Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

B&W hangsugárzók

Avatar
item00
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:04
Értékelés: 1

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: item00 »

Sziasztok!

Bowers & Wilkins 803 D4-es hangsugárzók mellé csöves erősítők közül merre nézegessen az ember, ha normálisat szeretne ? Illetve a MCINTOSH mennyire ajánlott, a fenti modell mellé ? Minden ötlet és megoldás érdekes lehet, szóval szívesen meghallgatok különböző érveket, ellenérveket is. Egy jobb analóg rendszer kialakítása a cél, és az erősítő még a kérdéses. Köszönöm szépen a válaszokat. :smile53:
TV: SAMSUNG S95B QD OLED
Házimozi: Denon 2400H Atmos - Oppo UDP-203 - Focal SIB EVO DOLBY ATMOS 5.1.2
Sztereó 1: Pioneer A-50DA - Mac Studio - ifi iPurifier2 - HQ Player 4 - AQ USB - RME ADI-2 DAC FS - MDR-1AM2
Sztereo 2: Oehlbach XXL® MASTERCLOCK - AQ USB - KORG DS-DAC-10R 1bit DSD ADC/DAC

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »

Bemutatkozik az új Bowers & Wilkins 700 S3 sorozat!

Stúdió hangzás otthonába


Az új Bowers & Wilkins 700-as sorozat számos olyan technológiával rendelkezik, amelyek a márka zászlóshajó családjában, a 800 Diamond sorozatban is megtalálhatóak, és amelyekben a világ leghíresebb hangstúdiói is megbíznak.
Az új 700-as sorozat otthonába viszi a stúdióhangzást, elegáns, kiváló minőségű modellekkel, amelyek minden berendezéshez és preferenciához illeszkednek.

Az új 700-as sorozat folytatja a Bowers & Wilkins politikáját, felhasználja és alkalmazza a zászlóshajó sorozatból átvett koncepciókat és technológiákat. Egy kimerítő hároméves fejlesztési program során az új sorozat szinte minden eleme átalakult, a kabinettervezéstől, a konstrukciótól és a kivitelezéstől kezdve a legfontosabb akusztikai és mechanikai fejlesztésekig.

702 S3 modell Mokka, Szatén fehér és fekete színben

Kép


700 S3 sorozat mozi Mokka színben

Kép


Gyönyörű formatervezés, prémium részletek
Az új 700-as sorozat továbbra is a Bowers & Wilkins legátfogóbb termékcsaládja, amely nyolc modellt tartalmaz, köztük három álló hangsugárzót, három állványra szerelhető hangsugárzót és két dedikált centersugárzót házimozi használatra.

Az új 700-as sorozatban elsőként jelenik meg, a vékonyabb, íves előlappal rendelkező ház, és külső "gyűrűbe" szerelt meghajtóegységek, amelyek közvetlen vizuális és műszaki kapcsolatot képeznek a 800 Diamond sorozattal. Ez az átdolgozott forma drámaian csökkenti a hangfal hangminőségre gyakorolt hatását, mivel minimalizálja a "kabinet diffrakciós" hatását, és ennek eredményeként az új sorozat minden eddiginél jobban "eltűnik" akusztikailag, így Ön csak a zenére koncentrálhat, nem pedig a hangfal hangjára.

Az új kabinetek nemcsak karcsúbbak, mint korábban - hanem egy teljesen új, kivitelben is elérhetők, Mokka furnérral, amely gyönyörű, erős erezettel rendelkező fa, és tökéletesen kiegészíti az új 700-as sorozatú kabinetek átdolgozott arányait és prémium részleteit. A Mokka a korábban kínált Fényes fekete és Szatén fehér kivitelekhez csatlakozik, így a legtöbb piacon világszerte háromféle opció lesz elérhető. A negyedik Rosenut kivitel is kizárólag az ázsiai és csendes-óceáni piacokon lesz elérhető.

Korszerűsített meghajtóegységek és új akusztikai formák
Az akusztikai teljesítmény szempontjából jelentős előrelépést jelent, hogy a Bowers & Wilkins az új 700-as sorozatban immár négy modellben kínálja ikonikus a kabinet tetejére kiültetett, tömör magassugárzó ház technológiáját, ami összesen a termékcsalád felét jelenti. Mostantól a 702 S3 és 703 S3 álló hangsugárzók, a 705 S3 állványos modell valamint a HTM71 S3 centersugárzó is tartalmazza ezt a megoldást. Ez azt jelenti, hogy a 700-as sorozatban most először a tulajdonosoknak lehetőségük van egy teljes házimozi rendszert kiépíteni, melynek minden tagja a kabinet tetejére kiültetett magassugárzóval rendelkezik.

