Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Wharfedale

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hy, 
Erről mi a véleményetek?
Szerintem veri a zaldek-et.
 
Wharfedale Atlantic 500
 
• 3 utas hangsugárzó
• 2x200 W
• 93dB
• 6 Ohm
• 1085x250x269 mm

Persze hogy jobb, jobb a Valdusnál is, de míg a Valdusnál picivel, addig a zaldeknél meg 2szer annyiba kerül.

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hy,
 
Erről mi a véleményetek?
Szerintem veri a zaldek-et.
 
Wharfedale Atlantic 500
 
• 3 utas hangsugárzó
• 2x200 W
• 93dB
• 6 Ohm
• 1085x250x269 mm

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


udv!
 
egy kis off topic:
 
vettem banandugot, szerelhetot gondoltam az jo lesz, de itt van ugyebar az oxidalas, ti hogy csinalnatok, hogy megmaradjon a szerelhetosege( tehat forrasztas nelkul), es ne is oxidalodjon a rez kabel?
 
gondoltam ilyet, hiphop beszoritom a kabelt a a banadugo beszoritos miujsagaba, majd piffpuff nyakonontom fbs-el( vulkanizalt szilikonkaucsuk) elvileg az legmentesen zar, xar 5let?
 
elore is kosz

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


udv! 
nem tudjatok ki forgalmaz monster kabeleket MO-n, mer akarhogy nezem nem talalok 1etsenem.
es milyen volt az a 700ft/m-es ezustkabel? meg hol is van az?
debreceni MM-ban csak monitor van abbol is only rez.
vagy ha tudtok meg vmi "jo" ezustkabelt ajanlani az alsohazbol, megkoszonnem
csov

Bocsika javítanom kell magam, az ott elírás volt. Tehát nekem is Monitor kábelem van.
A link hozzá Bingo Silver
 
Én az MM-ben vettem.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


udv! 
nem tudjatok ki forgalmaz monster kabeleket MO-n, mer akarhogy nezem nem talalok 1etsenem.
es milyen volt az a 700ft/m-es ezustkabel? meg hol is van az?
debreceni MM-ban csak monitor van abbol is only rez.
vagy ha tudtok meg vmi "jo" ezustkabelt ajanlani az alsohazbol, megkoszonnem
csov

Ha emlékeim nem csalnak, az Annex forgalmaz, mert amikor ott vásároltam, láttam Monster kábeleket is.

Az aymara kft. aki a B&W hangfalakat forgalmazza. asszem a váci utcában van az üzletük, ami mellesleg közép-kelet európa legnagyobb bw központja. a bw is "central''-nak nevezi.

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Ratman »


udv! 
nem tudjatok ki forgalmaz monster kabeleket MO-n, mer akarhogy nezem nem talalok 1etsenem.
es milyen volt az a 700ft/m-es ezustkabel? meg hol is van az?
debreceni MM-ban csak monitor van abbol is only rez.
vagy ha tudtok meg vmi "jo" ezustkabelt ajanlani az alsohazbol, megkoszonnem
csov

Ha emlékeim nem csalnak, az Annex forgalmaz, mert amikor ott vásároltam, láttam Monster kábeleket is.

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


udv!
 
nem tudjatok ki forgalmaz monster kabeleket MO-n, mer akarhogy nezem nem talalok 1etsenem.
es milyen volt az a 700ft/m-es ezustkabel? meg hol is van az?
debreceni MM-ban csak monitor van abbol is only rez.
vagy ha tudtok meg vmi "jo" ezustkabelt ajanlani az alsohazbol, megkoszonnem
csov

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


És milyen árban van métere a kábelnek?Az is kérdéses, hogy kinek mit jelent a mélyhang.
Egyébként is mélyhangra a subládát találták. Persze nekem
is fontos, hogy jó mélye legyen (lásd a lentebb írottakban).
Nehéz az élet... :smile9:

a 2,5-es kb 700 Huf
a 1,5-es kb 500 Huf
 
Én a Pólus MM-ben vettem a 2,5-es, mert ott volt akkor a legolcsóbb.

Szerintem ezekre a kábelekre érdemes banándugót rakni. Különben oxidálódik a francba az egész. Viszont a Zaldeket nem lehet banánozni. Erre van 1 speckó vég a kácsánál is van ilyen, így akkora kábelt raksz neki amekkorát akarsz. Erősítő felől lehet banános hangfalnál meg azt a véget benyomod azt rácsípteted.

