Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dali hangsugárzók

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Előbb lesz a tied szétborítva! :smile19:
Ez igencsak esélyes
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akkor már csak 4 és fél évet kell várni
Előbb lesz a tied szétborítva! :smile19:

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Skipper »

Akkor már csak 4 és fél évet kell várni
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hát garis még a picike  
nem szívesen bontanám szét...

Kár! :taps:

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: richies »


hát garis még a picike
 
nem szívesen bontanám szét...
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


köszi newman! 
nem sokat hallgaóztam, de teccik eddig:)
ahhoz képest milyen kicsi, elég jó mélyek jönnek ki belőle, magasai szépen szólnak (selyem dóm)
negatívum: vékonyak a mdf lapok, kicsit kong...
így sztem a dynoknak jó háttérnek

Kérni is akartalak, hogy borítsd szét a hangfalat, mert ezt én is észrevettem.
Szerintem nem vékony, hanem nincs rendesen csillapítva a doboz!
Bevállalod?

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: richies »


na beléptem a Dali táborban, elhoztam du IamMenyustól aConcept 2-eseket, nem rossz :taps:de még járatni kell őket+vmi jó hangfalkábel kellene nekik...

Jó mozizást vele. A Dynokkal együtt fogod hajtani őket? Nem tér el nagyon a hangzásuk?

köszi newman!
 
nem sokat hallgaóztam, de teccik eddig:)
ahhoz képest milyen kicsi, elég jó mélyek jönnek ki belőle, magasai szépen szólnak (selyem dóm)
negatívum: vékonyak a mdf lapok, kicsit kong...
így sztem a dynoknak jó háttérnek
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végigolvastam olvastam a topicot (1/1.5 óra alatt). Király hangsugárzó (és népszerű is) lehet ez a Concept 2-es.  
OFFTOPIC:

- Majd keresek egy topicot a Heed Audio Canopus-ról is, mert elég rendesen felkeltette a figyelmemet és szeretnék többet megtudni erről.- Mellesleg egyre jobban kezdem, próbálom értékelni a sztereó hangot


 
OFFTOPIC:

Nem kapkodtál eddig! :taps:

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: forgi »


na beléptem a Dali táborban, elhoztam du IamMenyustól aConcept 2-eseket, nem rossz de még járatni kell őket+vmi jó hangfalkábel kellene nekik...

Jó mozizást vele. A Dynokkal együtt fogod hajtani őket? Nem tér el nagyon a hangzásuk?

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Gratu

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: richies »


na beléptem a Dali táborban, elhoztam du IamMenyustól aConcept 2-eseket, nem rossz
de még járatni kell őket+vmi jó hangfalkábel kellene nekik...
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végigolvastam olvastam a topicot (1/1.5 óra alatt). Király hangsugárzó (és népszerű is) lehet ez a Concept 2-es.
 
OFFTOPIC:

- Majd keresek egy topicot a Heed Audio Canopus-ról is, mert elég rendesen felkeltette a figyelmemet és szeretnék többet megtudni erről.- Mellesleg egyre jobban kezdem, próbálom értékelni a sztereó hangot

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Szerintem a 8+2+c tökéletes párosítás.
Azért írtam, hogy a 3805 esetleg kevés lesz zenéhez, mert ez egy házimozi erősítő. Nem a teljesítménye lesz kevés, hanem a tere nme lesz olyan jó, mint egy jobb sztereó erősítőé, illetve kevésbé "meséli" (én így szoktam kifejezni magam) a zenét.
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: richies »

majd ha megjön a concept 2-esem meg tudom mondani, milyen lesz denonnal
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
malvin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 09:48
Értékelés: 0

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: malvin »


Dali!
Bátorkodnék írni egy picit a Dalikról, ha lehet
Na szóval. Egyre jobb a hangjuk, mintha a basszus is picit megnőtt volna és már nem olyan nyers a hangzásuk. Remélem, az idő előrehaladtával még lágyabb, melegebb lesz az alsó tartomány. Amúgy egyre jobban tetszenek :taps:

most latom, hogy van kulon Dali topic.
Akkor nem is lehet ez olyan rossz hangafal (persze model es model kozott oriasi kulonbsegek lehetnek - mind arban, mind tudasban).
 
