Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


egy darabig nekem is így volt, viszont relatíve hosszabb tévézés után az éjszaka folyamán a kihülo" berendezés hihetetlen pattogásokra képes.ezért most parafa dugókra tettem rá, viszont így az átmelegedo" tvbo"l jövo" meleg éri a centert is.akkor visszateszem a falapot.

Nekem is szokott pattogni, de szvsz ez nem zavarja a centert, nyugodtan ráteheted egy falapra.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


azért teszem fel itt a kérdést, mert jbl-ro"l van szó.a centert a tévé tetejére tudom tenni.viszont egy kicsit alapból melegszik a tévé.ez mennyire árt a centernek?persze tehetnék alá vékony falapot, de a gondolom a tévét sem a tartónak tervezték....

Pl. nálam is így van és én is egy falapot tettem közéjük, már csak azért is, mert kicsit lejtett a TV teteje.

egy darabig nekem is így volt, viszont relatíve hosszabb tévézés után az éjszaka folyamán a kihülo" berendezés hihetetlen pattogásokra képes.ezért most parafa dugókra tettem rá, viszont így az átmelegedo" tvbo"l jövo" meleg éri a centert is.
akkor visszateszem a falapot.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


azért teszem fel itt a kérdést, mert jbl-ro"l van szó.a centert a tévé tetejére tudom tenni.viszont egy kicsit alapból melegszik a tévé.ez mennyire árt a centernek?persze tehetnék alá vékony falapot, de a gondolom a tévét sem a tartónak tervezték....

Pl. nálam is így van és én is egy falapot tettem közéjük, már csak azért is, mert kicsit lejtett a TV teteje.


Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


azért teszem fel itt a kérdést, mert jbl-ro"l van szó.
a centert a tévé tetejére tudom tenni.viszont egy kicsit alapból melegszik a tévé.ez mennyire árt a centernek?persze tehetnék alá vékony falapot, de a gondolom a tévét sem a tartónak tervezték....
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Sokan gondolják, hogy a JBL rossz hangfal, mert mindenkinek a kihagosításra gyártott hangfalai jutnak az eszükbe (hozzáteszem, azok sem rosszak). Nem szabad leírni, kategóriájában nagyon szépen szól és az ár/érték aránya is kitűnő.   Igenis megéri szvsz egy JBL-es rendszerbe is CD lejátszót venni. Elektronikus zenén is rengeteged dob a DVD-ről CD lejátszóra való áttérés. :kiraly:
Na még szép, hogy megéri! De szerintem minden rendszerbe megéri. Egy CD játékos szebben szól és kész! :taps:
 
Az 'azok sem rosszak' nem a legjobb kifejezés. A 'talán a legjobbak' már közelebb van! Én (viszonylag) sokat járok bulizni, megfordultam már sok nagyon-nagy bulin is (20-30e ember), nemegyszer külföldön is (ezek az igazán relevánsak, mivel ott nem spórolnak a hangon, mint jó Magyarhonban ), és kivétel nélkül MINDENHOL JBL szólt! Pontosabban a JBL Vertec Array vagy HLA széria. És talán az is mond valamit, hogy anno Clinton elnöksége alatt az beszédeit is a HLA szériával hangosították! Én mindkettőtt hallottam már, és azt kell mondanom, PRO hagnfalakhoz képest nagyon szép hangjuk van! Az már inkább természetes, hogy erőlködés nélkül leszedik a fejed! :smile19:
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Sokan gondolják, hogy a JBL rossz hangfal, mert mindenkinek a kihagosításra gyártott hangfalai jutnak az eszükbe (hozzáteszem, azok sem rosszak). Nem szabad leírni, kategóriájában nagyon szépen szól és az ár/érték aránya is kitűnő. Igenis megéri szvsz egy JBL-es rendszerbe is CD lejátszót venni. Elektronikus zenén is rengeteged dob a DVD-ről CD lejátszóra való áttérés.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Kösze!!! 
Tényleg k*rva jó ez a cucc!!!
 
