Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
Zsoló
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2004.09.19., vas. 15:07
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Zsoló »


Megvan megvettem!!!!  


Sok örömöt hozzá !!!!

Tv:Panasonic TH-42PA60E DVD/SACD:Pioneer 585-A Erősítő:Pioneer VSX-AX3 Hangfalak:Front:Dali AXS 5000 Center:Dali AXS center Sorrund:Dali AXS 1000 Sorrund back:Saját gyártmány Sub:Klipsch RW10 Kábelek:Front, Center,Sorrund,: SilverLine, Sub: Vianco digital coax
Szinti: Yamaha PSR520 Roland RA95

Avatar
Gergöke
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.10.13., szer. 10:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gergöke »


Megvan megvettem!!!!
 
Gyönyörü látvány volt amikor végre kitolták nekem a négy 40-est meg a kis centert!!
 
Már csak a erölkődőre várok ,de szerintem hétfőn megvesztem azt is.
 
Köszi mindenkinek aki segitett!!
 
Lassan ,de sikerült.

JBL Pro Sound Comes Home!!
 
Tv: LG 72 cm, DVD Recorder: Philips Recorder R75,DVD: Thomson DTH 210,front:JBL ATX40, Center: JBL ATX10C ,Surround: JBL ATX 40 , Erősitő : Yamaha RXV 450
Monitor : Sony SDM-HS95P

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ha minden jól megy ma megyek megvenni az ATX-eimet!!!  
Csak várnom kell mert 10-kor nyitnak!!!!

Igen, láttam még őket tegnap!

Avatar
Gergöke
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.10.13., szer. 10:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gergöke »


Ha minden jól megy ma megyek megvenni az ATX-eimet!!!
 
Csak várnom kell mert 10-kor nyitnak!!!!

JBL Pro Sound Comes Home!!
 
Tv: LG 72 cm, DVD Recorder: Philips Recorder R75,DVD: Thomson DTH 210,front:JBL ATX40, Center: JBL ATX10C ,Surround: JBL ATX 40 , Erősitő : Yamaha RXV 450
Monitor : Sony SDM-HS95P

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ma halgattuk meg tüzetesen a Nortridge E60-as hangfalat és nagyon jól szólt. Egy H/K sztereo erősítőről ment és csurgott a nyálam, hogy miért nem ezt vettem meg anno. Csak akkor még nagyon drága volt. Populárisabb zene kedvelőinek mindeféleképpen ajánlott!
 
A méretük is inpozáns, már a 60-is akkor, mint az én ATX 60-asom, a 100-asról meg nem is beszélve, az már tényleg a hangFAL kategória!

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »

Na ha minden jól megy jövő héten megjön az Onkyo TX-sr602-m a JBL-ek mellé. Mostmár csak a frontok lesznek hátra. (Mármint előre ). Na meg persze a kábelezés. Egyelőre azonban 2 vénás gagyi jut. .

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Ok leesett.  Hiába öreg ember nem gyors vonat. Akkor megnyugodtam. Mert ugyebár nem szeretem a szüleim.:taps: És olyan cucc legyen, hogy erről ők is meggyőződjenek .
Ezen én is nap, mint nap dolgozom, de eddig csak a szomszédokat sikerült meggyőznöm! Viszont a javukra legyen mondva, ritka toleráns társaság! Lakótelepen lakom a másodikon, és hétköznap leginkább csak este van időm mozizni. Olyan -18 körül van a hangerő, és ugyan a dinamika kompresszió ilyenkor be van kapcsolva, azért abból a négy ATX60-asból jönnek a mélyek rendesen! :smile19: És még egyszer sem kérdezték, hogy beülhetnének-e esetleg, mert csak hallják a filmet, de nem látják! :taps: Szóval szerencsém van velük.

