Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Jbl

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Nem tudom, hogy mennyire lehet hinni a specifikációnak, de ha igaz, akkor ez abból is eredhet, hogy a ta frontjaid és centered érzékenysége eléggé eltér:92dB/86dB
Ez nem kis különbség, így persze, hogy feljebb kell tekerni a centert...

Én is megnéztem a honlapon az adatokat, de szerintem ott elírtak valamit, mert a hangfalakhoz adott használati utasításban az alábbi érzékenységadatok szerepelnek, melyek szerintem jobban közelállnak a valósághoz:
 
ATX60 89dB
ATX20 86dB
ATX10c 86dB
 
A 92 dB elég nagy túlzás, meg is lepődtem, amikor írtátok, de a honlapon tényleg ez van.

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Annyit még hozzátennék, hogy a kisebbik center sokkal nagyobb és ebből kifolyólag testesebb és nem elütő hangú a frontokétól, mint az ATX szériánál. (Ott sincs semmi baj a centerrel, de időnként érződik, hogy nem egy nagy darab)
Nem tudom, hogy mennyire lehet hinni a specifikációnak, de ha igaz, akkor ez abból is eredhet, hogy a ta frontjaid és centered érzékenysége eléggé eltér:
92dB/86dB
Ez nem kis különbség, így persze, hogy feljebb kell tekerni a centert...

Tényleg nem kicsi, mivel 6dB-enként "duplázódik" a hangerő. Persze ez akkor igaz, ha egyforma hangfalakról van szó...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Annyit még hozzátennék, hogy a kisebbik center sokkal nagyobb és ebből kifolyólag testesebb és nem elütő hangú a frontokétól, mint az ATX szériánál. (Ott sincs semmi baj a centerrel, de időnként érződik, hogy nem egy nagy darab)
Nem tudom, hogy mennyire lehet hinni a specifikációnak, de ha igaz, akkor ez abból is eredhet, hogy a ta frontjaid és centered érzékenysége eléggé eltér:
92dB/86dB
Ez nem kis különbség, így persze, hogy feljebb kell tekerni a centert...
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Annyit még hozzátennék, hogy a kisebbik center sokkal nagyobb és ebből kifolyólag testesebb és nem elütő hangú a frontokétól, mint az ATX szériánál. (Ott sincs semmi baj a centerrel, de időnként érződik, hogy nem egy nagy darab)

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


.. én hallottam egy E60-ast és egy H/K erősítőt és szerintem (de ez csak az én véleményem) passzolnak egymáshoz!  
Szerintem elég lesz az E30 előre, Bár egy állvány + az E30 árából lehet, hogy jobban kijössz , ha E60-asokat veszel. Mindenféleképpen menj el a Satsystembe és hallgasd meg mindkettőt.
 
Egyébként nagyon szépek ezek a dobozok, és aranyozott, kettőskábelezésre alkalmasak.


 
Jól beszélsz!
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Jbl

Hozzászólás Szerző: cosmo »


A H/K JBL párosítás szerintem nem rossz megoldás, hagfalhallgatózásnál én hallottam egy E60-ast és egy H/K erősítőt és szerintem (de ez csak az én véleményem) passzolnak egymáshoz!
 
Szerintem elég lesz az E30 előre, Bár egy állvány + az E30 árából lehet, hogy jobban kijössz , ha E60-asokat veszel. Mindenféleképpen menj el a Satsystembe és hallgasd meg mindkettőt.
 
Egyébként nagyon szépek ezek a dobozok, és aranyozott, kettőskábelezésre alkalmasak.

Avatar
R5TL
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2004.12.15., szer. 14:20
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: R5TL »


Én szakértő az nem vagyok, de nekem is E20-as surroundok vannak, szerintem teljesen korrekt, és most akciós a satsystemnél. (24.990/db)
A barátnőm pedig az E30-asra akart rábeszélni frontként a mérete miatt, mivel nem túl nagy a szobánk, de úgy gondoltam, hogy a zenehallgatás miatt inkább nagyobb állót veszek. Meg persze ez utóbbi is akciós volt.
Szerintem menj el, hallgasd meg!
TV1: Sony KDL-52W4500 ,TV2: Sony KV-32FQ86 , DVD: Sony RDR-HX710 , CD: Sony CDP-XE570 , A/V Erősítő: Denon 1909 , Sztereó Erősítő: Rotel RA-985BX , Front: JBL Northridge E60 , Center: JBL Northridge EC25 , Surr: JBL Northridge E20 , Sub: Yamaha YST-SW315, VHS: LG LV3798, IC-k: Arzachel, Hangfal kábel: Evidence Audio Siren II, Kimber 8TC, Táv: Logitech Harmony 785,

Avatar
nyesi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 11:01
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: nyesi »


Hello Mindenki!
 