PRO SOUND COMES HOME
 
Érezheto˝ a különbség a 100 óra után?
Az enyémbe még alig van pár óra.
Most probálom majd a Yamaha ero˝sito˝m DVD párját megvenni ,mert most csak egy régi Thomson van.
Nem tudom lesz -e érezheto˝ változás ( optikai kimenet,jobb mino˝ség ,stb.?)
 
Mindenkinek csak ajánlani tudom a JBL-eket!!

Érezheto˝ hát! Csak ugye nem egyik pillanatról a másikra lesz jobb, de gondolom ezzel nem mondtam nagyot. Nekem már másfél éve megvolt egy pár ATX60-as, amikor vettem egy újabb párt, így én közvetlenül össze tudtam hasonlítani az újat a bejáratottal. Háát, mit mondjak, volt különbség! Egységesebb, finomabb lett a hangkép.
 
Szvsz lesz érezheto˝ (hallható) változás, azért egy Yamaha (bár nem tudom melyikre gondolsz --> aláírás??? :kiraly: ) csak jobb mino˝ség, mint egy régi Thomson! Viszont ha sokat hallgatsz zenét MINDENKÉPPEN vegyél egy CD játszót (használtan 20 körül már kapsz is jót, én is most fogok venni egy CA 640C-t ), egyszeru˝en DÖBBENETES a különbség a DVD-hez képest (saját tapasztalat)!
 
Viszont jobban jársz digit koax-szal, mint az optikaival, ugyanazért a pénzért a coax jobb mino˝séget nyújt (gondolom nem akarsz 15 pénzt optikai kábelre költeni)!

így valahogy :taps: egységesebb lett a hangkép, a mélyek szebbek lettek és nem annyira "kemény".
de most szinte leírtam ugyanazt
 
én egy monitor koaxot vettem az MMben,az erölködo" megvásárlásával egyido"ben.
hogy on topic legyen : a jbl hangfalak (is) szebben szólnak egy "normál" cd lejátszóval :taps:
nekem a thomson nagyon dinamikusnak tünik.igaz nem hallgattam még meg cd lejátszóval.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Igen ezen a koax-optika difin én is gondolkodom,bár valószinüleg bármelyik jobb lesz mint a sima RCA. 
Te melyik koaxot ajánlod mert engem könnyen átverhetnek egy szarral drágán.

Már csak azért is jobb lesz, mert analóg RCA-n nem megy át az 5.1-es hang, csak digit kábelen. Eltekintve persze, ha mind az öt csatornát bekötöd analóg, de szvsz ez nem a legjobb megoldás, ráadásul nem valószínű, hogy van 5.1 analóg kimenet azon a DVD játékoson!
 
Nekem Monitor koaxom van, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Az is igaz, hogy 12e pénzbe került, ennyiért meg már legyen is jó (valszeg feleslegesen túl jó)! Amúgy digit kábelnél a kábel minősége nem befolyásolja akkora mértékben a hang minőségét, mint analóg RCA-nál, így erre felesleges túl sok pénzt költeni, 5 körül már kapsz elég jót. Szerintem ha bemész egy MM-be (vagy társai), nem hinném, hogy átvernének, ott van Monitor is, de a Hama Pro kábelek is teljesen jók! Koaxnál ha az van ráírva, hogy video kábel, az ugyanolyan jó.
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
Gergöke
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.10.13., szer. 10:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gergöke »


Én a Yamaha DVD-S550DivX-es lejátszóra gondoltam. Ezt most 40,000 -ért adják. Szerintem egész jó ár.
Cd lejátszót szeretnék venni ,de nem tudom milyet. (mindenképen használtat akarok mert csak arra lesz pénzem).
 
Igen ezen a koax-optika difin én is gondolkodom,bár valószinüleg bármelyik jobb lesz mint a sima RCA.
 
