Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mélysugárzók

Avatar
Vaker
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 00:41
Értékelés: 1

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vaker »


Nem teszem, mert úgy tűnik tökéletesen felesleges, és van jobb dolgom is. Van net, van google, lehet keresni.
valami ilyesmi válaszra számítottam tőled...
Mozi: Projektor: Sony VPL-HW65ES, Vászon: Moovia Moto Design 244 x 190 cm motoros TV: Philips 65OLED754/12, Source: Dune Base, Sony BDP-S790, Amp: Onkyo TX-NR656, Speakers: JAMO D500 5.0, Sub: Velodyne Impact-10

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: cosmo »


JBL-nek pl. most az E150P szubja 90.000-ért van a satsystemben, de a nagyobb E250P is 130.000 Ft. körül van.
 
Martin Logant, Rel-t, JBL-t, JMLabot és Polk Audio szubokat szertnék meghallgatni majd vásárlás elött.

Avatar
n.drews
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2004.08.04., szer. 21:13
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: n.drews »


...
Upsz, én voltam, csak nem jelentkeztem be. Miért lehet regisztrálatlanul beírni?!

Vendég

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simán tele lehetne írni egy oldalt olyan márkákkal, akiről lehet nem is hallott itt a fél társaság, s akik nem igazán drágábbak és messze agyba-főbe verik a népszerű gyártók mégnépszerűbb termékeit. Vagy oké, drágábbak, de van beszálló modelljük is igencsak méltányos árért. (lásd: Castle ) 
Csak ennyi.


Légyszives tedd azt!
Világosíts fel minket, tudatlanokat azokkal a márkanevekkel. Persze a pontos tipust se felejtsd el, ja és ne kerüljenek bruttó 100-150k-nál többe.
Azt fel sem tételezem, hogy lesz közöttük olyan, amit nem hallottál személyesen és anélkül mered kijelenteni, hogy agyba-főbe veri a "kommersz" márkák hasonló árú készülékeit.
Tudom, hogy simán teleírnál egy oldalt is ezekkel, de én szerényen megelégszem fél oldalnyival is. :smile19:

Nem teszem, mert úgy tűnik tökéletesen felesleges, és van jobb dolgom is. Van net, van google, lehet keresni.

Avatar
Geri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 12:27
Értékelés: 9

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Geri »


Igen , 25cm/100w lenne a minimum nekem is, ez megvan a Wharfedale WH-210-nél is , csak még nem hallottam szólni. A yamaha viszont csak 20cm, viszont elvileg nagyobb erősítő van benne, de alúra sugároz , nem előre.
A többi subot - infinity, magnat, jbl - még nem hallottam, sőt nem is tudtam hogy ilyen árkategóriában van nekik sub. Magnatot láttam már, van nekik egy 30cm-es membránnal rendelkező 180W-os vmi 50e Ft-ért, csak hát magnat.. nemtom.
Vki hallotta már valamelyiket ?
TV: Samsung 75H6400   Erősítő: Onkyo TX-NR5010   Front: Klipsch RF-82   Center: Klipsch RC-64   Surround: Dynavoice Magic FX-4 EX V3  

Avatar
Norbi T
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2003.06.26., csüt. 13:58
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Norbi T »


Na szoval.
en eleg rovid leszek.mar mint a kerdessel.
 
Yamaha YST-SW215 vagy
Wharfedale WH-210 Sub vagy
Wharfedale Power Cube 10Plus vagy
Infinity Junior Alpha Sub vagy
Klipsch KSW-10 esetleg
valami Magnat sub ebben az ar kategoriaban vagy esetleg JBL sub
 
Ami nalam szempont : 250mm hangszoro legyen es min 100W(zenei)
a szin es a forma az smafu.
TV: Panasonic TX28LK1P Projektor:Optoma HD70 Erősítő: Harman Kardon AVR 235 Front: Klipsch RF-15 Center: Klipsch RC-25 Surround: Jamo E 8SUR.2 DVD: Denon DVD-1930 Video: Panasonic NV-FJ 622 Sub : Mordaunt-Short 309W