Bocs ha kicsit hosszú leszek !
Szóval: annak idején, 2 évvel ezelőtt megvettem életem első házi-mozi rendszerét: amely így festett valahogy: PIO VSX-D511, SW 110 SUB, CS-5070 140W max Frontok, és valami gagyi olcsó pio center+2 sub! Nem lekiabálni, akkor ennyi pénzem volt, és úgy gondoltam, hogy majd úgy építek viszonylag normális rendszert, hogy lesz egy ilyen, hogy valami szóljon, és majd ahogy lesz pénzem cserélgetem a cuccokat! Naszóval a SUB-ot már lecseréltem egy MAGNAT MOTION SUB300-ra ami sztem évezredekkel jobb, mint a PIO volt ! Most eladtam a Frontokat is és hát az kéne nagyon. Körülnézegettem a neten, és ár érték arányban a JBL-eket preferálom, de hallani még nem volt szerencsém őket! Konkrétan a frontnak a Northridge E30-at szemeltem ki, mert semmiképp nem szeretnék nagy ládákat előre, hanem ez olyan méretre is köztesnek tűnik az álló dobozok, meg a pici dobozkák között! Természetesen ehhez egy jó állvány is kéne!!!! Hozzáteszem a szobám nem túl nagy 4*4-es, és ezért gondoltam, hogy nem lesz álló, mert minek! Később a surroundokat E20 ra gondoltam kicserélni!
 
Ja és egy Harmon-Kardon erőlködőt az egészhez a PIO helyett!
 
Erről az elgondolásról kérnék szakértői véleményeket!

Avatar
skyboi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2004.09.27., hétf. 16:52
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: skyboi »


Hm, igazság szerint ez koherencia a hangzásban nagyon fontos. Kössetek be centereket a boltban hátra. Meg kell próbálni. Aztán majd döntessz, Andris. A helyedben még attól sem zárkóznék el, hogy eladva az egészet, beugornék egy hitelbe a northbridge sorozatra. Bár Te tudod, mit akarsz... Meg ugye ez pénz kérdése sajnos.
 
üdv
 
Sky
Soha ne feledjük a különbséget hozzájárulás és elkötelezettség között. Vegyük például a szalonnás tojás esetét. A tyúk hozzájárul. A disznó elkötelezi magát.

Tv: Sony KDL-46HX820; Erősítő: SONY TA-FB940R; DVD: SONY DVP-NS955V; VHS: SONY SLV-SE620; Hangfal: SONY SS176E Médiaplayer: Mede8er MED600X3D

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »

Szvsz azt a 25 eFt-ot még akkor is megérné, hogy az egész rendszered ATX-bo˝l legyen, ha késo˝bb egy Ft-ot sem látnál belo˝le! Gondolom megyesa nem fél évre vásárol,
nem javítalak ki mert igazad van.
 
Nem azért veszek meg valamit, hogy majd késo˝bb jó áron el tudjam adni. Persze nem baj, ha az ember jól tud kiszállni valamibo˝l...
 
Az az igazság, hogy lassan lakás vásárlás elo˝tt állok, ezért egy ideig biztos, hogy nem lesz pénzem lecserélni a rendszert, so˝t ha most nem építem ki, akkor lehet, hogy befejezni sem lesz pénzem....

mi lett a végül a dologból?megvetted hátulra a falakat?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


A hificity-n most hirdetnek egy ATX30-ast 29pénzért.Ha esetleg érdekel valakit.
 
