Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
fo_lo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.01.22., szomb. 20:42
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: fo_lo »


Hát nem mondom... a 20cm, az 20cm.(Bocs a névért.)

Én nemtalálok rájta 20cm-ert ha a wooferekre gondolsz azok 25-ösek és nagyon tudnak szólni nameg szerintem szépen is

Ja lehet hogy a tlx150-esre gondolsz azok tényleg 20 centisek. Ha így van akkor bocsi az előzöért.

Avatar
fo_lo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.01.22., szomb. 20:42
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: fo_lo »


Hát nem mondom... a 20cm, az 20cm.(Bocs a névért.)

Én nemtalálok rájta 20cm-ert ha a wooferekre gondolsz azok 25-ösek és nagyon tudnak szólni nameg szerintem szépen is

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Jbl

Hozzászólás Szerző: KisMarci »


Hát nem mondom... a 20cm, az 20cm.
(Bocs a névért.)
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
fo_lo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.01.22., szomb. 20:42
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: fo_lo »


Hi-Hi! Ez tényleg volt. Egyébként lo fo-ra.
Főnököm fo_lo lessz az, de nem ez a lényeg. Dehogy találtam benne hibát csak tudod azt mondják az okosok ameddig egy hangszóró kicsitis torzít addig mem tökéletes. Nomeg aztis mondják az okosok még nincs olyan hangszóró ami ne torzítana egy kicsit. Nemtudom mi az igasság de én erre alapoztam. Egyépként nézz rá mi kifogásom lehetne ,ha komojan lenne én vetném magamra az első követ


Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Jbl

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

"Ha meghalok, hangfalba temessetek" (Hobó)
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Hi-Hi! Ez tényleg    volt. Egyébként lo fo-ra.
KisMarci!
 
Minden kezdet nehéz, de ne add fel!
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Jbl

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Hi-Hi! Ez tényleg volt. Egyébként lo fo-ra.
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


ON: QUOTE, mi az, amit hibásnak találsz az E100-asban? (Ha lenne pénzem én is inkább azt vennék E60 helyett...)
Kire gondoltál? A QUOTE (idézet) minden nicknév elött ott van.

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Jbl

Hozzászólás Szerző: KisMarci »


Hali! (Közben regisztráltattam magam)
 
Csak poénkodtam ezzel a bazi nagy piramissal (Ti10K), szerintem "egyáltalán nem néz ki jól", már ha valakinek a kinézet számít. Nekem alapból az elülső reflexnyílások miatt tetszett meg a NORTHRIDGE E széria, mert egy kisebb szobában tényleg nem mindegy mennyire tudod a falhoz tolni.
OFF: Az előző szettnél (még Kelet-Berlinből, ha emlékszik ilyenre valaki), anyám takarításnál folyamatosan a falhoz tolta a cuccokat. A csúcs az volt, mikor egyszer a kábeleket is kihúzkodta, "mert csak fogják a port".
ON: QUOTE, mi az, amit hibásnak találsz az E100-asban? (Ha lenne pénzem én is inkább azt vennék E60 helyett...)
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Nagyon szemezek ezzel az E250P-vel (hogy ontopic maradjak ) , de kicsit sokallom érte az itthoni 128k árat. Esetleg megpróbálnám külföldről megvenni 2/3-ad(!) áron, vagy ne ragaszkodjak a meglévő set-emmel azonos sorozatú subhoz, és vegyek pl. hasonló tudású, de olcsóbbat? Pl. Yamaha (az meg menne az erősítőhöz ) YST-315 70k körül....? Esetleg más???
Én sem fogok ezt a szubot megvenni, pedig ez illene leginkább a rendszerembe, de engem nem győzött meg a hangja.
 
 
fo_lo: ez nagy hiba volt, de egyébként én is kényesen ügyelek arra, milyen jezőkkel illetem a hangfalat, amikor asszonypajtás is otthon van.

