Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ja, azt nem mondtam, hogy én a 250-est néztem.Az már talán elég lenne, nem? 

Az ára alapján egyből gondoltam melyiket néztetd! Egyébként elégnek elég, csak az a kérdés milyen minőséget nyújt.

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Hello! 
A Klipsch KSW-12 no good?
Szerintem "odakoppint" rendesen...
http://www.ittveddmeg.hu/products.php?a ... 0&start=40
 
 
 
 


Nem fogod elhinni, de ez a másik, amit néztem még.
 
Bár tudom, hogy a subnál nem olyan fontos, hogy azonos sorozatból legyen, mint a többi hangfal, de azért mégis jól mutatna...
 
Már persze ha nincs helyette jobb és/vagy olcsóbb.
 
Nemtom...
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
Zolti26
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.01.21., pén. 13:06
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Zolti26 »


Hi
 
nekem Wharfedale-em van, és végigzongoráztam az összes lehetségest.
Nem számítottam rá, de nekem ez jött be a leginkább.
Próba cseresznye, ne hagyd ki!
 
Z

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Mozihoz kell a szub, én is azt hittem, hogy annyira nem fontos, mert elég mélye van a frontjaimnak, de egypár hallgatózás után bebizonyosodott, hogy mozihoz igenis kell. Zenéhez már izlés dolga, bár én nem szeretnék. Nemrég vett ismerősöm egy E150P szubot - bár szeretem a JBL hangját - de nem nagyon győzött meg, úgyhogy más szubokat is meg fogok hallgatni. Legfontosabb, hogy neked tetszen, így mindeféleképpen hallgass meg párat mielött megveszed.
Ja, azt nem mondtam, hogy én a 250-est néztem.
Az már talán elég lenne, nem?
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Sziasztok! 
Van valakinek a Northridge szériából subwoofere?
 
Nekem már csak az hiányzik(?) a rendszeremből, illetve pont az a baj, hogy nem tudom, hiányzik-e?
Zenében talán nem, de mozinál néha mintha düböröghetne jobban is...
 
(Németországban 85-ért meg lehetne venni, nálunk 128. )

Mozihoz kell a szub, én is azt hittem, hogy annyira nem fontos, mert elég mélye van a frontjaimnak, de egypár hallgatózás után bebizonyosodott, hogy mozihoz igenis kell. Zenéhez már izlés dolga, bár én nem szeretnék. Nemrég vett ismerősöm egy E150P szubot - bár szeretem a JBL hangját - de nem nagyon győzött meg, úgyhogy más szubokat is meg fogok hallgatni. Legfontosabb, hogy neked tetszen, így mindeféleképpen hallgass meg párat mielött megveszed.

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello!
 
A Klipsch KSW-12 no good?
Szerintem "odakoppint" rendesen...
http://www.ittveddmeg.hu/products.php?a ... 0&start=40
 
 
 
 


Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Sziasztok!
 
Van valakinek a Northridge szériából subwoofere?
 
Nekem már csak az hiányzik(?) a rendszeremből, illetve pont az a baj, hogy nem tudom, hiányzik-e?
Zenében talán nem, de mozinál néha mintha düböröghetne jobban is...
 
(Németországban 85-ért meg lehetne venni, nálunk 128. )
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Cosmo!megcsináltad a falak alá a falap + tüske projektet?ha igen, tudsz képet feltenni róla?vagy legalábbis egy leírást adni róla   

Még nem, mert sajnos még vizsgázok ezerrel! Ha a szub projectet megvalósítom akkor jövo˝ hónap vége fele ebbe is belevágnék!

akkor sok szerencsét mindkettôhöz!!
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Cosmo!megcsináltad a falak alá a falap + tüske projektet?ha igen, tudsz képet feltenni róla?vagy legalábbis egy leírást adni róla

Még nem, mert sajnos még vizsgázok ezerrel! Ha a szub projectet megvalósítom akkor jövő hónap vége fele ebbe is belevágnék!

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Cosmo!
megcsináltad a falak alá a falap + tüske projektet?ha igen, tudsz képet feltenni róla?vagy legalábbis egy leírást adni róla
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
screamy
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2005.01.14., pén. 21:47
Értékelés: 36

Jbl

Hozzászólás Szerző: screamy »


zenére is hasznalnam egyarant!
Viszont kis szobaba kene a cucc, ezért mindenkeppen sub+sat rendszert nezek
Erősítő:  Arcam P85+Arcam A85
Hangfal: Wilson Benesch ARC
Forrás, DAC:   Bluesound Node => TIDAL
Phono: Project Debut Carbon Esprit
Kábelek: Xindak, Fapaci, Van Damme
 

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Ez ránézésre egy házimozi szett. Ott valószínüleg jól is teljesít. A zenei képességeit gyengébbnek tartom az ezt megelőző lehetőségeidtől.
 
Mozizni akarsz vagy zenét IS hallgatni?
 
Ebben az esetben én nem favorizálnám az ilyen jellegű sub-sat rendszereket.

Avatar
plukacs7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2004.12.17., pén. 13:15
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: plukacs7 »


Hi JBL FANOK!Új vagyok a fórumban, ezért mindenkit üdvözlök.
A segítségeteket kérném:
Kinéztem magamnak egy JBL SCS 200.5 típusú hangfalrendszert és néhány véleményt szeretnék róla hallani ha ismeritek.
Esetleg Pesten meg lehet hallgatni vhol?
Előre is köszi mindenkinek.
Link a cuccról:
http://www.hazi-mozi.hu/cikkshow.php?ci ... 41276c3ab3

Én még nem hallottam, de hívd fel a Satsystemet , és kérdezz rá, hogy meghallgatható-e.