Te melyik koaxot ajánlod mert engem könnyen átverhetnek egy szarral drágán.

JBL Pro Sound Comes Home!!
 
Tv: LG 72 cm, DVD Recorder: Philips Recorder R75,DVD: Thomson DTH 210,front:JBL ATX40, Center: JBL ATX10C ,Surround: JBL ATX 40 , Erősitő : Yamaha RXV 450
Monitor : Sony SDM-HS95P

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Kösze!!! 
Tényleg k*rva jó ez a cucc!!!
 
PRO SOUND COMES HOME
 
Érezhető a különbség a 100 óra után?
Az enyémbe még alig van pár óra.
Most probálom majd a Yamaha erősitőm DVD párját megvenni ,mert most csak egy régi Thomson van.
Nem tudom lesz -e érezhető változás ( optikai kimenet,jobb minőség ,stb.?)
 
Mindenkinek csak ajánlani tudom a JBL-eket!!

Érezhető hát! Csak ugye nem egyik pillanatról a másikra lesz jobb, de gondolom ezzel nem mondtam nagyot. Nekem már másfél éve megvolt egy pár ATX60-as, amikor vettem egy újabb párt, így én közvetlenül össze tudtam hasonlítani az újat a bejáratottal. Háát, mit mondjak, volt különbség! Egységesebb, finomabb lett a hangkép.
 
Szvsz lesz érezhető (hallható) változás, azért egy Yamaha (bár nem tudom melyikre gondolsz --> aláírás??? :kiraly: ) csak jobb minőség, mint egy régi Thomson! Viszont ha sokat hallgatsz zenét MINDENKÉPPEN vegyél egy CD játszót (használtan 20 körül már kapsz is jót, én is most fogok venni egy CA 640C-t ), egyszerűen DÖBBENETES a különbség a DVD-hez képest (saját tapasztalat)!
 
Viszont jobban jársz digit koax-szal, mint az optikaival, ugyanazért a pénzért a coax jobb minőséget nyújt (gondolom nem akarsz 15 pénzt optikai kábelre költeni)!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
Gergöke
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.10.13., szer. 10:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Gergöke »


Kösze!!!
 
Tényleg k*rva jó ez a cucc!!!
 
PRO SOUND COMES HOME
 
Érezhető a különbség a 100 óra után?
Az enyémbe még alig van pár óra.
Most probálom majd a Yamaha erősitőm DVD párját megvenni ,mert most csak egy régi Thomson van.
Nem tudom lesz -e érezhető változás ( optikai kimenet,jobb minőség ,stb.?)
 
Mindenkinek csak ajánlani tudom a JBL-eket!!

JBL Pro Sound Comes Home!!
 
Tv: LG 72 cm, DVD Recorder: Philips Recorder R75,DVD: Thomson DTH 210,front:JBL ATX40, Center: JBL ATX10C ,Surround: JBL ATX 40 , Erősitő : Yamaha RXV 450
Monitor : Sony SDM-HS95P

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Megvan megvettem!!!! :taps:     


Very big gratula és üdv a 'táborban'!!! :taps: :kiraly:

körülbelül mostanában érte el a 100 órás "bejáratási" ido"t a JBL atx és a kábelek.
sajnos a center még nem,mert mikor a 2 frontot rendszerbe állítottam még sztereó volt az erölködo".
 
nagyon szépen szól (az adott árhoz és "körülményekhez" képest).
jó barátomtól is dicséretet kaptam a hangfalra(is), az o" szavára hallgatok, mert ha valami nem tetszik neki azt is megmondja(végül is a barát nem csak arra van, hogy mindig halálra dícsérjen).
az o" összehasonlitási alapja a saját cucca : marantz erölködo", jm.lab cobald.(persze figyelmbe vette ár-érték arányt)
 
mélybe jól le tud menni, -30, -25db szoktam(szoktuk) hallgatni a filmeket(zenéhez nem kell ennyi) és mélynyomó nélkül is rendesen "beleremegnek" a dolgok.(szomszéd is jelez, annak ellenére, hogy egy szoba választ el az o" "tv szobájuktól", amit onnan tudok, mert ilyenkor felnyomja a hangero"t a tévéjén, vagy a hifitornyán :taps: )
 
tényleg jó választás volt :taps:
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Atilius
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2004.08.16., hétf. 11:00
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: Atilius »


