Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kef hangsugárzók

Avatar
jondoe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.06.02., szomb. 16:05
Értékelés: 0

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: jondoe »


KEF IQ sorozat hangfalai.
 
Több helyen elérhető ez a sorozat, az A.I.D.A. Audio az importőr és pl. SATSYTEMBEN meg Fukarban vagy hol, lehet kapni.Talán MM-ben is a hülyék boltjában de az változó.
 
KEF IQ1, IQ3, IQ5, IQ7 IQ9 stb.

*********************************************
 
TV: PANASONIC TH-37PV70P, ERŐSÍTŐ: YAMAHA RX-V661, SAT VEVŐ: DREAMBOX DM7020Si, DVD:Pioneer DV-600 , HANGFAL: 2x Dali Concept2, 2x DALI Concept 1, DALI Concept Center.

Avatar
csiga_kef
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.07.11., pén. 11:17
Értékelés: 0

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csiga_kef »


Na ennyit erről. Elszállították a MM-ből őket. Nem baj, legalább 1szer kipróbáltam milyen is egy ilyen "olcsó" hangfal.
 
csiga

Receiver: Denon AVR-2803, Front: KEF Q7, Back: KEF Q1
SACD-DVD: Sony DVP-NS700V, SUB: B&W ASW 300, Kábelek: Neotech, Cambridge Audio Studio Ref., QED Profile 4X4

Vendég

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Sziasztok! Tudja valaki hogy honnan lehet ingyen letölteni a 2000 formátumcímkével jelölt hangkoeket? Ha igen léci segíts nagyon fontos lenne.

Avatar
csiga_kef
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.07.11., pén. 11:17
Értékelés: 0

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csiga_kef »

Pedig azért az MM-ben tapasztalatom szerint vigyáznak a cuccokra. Van 1-2 gyerek aki nem ért hozzá és látszik hogy kedve sincs az egészhez, de néha ki lehet fogni kultúr körből származó érdeklődő típust is. Amikor a Q7-eseket nézegettem, egész kellemes tapasztalatom volt velük kapcsolatban. Jó lett volna azt a srácot kifogni a Referencia szériánál is, aki végigmutogatta legutóbb a Q5-Q7 hangfalakat...

Receiver: Denon AVR-2803, Front: KEF Q7, Back: KEF Q1
SACD-DVD: Sony DVP-NS700V, SUB: B&W ASW 300, Kábelek: Neotech, Cambridge Audio Studio Ref., QED Profile 4X4

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gandalf »

A legtöbb átlag helyen, mint MM stb., úgy van a házimozi demó cucc beállítva, hogy a mélysugárzótól szinte semmit ne lehet hallani. Számomra a házimozi nem egyenlő a dübörgéssel.

Avatar
csiga_kef
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.07.11., pén. 11:17
Értékelés: 0

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csiga_kef »


Azzan a borzalmasan nagy Magnat mélynyomóval kötötték össze????
 
 
Ez durva!

Receiver: Denon AVR-2803, Front: KEF Q7, Back: KEF Q1
SACD-DVD: Sony DVP-NS700V, SUB: B&W ASW 300, Kábelek: Neotech, Cambridge Audio Studio Ref., QED Profile 4X4

Avatar
Cuttie
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2003.04.21., hétf. 20:03
Értékelés: 1

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Cuttie »


Tegnap én is jártam a MM-ban, gondoltam meghallgatom, de picit csalódás volt számomra a dolog.
Éppen fullon üvöltött valami techno örület a hangfalakból, alig bírták torz hangon követni, persze a rendszerbe bekötött Magnat Omega 530 is kivette a részét az őrületből.
De ilyen szintű túlhajtás után nem szivesen vásárolnám meg azokat a hangfalakat, maximum 2db origin csomagolt verziót.
Egy részről jogos, hogy jó ha bejáratják a hangfalat, de nem ilyen szinten
Remélem nem hajtják meg az összes cuccot ilyen szinten.
 
Üdv,
 
Cuttie

Avatar
csiga_kef
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.07.11., pén. 11:17
Értékelés: 0

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csiga_kef »


Na... visszamentem ismét apámmal. Gondoltam megmutatom neki is, hogy mire kéne gyűjteni az egész családnak.
 