Már én is gondolkodtam rajta, de ha már így megpengetted ezt a dolgot, akkor rákérdeznék nálad.
Az nem probléma, hogy a végek aranyozottak? Nem vágja haza az egész "ezüst" témát. Azt gondolom, hogy nem csillapít akkorát egy dugó, de azért mégis csak történik valami.

Banándugó és banándugó között a különbséget csak egy jó hifin hallani. szerintem kevésbé vágja haza a dugasz a kábelt, mint az oxidáció. Még a legrdágább típusokra is arany(ozott) dugókat tesznek. Én. pl hallottam egy bizonyos kábelt 1000 és 150 ft-os dugóval is, de megmondom őszintén különbséget nem hallottam. Ettől független azt mondom érdemes drágább dugaszt venni, mert általában strapabíróbbak, jobb vezetési és mechanikai tulajdonságai vannak, s évekig kiszolgálnak. Márdpeig ha ilyenbe fektek bele az ember akkor hosszútávon kellene gondolkodjon, hacsak nem rokona Kulcsárnak vagy Tocsiknak.

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


És milyen árban van métere a kábelnek?Az is kérdéses, hogy kinek mit jelent a mélyhang.
Egyébként is mélyhangra a subládát találták. Persze nekem
is fontos, hogy jó mélye legyen (lásd a lentebb írottakban).
Nehéz az élet... :smile9:

a 2,5-es kb 700 Huf
a 1,5-es kb 500 Huf
 
Én a Pólus MM-ben vettem a 2,5-es, mert ott volt akkor a legolcsóbb.

Szerintem ezekre a kábelekre érdemes banándugót rakni. Különben oxidálódik a francba az egész. Viszont a Zaldeket nem lehet banánozni. Erre van 1 speckó vég a kácsánál is van ilyen, így akkora kábelt raksz neki amekkorát akarsz. Erősítő felől lehet banános hangfalnál meg azt a véget benyomod azt rácsípteted.

Már én is gondolkodtam rajta, de ha már így megpengetted ezt a dolgot, akkor rákérdeznék nálad.
Az nem probléma, hogy a végek aranyozottak? Nem vágja haza az egész "ezüst" témát. Azt gondolom, hogy nem csillapít akkorát egy dugó, de azért mégis csak történik valami.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


hoi 
kosz a hozzaszolasokat, a 25m2es szoba rendesen tele van verve butorral, meg pianinot is hozzam vertek be nehogy legyen hely, amugy tok jol rezonalnak a pianino hurjai , amolyan orchestra erzest keltve...
de felre a trefaval, akkor ezust kabelt javasoltok? 2.5-es eleg, a 100ezermillio watt terelgetesere?
mer autoba nekem mar 100-150wattnal igencsak meghallatszik az a plussz par negyzetmili, 5mm2alatt lefojtodik a melynyomo...
a 8m neotechel meg mit csinaljak, annak az ara verte be az utolso szoget a cigankolcson(diakh) koporsojaba?
es mi van ha nem valtozik a hang? vegyek 1-1m es probaljam ki, vagy mit javasoltok?
 
elore is thx

Ahogy Lez is mondta, mindenképpen ezüst kábel kéne hozzá, 5-6000 ezerért meg is van a 8m. Nem olyan nagy tétel. Persze ettől még nem garantált a jobb basszus, de a hangfal szebben fog szólni.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


Ha veszel 1-1 métert, akkor a hangfalaid más helyre kerülnek.
Akkor viszont mihez viszonyítassz???
Asszonykám már kiakadt volna ezen! Mikor a sub-ot pakolgattam a
szobában, akkor is tiszta hülyének nézett, hogy mit emelgetem azt a
több kilós fadobozt és teszem ide - oda. Persze a virág tettszett volna
neki a hangfalakon.
Bocs a kis kitérőért! Szóval szerintem nem vesztessz semmit ha veszel kábelt, csak legfeljebb "pár"ezer forintot. De szerintem jobb lesz, mert
magában a dobozban is ezüst kábelezés van és többen is ajánlják!