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


- nem lehetne egy kicsi netkulturat bevinni ebbe a 'minden elozmenyt beidezek' valaszlevelekbe? annyira atlahtatalan lesz a hozzaszolas - es azert az egy rovid mondatert nembiztos, hogy megéri ~3 oldalnyi elozmenyt bennhagyni..

jogos. átszerkeszteném, csak má nem engedi a fórummotor.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Épp most nézem az xms.hu-t. Az rw10 134.000 a 12es meg majdnem 180.000. Most akkor melyik is a drágább?
az RW12-es dragabb mint az RW10-es



Avatar
Vaker
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2003.04.01., kedd 00:41
Értékelés: 1

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Vaker »


Simán tele lehetne írni egy oldalt olyan márkákkal, akiről lehet nem is hallott itt a fél társaság, s akik nem igazán drágábbak és messze agyba-főbe verik a népszerű gyártók mégnépszerűbb termékeit. Vagy oké, drágábbak, de van beszálló modelljük is igencsak méltányos árért. (lásd: Castle ) 
Csak ennyi.


Légyszives tedd azt!
Világosíts fel minket, tudatlanokat azokkal a márkanevekkel. Persze a pontos tipust se felejtsd el, ja és ne kerüljenek bruttó 100-150k-nál többe.
Azt fel sem tételezem, hogy lesz közöttük olyan, amit nem hallottál személyesen és anélkül mered kijelenteni, hogy agyba-főbe veri a "kommersz" márkák hasonló árú készülékeit.
Tudom, hogy simán teleírnál egy oldalt is ezekkel, de én szerényen megelégszem fél oldalnyival is. :smile19:
Mozi: Projektor: Sony VPL-HW65ES, Vászon: Moovia Moto Design 244 x 190 cm motoros TV: Philips 65OLED754/12, Source: Dune Base, Sony BDP-S790, Amp: Onkyo TX-NR656, Speakers: JAMO D500 5.0, Sub: Velodyne Impact-10

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


Épp most nézem az xms.hu-t. Az rw10 134.000 a 12es meg majdnem 180.000. Most akkor melyik is a drágább?
az RW12-es dragabb mint az RW10-es
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


- nem lehetne egy kicsi netkulturat bevinni ebbe a 'minden elozmenyt beidezek' valaszlevelekbe? annyira atlahtatalan lesz a hozzaszolas
- es azert az egy rovid mondatert nembiztos, hogy megéri ~3 oldalnyi elozmenyt bennhagyni..
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Hadd ajánljak én is egy szubot. Igaz ez 150k, szóval jóval drágább, mint a 315ös yamaha. Különben is csak 1 kérdés, nehogy megsértődjetek, csak egyszerűen nem értem. Miért van az, hogy ha szubokról van szó yamaha és klipsch és semmi más? Nem hiszem hogy csak ezen nem túl minőségi,fél világot ellátó tömeggyártásra szánt darabok lennének csak és kizárólag a piacon. Vannak hangfalgyártók melyek igen jó szubokat gyártanak, s néha előfordul hogy egy-egy high-end vagy fél high-end gyártó ''elkövet'' egy-egy olcsóbb darabot is. Csakhát ez nehezen jut el a Yamaha imádó emberekhez. Azoknak a szép nagy számoknak, meg csodálatos frekvenciameneteknek meg nem kell bedőlni. Az audioreview.com pedig egy nagy rakás *****. 
meghallgatható: www.limar.hu
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. em. 4/a
Telefon: (+36-1) 359-3136, (+36-1) 329-2980
Fax: (+36-1) 359-3137
E-mail: limar93@mail.datanet.hu
 
Itt van mondjuk ez: Ára 150.000 forint.
 
Martin Logan Dynamo
 

 

 
Erről a képről jobban látszik, milyen meghajtója van. igaz ez az eggyel nagyobb szub már.
 

 
Szóval ha nekem lenne 150k-m, vagy vmivel kevesebb, akkor nekem eszembe sem jutna a kommersz gyártóktól venni vmit. hanem vinném ezt. vagy ott van a phonar as100. nem túl nagy nem túl szép, viszont jó a hangja és 100.000 forint.
Vagy 120.000 forintért a Rel Quake. Van élet a Yamahán és a Klipschen túl is.

