Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Klipsch hangsugárzók

H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 0

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: H.Andras » 2003.04.05., szomb. 13:56

Az atlag RF-3-at vasarlo retegre gondoltam termeszetesen, csak nem volt egyertelmu :)

Sajnos az ithoni atlagember, szinte semmilyen hangfalat nem engedhet meg maganak.. :)

itthon ket "t" :)

H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: H.Andras » 2003.04.04., pén. 16:18

Az atlag RF-3-at vasarlo retegre gondoltam termeszetesen, csak nem volt egyertelmu :)

Sajnos az ithoni atlagember, szinte semmilyen hangfalat nem engedhet meg maganak.. :)

Hihi-fi
Isten Hozott! :)

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Hihi-fi » 2003.04.04., pén. 14:09

Azert azt ne felejtsuk el, hogy a legtobb ember Yamaha 630 kategoriaju erositohoz veszi az RF3-akat, legritkabb esetben van alatta egy 1011, vagy 2011 Pio erosito. Ezert nem is mutogatjuk mason, az atlag embernek ez pont jo.

2-3 Het mulva megerkezik a 2 millas Aragon cucc, arra se fogom bekotni az RF3-at, mert nem arra valo. Az RF7-eseket, meg a Klipsch osszel megjeleno THX farmjat viszont majd ra fogjuk kotni.. :)))

Egyebkent mindenkinek ugyse tetszhet egy hangfal, kulonben mindenkinek ugyanaz lenne. :)

Multkor egy olyan ember vett RF3-at, aki otthon tesztelte, egy rakas mas hangdobozzal egyszerre, es maradt az RF3-nal.

Azt mondta nala sokkal szebben szoltak a melyek mint nalunk, es a tere is valami hihetetlenul jo volt, megfelelo elhelyezes utan. Szo szerint ezt mondta, es en orultem :smile52:

Szerencsés az olyan átlagember, aki RF-3-at vesz magának, párját 200e-ért...

Szvsz azért az átlag ennél kicsit mélyebben van... :)

H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: H.Andras » 2003.04.02., szer. 23:50

Azert azt ne felejtsuk el, hogy a legtobb ember Yamaha 630 kategoriaju erositohoz veszi az RF3-akat, legritkabb esetben van alatta egy 1011, vagy 2011 Pio erosito. Ezert nem is mutogatjuk mason, az atlag embernek ez pont jo.

2-3 Het mulva megerkezik a 2 millas Aragon cucc, arra se fogom bekotni az RF3-at, mert nem arra valo. Az RF7-eseket, meg a Klipsch osszel megjeleno THX farmjat viszont majd ra fogjuk kotni.. :)))

Egyebkent mindenkinek ugyse tetszhet egy hangfal, kulonben mindenkinek ugyanaz lenne. :)

Multkor egy olyan ember vett RF3-at, aki otthon tesztelte, egy rakas mas hangdobozzal egyszerre, es maradt az RF3-nal.

Azt mondta nala sokkal szebben szoltak a melyek mint nalunk, es a tere is valami hihetetlenul jo volt, megfelelo elhelyezes utan. Szo szerint ezt mondta, es en orultem :)

Hihi-fi

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Hihi-fi » 2003.04.02., szer. 22:22

Igen, de a források jobbak voltak spec., mint amit az XMS-ben használnak. Sokkal.

És ez vonatkozik nem csak a berendezésekre, hanem a CD-lemezre magára is... :)

nocsak

na ez erdekel...

mi volt a forras?

xms-ben thx-es pioneer hi-end erolkodo van es nem cd szol hanem legtobbszor dts audio

Ez részben pontos.

Az ott hallott DVD-lejátszó hangja valóban messze van a Rega 2000-estől... :)

A 2011-es hangját pedig simán lelépi egy 100e forint feletti normális sztereó erősítő (saját tapasztalat, sajátom vs. kölcsön kapott Marantz 6010 OSE K. I. - THX ide, vagy oda...)

Plusz ADD és AAD CD-k.

De hagyjuk, mielőtt valaki magára ismer... :)

MoBBo
V.I.P.
V.I.P.

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: MoBBo » 2003.04.01., kedd 15:45

Igen, de a források jobbak voltak spec., mint amit az XMS-ben használnak. Sokkal.