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hoi
 
kosz a hozzaszolasokat, a 25m2es szoba rendesen tele van verve butorral, meg pianinot is hozzam vertek be nehogy legyen hely, amugy tok jol rezonalnak a pianino hurjai , amolyan orchestra erzest keltve...
de felre a trefaval, akkor ezust kabelt javasoltok? 2.5-es eleg, a 100ezermillio watt terelgetesere?
mer autoba nekem mar 100-150wattnal igencsak meghallatszik az a plussz par negyzetmili, 5mm2alatt lefojtodik a melynyomo...
a 8m neotechel meg mit csinaljak, annak az ara verte be az utolso szoget a cigankolcson(diakh) koporsojaba?
es mi van ha nem valtozik a hang? vegyek 1-1m es probaljam ki, vagy mit javasoltok?
 
elore is thx

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


És milyen árban van métere a kábelnek?Az is kérdéses, hogy kinek mit jelent a mélyhang.
Egyébként is mélyhangra a subládát találták. Persze nekem
is fontos, hogy jó mélye legyen (lásd a lentebb írottakban).
Nehéz az élet... :smile9:

a 2,5-es kb 700 Huf
a 1,5-es kb 500 Huf
 
Én a Pólus MM-ben vettem a 2,5-es, mert ott volt akkor a legolcsóbb.

Szerintem ezekre a kábelekre érdemes banándugót rakni. Különben oxidálódik a francba az egész. Viszont a Zaldeket nem lehet banánozni. Erre van 1 speckó vég a kácsánál is van ilyen, így akkora kábelt raksz neki amekkorát akarsz. Erősítő felől lehet banános hangfalnál meg azt a véget benyomod azt rácsípteted.

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


És milyen árban van métere a kábelnek?Az is kérdéses, hogy kinek mit jelent a mélyhang.
Egyébként is mélyhangra a subládát találták. Persze nekem
is fontos, hogy jó mélye legyen (lásd a lentebb írottakban).
Nehéz az élet... :smile9:

a 2,5-es kb 700 Huf
a 1,5-es kb 500 Huf
 
Én a Pólus MM-ben vettem a 2,5-es, mert ott volt akkor a legolcsóbb.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


És milyen árban van métere a kábelnek?
Az is kérdéses, hogy kinek mit jelent a mélyhang.
Egyébként is mélyhangra a subládát találták. Persze nekem
is fontos, hogy jó mélye legyen (lásd a lentebb írottakban).
Nehéz az élet... :smile9:

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


Egy 50ezres hangfaltól csodát ne várjon az ember. S azért szerintem egy ekkora dögnek nem mindegy, hogy hova teszed, s mekkora szobába. S hiába első reflexes, igenis számít a faltól való távolság. Először mikor 8.4 tulaj lettem én is szívtam rendesen. Volt egy 3,5*3,5 m szobám bútor nélkül. Aztán persze anyámék vettek egy akkora bútort, ami az egyik falat totál betalarja. Épphogy befért melléjük a 2 hangfal. Minden maradt, azzal a különbséggel, hogy a mélyhangjaim sehol se voltak. Majd kaptam idegrohamot. Jól össze is vesztem apámékal akik ki nem állhatják a műszaki dolgokat, nekik aztán magyarázhattam, hogy nincs mély. Aztán átrendeztem a szobát és minden klafa lett. Azóta minden nap áldom az eget, hogy akkor 8.4et vettem. Na jó, ez nem vág ide, nem is tudom miért, de leírtam. S mikor megvettem a marantzot, egyszer próbaképp átvittem egy nagyobb szobába a motyót kíváncsiságból. Ami x db hangerőállásnál a maranzton y hangnyomást produkált, az a nagyobb szobába ugyanazon értéken majdnem a dupláját nyomta. Hiába no, nem véletlen mondják, hogy egy nagyobb hangfalnak több levegőre van szüksége, amit meg tud mozgatni, vagy egy kicsire, hogy ekkora levegőtömeget nem bír megmozgatni. Persze mindenen lehet javítani, ami plusszköltséggel jár. Bár az a véleményem, hogy azért 25m2 már nem kis szoba, az már más kérdés, ha tele van pakolva mindennel. A Zaldekekben monster xp belső kábelezés van, pontos típust nem tudok, próbáldd ki egy olyannal. Vagy valami monitor, vagy vdh kábellel. Persze csak ésszerű keretek között.Úgy tudom hogy a diamondoknak is monster xp belső kábelei vannak, csak ott se tudom milyenek. Miami te nem tudsz esetleg valami többletinfoval szolgálni erről?