Kedves KP ! Oké rendben értem hogy van élet a Yamaha és a Klipsch-en kivül, de ha az ember nem milliomos akkor az olcsobb árkategoriákat kell szemügyre vennie elsőnek utána jön az álmodozás
 
Ja egyébként én megvettem a Yamaha YST-SW 315-öst és nincs vele problémám.
Ugy sem vagyok audiophil....

Épp most nézem az xms.hu-t. Az rw10 134.000 a 12es meg majdnem 180.000. Most akkor melyik is a drágább?

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


...Szóval ha nekem lenne 150k-m, vagy vmivel kevesebb, akkor nekem eszembe sem jutna a kommersz gyártóktól venni vmit. hanem vinném ezt. vagy ott van a phonar as100. nem túl nagy nem túl szép, viszont jó a hangja és 100.000 forint.Vagy 120.000 forintért a Rel Quake. Van élet a Yamahán és a Klipschen túl is.

- meg lehet tudni melyek azok a markak amelyek az altalad ' komersz '-nek nevezett kategoriaba tartoznak?
Ez valoszinu sokunkat erdekelne igy vasarlas elott...

jó oké. kicsit durva voltam. akik félreértettek, és azt gondolják hogy megsértettem őket, mert yamahájuk vagy klipschük van, azoktól elnézést kérek. ezt a kommersz kifejezést csak úgy általánosságban írtam, amúgymeg sony, yamaha, klipsch, jamo, b&w stb stb. ettől független amit írtam, fenntartom teljesmértékben.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


...Szóval ha nekem lenne 150k-m, vagy vmivel kevesebb, akkor nekem eszembe sem jutna a kommersz gyártóktól venni vmit. hanem vinném ezt. vagy ott van a phonar as100. nem túl nagy nem túl szép, viszont jó a hangja és 100.000 forint.Vagy 120.000 forintért a Rel Quake. Van élet a Yamahán és a Klipschen túl is.

- meg lehet tudni melyek azok a markak amelyek az altalad ' komersz '-nek nevezett kategoriaba tartoznak?
Ez valoszinu sokunkat erdekelne igy vasarlas elott...
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Phonar AS 1000, Rel Q200, System Audio Subelectro 200 vagy a lentebb említett Martin Logan.
Ha már a Phonar meg lett említve, a kisebbik típusa az AS100-as milyen, ismeri, ill. használ ilyet valaki?

Néhányszor volt hozzá szerencsém. Szerintem 100kilóért teljesen jó. Az akusztikásoknak nincs, de a satsystemnek van bemutatódarabja. Egy általam korábban létrehozott topicban valaki, akinek ilyenje van, teljes megelégedéssel számolt be róla. És szerintem jobb vétel, mint a Yamaha 320, vagy 315.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Lehet cserélném a subom is a JBL-ek mellé. Mit javasoltok 200e alatt 25m2 szobába kellene. Valami olyasmi kellene, ami megmozgat mindent, és jó mélyre le tud menni. Én a Klipsch rw-12ben gondolkozom. Javaslat?
Phonar AS 1000, Rel Q200, System Audio Subelectro 200 vagy a lentebb említett Martin Logan.

Utána nézek. Köszönöm. Még nem végleges a választásom. A Jamo bent van zaciba. Ha elviszik akkor jöhet a chosen ONE.

Figyi!
 