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »

Nagyon szemezek ezzel az E250P-vel (hogy ontopic maradjak ) , de kicsit sokallom érte az itthoni 128k árat. Esetleg megpróbálnám külföldről megvenni 2/3-ad(!) áron, vagy ne ragaszkodjak a meglévő set-emmel azonos sorozatú subhoz, és vegyek pl. hasonló tudású, de olcsóbbat? Pl. Yamaha (az meg menne az erősítőhöz ) YST-315 70k körül....? Esetleg más???
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
PX20P
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.01.21., pén. 15:25
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: PX20P »


Az EC25/EC35-nek is hátul van a reflex nyílása.Nekem most már szerencsére a TV tetején van szabadon, de egy időben csak a TV állvány zárt polcába tudtam betenni, ott nem volt az igazi.

A hátsó reflex nyílás az egész Quadral sorozatra érvényes. (Bocs, pongyolán fogalmaztam)
E60-nak viszont elől van, így talán jobban kitudná futni magát.

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Engem is érdekelne egy E60 + E20 + center szett.Jelenleg van egy pár Quadral hangfalam.
Érdemes cserélni? QLX centerét több helyen lehúzták, illetve hátul van a reflex nyílása.
Faltól nagyon nem tudom elhúzni.
Kösz!

Az EC25/EC35-nek is hátul van a reflex nyílása.
Nekem most már szerencsére a TV tetején van szabadon, de egy időben csak a TV állvány zárt polcába tudtam betenni, ott nem volt az igazi.
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
fo_lo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.01.22., szomb. 20:42
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: fo_lo »


Köszönöm a negnyugtatást a párom szerint jobban szeretem a JBL falakat mint őt. Egyépként most egy 12 m2 es szobában lakunk de építkezünk és az új lakás első szempontja a nappalibann való falak ehejezése anappali mérete 5x4,6. Ja nyillászárok csak a legfontosabb hejeken, nekem ne zörögjenek!!!
Ilyen kijelentéseket én is szoktam hallani nagyritkán. Általában úgy oldom meg a dolgot, hogyha veszek valamit a házimozihoz, akkor azzal párhuzamosan életem párja is kap valamit. Szerncsére ő támogat, annak ellenére, hogy nem igazán érti miért költök egy "drótra" tízezer forintokat.

Nállunk is ez megy de neki BMW -t kellene vennem, de tudod hogyvagyok ezzel mjd azt is telepakolom JBL -el legutulsó huzásom például az volt mikor este fürdés után megy a hangfal előtt a striptiz énmeg megszulalok, de szép ez az E100-as: Állitolag összetörten a női mivoltát. Gondolhatod micsoda bocsánatkérő hadműveletbe kellett kezdenem.

Avatar
plukacs7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2004.12.17., pén. 13:15
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: plukacs7 »


Köszönöm a negnyugtatást a párom szerint jobban szeretem a JBL falakat mint őt. Egyépként most egy 12 m2 es szobában lakunk de építkezünk és az új lakás első szempontja a nappalibann való falak ehejezése anappali mérete 5x4,6. Ja nyillászárok csak a legfontosabb hejeken, nekem ne zörögjenek!!!
Ilyen kijelentéseket én is szoktam hallani nagyritkán. Általában úgy oldom meg a dolgot, hogyha veszek valamit a házimozihoz, akkor azzal párhuzamosan életem párja is kap valamit. Szerncsére ő támogat, annak ellenére, hogy nem igazán érti miért költök egy "drótra" tízezer forintokat.

Csak nem olyan nagy baj, ha egyébként jól működik a drótod
Számítógép => Edirol UA-101 USB "DAC" => Monitor IC => Yamaha RX-V750 mint előfok => Kácsa Bézik IC => Heed Obelisk kapcsolású quad mono végfok => Cat 5, Cat7, CAV kábelek cserélgetve /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> => CAV DP880 Hivox tuninggal.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Köszönöm a negnyugtatást a párom szerint jobban szeretem a JBL falakat mint őt. Egyépként most egy 12 m2 es szobában lakunk de építkezünk és az új lakás első szempontja a nappalibann való falak ehejezése anappali mérete 5x4,6. Ja nyillászárok csak a legfontosabb hejeken, nekem ne zörögjenek!!!
Ilyen kijelentéseket én is szoktam hallani nagyritkán. Általában úgy oldom meg a dolgot, hogyha veszek valamit a házimozihoz, akkor azzal párhuzamosan életem párja is kap valamit. Szerncsére ő támogat, annak ellenére, hogy nem igazán érti miért költök egy "drótra" tízezer forintokat.