Az új sorozatban a magassugárzó házának a formáját is átfogóan áttervezték. A 700-as sorozat házát változatlanul egyetlen, tömör alumíniumtömbből alakították ki, azonban jelentősen meghosszabbították, csökkentve a torzítást és biztosítva a még tisztább megjelenítést. Ezt a hosszabb formát tovább javítja a továbbfejlesztett kétpontos tehermentesítés bevezetése, amely jobban elszigeteli a szerelvényt a hangsugárzó házától, így szabadabb és nyitottabb hangzásképet biztosít.

Ezeken a mechanikai fejlesztéseken túl a magassugárzó házba továbbra is a Bowers & Wilkins Carbon Dome magassugárzója került, 47 kHz-es első rezonanciafrekvenciával, amelyhez továbbfejlesztett, szellőztetett hangtekercs és új, módosított mágnesek párosulnak. Még azok a modellek is, amelyek a hangfalba szerelt magas hangszórókkal rendelkeznek - 707 S3, 706 S3, 704 S3 és HTM72 S3 -, részesülnek mindezekből a változásokból, a jelentősen meghosszabbított csőrendszer mellett - amely a kabinet tetejére kiültetett magassugárzó technológiához hasonlóan - a torzítás csökkentése és a tisztább hangzás érdekében lett kialakítva.

Robbantott magassugárzó

Kép


Tömör magassugárzó ház

Kép


Biomimetikus felfüggesztés
Az új termékcsalád összes háromutas hangsugárzóiban a Bowers & Wilkins bevezette a forradalmi Biomimetikus felfüggesztést - amelyet először tavaly mutattak be az új 800-as Diamond sorozatban. A Biomimetikus felfüggesztés az elmúlt évtizedekben gyártott szinte valamennyi hangszóró felfüggesztésében megtalálható hagyományos lengőpillét felváltva drámaian csökkenti a lengőpille kimenetéből származó nemkívánatos zajokat, a középsugárzó membránjának működése során.

A Bowers & Wilkins összes többi szabadalmaztatott középsugárzó technológiájával együtt alkalmazva - beleértve a teljes középtartományú egységet érintő tehermentesítést, a rezonancia csökkentését szolgáló hangolt tömegcsillapítókkal ellátott alumínium hangszóró kosarat, az FST™ gumiperem nélküli felfüggesztést és természetesen a híres Continuum™ membrán anyagot - az eredmény egyszerűen elképesztő középtartományú átláthatóság. A mély/közép meghajtóegységgel ellátott modellek - 707 S3, 706 S3, 705 S3 és HTM72 S3 - szintén frissítésen estek át, új motorrendszerrel és továbbfejlesztett kosárral, a tisztább hangzás érdekében.

A mélyhangszórók a Bowers & Wilkins híres Aerofoil™ profilú membrán technológiájának legújabb generációját használják, amely egy kompozit "szendvics" anyagon alapul, gondosan kialakított változó profillal, amelynek célja a tisztább, alacsonyabb torzítású basszusok biztosítása.

Robbantott középsugárzó I.

Kép


Robbantott középsugárzó II.

Kép


Minőségre optimalizált
Annak érdekében, hogy ezek a meghajtóegységek a lehető legjobb platformot kapják meg a sikerhez, az új 700-as sorozat továbbfejlesztett, a 800-as Diamond sorozat által ihletett hangszóró csatlakozókat vezet be, amelyek jobb érintkezéssel rendelkeznek, valamint jobb kialakítással, a sarus hangszórókábelekkel való használathoz. Ezek táplálják a gondosan továbbfejlesztett keresztváltókat, amelyek továbbra is a Mundorf kondenzátorait alkalmazzák, többszörös bypass-kondenzátorokkal és a még tisztább teljesítmény érdekében továbbfejlesztett hőelvezetéssel kiegészítve.

Robbantott mélysugárzó

Kép


HTM71 S3 Flowport reflexnyíilás és csatlakozótálca

Kép


A termékcsalád minden modellje megújult, nagyobb átmérőjű Flowport reflexnyílással rendelkezik, amely - a megnövekedett kimeneti energia miatt - nagyobb és tágasabb hangzást eredményez. A 702 S3 padlón álló hangsugárzónál ez a megközelítés egy lépcsőfokkal továbblépett - és közelebb került a 800-as sorozatú Diamond álló hangsugárzók konfigurációjához. Ez annak köszönhető, hogy a portot átirányították, hogy lefelé álljon a beépített talapzat irányába. Az eredmény egy masszív és erőteljes hangsugárzó, amely ugyanakkor minden eddiginél könnyebben integrálható az otthonába.

