.
DE.
Szerintetek a harom kozul valogassak vagy inkab nezzek valami mas utan?Szoval hogy ez-e a megfelelo dolog a szamomra?


Hohó! Álmaim tesztje, azaz csak a jelenlegi körülményeké
 
Norbi! , pont ezen a három subon filózom, közülük is a WH-210 a legszimpatikusabb, remélem lesz időd és energiád "széjjeltesztelni" őket, és remélem részletesen be is számolsz róluk, mert engem nagyon érdekelne. Fényképek, regények.. jöhet minden
TV: Samsung 75H6400   Erősítő: Onkyo TX-NR5010   Front: Klipsch RF-82   Center: Klipsch RC-64   Surround: Dynavoice Magic FX-4 EX V3  

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


na szoval.Ha minden jol megy akkor haza fogom tudni vinni mind a harom cuccot egyszerre
 
Wharfedale WH-210 Sub
Wharfedale Power Cube 10
Yamaha YSTSW-215
 
az en erositomon az en szobamba lesz meghajtva es mindjart el fogom tudni donteni hogy mi a situ.

hat nagyon remelem hogy a 3 kozul valamelyik el nyeri tetszesemet.
DE.
Szerintetek a harom kozul valogassak vagy inkab nezzek valami mas utan?Szoval hogy ez-e a megfelelo dolog a szamomra?


Mint már írtam többször, nézz egy használt Phonar 100-ast. Lentebb említettem egy helyet, feltéve, hogy megvan még...

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


na szoval.
Ha minden jol megy akkor haza fogom tudni vinni mind a harom cuccot egyszerre
 
Wharfedale WH-210 Sub
Wharfedale Power Cube 10
Yamaha YSTSW-215
 
az en erositomon az en szobamba lesz meghajtva es mindjart el fogom tudni donteni hogy mi a situ.

hat nagyon remelem hogy a 3 kozul valamelyik el nyeri tetszesemet.
DE.
Szerintetek a harom kozul valogassak vagy inkab nezzek valami mas utan?Szoval hogy ez-e a megfelelo dolog a szamomra?

TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Fufuka! Köszi az ötletet! Nagyon-nagyon JÓÓÓÓÓ!!
gondolom ez kicsit megmozgatta a hangfalaid membránját......
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Gyere át a kedvenc zenei felvételeim topicba, mert már itt off leszünk nagyon...

Ok! Bocs mindenkitől!

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mike Oldfilddel nem tudsz zsákbamacskát venni. Ha egy album tetszik szvsz az összes fog 

Egyébként ezeket a fajta instumentális zenéket nagyon kedvelem! Jean Michel Jarre, Jon Vangelis, Kraftwerk, stb-stb... !

Gyere át a kedvenc zenei felvételeim topicba, mert már itt off leszünk nagyon...

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Mike Oldfilddel nem tudsz zsákbamacskát venni. Ha egy album tetszik szvsz az összes fog

Egyébként ezeket a fajta instumentális zenéket nagyon kedvelem! Jean Michel Jarre, Jon Vangelis, Kraftwerk, stb-stb... !

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Mondjuk subtól függetlenül is, ha jó zenét akarsz hallgatni, akkor érdemes a többi M.O. albumot is bveszerezni   

Nekem a Tubular Bells van meg. Az is tetszik de nem annyira mint ez. A többit is valamikor beszerzem.De próbaképpen előbb letőltöm őket. Így nem veszek "zsákbamacskát" !

Mike Oldfilddel nem tudsz zsákbamacskát venni. Ha egy album tetszik szvsz az összes fog

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Mondjuk subtól függetlenül is, ha jó zenét akarsz hallgatni, akkor érdemes a többi M.O. albumot is bveszerezni

Nekem a Tubular Bells van meg. Az is tetszik de nem annyira mint ez. A többit is valamikor beszerzem.De próbaképpen előbb letőltöm őket. Így nem veszek "zsákbamacskát" !

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fufuka! Köszi az ötletet! Nagyon-nagyon JÓÓÓÓÓ!!
Mondjuk subtól függetlenül is, ha jó zenét akarsz hallgatni, akkor érdemes a többi M.O. albumot is bveszerezni :kiraly:

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »

Fufuka! Köszi az ötletet! Nagyon-nagyon JÓÓÓÓÓ!!

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


keresd meg mike oldfield AMAROK című lemezét! na abban van dinamika, mély és minden. ott meg tudja mutatni egy rendszer hogy mit tud.

Már jön is!!

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Szokták volt mondani egyesek, hogy kezdetnek nem rossz. Bár ez itt most folytatásnak sem próbáldd a sarkot kerülni, azt oké lesz. na pá...
Ma próbálgattam a kicsikét... zenével. Effect off.
 
Mike Oldfield: The Bell
Már az elején észrevettem, hogy ilyen mélyeket még nem hallottam ebben a számban. Végig folyamatos intenzitás volt, betöltötte az egész szobát.
 
Mike Oldfield: Embers
Ez egy könnyed, lírai, dallamos zene. De van benne 3-4 olyan mély, hogy olyat én most, ezzel a ládával hallottam először.
 
Duke Ellington: Mood Indigo és Dave Brubeck Quartett: Somewhere
Mind a kettő könnyű standard jazz. A bőgő hangjai precízen, szépen és könnyen kivehetően szólnak.
 
A mélyládán a hangerő potija kb. a harmadánál volt, ez nekem bőven elég, a határfrekvencia pedig kb. 75-80 Hz környékén.
 
Tegnap dvd-n a Gyűrű Szövetségét tettem be. A Balrog jelenetnél nagyon állat volt!

keresd meg mike oldfield AMAROK című lemezét! na abban van dinamika, mély és minden. ott meg tudja mutatni egy rendszer hogy mit tud.
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Letöltöttem ezt a Mike Oldfield számot.Atyám!


Ez a címe?????

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”