És ez vonatkozik nem csak a berendezésekre, hanem a CD-lemezre magára is... B)

nocsak

na ez erdekel...

mi volt a forras?

xms-ben thx-es pioneer hi-end erolkodo van es nem cd szol hanem legtobbszor dts audio

o v e r p o w e r e d

Hihi-fi

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Hihi-fi » 2003.04.01., kedd 11:09

nagyon sok mulik a forrason

mind a cd-jatszon, mind a zenen

egyre tobbszor veszem eszre magamon, hogy valami altalam nem annyira kedvelt cd-t hallgatok, csak mert az nagyon jol szol...

es ez helytelen

És ez vonatkozik nem csak a berendezésekre, hanem a CD-lemezre magára is... :)

Szvsz nem baj az, ha valamit azért hallgatunk, mert megfog a hangzása. Sokkal gázosabb szvsz a sok cupp-cupp zene őrűlt... :)

De hát ugye ízlések és...

MoBBo
V.I.P.
V.I.P.

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: MoBBo » 2003.03.31., hétf. 20:51

nagyon sok mulik a forrason

mind a cd-jatszon, mind a zenen

egyre tobbszor veszem eszre magamon, hogy valami altalam nem annyira kedvelt cd-t hallgatok, csak mert az nagyon jol szol...

es ez helytelen

o v e r p o w e r e d

Hihi-fi

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Hihi-fi » 2003.03.31., hétf. 20:44

60-80hz-tol nem lesz harsany a hangzas

inkabb a rossz/tulzott magasoktol lesz az

meg mi az a "felso-mely"?

mas hangfalak itt fujnak ki mélyügyileg... ez kicsit lejjebb megy, de nem csinal semmi tulzott hangzast

legalabbis nalam, lehet, hogy az erosito tett be az rf3-nak ott ahol hallgattad, esetleg a forras volt olyan zene ami tul volt keverve, mert en meg nem tapasztaltam hasonlot (orgonazenevel sem)

Bocs, rossz volt a kifejezés. Nem harsány, hanem olyan, mint a loudness-re tett erősítős hang.

Egyébként a körülmények elég jók voltak, a srác eléggé ad a környezetre, meg a beállításokra is (kivett két nap szabadságot, amikor vette a rendszerét, és így volt négy napja beállítani a hétvégével együtt :)).

Voltam egyébként az XMS-ben is korábban, ott tényleg másként szól. Nem jobban, csak másként.

És szvsz a mélyek pont az előbb említett 60-80 Hz közötti kategóriában vannak kiemelve a Klipsch-ben.

Csak a biztonság kedvéért: nem szól rosszul, sőt! Kellemes hangja van a fül számára. Persze az emberi fül imád lustulni, és ha sok mélyet kap - hát azt különösen komázza! :)

H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: H.Andras » 2003.03.30., vas. 22:59

Hihi-fi: hol hallottad? Az XMS bemutatoremben egesz maskepp szolnak a melyek a hangszigeteles miatt. Ha normalis szobaban vannak bekotve, sokkal szebbek a melyei. Ezek a hangfalak nagyon erzekenyek az elhelyezesre, par foknyi elforgatas, egesz mas hangzast eredmenyez rajtuk, foleg a pozicionalasban, es a tereben erezheto, ha mashogy vannak elhelyezve.

En szeretem a sok melyet, ezert eleinte inkabb keveseltem a melyeit, mara mar megszoktam :)

Epp tegnap hasonlitottuk ossze egy masik hangszoromarkaval, annak nem voltak melyei, a Klipschnek meg voltak. :)

Persze izlesek es pofonok.

MoBBo
V.I.P.
V.I.P.

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: MoBBo » 2003.03.30., vas. 21:39

60-80hz-tol nem lesz harsany a hangzas

inkabb a rossz/tulzott magasoktol lesz az

meg mi az a "felso-mely"?

mas hangfalak itt fujnak ki mélyügyileg... ez kicsit lejjebb megy, de nem csinal semmi tulzott hangzast

legalabbis nalam, lehet, hogy az erosito tett be az rf3-nak ott ahol hallgattad, esetleg a forras volt olyan zene ami tul volt keverve, mert en meg nem tapasztaltam hasonlot (orgonazenevel sem)

o v e r p o w e r e d

Hihi-fi

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Hihi-fi » 2003.03.30., vas. 21:11

Hali!

Én nemrég hallgattam Klipsch RF-3/II. hangsugárzót. Én kicsit erőltetettnek, harsánynak éreztem, nagyon erősen nyomja a 60-80 Hz közötti felső-mély (gagyi-mély) tartományt érzésem szerint.

Tere kétségtelenül nagyon jó. Érzékenysége ugyancsak.

Másnak erről mi a véleménye.

H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: H.Andras » 2003.03.29., szomb. 11:44

[igen, tenyleg 98 DB, es ha mar az RF-3 nal tartunk, akkor erdemes megemliteni, hogy most akcios aron kaphato 130 helyett, 109 000 most az ara.