Én falun lakom kertes házban. Amikor megvettem a Jamo E8-at a 2. szomszéd átjött megtudakolni, hogy miért hall enyhe rezgést ebéd közben. Azelőtt is döngettem, de akkor már más volt a helyzet. Nálunk kint az előtérben az ajtófélfa szemmel láthatóan remegett.
A végső beteljesedés pedig csak 3+5 betü. JBL+ONKYO :kiraly:

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Ok leesett.  Hiába öreg ember nem gyors vonat. Akkor megnyugodtam. Mert ugyebár nem szeretem a szüleim.:taps: És olyan cucc legyen, hogy erről ők is meggyőződjenek .
Ezen én is nap, mint nap dolgozom, de eddig csak a szomszédokat sikerült meggyőznöm! Viszont a javukra legyen mondva, ritka toleráns társaság! Lakótelepen lakom a másodikon, és hétköznap leginkább csak este van időm mozizni. Olyan -18 körül van a hangerő, és ugyan a dinamika kompresszió ilyenkor be van kapcsolva, azért abból a négy ATX60-asból jönnek a mélyek rendesen! :smile19: És még egyszer sem kérdezték, hogy beülhetnének-e esetleg, mert csak hallják a filmet, de nem látják! :kiraly: Szóval szerencsém van velük.
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »

Ok leesett. Hiába öreg ember nem gyors vonat. Akkor megnyugodtam. Mert ugyebár nem szeretem a szüleim. És olyan cucc legyen, hogy erről ők is meggyőződjenek .

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »



Na majd a 90-esek hogy fogják csípni a mélyeket! Te pedig a 90-eseket!  Azt pedig ne bánd, hogy tág a zenei ízlésed - az enyém is az -, mert lehet, hogy kell négy pár hangfal, hogy mind jól szóljon  , de így sokkal több olyan zene van, amit szeretsz és élvezel! Szerintem ez jó dolog!

Mi az hogy nem fogják csípni a mélyeket? Van tapasztalatod? Végsősorn mozihoz kell, de audio is szólna rajta.

Asszem félreértettél, olvasd el még 1X! :kiraly: Szvsz nagyon is, hogy csípni fogják!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Na járatom az E50-eket és egyvalami már hallatszik. Igaz még nincs meg az Onkyo. A mélyeket csipi a kicsike.  A testesebb dub-dub zenével jobban megbírkózik. Rájöttem nem tudtam volna venni olyan hangfalat ami mindenre jó. Így hát ha minden fajta zenét akarok madj hosszú távon hallgatni, kellhet egy jó stero hangfalpár. Igaz még a frontok (e90) nem jöttek meg. Kár hogy ennyire tág a zenei ízlésem.
Na majd a 90-esek hogy fogják csípni a mélyeket! Te pedig a 90-eseket!
Azt pedig ne bánd, hogy tág a zenei ízlésed - az enyém is az -, mert lehet, hogy kell négy pár hangfal, hogy mind jól szóljon , de így sokkal több olyan zene van, amit szeretsz és élvezel! Szerintem ez jó dolog!

Mi az hogy nem fogják csípni a mélyeket? Van tapasztalatod? Végsősorn mozihoz kell, de audio is szólna rajta.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Na járatom az E50-eket és egyvalami már hallatszik. Igaz még nincs meg az Onkyo. A mélyeket csipi a kicsike.  A testesebb dub-dub zenével jobban megbírkózik. Rájöttem nem tudtam volna venni olyan hangfalat ami mindenre jó. Így hát ha minden fajta zenét akarok madj hosszú távon hallgatni, kellhet egy jó stero hangfalpár. Igaz még a frontok (e90) nem jöttek meg. Kár hogy ennyire tág a zenei ízlésem.
Na majd a 90-esek hogy fogják csípni a mélyeket! Te pedig a 90-eseket!
Azt pedig ne bánd, hogy tág a zenei ízlésed - az enyém is az -, mert lehet, hogy kell négy pár hangfal, hogy mind jól szóljon , de így sokkal több olyan zene van, amit szeretsz és élvezel! Szerintem ez jó dolog!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »

Na járatom az E50-eket és egyvalami már hallatszik. Igaz még nincs meg az Onkyo. A mélyeket csipi a kicsike. A testesebb dub-dub zenével jobban megbírkózik. Rájöttem nem tudtam volna venni olyan hangfalat ami mindenre jó. Így hát ha minden fajta zenét akarok madj hosszú távon hallgatni, kellhet egy jó stero hangfalpár. Igaz még a frontok (e90) nem jöttek meg. Kár hogy ennyire tág a zenei ízlésem.

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Meg a mélynyomót cserélném lehet egy jamo e4-es szubra, vagy a d6-ra.
Az E széria mélynyomóiban nem gondolkodtál?