Nagyon tetszett neki is, bár nem volt túl sok lehetőségünk hallgatni. Hamar kikapcsolták. Amit meg mutattak rajta az nagyon szép volt, csak nem sok minden derült ki belőle. Ugrott a cd, tiszta karcos volt. Nem volt benne mély, szóval ennyi erről. Nem volt igazián lehetőségünk megnézni mit is tud. Apámmal azon tanakodtunk hogy milyen fából készíthették és óvatosan megkopogtattuk. Hát rögtön elkapot minket egy biztonsági őr és közölte hogy nem nyúlhatunk hozzá, mert még megreped a fa!!! Így aztán szépen tovább álltunk.
 
 
Kellemes Karácsonyt mindenkinek! Ha valaki ezt kapta ajándékba a Jézuskától, azért szóljon... szívesen irigykednék ))
 
 
 
csiga

Receiver: Denon AVR-2803, Front: KEF Q7, Back: KEF Q1
SACD-DVD: Sony DVP-NS700V, SUB: B&W ASW 300, Kábelek: Neotech, Cambridge Audio Studio Ref., QED Profile 4X4

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Sziasztok! 
Most voltam a Budaörsi MM-ben és legnagyobb megdöbbenésemre, ott árválkodott 2 KEF Referencia hangfal. 205, 201. Mivel még soha életemben nem hallottam, gondoltam megkérem az egyik srácot, hogy kapcsolja be és mutasson valamit. Hát kár volt. Most megint gyűjthetek éveken keresztül..... Ilyen csodás hangzást még soha sem hallottam. Akinek van lehetősége, nézze meg, próbálja ki és ha megteheti vegye meg. Bár megjegyzem nem hiszem hogy sokan kiadnak erre 1,6 m Forintot... Én viszont gazdagodtam egy óriási élménnyel.
 
Sajnos a körülmébnyek nem voltak igazán alkalmasak a zene élvezetére, de valahogy a csodás hangzása, a kellemes lágy zene az emberek jó részét odavonzotta. Sokan ámuldozva hallgatták a "koncertet" sokan leültek, árától sokan elszörnyedtek. A végén már csak én és a biztonsági őr maradtunk a szobában. Hát kivételesen lettem volna a helyében és maradtam volna.
Holnap ismét odanézek. Elhívom barátnőmet is, megmutatom neki hogy milyen az amikor varázslatosan szépen szól egy hangfal. És persze elkezdek gyüjteni. Hátha a kicsi összejön 1szer.
 
csiga

Én meg sem merek ilyesmit hallgatni.

Avatar
csiga_kef
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2003.07.11., pén. 11:17
Értékelés: 0

Kef hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: csiga_kef »


Sziasztok!
 
Most voltam a Budaörsi MM-ben és legnagyobb megdöbbenésemre, ott árválkodott 2 KEF Referencia hangfal. 205, 201. Mivel még soha életemben nem hallottam, gondoltam megkérem az egyik srácot, hogy kapcsolja be és mutasson valamit. Hát kár volt. Most megint gyűjthetek éveken keresztül..... Ilyen csodás hangzást még soha sem hallottam. Akinek van lehetősége, nézze meg, próbálja ki és ha megteheti vegye meg. Bár megjegyzem nem hiszem hogy sokan kiadnak erre 1,6 m Forintot... Én viszont gazdagodtam egy óriási élménnyel.
 
Sajnos a körülmébnyek nem voltak igazán alkalmasak a zene élvezetére, de valahogy a csodás hangzása, a kellemes lágy zene az emberek jó részét odavonzotta. Sokan ámuldozva hallgatták a "koncertet" sokan leültek, árától sokan elszörnyedtek. A végén már csak én és a biztonsági őr maradtunk a szobában. Hát kivételesen lettem volna a helyében és maradtam volna.
Holnap ismét odanézek. Elhívom barátnőmet is, megmutatom neki hogy milyen az amikor varázslatosan szépen szól egy hangfal. És persze elkezdek gyüjteni. Hátha a kicsi összejön 1szer.
 
csiga

Receiver: Denon AVR-2803, Front: KEF Q7, Back: KEF Q1
SACD-DVD: Sony DVP-NS700V, SUB: B&W ASW 300, Kábelek: Neotech, Cambridge Audio Studio Ref., QED Profile 4X4

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”