Végezetül, minden álló modell jelentősen továbbfejlesztett tüskékkel rendelkezik, amelyek a padlótól való elcsatoláshoz szükségesek. A 704 S3 és 703 S3 esetében a talapzathoz rozsdamentes acél M6-os tüskék tartoznak: a 702 S3 esetében nagy teherbírású M10-es tüskék. A termékcsalád állványra szerelhető modelljei is hasonló mechanikai fejlesztésekben részesülnek, köszönhetően az FS-700 S3 padlóállványnak, amelyet vizuálisan továbbfejlesztettek, hogy illeszkedjen az új kabinet kialakítás karcsúbb, ívelt profiljához, miközben akusztikai javulást is kínál a merevebb M6-os tüskék bevezetésének köszönhetően.

Andy Kerr, a Bowers & Wilkins termékmarketing- és kommunikációs igazgatója az új termékcsaládról így nyilatkozott: "Nagyon büszkék vagyunk az új termékcsaládunkra. Azzal, hogy a 800 Diamond sorozatunk néhány referencia minőségű technológiáját bevezettük a 700-as sorozat legújabb generációjába, a stúdióminőségű hangzást minden eddiginél elérhetőbbé tettük."

A Bowers & Wilkins-től elvárható színvonalon tervezett, épített és kivitelezett, a világ legfejlettebb hangsugárzó technológiáival felszerelt 700-as sorozat egyszerűen az eddigi legjobb sorozat, amely az elegancia és a teljesítmény páratlan kombinációját kínálja.



youtu.be/slOZtD5bXSM

Avatar
mandi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 705
Csatlakozott: 2017.10.28., szomb. 06:05
Értékelés: 98
Tartózkodási hely: Budapest

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: mandi »


Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »

Bowers & Wilkins interjú
Stereonet interjú

David Price interjúja Andy Kerr-rel a Bowers & Wilkins-től a nagy brit márka múltjáról, jelenéről és jövőjéről.

Link: https://aymara.hu/stereonet-interju

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 773
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Snipi írta:
2022.01.07., pén. 12:24
Értem. Én egy B&W P5 füles hirdetést találtam, de tény, hogy erre a linkre azt írta, hogy "a hirdetést nem találtam".
Egy P5-ös 45.000-ért azért már elég romos lehet. P5-ös amúgy is nagyon ritka - én még nem láttam hirdetésben - de ennyiért aki meg tudja csinálni szinte ingyen van. Igaz ha alkatrész kell hozzá, az csak Angliából szerezhető be. ami ugye most a brexit után meg Covid alatt kicsit macerás.
Valamiért a fene tudja miért a P5 nem terjedt el, mint a P4 és a P6.
Nem volt lerombolva, azért is tettem ide be, hátha jó helyre kerülne... De már mind1 :D
Nem szotkam hibázni.

Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 235

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Snipi »

Értem. Én egy B&W P5 füles hirdetést találtam, de tény, hogy erre a linkre azt írta, hogy "a hirdetést nem találtam".
Egy P5-ös 45.000-ért azért már elég romos lehet. P5-ös amúgy is nagyon ritka - én még nem láttam hirdetésben - de ennyiért aki meg tudja csinálni szinte ingyen van. Igaz ha alkatrész kell hozzá, az csak Angliából szerezhető be. ami ugye most a brexit után meg Covid alatt kicsit macerás.
Valamiért a fene tudja miért a P5 nem terjedt el, mint a P4 és a P6.

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 773
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Snipi írta:
2022.01.07., pén. 08:18
Bocsánat a kifejezésért, de ez egy "beugratós kérdés" :D
Itt nem a B&W P5-ös hangfalról van szó - legalább is ahogy néztem a hirdetést - hanem egy B&W P5-ös fülesről.
Elég béna, hogy két terméknek ugyanaz a jele, ez bizony megtévesztheti a gyanútlan vásárlókat.
A hirdetésben egy pár P5 (Preference) doboz volt 45eFt-ért, viszont az egyik magas foglalkozós. De, ránézésre jó állapotban volt összességében. Gyorsan lecsaptak rá...
Nem szotkam hibázni.

Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 235

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Snipi »

fererencz írta:
2022.01.06., csüt. 12:00
Nincs a hirdetéshez közöm, de hozzáértőknek jó lehet: https://www.jofogas.hu/pest/B_W_Prefere ... 728488.htm
Bocsánat a kifejezésért, de ez egy "beugratós kérdés" :D
Itt nem a B&W P5-ös hangfalról van szó - legalább is ahogy néztem a hirdetést - hanem egy B&W P5-ös fülesről.
Elég béna, hogy két terméknek ugyanaz a jele, ez bizony megtévesztheti a gyanútlan vásárlókat.

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 773
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: fererencz »

Nincs a hirdetéshez közöm, de hozzáértőknek jó lehet: https://www.jofogas.hu/pest/B_W_Prefere ... 728488.htm
Nem szotkam hibázni.

Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 235

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Snipi »

Nem akarlak eltántorítani a vásárlástól - ha még nem késő - csak annyit jegyeznék meg hogy a 602 S2 nagyságrendekkel jobb hangsugárzó mint a 602 S3. Igaz, hogy nagyon háklis az erősítőre (az S3 is), de ha passzoló erősítő van hozzá az árát meghazudtoló hangja van. Van S3-asom is (mint ahogy S2-esem is) - igaz az S3 a 601-es - de a 600-as sorozat szinte minden modelljét hallottam, és messze az S2 - főleg a 602-es - a legjobb mint között.
Arról nem is beszélve, hogy olcsóbb mint az S3. És ebbe már nem elkókat használnak a hangváltóba sem (az S1-ben még az volt) így azokat se kell cserélni.
Viszont az biztos, hogy a nap "csodákat" tud művelni a membránnal. Pont ezért én mindig nagyon vigyázok, hogy még csak véletlenül se érje napsugár egyik dobozomat se.

Avatar
Coldplay
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:08
Értékelés: 8

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Coldplay »

Alex_Aston írta:
2021.12.30., csüt. 08:49
Coldplay írta:
2021.12.30., csüt. 08:36
Sziasztok,

most keszulok venni egy sorrento kivitelu 602 s3-at, szurke peremes sugarzo. eletem elso Bowese lenne :) Azt szeretnem kdrdezni, hogy milyen allvany passzolna ala, valamint kell-e tartani a szurke hab perem merevedesetol, eltoredezesetol? mivel egy videoban lattam h a srac kezzel kitordeli., gondolom eloregedes miatt. :( erinthet ez a problema engem, vagy inkabb keressek fekete szinu dobozt? koszi szepen
Sajnos van rá esély. Sógoromnak 604S3 modell esetén kellett 2 éve teljes hangszóró készlet felújítás a beton kemény peremek miatt. Igaz, nála napfény is érte direktben időnként őket, ami rásegített.


koszi. ez allitolag nagyon jo allapotban van. napfeny nalam nem erne, mert a szovet boritoval hasznalnam.
Igazi zenet akarsz? Menj koncertre, hangversenyre.... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Coldplay írta:
2021.12.30., csüt. 08:36
Sziasztok,

most keszulok venni egy sorrento kivitelu 602 s3-at, szurke peremes sugarzo. eletem elso Bowese lenne :) Azt szeretnem kdrdezni, hogy milyen allvany passzolna ala, valamint kell-e tartani a szurke hab perem merevedesetol, eltoredezesetol? mivel egy videoban lattam h a srac kezzel kitordeli., gondolom eloregedes miatt. :( erinthet ez a problema engem, vagy inkabb keressek fekete szinu dobozt? koszi szepen
Sajnos van rá esély. Sógoromnak 604S3 modell esetén kellett 2 éve teljes hangszóró készlet felújítás a beton kemény peremek miatt. Igaz, nála napfény is érte direktben időnként őket, ami rásegített.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Coldplay
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2011.11.26., szomb. 21:08
Értékelés: 8

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Coldplay »

Sziasztok,

most keszulok venni egy sorrento kivitelu 602 s3-at, szurke peremes sugarzo. eletem elso Bowese lenne :) Azt szeretnem kdrdezni, hogy milyen allvany passzolna ala, valamint kell-e tartani a szurke hab perem merevedesetol, eltoredezesetol? mivel egy videoban lattam h a srac kezzel kitordeli., gondolom eloregedes miatt. :( erinthet ez a problema engem, vagy inkabb keressek fekete szinu dobozt? koszi szepen
Igazi zenet akarsz? Menj koncertre, hangversenyre.... /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »

trane írta:
2021.11.28., vas. 22:08
megszületett az új 'B&W' modell - kiciben ész ócóban :rolleyes: > https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 5d391469ee
Akkor rendeld meg gyorsan, mert már nagyon várjuk a beszámolód! 31_1_21.gif

Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


Avatar
Rottel3D
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2011.07.31., vas. 22:18
Értékelés: 259

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Rottel3D »


Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12628
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Átszabták a B&W 800 Series Diamond szériát.
EFB4284E-62DD-4B6C-87ED-ADBF16EB7687.jpeg
EFB4284E-62DD-4B6C-87ED-ADBF16EB7687.jpeg (84.05 KiB) Megtekintve 3727 alkalommal
https://www.sztereomagazin.hu/hirek/ats ... qOGxc_BbLc
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Bowers & Wilkins CM8 Wenge/rózsafa, kitűnő állapotban eladó

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

tapaizo írta:
2021.02.19., pén. 04:59
Az utód melyik típus? gondolkodik.gif
Ha minden igaz, az a 702 S2, már igen komoly darab. Érthető a csere.

https://www.bowerswilkins.com/net/home-audio/702-s2
Csak a Marantz! :-D

Avatar
tapaizo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2013.12.27., pén. 12:56
Értékelés: 48

Re: Bowers & Wilkins CM8 Wenge/rózsafa, kitűnő állapotban eladó

Hozzászólás Szerző: tapaizo »

Az utód melyik típus? gondolkodik.gif

Csergyuri
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2020.08.26., szer. 11:32
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bowers & Wilkins CM8 Wenge/rózsafa, kitűnő állapotban eladó

Hozzászólás Szerző: Csergyuri »

hotspace írta:
2021.02.09., kedd 14:29
Gyári specifikációk :rolleyes:
Csak nekem fura, hogy egy ilyen komoly darab 69Hz-től szól? A b&w gyári oldalán is így van, nyilván onnan van ez a pdf letöltve, nem vonom kétségbe a b&w gyári specifikációit.
Nagyon szeretem a cdm1 se dobozaimat, de ezt gondoltam a cm8-nak nagyobb az átfogása.
Ne értsd félre, imádnám ha nekem is lehetne ilyenem, bár pont ezt a modellt még nem hallottam élőben, csak teszteket olvastam róla.

Avatar
janos
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2021.02.04., csüt. 17:05
Értékelés: 1

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: janos »

Alex_Aston írta:
2021.02.09., kedd 13:22
janos írta:
2021.02.09., kedd 13:16
Sziasztok!
A jelenlegi rendszeremben 602 S3-as dobozokon(szeretnék feljebb lépni a ranglétrán),az esetek többségében heavy metal stílusú zenéket hallgatok,egy kb 12 négyzetméteres szobában.
Láttam egy hírdetést,amiben eladásra kínálnak egy pár 705-ös hangsugárzót.
A kérdésem az lenne,hogy a 705-nek mennyire feküdne a fent említett műfaj,ill. mennyire lenne feljebb lépés?
Esetleg tudnátok-e ajánlani a fentebb említetten kívül mást,ami szóba jöhetne?
Sóromnak álló 600-as S2-ese van, barátomnak meg szintén álló 703-asa, S1-es. többször hallgattam ezeket.
Hangban tényleg jobb a 700-as széria, ez nem is kérdés. Basszusban a csúcs 7-es jobb, mint a csúcs 6-os, ez sem vitás. Hogy kis polc sugárzó esetében a basszus, hogy viszonyul egymáshoz, nem tudom.
A szoba mérete miatt nem tudom,hogy mennyire lenne jó egy álló doboz nálam,ezért(és az ára miatt is)kérdeztem pont a 705-öst.Köszönöm a válaszodat!

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

janos írta:
2021.02.09., kedd 13:16
Sziasztok!
A jelenlegi rendszeremben 602 S3-as dobozokon(szeretnék feljebb lépni a ranglétrán),az esetek többségében heavy metal stílusú zenéket hallgatok,egy kb 12 négyzetméteres szobában.
Láttam egy hírdetést,amiben eladásra kínálnak egy pár 705-ös hangsugárzót.
A kérdésem az lenne,hogy a 705-nek mennyire feküdne a fent említett műfaj,ill. mennyire lenne feljebb lépés?
Esetleg tudnátok-e ajánlani a fentebb említetten kívül mást,ami szóba jöhetne?
Sóromnak álló 600-as S2-ese van, barátomnak meg szintén álló 703-asa, S1-es. többször hallgattam ezeket.
Hangban tényleg jobb a 700-as széria, ez nem is kérdés. Basszusban a csúcs 7-es jobb, mint a csúcs 6-os, ez sem vitás. Hogy kis polc sugárzó esetében a basszus, hogy viszonyul egymáshoz, nem tudom.
Csak a Marantz! :-D

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”