Norbi

darab, vagy pár? aki ügyes volt 19900.-/db megvette.de ha kettö ennyi,akkor jó ár
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Jbl

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


A hificity-n most hirdetnek egy ATX30-ast 29pénzért.
Ha esetleg érdekel valakit.
 
Norbi

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Szvsz azt a 25 eFt-ot még akkor is megérné, hogy az egész rendszered ATX-bo˝l legyen, ha késo˝bb egy Ft-ot sem látnál belo˝le! Gondolom megyesa nem fél évre vásárol, és biztos vagyok benne, hogy 2-3 (vagy több) év örömteli használat távlatából az a 25 pénz nem fájna neki. Javíts ki, megyesa, ha tévednék!

nem javítalak ki mert igazad van.
 
Nem azért veszek meg valamit, hogy majd késo˝bb jó áron el tudjam adni. Persze nem baj, ha az ember jól tud kiszállni valamibo˝l...
 
Az az igazság, hogy lassan lakás vásárlás elo˝tt állok, ezért egy ideig biztos, hogy nem lesz pénzem lecserélni a rendszert, so˝t ha most nem építem ki, akkor lehet, hogy befejezni sem lesz pénzem....

nem "rossz szándékkal" írtam, hogy mit csinálsz majd két centerrel.valóban igazad van,hogy majd ha jól akarsz majd kiszállni belöle,arra is gondolnod kell.nem lehet elég okos az ember...
 
én arra gondoltam, várok, hátha használtan felbukkan majd idövel 2 "hátsónak" való fal is, esetleg ausztriában is meg tudom majd nézni.(ha otthon járok, a 6ár nagyon közel van és sok ismerös jár ki)
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »


kicsit off lesz, de erröl jutott.tegnap egy MMben meghallgattam egy panasonic egybe mozit.szép álló falakkal.hát a jbl + yamaha után valami iszonyat volt!!!!

Na igen, ez a kutya és a szalonna tipikus esete!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Inkább elo˝bb lenne már meg Bár akinek ez a szenvedélyévé válik annak világ összes pénze sem elég. Én például onnan indultam hogy veszek egy panasonic komplett házimozit 120ért. Most meg az erölködo˝ért többet kiadok. Hát igen, az embert hajtja a bogár

kicsit off lesz, de erröl jutott.tegnap egy MMben meghallgattam egy panasonic egybe mozit.szép álló falakkal.
hát a jbl + yamaha után valami iszonyat volt!!!!
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Szvsz azt a 25 eFt-ot még akkor is megérné, hogy az egész rendszered ATX-ből legyen, ha később egy Ft-ot sem látnál belőle! Gondolom megyesa nem fél évre vásárol, és biztos vagyok benne, hogy 2-3 (vagy több) év örömteli használat távlatából az a 25 pénz nem fájna neki. Javíts ki, megyesa, ha tévednék!

nem javítalak ki mert igazad van.
 
Nem azért veszek meg valamit, hogy majd később jó áron el tudjam adni. Persze nem baj, ha az ember jól tud kiszállni valamiből...
 
Az az igazság, hogy lassan lakás vásárlás előtt állok, ezért egy ideig biztos, hogy nem lesz pénzem lecserélni a rendszert, sőt ha most nem építem ki, akkor lehet, hogy befejezni sem lesz pénzem....
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: Megyer »


De ha már megemlítetted, akkor megkérdezem: tudsz használt 90est?
Nem, nem tudok. Nem hátsó szándékkal írtam használt hangfalat, csak egy ötlet volt.

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »


Úgy vagyok vele, ha már ennyit rászánok akkor legyen új. Nálam elég sokáig megmaradnak az elektronikai dolgok, nem cserélek valami sűrűn. Így vagyok a JAMO hangfalaimmal, a két éves mobilommal és a sony hifimmel is ami már 9 éves. Szóval sajnos nem!
De ha már megemlítetted, akkor megkérdezem: tudsz használt 90est?