Ezt találtam eddig:
"For superior signal integrity, Zaldek series speakers are wired internally with premium Monster XP® speaker cable."
 
Én csak annyit tudok ehhez hozzátenni, amit fontos lehet, hogy mindenképpen ezüst kábellel kellene összekötni. Belül is az van természetesen. A probléma az, hogy a Wharfedale hangfalak általában kevesebb mély hangot produkálnak, ezért kell az ezüst, hogy a mélyek minnél kisebb veszteséggel jussanak át a hangfalra. Nekem 2,5mm-es Monster-rel vannak bekötve, és a basszus tökéletesen megfelelő.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Egy 50ezres hangfaltól csodát ne várjon az ember. S azért szerintem egy ekkora dögnek nem mindegy, hogy hova teszed, s mekkora szobába. S hiába első reflexes, igenis számít a faltól való távolság. Először mikor 8.4 tulaj lettem én is szívtam rendesen. Volt egy 3,5*3,5 m szobám bútor nélkül. Aztán persze anyámék vettek egy akkora bútort, ami az egyik falat totál betalarja. Épphogy befért melléjük a 2 hangfal. Minden maradt, azzal a különbséggel, hogy a mélyhangjaim sehol se voltak. Majd kaptam idegrohamot. Jól össze is vesztem apámékal akik ki nem állhatják a műszaki dolgokat, nekik aztán magyarázhattam, hogy nincs mély. Aztán átrendeztem a szobát és minden klafa lett. Azóta minden nap áldom az eget, hogy akkor 8.4et vettem. Na jó, ez nem vág ide, nem is tudom miért, de leírtam. S mikor megvettem a marantzot, egyszer próbaképp átvittem egy nagyobb szobába a motyót kíváncsiságból. Ami x db hangerőállásnál a maranzton y hangnyomást produkált, az a nagyobb szobába ugyanazon értéken majdnem a dupláját nyomta. Hiába no, nem véletlen mondják, hogy egy nagyobb hangfalnak több levegőre van szüksége, amit meg tud mozgatni, vagy egy kicsire, hogy ekkora levegőtömeget nem bír megmozgatni. Persze mindenen lehet javítani, ami plusszköltséggel jár. Bár az a véleményem, hogy azért 25m2 már nem kis szoba, az már más kérdés, ha tele van pakolva mindennel. A Zaldekekben monster xp belső kábelezés van, pontos típust nem tudok, próbáldd ki egy olyannal. Vagy valami monitor, vagy vdh kábellel. Persze csak ésszerű keretek között.
Úgy tudom hogy a diamondoknak is monster xp belső kábelei vannak, csak ott se tudom milyenek. Miami te nem tudsz esetleg valami többletinfoval szolgálni erről?

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


...szal, orulnek mas zaldek tulajdonosok reagalasaira, nalam van a baj, tul magasak az elvarasaim, gyenge a stuffom, avagy egyeb? mondjuk 55ezerert szinte a legolcsobb front volt az mm-ben, dehat akkor is, tesom orion studio hangfala, bealazza mind melytanilag mind hangeroben...szoval nem tom
bocs a hosszule miatt
...

Sajnos én még nem tudtam tesztlemezzel kiprobálni a hangfalat. De ami nekem feltünt, hogy te réz kábelt használsz. Ki kéne próbálni ezüsttel is, mert az megy jobban a hangjához. Belül is ezüst Monster kábellel vannak a hangszórók bekötve.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Vendég

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Vendég »


udv!
 