Ha egyszer mész Logant hallgatni, dobj egy mailt lehet eljönnék veled én is. Vagy inkább fordítva, én úgyis elmegyek egyszer, ha gondolod menjünk el együtt

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Hadd ajánljak én is egy szubot. Igaz ez 150k, szóval jóval drágább, mint a 315ös yamaha. Különben is csak 1 kérdés, nehogy megsértődjetek, csak egyszerűen nem értem. Miért van az, hogy ha szubokról van szó yamaha és klipsch és semmi más? Nem hiszem hogy csak ezen nem túl minőségi,fél világot ellátó tömeggyártásra szánt darabok lennének csak és kizárólag a piacon. Vannak hangfalgyártók melyek igen jó szubokat gyártanak, s néha előfordul hogy egy-egy high-end vagy fél high-end gyártó ''elkövet'' egy-egy olcsóbb darabot is. Csakhát ez nehezen jut el a Yamaha imádó emberekhez. Azoknak a szép nagy számoknak, meg csodálatos frekvenciameneteknek meg nem kell bedőlni. Az audioreview.com pedig egy nagy rakás *****. 
meghallgatható: www.limar.hu
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. em. 4/a
Telefon: (+36-1) 359-3136, (+36-1) 329-2980
Fax: (+36-1) 359-3137
E-mail: limar93@mail.datanet.hu
 
Itt van mondjuk ez: Ára 150.000 forint.
 
Martin Logan Dynamo
 

 

 
Erről a képről jobban látszik, milyen meghajtója van. igaz ez az eggyel nagyobb szub már.
 

 
Szóval ha nekem lenne 150k-m, vagy vmivel kevesebb, akkor nekem eszembe sem jutna a kommersz gyártóktól venni vmit. hanem vinném ezt. vagy ott van a phonar as100. nem túl nagy nem túl szép, viszont jó a hangja és 100.000 forint.
Vagy 120.000 forintért a Rel Quake. Van élet a Yamahán és a Klipschen túl is.

Kedves KP ! Oké rendben értem hogy van élet a Yamaha és a Klipsch-en kivül, de ha az ember nem milliomos akkor az olcsobb árkategoriákat kell szemügyre vennie elsőnek utána jön az álmodozás
 
Ja egyébként én megvettem a Yamaha YST-SW 315-öst és nincs vele problémám.
Ugy sem vagyok audiophil....

Ha jól tudom a Klipsch RW12 olyan 130-140 körül mozog. S az általam írt Martin Logan nem millióba, hanem 150.000be kerül. szóval több egy tizessel, vagy huszassal. Amit írtam, nem bunkóságból írtam, innentől kezdve nem érdekel ki mit csinál.

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


Lehet cserélném a subom is a JBL-ek mellé. Mit javasoltok 200e alatt 25m2 szobába kellene. Valami olyasmi kellene, ami megmozgat mindent, és jó mélyre le tud menni. Én a Klipsch rw-12ben gondolkozom. Javaslat?
RW-12
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Geri
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 12:27
Értékelés: 9

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Geri »

Kérdés : Hallotta e már itt valaki a Wharfedale WH-210 -et szólni / vmi véleményt róla ? Nekem ez a kiszemelt subon és nagyon érdekelne milyen. A mm-ban most ki van rakva - westend - de esélytelen körülmények között. Egy ilyen vs Yamaha YST-SW215 ?
TV: Samsung 75H6400   Erősítő: Onkyo TX-NR5010   Front: Klipsch RF-82   Center: Klipsch RC-64   Surround: Dynavoice Magic FX-4 EX V3  

Avatar
n.drews
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2004.08.04., szer. 21:13
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: n.drews »


Kedves KP ! Oké rendben értem hogy van élet a Yamaha és a Klipsch-en kivül, de ha az ember nem milliomos akkor az olcsobb árkategoriákat kell szemügyre vennie elsőnek utána jön az álmodozás   
Ja egyébként én megvettem a Yamaha YST-SW 315-öst és nincs vele problémám.
Ugy sem vagyok audiophil....

Hmm. Én megvédeném -KP-t, és bocsi... de ez egy tipikus reakció: ha nem yahamáról meg Klipsch-től vagy Wharfiról van szó, már rögtön jön hogy álmodozó milliomosok vagyunk.
NEM!
 
-KP- arra próbálta(/ja) felhívni a figyelmet, hogy a nem kommersz márkák között gyakran sokkal jobb darabokat találni annyiért vagy csak _picit_ többért! Simán tele lehetne írni egy oldalt olyan márkákkal, akiről lehet nem is hallott itt a fél társaság, s akik nem igazán drágábbak és messze agyba-főbe verik a népszerű gyártók mégnépszerűbb termékeit. Vagy oké, drágábbak, de van beszálló modelljük is igencsak méltányos árért. (lásd: Castle )
 
Csak ennyi.