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Jbl

Hozzászólás Szerző: richies »


Most már erősen vásárlás előtt vagyok , egy haveromnál meghallgattam az új,E90es JBL-eket. Nála Denon 2105el volt belőve, de én inkább a H/K felé hajlok. A 230ra gondoltam, láttam a Satsystemben akciós is. Nem tudja valaki mióta megy ez az akció? Az a baj hogy az erölködőre és a E90re nem jött még össze a zseton (sajnos - pedig azt hittem karácsonyra meglephetem magam mind2vel), 80ast pedig nem akarok venni, akkor inkább várok még 1-2 hónapot, viszont mi van ha addigra a H/K megint 150 lesz?
Ha meg most megveszem a H/K-t nincs mivel hallgatni...
Most segítsen rajtam valaki (mondjuk a "jézuska" )

mi baj volt a denonnal ?
mhh?
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Jbl

Hozzászólás Szerző: Megyer »


Ha meg most megveszem a H/K-t nincs mivel hallgatni...Most segítsen rajtam valaki (mondjuk a "jézuska" )

Esetleg használt hangfal nem jöhet szóba? :smile5:

Avatar
DieHard
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 274
Csatlakozott: 2003.09.28., vas. 18:03
Értékelés: 5

Jbl

Hozzászólás Szerző: DieHard »

Nekem megvan az E50, EC35, e50nek neo1011b ah jól irom. ha Isten is úgy akarja, (és a fia) akkor jövő héten egy Onkyo TXsr602e boldog tulaja leszek. Én is e90-et szánok előre, de csak jövő év elején lesz. addig kibírom. megtanulom kezelni az erősítőt. Alig várom

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Inkább előbb lenne már meg Bár akinek ez a szenvedélyévé válik annak világ összes pénze sem elég. Én például onnan indultam hogy veszek egy panasonic komplett házimozit 120ért. Most meg az erölködőért többet kiadok. Hát igen, az embert hajtja a bogár

Hát akkor már én is hozzászólok ehhez: én hat és fél éve egy RX-50-es Sony minihifivel kezdtem. De amíg idáig eljutottam, már sok mindent cserélgettem a rendszerben...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
ssin
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 16:30
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: ssin »

Én két éve onnan indultam el, hogy kicserélem a hangszórókat a régi Videoton hangfalaimban... Ehhez képest kicsit elszaladt velem a ló! Sőt, nemcsak szaladt, hanem még mindig szalad. És egyre csak gyorsul... Vigyázni kell gyerekek!
TV: Panasonic TX-21AP1P A/V Receiver: Denon AVR-1803 DVD: Denon DVD-900 Lemezjátszó: 2X Technics SL-1210MKII Pick up: Ortofon Concorde Pro Keverő: Pioneer DJM-300S Füles: Sony MDR-V700 Front, Surround: JBL ATX60 Center, Surround back: JBL ATX10C Kábelek: front, center: vdH CS-122 surround: Neotech KS-0821 surround back: Neotech KS-1007B digit koax: Monitor Seventyfive Blue scart: Monitor interconnect: majdani CA 640C, jelenleg DVD: vdH The First, Pio DJM-300S: Dietz

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Jbl

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »


Inkább előbb lenne már meg
Bár akinek ez a szenvedélyévé válik annak világ összes pénze sem elég. Én például onnan indultam hogy veszek egy panasonic komplett házimozit 120ért. Most meg az erölködőért többet kiadok. Hát igen, az embert hajtja a bogár

Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Jbl

Hozzászólás Szerző: Posza »


Most már erősen vásárlás előtt vagyok , egy haveromnál meghallgattam az új,E90es JBL-eket. Nála Denon 2105el volt belőve, de én inkább a H/K felé hajlok. A 230ra gondoltam, láttam a Satsystemben akciós is. Nem tudja valaki mióta megy ez az akció? Az a baj hogy az erölködőre és a E90re nem jött még össze a zseton (sajnos - pedig azt hittem karácsonyra meglephetem magam mind2vel), 80ast pedig nem akarok venni, akkor inkább várok még 1-2 hónapot, viszont mi van ha addigra a H/K megint 150 lesz?
Ha meg most megveszem a H/K-t nincs mivel hallgatni...
Most segítsen rajtam valaki (mondjuk a "jézuska" )

Mostanában hallottam egy filmben:--Ha valamit nem kapsz meg, az csak attól függ, hogy nem vágytál rá elég erősen... :kiraly:
Magyarul: Előbb- utóbb meglesz mindkettő.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”