HI,

Hozzátenném, hogy ha jól tudom akkor 109 ezer + áfa azaz 135 ezet ft ,

:):):)

Rosszul tudod, 109 000 Brutto :smile52:

Egyeb "megoldasokkal" kombinalva 97 000 kp.. :smile4:

Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 4

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Khaosz » 2003.03.27., csüt. 21:24

[igen, tenyleg 98 DB, es ha mar az RF-3 nal tartunk, akkor erdemes megemliteni, hogy most akcios aron kaphato 130 helyett, 109 000 most az ara.

HI,

Hozzátenném, hogy ha jól tudom akkor 109 ezer + áfa azaz 135 ezet ft ,

:):):)

Projektor: Epson EH TW9400 Vászon: Bydium 100" TV: Panasonic 55TV60 Erősítő: CAV A8M Font: Swans Diva 4.2F Center: Swans Diva 6.3C Surround: Swans Diva 6.3R Sub:  2db SVS SB-12NSD + Klipsch RW-10 HTPC, Kábelek: Inakustic Silver

H.Andras
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: H.Andras » 2003.03.27., csüt. 14:36

Cabron: az RF3 nem 96, hanem 98 Db-t tud :)

Igen, tenyleg 98 DB, es ha mar az RF-3 nal tartunk, akkor erdemes megemliteni, hogy most akcios aron kaphato 130 helyett, 109 000 most az ara.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.20., csüt. 11:48

Cabron: az RF3 nem 96, hanem 98 Db-t tud :)

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.17., hétf. 22:03

Nem csavo. Most csak 3802-esem van de mar jon az A1SE. Kivancsi leszek ra mi a kulonbseg. Elsosorban zeneileg. Bar a Denon es a Yamaha kozt borzalmas nagy kulonbseg van mozizas kozben is.

Csak az aggaszt, hogy az a 170W meg mindig nem tudja majd rendesen meghajtani az RF7-eseket. :smile15:

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.15., szomb. 18:10

Ebben a kategoriaban semmi se jon az RF3II meg kozelebe se. Mindent durvan lealaz! Semelyik mas hangszoro nincs 96db erzekeny es ilyen dinamikus.

En is rohadtul megbantam, hogy nem hallgattam meg oket mielott megvettem a b&w CM4-eseket. Seggre is estem az xms-ben. Most probalok megszabadulni toluk, hogy valtsak.

:smile6:

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.12., szer. 13:11

4nick8: Nem 3803? :)

Boy jarassad csak oket, 1-2 honap mulva fognak igazan szepen szolni!

Lentebb lattam nehany problemat: (www.xms.hu)

Arak: netto/darab arak, sugoban ott van minden oldalon kiirva.

Tessek meghallgatni a ladakat, csomoszor itt unatkozunk, ahelyett, hogy demoznank az embereknek... RF3, RF5, RF7, SF1-2, RF hatterek barmikor kiprobalhatok.

Aragonokrol is irt valaki: mar meg vannak rendelve, hamarosan be lesz kotve az is, eddig azert nem volt, mert csak 110 voltos verzio letezett belole. Mar alig varom... :)

730-as yamaha is jo hozzajuk, csak az a baj, hogy eleg jo hangfalak ezek ahoz, hogy kihozzak az erositok hibait. Pioneer 1011-est erdemes alajuk pakolni, vagy ha a Denon szimpatikusabb, akkor azt (3802) Ezek meg megfizetheto arban levo erositok, viszont jelentosen jobban szolnak, mint az emlitett Yamaha, vagy akar a kissebb Onkyok, stb.

Motto: a 102 Db az 102 Db! ... :)

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.09., vas. 22:19

Sziasztok,

Most szeretnek allo dobozokat venni es az RF3II-t neztem ki magamnak.

Van meg valami ebben a kategoriaban ami szobajohet?

Kosz.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.07., pén. 22:42

x3mPetya!

Igazad van tenyleg sir ilyenkor az RF3 annyira gyenge minoseg az a Yamaha hozza kepest. En az Rv730-ast dobtam el jo messzire. Most 3802-es Denonnal hasznalom (RF7-eket). Eg es fold a kulonbseg. Nezzunk szembe vele a Yamaha torzit.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.02.07., pén. 21:03

Befutott az RF-3 II hozzam is

Lenyugozoen szol

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.01.12., vas. 15:57

A KG3.5 jol nez ki csak mar nem gyartjak. 1997-ben fejeztek be. A most megfelelo model az az SF1 vagy az SF2.

Erdekes, hogy regebben nyujtott teglalap alaku tolcsert hasznaltak es utana attertek a negyszog alakura.

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.01.12., vas. 13:27

KG 3.5 kinek van?

vélemények?

Vendég

Klipsch hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2003.01.10., pén. 13:56

1-2 heten belul nalam is RF3 lesz, majd akkor megmondom rola a frankot.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”