Na szoval - mivel a masik topicban kisse elszaladt a tema a penz iranyaba - itt is megkerdezem - mert hatha a nagy hagzavarban elkeruli a figyelmedet - mit ertettel azon, hogy
Zenében valószínűleg a 3805-ös is kevés lesz a Dali Concept 8-nak ...?
 
Es ha mar ez egy Dali topic, akkor itt mar csak arrol illendo kerdezoskodni - es ezt meg is teszem - hogy ki milyen korrekciot javasol (persze azert az ar/ertek aranyok figyelembevetelevel!) a dali concept 8+2+c konstrukcioval kapcsolatban?

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szal Dali-ra érdemes odafigyelni.

 
OFFTOPIC:

És a festményei is érdekesek  
 
Dali :taps:

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tegnap Skipper-nél pár órás kúszás, káromkodás meg egyebek mellett bekábeleztük a rendszerét. Gyorsan le is ültünk zenét hallgatni, mert hát kit érdekel a hátsó hangfal? :taps:
Az nagyon gyorsan lejött, hogy az erősítő már kevés, hogy kiszolgálja ezeket a komponenseket. Ellenben nagyon tetszetős hangja van ezeknek a Daliknak. Egyáltalán nem tolakodó, kellően részletes, az erősítő miatt még nem precíz a tere, de így is van!
Kipróbáltuk gyorsan házimoziban is, egy jó mélyláda még hiányzik, de nagyon jó volt.
Szal Dali-ra érdemes odafigyelni.

Avatar
Miki_
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2004.11.20., szomb. 17:27
Értékelés: 0

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Miki_ »

Dali Concept review a tnt-audión

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Mennyiért adnád a 650-et? Mikor? Mé' adod el?? ....  


 
OFFTOPIC:

Nem eladó!

 
OFFTOPIC:

Tudom. Eladó az a boltban dolgozik Menyiért válsz meg tőle?? :taps:

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: R5TL »


OFFTOPIC:

Mennyiért adnád a 650-et? Mikor? Mé' adod el?? ....

 
OFFTOPIC:

Nem eladó! :taps:
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azért ökröt nem fogok nyárson sütni!  
Dali!


 
 
OFFTOPIC:

Nem is kell. Cápauszony leves megteszi. Persze friss árú legyen  
 
Dali :taps:

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Richies: ImMenyus hirdet két Concept2-est Katt
 
Szerintem azok lesznek!
 
 
OFFTOPIC:

Rendelést lehet leadni?? Megdumcsizzuk Robot@al, mi a közös kedvencünk  
Azért ökröt nem fogok nyárson sütni!
 
Dali! :taps:

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
OFFTOPIC:

Megint főzhetek mi???? 
 
 
 
Dali!

 
OFFTOPIC:

Rendelést lehet leadni?? Megdumcsizzuk Robot@al, mi a közös kedvencünk  
 
 
 
 
OFFTOPIC:

Richies: ImMenyus hirdet két Concept2-est :taps: Katt
 
 
DALI

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
OFFTOPIC:

Tusi, nálam pont ez a felállás, Rotel integrált hajtja a két frontot, a Yammi meg a többit, és nem érzem azt, hogy emiatt gond lenne a hangzással. Sőt.

 
OFFTOPIC:

Mennyiért adnád a 650-et? Mikor? Mé' adod el?? ....

Vendég

Dali hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


OFFTOPIC:

Az jó lenne, ha Te is jönnél Robot@  El lehetne ökörködni  Akkor majd úhgy kéne intézni, hogy ha megjöttél, meg nekem is lemenet a nyári hajtás, akkor ütnénk össze ezt a hallgatózást  :taps:  


 
OFFTOPIC:

Megint főzhetek mi???? 
Dali!

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”