Ez még távlati nagyon. De minden számításba jöhet persze. De ha nem tudok dönteni muszály lesz összefűzni őket.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Akciók a Satsystemben  
JBL HANGFAL E20 NORTHRIDGE 24990,-
 
JBL HANGFAL E60 NORTHRIDGE 49900,-

Nem rossz, nem rossz! Amikor én vettem az JBL-eket, inkább nem hallgattam meg őket, nem akartam fájdítani a szívemet... Bár -igaz nem a csúcs - én szeretem az ATX-eimet. Te hallottad már az E szériát?

Hallottam és hát szebben is szól , mint az ATX. Ha lett volna rá pénzem biztosan E szériából vettem volna anno.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Akciók a Satsystemben  
JBL HANGFAL E20 NORTHRIDGE 24990,-
 
JBL HANGFAL E60 NORTHRIDGE 49900,-

Nem rossz, nem rossz! Amikor én vettem az JBL-eket, inkább nem hallgattam meg őket, nem akartam fájdítani a szívemet... Bár -igaz nem a csúcs - én szeretem az ATX-eimet. Te hallottad már az E szériát?
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Akciók a Satsystemben
 
JBL HANGFAL E20 NORTHRIDGE 24990,-
 
JBL HANGFAL E60 NORTHRIDGE 49900,-

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Meg a mélynyomót cserélném lehet egy jamo e4-es szubra, vagy a d6-ra.
Az E széria mélynyomóiban nem gondolkodtál?

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Hát ja. Én mondjuk E90-be gondolkodtam. Jövő év elejére.
Ennyit szánnék rá. De majd meglátjuk.
Hangjáról még nem nagyon tudok véleményt mondani.

Szerintem az a 13 eFt különbség nem sok. Amilyen vagyok, én biztosan a 100-ast venném! Gondolom nincs köztük egetverő különbség, de akkor is! :smile19: Jó, mondjuk ez az én hülyeségem...

A szobán csak 25mm.
Én amugy a 80-as és a 90-es között vaciláltam.
Meg a mélynyomót cserélném lehet egy jamo e4-es szubra, vagy a d6-ra.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Hát ja. Én mondjuk E90-be gondolkodtam. Jövő év elejére.
Ennyit szánnék rá. De majd meglátjuk.
Hangjáról még nem nagyon tudok véleményt mondani.

Szerintem az a 13 eFt különbség nem sok. Amilyen vagyok, én biztosan a 100-ast venném! Gondolom nincs köztük egetverő különbség, de akkor is! :smile19: Jó, mondjuk ez az én hülyeségem...
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Hát ja.
Én mondjuk E90-be gondolkodtam. Jövő év elejére.
Ennyit szánnék rá. De majd meglátjuk.
Hangjáról még nem nagyon tudok véleményt mondani.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Egy hónapon belül remélem. 
Akkor igy fog kinézni a cucc:
Onkyo Txsr-601
JBL E50 - egyelőre előre
JBL EC35 front
Jamo E8 SUB
Sony DVP ns-300 jáccó
Hátra meg egyelőre az 50-esek helyett beküldök valamit. Van miből
VAn építettem, és a Philips musiccenter hangfalai.

Ez így nem hangzik rosszul! Aztán az E50-esek mennek hátra, előre pedig két E100-as? Az lenne a tuti, azokkal már falat is bonthatnál!
 
Gondolom elég szép hangja van az E szériának! Nekem 'csak' ATX-eim vannak, de nagyon meg vagyok velük elégedve! Egyelőre...
 
Nekem is kb. egy hónapom van a várva várt CA 640C CD játékosig. Nem könnyű dolog ez a várakozás...
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Egy hónapon belül remélem.
 
Akkor igy fog kinézni a cucc:
Onkyo Txsr-601
JBL E50 - egyelőre előre
JBL EC35 front
Jamo E8 SUB
Sony DVP ns-300 jáccó
Hátra meg egyelőre az 50-esek helyett beküldök valamit. Van miből
VAn építettem, és a Philips musiccenter hangfalai.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Most egy kis Philips as135Onkyo txsr-601 van kinezve nekijek:)

Azzal nem valószínű, hogy véletlenül szétrobbantod a JBL-eket!
 
Mikorra várható a gyerek?
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Most egy kis Philips as135
Onkyo txsr-601 van kinezve nekijek:)

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”