Volt szó korunk populárisabb zenéiről. De érdekelne hogyan szól mondjuk egy E90-en vagy E100-os a nyugisabb jazz vagy esetleg instrumentális zene?
Wharfedale Pacific evo30-at és Klipsch RF25-öt már meghallgattam, érdekelne a JBL is de sajnos nincs lehetőségem a hallgatózásra.

Sztereó rendszer: Erősítő: Marantz PM7200 CD lejátszó: Marantz CD6000 OSE Tuner: Marantz ST6000 Hangsugárzók: Wharfedale Pacific Evo 30 Hangsugárzó kábelek: QED Silver Anniversary (magas) és Monitor Black&White LS-602 (mély) Összekötő kábelek: Harmonic Technology Magic Link One (cd-erősítő), van den Hul The First (tuner-erősítő)
Házimozi rendszer: Tv: Synudine DVD lejátszó: LG DV8700C Erősítő: Pioneer VSX-D912 Hangsugárzók: Eltax Silverstone 5.0 Mélynyomó: Wharfedale PowerCube 10+

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Miért használtál 4 butorlapot?
 
Hangfaltüskéket gyárt még a Monitor is. És vannak olcsóbb akategóriából is.  Az excel filban, az alsó fülek között a hifi kiegészítőket kell keresni!
 
A Monitor cég honlapján pedig meg lehet keresni a cikksztám alapján! Kikk! A 3-as és 4-es lapon vannak
 
Egy egyszerübb tüskeszettet alátéttel együtt (4 db) láttam a Saturnban 3000 Ft körül. 
 
Egy olcsóbb hangfalrendszerhez ez megfelelő szvsz.

Nálam egyszer borult az egyik hangfal, közel van az ajtóhoz. Nem lett baja, csak megkarcolódott a doboz.
A saját lábán, meg a tüskéken is megeshetne ez mégegyszer. Így viszont (le van ragaszta), sokkal stabilabb. A sziloplasztot végsősoron teljesen el lehet távolítani, ha szükség lenne rá.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Én elég speciálisan oldottam meg a dolgot. Fekete bútorlapból vágattam ki a hangfal alá tartókat, négy db-ot. Ezeket össze csavaroztam, és a legalsóba négy tüskét tettem. A hangfal első díszlábait, és a hátsó gumibakokat sziloplasztal rögzítettem a felső bútorlaphoz. Így elég stabil lett, és szerintem a hangzásra is jó hatással van.  
Hamarosan teszek fel fotókat a "képek a cuccokról" topicba.

Miért használtál 4 butorlapot?
 
Hangfaltüskéket gyárt még a Monitor is. És vannak olcsóbb akategóriából is. Az excel filban, az alsó fülek között a hifi kiegészítőket kell keresni!
 
A Monitor cég honlapján pedig meg lehet keresni a cikksztám alapján! Kikk! A 3-as és 4-es lapon vannak
 
Egy egyszerübb tüskeszettet alátéttel együtt (4 db) láttam a Saturnban 3000 Ft körül.
 
Egy olcsóbb hangfalrendszerhez ez megfelelő szvsz.

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Posza, te vagy az emberem! Én szintén TLX-8-ast vettem anno a Satsystemben akciósan és nem bántam meg. A kedvenceimmé váltak. Utána másfél évre rá megvettem az effekt sugárzókat is: NORTHRIDGE – E10. Engem az érdekelne, hogy a frontoknál te próbálkoztál-e valamilyen tüskével?