Avatar
PX20P
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2005.01.21., pén. 15:25
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: PX20P »


Engem is érdekelne egy E60 + E20 + center szett.
Jelenleg van egy pár Quadral hangfalam.
Érdemes cserélni? QLX centerét több helyen lehúzták, illetve hátul van a reflex nyílása.
Faltól nagyon nem tudom elhúzni.
Kösz!

Avatar
fo_lo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.01.22., szomb. 20:42
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: fo_lo »


Ne csináljátokmár Tisztára rosszul esik   nekem e100 van és nagyon szeretem őket, én úgyvélem kimondottan esztétikusak ami igaz az igaz van benne valami tiszteletet parancsoló is, hibái neki is vannak de kinek és minek nics? Olyan kis gonoszak vagytok :smile19:  az e100-al nem????
Abszolut nem gonoszkodunk, de DieHard szobájában tényleg túl nagy lenne. Viszont ahol van helye kifutni magát, ott megfelel az elvárásoknak.

Köszönöm a negnyugtatást a párom szerint jobban szeretem a JBL falakat mint őt. Egyépként most egy 12 m2 es szobában lakunk de építkezünk és az új lakás első szempontja a nappalibann való falak ehejezése anappali mérete 5x4,6. Ja nyillászárok csak a legfontosabb hejeken, nekem ne zörögjenek!!!

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ne csináljátokmár Tisztára rosszul esik nekem e100 van és nagyon szeretem őket, én úgyvélem kimondottan esztétikusak ami igaz az igaz van benne valami tiszteletet parancsoló is, hibái neki is vannak de kinek és minek nics? Olyan kis gonoszak vagytok :smile19: az e100-al nem????
Abszolut nem gonoszkodunk, de DieHard szobájában tényleg túl nagy lenne. Viszont ahol van helye kifutni magát, ott megfelel az elvárásoknak.

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


nálam 100-as szóba jöhetne, de nem. néha megyünk házibulizni. ott valószínüleg meglesnék tudását. de a szobába már lehet nagy. sőőőőt... igy is szerintem túllőttem a célon a hátsókkal, de nem vagyok egy naponta cserélő ember, és ha lesz valami nagyobb termem, akkor oda is ezek fognak menni. egy kis kábelcsere még. ja meg veszek egy projektort is.  :smile19: de ez szigorúan év végén, és hitelre. de lehet csak jövőre. és ezzel mozis pályafutásom befejezem.
Szerintem az a hangfal már a túlzás kategóriáját súrolja! Óriási, és egy nagy terem kell neki, hogy kifussa igazán magát!

na ugyanígy vélekedek. csak a megerősítés jól jön . és nálam még a 90 is lehet hogy sok picit. de a meghallgatás eldönti. jbl forever

Jó lesz oda egy Ti10K is! (A méret a lényeg...) )

Ne csináljátokmár Tisztára rosszul esik nekem e100 van és nagyon szeretem őket, én úgyvélem kimondottan esztétikusak ami igaz az igaz van benne valami tiszteletet parancsoló is, hibái neki is vannak de kinek és minek nics? Olyan kis gonoszak vagytok :smile19: az e100-al nem????

Dehogy gondoszkodunk. Ha nappalim lenne biztosan ezt venném. De így tényleg sok egy kicsit. Jah és most nekem tényleg húzós az ára. Ennyim biztos nem lesz rá.