SCS 178-uk volt, és meg lehet hallgatni, ráadásul akciós.
Számítógép => Edirol UA-101 USB "DAC" => Monitor IC => Yamaha RX-V750 mint előfok => Kácsa Bézik IC => Heed Obelisk kapcsolású quad mono végfok => Cat 5, Cat7, CAV kábelek cserélgetve /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> => CAV DP880 Hivox tuninggal.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Hi JBL FANOK!Új vagyok a fórumban, ezért mindenkit üdvözlök.
A segítségeteket kérném:
Kinéztem magamnak egy JBL SCS 200.5 típusú hangfalrendszert és néhány véleményt szeretnék róla hallani ha ismeritek.
Esetleg Pesten meg lehet hallgatni vhol?
Előre is köszi mindenkinek.
Link a cuccról:
http://www.hazi-mozi.hu/cikkshow.php?ci ... 41276c3ab3

Én még nem hallottam, de hívd fel a Satsystemet , és kérdezz rá, hogy meghallgatható-e.

Avatar
plukacs7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2004.12.17., pén. 13:15
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: plukacs7 »


Emberek!!!
 
Valaha, bárki, hallott már JBL TLX 700-as hangfalat szólni? Semmi review-t nem találok róla, még a JBL oldalán sincs a régi termékek között feltüntetve, vagy csak én nem találom.
 
3 utasnak tűnő, ha jól néztem egy 16-os egy 10-es és egy csipogó. Nem bikábelezhető. 85 cm magas, elvileg 35hz az alja (ezt mind a hirdetőtől tudom)
 
Komplett szettben van egyébként: TLX 700 + TLX 103 center + TLX 210 surroundok
 
Ez így egyben 100 körüli áron.
 
SEGÍTSÉG!!!
Számítógép => Edirol UA-101 USB "DAC" => Monitor IC => Yamaha RX-V750 mint előfok => Kácsa Bézik IC => Heed Obelisk kapcsolású quad mono végfok => Cat 5, Cat7, CAV kábelek cserélgetve /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> => CAV DP880 Hivox tuninggal.

Avatar
screamy
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2005.01.14., pén. 21:47
Értékelés: 36

Jbl

Hozzászólás Szerző: screamy »


Hi JBL FANOK!
Új vagyok a fórumban, ezért mindenkit üdvözlök.
A segítségeteket kérném:
Kinéztem magamnak egy JBL SCS 200.5 típusú hangfalrendszert és néhány véleményt szeretnék róla hallani ha ismeritek.
Esetleg Pesten meg lehet hallgatni vhol?
Előre is köszi mindenkinek.
Link a cuccról:
http://www.hazi-mozi.hu/cikkshow.php?ci ... 41276c3ab3
Erősítő:  Arcam P85+Arcam A85
Hangfal: Wilson Benesch ARC
Forrás, DAC:   Bluesound Node => TIDAL
Phono: Project Debut Carbon Esprit
Kábelek: Xindak, Fapaci, Van Damme
 

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Persze ez nem is volt a legjobb ! Úgy rémlik láttam még olcsóbb webshopot is! Majd előkeresem!

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem is a 330 jobban bejönne, de mikor lesz nekem 7.1? Így "sajnos" a 230 marad. Persze ha esetleg azzal akcióznának és meg lehetne kapni 160ért, nem gondolkodnék.
http://www.digitrend.at/deeplink.php?EX ... &PFAD=6015
Itt egész jó árak vannak, csak nemtom még, hogy megy ez a rendelés téma külföldről! llletve rendeltem már kisebb csomagot amazontól, ilyesmi, de ekkorát nem! Mindenesetre érdemes megnézegetni itt is mi mennyi!

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »

Nekem is a 330 jobban bejönne, de mikor lesz nekem 7.1? Így "sajnos" a 230 marad. Persze ha esetleg azzal akcióznának és meg lehetne kapni 160ért, nem gondolkodnék.

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »

A H/K azon kevés gyártó közé tartozik , aki a valós (vagy ahhoz közeli) kimnőteljesítméyneket adja meg.

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nyesi és melyik H/K erősítőre gondoltál?
Hát a 230 vagy 330 ra! A 7.1 miatt inkább a 330ra, gondolva a jövőre! Azt nem tudom, hogy ők színuszos teljesítményt adnak-e meg az adatokban! Ha igen akkor ahhoz hogy kell hangfalteljesítményre tervezni??? Sok itt még a kérdés, az biztos, hogy most jól meg fogom gondolni, és hallgatni !

Avatar
plukacs7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2004.12.17., pén. 13:15
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: plukacs7 »


Én is ott néztem, csak gondotam hátha járt valaki mostanában arra és esetleg tudja.
Én jártam. Akciós. A 130-as 105, a 230-as 125.
Számítógép => Edirol UA-101 USB "DAC" => Monitor IC => Yamaha RX-V750 mint előfok => Kácsa Bézik IC => Heed Obelisk kapcsolású quad mono végfok => Cat 5, Cat7, CAV kábelek cserélgetve /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> => CAV DP880 Hivox tuninggal.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »

láttam az oktogonhoz közel a nyugati felé (talán oktogon audióban?,ahol a bolt "elején" egy t-mobil bolt van)jbl atx 40 feketében, eléggé borsos áron, emlékeim szerint 34e/db volt.fekete színben.lehet, hogy a szine miatt, mert ugye a fekete karcsúsít ,de mintha alcsonyabbnak tünne, igaz, csak egy pillantást vetettem rá, másnak tünt az "eleje" is.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »

Én is ott néztem, csak gondotam hátha járt valaki mostanában arra és esetleg tudja.

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Nem tudjátok Satsystemben akciós még a H/K 230as (125ért hirdették)
Szterintem még igen, legalábbis a honlap szerint. Satsystem

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”