Avatar
Old Dirty Bastard
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.10.20., szer. 19:47
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Old Dirty Bastard »


Hadd ajánljak én is egy szubot. Igaz ez 150k, szóval jóval drágább, mint a 315ös yamaha. Különben is csak 1 kérdés, nehogy megsértődjetek, csak egyszerűen nem értem. Miért van az, hogy ha szubokról van szó yamaha és klipsch és semmi más? Nem hiszem hogy csak ezen nem túl minőségi,fél világot ellátó tömeggyártásra szánt darabok lennének csak és kizárólag a piacon. Vannak hangfalgyártók melyek igen jó szubokat gyártanak, s néha előfordul hogy egy-egy high-end vagy fél high-end gyártó ''elkövet'' egy-egy olcsóbb darabot is. Csakhát ez nehezen jut el a Yamaha imádó emberekhez. Azoknak a szép nagy számoknak, meg csodálatos frekvenciameneteknek meg nem kell bedőlni. Az audioreview.com pedig egy nagy rakás *****. 
meghallgatható: www.limar.hu
1137 Budapest, Szent István krt. 12. I. em. 4/a
Telefon: (+36-1) 359-3136, (+36-1) 329-2980
Fax: (+36-1) 359-3137
E-mail: limar93@mail.datanet.hu
 
Itt van mondjuk ez: Ára 150.000 forint.
 
Martin Logan Dynamo
 

 

 
Erről a képről jobban látszik, milyen meghajtója van. igaz ez az eggyel nagyobb szub már.
 

 
Szóval ha nekem lenne 150k-m, vagy vmivel kevesebb, akkor nekem eszembe sem jutna a kommersz gyártóktól venni vmit. hanem vinném ezt. vagy ott van a phonar as100. nem túl nagy nem túl szép, viszont jó a hangja és 100.000 forint.
Vagy 120.000 forintért a Rel Quake. Van élet a Yamahán és a Klipschen túl is.

Kedves KP ! Oké rendben értem hogy van élet a Yamaha és a Klipsch-en kivül, de ha az ember nem milliomos akkor az olcsobb árkategoriákat kell szemügyre vennie elsőnek utána jön az álmodozás
 
Ja egyébként én megvettem a Yamaha YST-SW 315-öst és nincs vele problémám.
Ugy sem vagyok audiophil....
A/V:Denon AVR 1404; Loudspeakers : Front : Yamaha NS-45E , Surround+Center : Yamaha NP-60 Subwoofer : Yamaha YST-SW 315

Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Megyer »


Phonar AS 1000, Rel Q200, System Audio Subelectro 200 vagy a lentebb említett Martin Logan.
Ha már a Phonar meg lett említve, a kisebbik típusa az AS100-as milyen, ismeri, ill. használ ilyet valaki?

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


én egy ilyet ajánlanék..... 
KLIPSCH RW-10
 


És valahol meg is lehet hallgatni egy ilyen ládát mielőtt eldöntöm, hogy jó-e?

hogyne, www.xms.hu és nála meg is tudod hallgatni!
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Lehet cserélném a subom is a JBL-ek mellé. Mit javasoltok 200e alatt 25m2 szobába kellene. Valami olyasmi kellene, ami megmozgat mindent, és jó mélyre le tud menni. Én a Klipsch rw-12ben gondolkozom. Javaslat?
Phonar AS 1000, Rel Q200, System Audio Subelectro 200 vagy a lentebb említett Martin Logan.

Utána nézek. Köszönöm. Még nem végleges a választásom. A Jamo bent van zaciba. Ha elviszik akkor jöhet a chosen ONE.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Mélysugárzók

Hozzászólás Szerző: cosmo »

-KP-: nagyon köszi a listát, mert nálam is a közeljövőben válik aktuálissá a szub. Jó hogy így öszefoglaltad, mert nagyon jó ötleteket kaptam.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”