Én elég speciálisan oldottam meg a dolgot. Fekete bútorlapból vágattam ki a hangfal alá tartókat, négy db-ot. Ezeket össze csavaroztam, és a legalsóba négy tüskét tettem. A hangfal első díszlábait, és a hátsó gumibakokat sziloplasztal rögzítettem a felső bútorlaphoz. Így elég stabil lett, és szerintem a hangzásra is jó hatással van.
 
Hamarosan teszek fel fotókat a "képek a cuccokról" topicba.

Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Köszi, valami ilyesmi választ vártam:)
 
Szívesen! Csodát persze ne várj, de annyit szvsz mindenképpen javítanak a hangon, amennybe kerülnek. Arról nem is beszélve, hogy nemcsak a hangon, de a képen is javítanak, szerintem baromi jól néz ki egy tüskés hangfal! Hát még hat!
 
Drága mulatság ez a mozi, és persze az év vége. El si megyek a bankba septibe. Ízi mani:) Csak ne kéne visszaadni nekik 
 
 
Drága mulatság, az biztos, de olyan mulatság, ami megéri az árát! Sajnos nekem is van mit visszaadnom... Viszont vannak hangfalaim, amit nem kell visszaadni! :taps: Meg terveim is vannak... Most cserélek hangfalkábelt (vdH CS-122) és még idén szeretnék egy CA 640C-t (hozzá vdH The First interkonnekt). Na ha ezek meglesznek, a hanghoz egy darabig nem nyúlok, viszont rámegyek a képre. Ott van még mit fejleszteni, ráadásul tanácstalan is vagyok, hogy merre lépjek! :smile47: Hú asszem egy kicsit voltam! Sorry everybody! :kiraly:
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Sziasztok! Kérdésem az lenne, (bár lehet egy kicsit off) hogy érdemes e hangfaltükékre áldozni? a centerem és a két hátsóm polcon lesznek (ec35, e50). vagy igaz gyári öntapadós valami, de nem tudom elég e. 
http://www.kacsa-audio.hu/index.php?pid ... csoport=61
 
Ezeket nézegettem. Megéri megvenni. Vagy nem lesz olyan nagy különbség. Esetleg csináltassak ironmannel?
Köszi segitségeteket.

Hi! Szvsz azok a gumi 'műszerek' a jobb, mint a semmi kategóriában vannak, én a helyedben mindenképpen beruháznék azokra a tüskékre! Én sajnos nem tudok tüskét tenni a frotok alá, mert helyhiány miatt nem a földön állnak és az egyik sarkuk lelóg a bútorról, amire tettem őket. A center és a surroundok alatt átmenetileg a gyári csodákat használom (a hátsó center pedig függesztve van - ez a kedvencem ), de csakis addig, amíg lehetőségem lesz normálisan elhelyezni a hangfalaimat. Akkor rögtön ugrik a tüske az összes alá! Én azt mondom megéri rá 'áldozni' - ez nem is áldozat!
 
Az a HT-3-as tüske engem is nagyon érdekel! 0 Ft??? Ennyiért a hülyének is megéri! Szerintem azt vedd! :kiraly:

Köszi, valami ilyesmi választ vártam:)
Drága mulatság ez a mozi, és persze az év vége. El si megyek a bankba septibe. Ízi mani:) Csak ne kéne visszaadni nekik

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Sziasztok! Kérdésem az lenne, (bár lehet egy kicsit off) hogy érdemes e hangfaltükékre áldozni? a centerem és a két hátsóm polcon lesznek (ec35, e50). vagy igaz gyári öntapadós valami, de nem tudom elég e. 
http://www.kacsa-audio.hu/index.php?pid ... csoport=61
 
Ezeket nézegettem. Megéri megvenni. Vagy nem lesz olyan nagy különbség. Esetleg csináltassak ironmannel?
Köszi segitségeteket.