Avatar
fo_lo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2005.01.22., szomb. 20:42
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: fo_lo »


nálam 100-as szóba jöhetne, de nem. néha megyünk házibulizni. ott valószínüleg meglesnék tudását. de a szobába már lehet nagy. sőőőőt... igy is szerintem túllőttem a célon a hátsókkal, de nem vagyok egy naponta cserélő ember, és ha lesz valami nagyobb termem, akkor oda is ezek fognak menni. egy kis kábelcsere még. ja meg veszek egy projektort is.  :smile19: de ez szigorúan év végén, és hitelre. de lehet csak jövőre. és ezzel mozis pályafutásom befejezem.
Szerintem az a hangfal már a túlzás kategóriáját súrolja! Óriási, és egy nagy terem kell neki, hogy kifussa igazán magát!

na ugyanígy vélekedek. csak a megerősítés jól jön . és nálam még a 90 is lehet hogy sok picit. de a meghallgatás eldönti. jbl forever

Jó lesz oda egy Ti10K is! (A méret a lényeg...) )

Ne csináljátokmár Tisztára rosszul esik nekem e100 van és nagyon szeretem őket, én úgyvélem kimondottan esztétikusak ami igaz az igaz van benne valami tiszteletet parancsoló is, hibái neki is vannak de kinek és minek nics? Olyan kis gonoszak vagytok :smile19: az e100-al nem????

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nálam 100-as szóba jöhetne, de nem. néha megyünk házibulizni. ott valószínüleg meglesnék tudását. de a szobába már lehet nagy. sőőőőt... igy is szerintem túllőttem a célon a hátsókkal, de nem vagyok egy naponta cserélő ember, és ha lesz valami nagyobb termem, akkor oda is ezek fognak menni. egy kis kábelcsere még. ja meg veszek egy projektort is.  :smile19: de ez szigorúan év végén, és hitelre. de lehet csak jövőre. és ezzel mozis pályafutásom befejezem.
Szerintem az a hangfal már a túlzás kategóriáját súrolja! Óriási, és egy nagy terem kell neki, hogy kifussa igazán magát!

na ugyanígy vélekedek. csak a megerősítés jól jön . és nálam még a 90 is lehet hogy sok picit. de a meghallgatás eldönti. jbl forever

Jó lesz oda egy Ti10K is! (A méret a lényeg...) )

Vendég

Jbl

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Szeméjesen menj be és a fönökkel beszélj ugytudom Berta István egyépként én ott vásároltam már töbször is
Köszi! Azt hiszem május felé megkeresem.

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »


nálam 100-as szóba jöhetne, de nem. néha megyünk házibulizni. ott valószínüleg meglesnék tudását. de a szobába már lehet nagy. sőőőőt... igy is szerintem túllőttem a célon a hátsókkal, de nem vagyok egy naponta cserélő ember, és ha lesz valami nagyobb termem, akkor oda is ezek fognak menni. egy kis kábelcsere még. ja meg veszek egy projektort is.  :smile19: de ez szigorúan év végén, és hitelre. de lehet csak jövőre. és ezzel mozis pályafutásom befejezem.
Szerintem az a hangfal már a túlzás kategóriáját súrolja! Óriási, és egy nagy terem kell neki, hogy kifussa igazán magát!

na ugyanígy vélekedek. csak a megerősítés jól jön . és nálam még a 90 is lehet hogy sok picit. de a meghallgatás eldönti. jbl forever

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


nálam 100-as szóba jöhetne, de nem. néha megyünk házibulizni. ott valószínüleg meglesnék tudását. de a szobába már lehet nagy. sőőőőt... igy is szerintem túllőttem a célon a hátsókkal, de nem vagyok egy naponta cserélő ember, és ha lesz valami nagyobb termem, akkor oda is ezek fognak menni. egy kis kábelcsere még. ja meg veszek egy projektort is. :smile19: de ez szigorúan év végén, és hitelre. de lehet csak jövőre. és ezzel mozis pályafutásom befejezem.
Szerintem az a hangfal már a túlzás kategóriáját súrolja! Óriási, és egy nagy terem kell neki, hogy kifussa igazán magát!

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”