beleptem en is a zaldek 2000 tulajdonosok taboraba, viszont nem vagyok 100%ig elegedett a stuffal
lehet hogy csak en vagyok lama hozza: tx-sr500as onkyoval kuldom a 2000es frontokat, neo.ks1034es kabellel, es kovezzetek meg, de keveslem a melyhangjait a cuccnak, tesztlemezzel a 32hz-es hangok szinte nem is szolnak vagy -20,30 db-t biztos esik a 64hz-hez kepest, kb 45-50hz ahonnan szol.
ez van szembol, viszont oldalrol hallgatva tehat nem szembol a melyhangok durvan megerosodnek , ilyenre vagyom szembol, mondjuk foldkozelben is erezheto hogy erosebb a mely, 60-80cm magassagban nem...
nem tom hogy talan a kamra belsejenek csillapitasa, vagy a reflexcso meretezese segitene-e rajta, mar epitettem 1-2 szubladat autoba, es akkor tapasztaltam ezt az oldalra dongetes amikor tul hosszu lett a reflexcso, szobai korulmenyek kozott jo ez hogy oldalra veri a cuccot?
mondjuk az onkyo legkevesbe a melyhangjairol hires, viszont szep a kozepe, azt alairom, hogy a tolcseres kozepen betyar jol szol pl pengetos, es fuvos hanxer, a drumline 100tagu dobos-trombitas banda egesz atmoszferikus...
mas: a felso 20cm-s melybol szol a kozep is, nem tom kene e
a tolcseres magas es kozep miatt, jo par meter kifutasa kell hogy legyen a hangnak hogy olyan 2m magas savban teritsen, nekem 3m tavolsag kell a hangfaltol hogy allva mindent jol halljak, ulve mondjuk vagy 1.5-2m, tehat inkabb ulj le mi ?
mondjuk en nem tom hova pakolni a 25m2-es szobaban, nincs szamara hely...
nagy hangeron pl a kozeptartomany eleg tolakodo lesz nalam, de biztos erolkodon is mulik...
mondjuk bir szolni mint boleny, tehat azzal nincs gondom...
 
szal, orulnek mas zaldek tulajdonosok reagalasaira, nalam van a baj, tul magasak az elvarasaim, gyenge a stuffom, avagy egyeb? mondjuk 55ezerert szinte a legolcsobb front volt az mm-ben, dehat akkor is, tesom orion studio hangfala, bealazza mind melytanilag mind hangeroben...szoval nem tom
bocs a hosszule miatt

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


Köszi az eddigi válaszaidat!Már csak azt kérdezném,hogy háttérnekmiért  a 300-ast választottad és nem a surroundját a szettnek?
Mondjuk én is azt fogom venni valószinűleg!

Jobbak a speckói a 300-nak, és a Surround hangfalat csak hátra a falra lehet szerelni, ha jó hangzást akar az ember. Szerintem az inkább a 6.1 vagy 7.1 esetén lenne jó választás.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


Köszi az eddigi válaszaidat!Már csak azt kérdezném,hogy háttérnek
miért a 300-ast választottad és nem a surroundját a szettnek?
Mondjuk én is azt fogom venni valószinűleg!

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


Hétvégén voltam a media-m.-ban és ott is volt minden fajta belőle. A mélye milyen a 2000-nek, mert szeretem ha dübörög minden.
A centered milyen hozzá, mert azt nem találtam ennek a sorozatnak?

Dübörögni, dübörög. SWII-ben amikor a nagy csillaghajó repül be a képbe -40dB-nél az ablak ki akart esni a helyéből.
 
Center persze hogy van hozzá:
itt a doksi nézd meg --> Zalde8pg.pdf

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


Hétvégén voltam a media-m.-ban és ott is volt minden fajta belőle.
A mélye milyen a 2000-nek, mert szeretem ha dübörög minden.
A centered milyen hozzá, mert azt nem találtam ennek a sorozatnak?

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Miami »


Az tök OK, de most néztem és nem találtam náluk ilyet.Lehet, hogy most nincs?

Telefonálj oda és a Szabi megmondja, hogy milyen feltételekkel tudja most hozni. Én is vártam egy hónapot, mert akkor éppen nem volt a nagykerben 2000-es. És így még olcsóbb is lett a szett.
Amikor én érdeklődtem, akkor még ő sem ismerte, annyira új volt, de utánakérdezett és megszerezte.
Úgyhogy bátran hívd fel. A listán biztos nem lesz rajta, mert nem igazán ismert/keresett a cucc.

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Lez
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2003.07.15., kedd 11:55
Értékelés: 0

Wharfedale

Hozzászólás Szerző: Lez »


Az tök OK, de most néztem és nem találtam náluk ilyet.
Lehet, hogy most nincs?

TV: Sony KV-29FX30; Receiver: Technics SA-AX7; DVD: Panasonic DVD-S75, Hangsugárzók:
Front: Wharfedale Zaldek2000, Surround: Zaldek300, Center: Zaldek center, Sub: Technics SBW-500

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”