Hi! Szvsz azok a gumi 'műszerek' a jobb, mint a semmi kategóriában vannak, én a helyedben mindenképpen beruháznék azokra a tüskékre! Én sajnos nem tudok tüskét tenni a frotok alá, mert helyhiány miatt nem a földön állnak és az egyik sarkuk lelóg a bútorról, amire tettem őket. :kiraly: A center és a surroundok alatt átmenetileg a gyári csodákat használom (a hátsó center pedig függesztve van - ez a kedvencem ), de csakis addig, amíg lehetőségem lesz normálisan elhelyezni a hangfalaimat. Akkor rögtön ugrik a tüske az összes alá! Én azt mondom megéri rá 'áldozni' - ez nem is áldozat!
 
Az a HT-3-as tüske engem is nagyon érdekel! 0 Ft??? Ennyiért a hülyének is megéri! Szerintem azt vedd!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


Sziasztok! Kérdésem az lenne, (bár lehet egy kicsit off) hogy érdemes e hangfaltükékre áldozni? a centerem és a két hátsóm polcon lesznek (ec35, e50). vagy igaz gyári öntapadós valami, de nem tudom elég e.
 
http://www.kacsa-audio.hu/index.php?pid ... csoport=61
 
Ezeket nézegettem. Megéri megvenni. Vagy nem lesz olyan nagy különbség. Esetleg csináltassak ironmannel?
Köszi segitségeteket.

Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: Megyer »


Megvan megvettem!!!! :kiraly:     
Gyönyörü látvány volt amikor végre kitolták nekem a négy 40-est meg a kis centert!!
 
Már csak a erölkődőre várok ,de szerintem hétfőn megvesztem azt is.
 
Köszi mindenkinek aki segitett!!
 
Lassan ,de sikerült.

Én indítottam a JBL topicot, most már látom, nem hiába.
Az én TLX-eseim már négy évesek(már négy éve vettem?), azóta nyüstölöm (néha kínozom) a dobozokat. Eddig még nem dobtak hibát, viszont sok kellemes órát szereztek. Nem töröm a fejem hangfal cserén, nagyon elégedett vagyok velük.


Posza, te vagy az emberem! Én szintén TLX-8-ast vettem anno a Satsystemben akciósan és nem bántam meg. A kedvenceimmé váltak. Utána másfél évre rá megvettem az effekt sugárzókat is: NORTHRIDGE – E10. Engem az érdekelne, hogy a frontoknál te próbálkoztál-e valamilyen tüskével?

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


Megvan megvettem!!!!      


:taps: Very big gratula és üdv a 'táborban'!!! :kiraly:
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Megvan megvettem!!!! :kiraly:  
Gyönyörü látvány volt amikor végre kitolták nekem a négy 40-est meg a kis centert!!
 
Már csak a erölko˝do˝re várok ,de szerintem hétfo˝n megvesztem azt is.
 
Köszi mindenkinek aki segitett!!
 
Lassan ,de sikerült.

sok örömöt hozzá
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Nem töröm a fejem hangfal cserén, nagyon elégedett vagyok velük.

Mióta meghallgattam tüzetesebben a Northridge szériát nagyon bánom, hogy annó nem gyűjtöttem egy kicsit, de akkoriban még nagyon nagy volt a különbség.
 
Gergöke: gratula hozzájuk!

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Megvan megvettem!!!! :kiraly:     
Gyönyörü látvány volt amikor végre kitolták nekem a négy 40-est meg a kis centert!!
 
Már csak a erölkődőre várok ,de szerintem hétfőn megvesztem azt is.
 
Köszi mindenkinek aki segitett!!
 
Lassan ,de sikerült.

Én indítottam a JBL topicot, most már látom, nem hiába.
Az én TLX-eseim már négy évesek(már négy éve vettem?), azóta nyüstölöm (néha kínozom) a dobozokat. Eddig még nem dobtak hibát, viszont sok kellemes órát szereztek. Nem töröm a fejem hangfal cserén, nagyon elégedett vagyok velük.


Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”