Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

B&W hangsugárzók

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ronin »


OFFTOPIC:

Most off leszek, de volt a fórumon szó a hangelnyelő lapokról? Mikor és hova érdemes rakni őket, milyen frekvenciákat nyelnek le? Honnan lehet tudni, hogy kell vagy sem? Milyen árban vannak, hogy hol lehet őket kapni stb stb.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: 21st »


Annyira jól szól a szobámba, h az már JÓÓÓ
Pontosabban annyira "jól" szól a SZOBÁD, mivel a falak csinálnak egy bazi nagy púpot a mélyfrekis tartományban.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


De mivel neki kicsi a szobája, ezért oda pont jó.Mindent a megfelelő helyre :taps: .

De ezt most egy megtévesztő infó volt!

Avatar
xtrngn
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.09.29., szer. 09:50
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: xtrngn »


Persze mert kicsi a szobád!
Feldúsul a mély!

Testvéremnek is 602-es csoda van és 16nm körüli szobában használja. Múltkor kivitte a nappaliba, ami elég nagy, mert egybe van nyitva a konyhával (picit) meg az előszobával is. Csak a nappali rész lehet úgy 30nm. Mély az nem volt, tehát egy 604-es simán elment volna ott, de ez a 602 még háttérnek is lassan kevés lett volna :taps:.

De mivel neki kicsi a szobája, ezért oda pont jó.
Mindent a megfelelő helyre .
Sound: Yamaha RX-V1500 A/V Receiver, B&W 603 S2 Front Speakers, B&W CC6 S2 Center Speaker, 3 x B&W DS6 Sorround Back Speakers, Yamaha YST-SW800 Subwoofer Vision: Pioneer DV-696AV-K Universal DVD Player, Panasonic DVD-A360 DVD Player, Philips DVP720SA Universal DVD Player, Panasonic NV-HD680 Video Recorder, Philips 36PW9308 36" Pixel Plus 16:9 CRT Television, InFocus ScreenPlay 5700 16:9 DLP Projector, Beamax R-black 10228 manual screen Stands: Unique MDF, white and varnished stand Others: See on my web page

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Testvéremnek is 602-es csoda van és 16nm körüli szobában használja. Múltkor kivitte a nappaliba, ami elég nagy, mert egybe van nyitva a konyhával (picit) meg az előszobával is. Csak a nappali rész lehet úgy 30nm. Mély az nem volt, tehát egy 604-es simán elment volna ott, de ez a 602 még háttérnek is lassan kevés lett volna :taps:.
Köszönöm!

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Persze mert kicsi a szobád!
Feldúsul a mély!

Testvéremnek is 602-es csoda van és 16nm körüli szobában használja. Múltkor kivitte a nappaliba, ami elég nagy, mert egybe van nyitva a konyhával (picit) meg az előszobával is. Csak a nappali rész lehet úgy 30nm. Mély az nem volt, tehát egy 604-es simán elment volna ott, de ez a 602 még háttérnek is lassan kevés lett volna .

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt csak úgy megjegyezném, mert muszáj Apám ismerőse volt itt nálunk pár napja (most jutott eszembe amúgy), neki Warfi Pac. EVO szettje van PC10 sub-al (frontnak az állók közül vmelyik). És bemutattam neki a 602-eseket. Elkezd nézelődni körbe-körbe és közbe: "van itt vhol mélynyomó". Nagy vigyor: NiNCS! :taps: 
Annyira jól szól a szobámba, h az már JÓÓÓ

Persze mert kicsi a szobád!
Feldúsul a mély!

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt csak úgy megjegyezném, mert muszáj Apám ismerőse volt itt nálunk pár napja (most jutott eszembe amúgy), neki Warfi Pac. EVO szettje van PC10 sub-al (frontnak az állók közül vmelyik). És bemutattam neki a 602-eseket. Elkezd nézelődni körbe-körbe és közbe: "van itt vhol mélynyomó". Nagy vigyor: NiNCS! :taps:
 
Annyira jól szól a szobámba, h az már JÓÓÓ

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Ifjú padavanom! :taps:

Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez így van, csak sajnos se Dalijuk, se KEFük nincs
Ifjú padavanom! :taps:

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Tényleg jó akciók vannak az XMS-ben!
Ez így van, csak sajnos se Dalijuk, se KEFük nincs :taps:
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


- sony, klipsch
Lecserélted a hangfalaid? Tényleg jó akciók vannak az XMS-ben!

- haat van meg 3 db kis B&W is.. meg..
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: cosmo »


- sony, klipsch
Lecserélted a hangfalaid? Tényleg jó akciók vannak az XMS-ben!

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


- sony, klipsch
Én még a B&W kre emlékeztem

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »

- sony, klipsch
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Milyen hangfalaid vannak ??

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »

- en a B&W ajanlom..
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


RoboGo
 
Bár én a helyedben inkább azzal a Concept6-al erszteném össze

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv! 
Nos, igazság szerint én is a népes B&W rajongótábor tagja vagyok, pénzügyi keretemhez képest a 600 -as széria tűnik a legelfogadhatóbb választásnak. Pioneer VSX-D2014i erőlködőmet egészíteném ki. Ugyanakkor az elmúlt napokban találkoztam a Dali Blue szériájával, ami árban kissé alatta van a B&W -nek, de hangilag tetszetősnek tűnt. Sajnos egymás mellett nem tudtam meghallgatni a kettőt, ugyanis nem találtam olyan boltot, ahol mindkettőt forgalmaznák. Mindazonáltal kiváncsi lennék a véleményetekre. B&W 600, vagy Dali Blue? A Dali -ról amúgy is kevés a kritika a magyar oldalakon... Köszi!

ITT megtudod hallgatni egymás melett is, van nekik mind2. Elötte egy nappal egyeztesd le és összerakják neked. Még asszem Pájó 2014 ük is van.
Jó hallgatózást

Avatar
RoboGo
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.10.10., pén. 23:35
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: RoboGo »


Üdv!
 
Nos, igazság szerint én is a népes B&W rajongótábor tagja vagyok, pénzügyi keretemhez képest a 600 -as széria tűnik a legelfogadhatóbb választásnak. Pioneer VSX-D2014i erőlködőmet egészíteném ki. Ugyanakkor az elmúlt napokban találkoztam a Dali Blue szériájával, ami árban kissé alatta van a B&W -nek, de hangilag tetszetősnek tűnt. Sajnos egymás mellett nem tudtam meghallgatni a kettőt, ugyanis nem találtam olyan boltot, ahol mindkettőt forgalmaznák. Mindazonáltal kiváncsi lennék a véleményetekre. B&W 600, vagy Dali Blue? A Dali -ról amúgy is kevés a kritika a magyar oldalakon... Köszi!

Avatar
xtrngn
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.09.29., szer. 09:50
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: xtrngn »


...És mégis milyen típust ajánlanál!

Nézd meg az aláírásomat .
160 pénzért már megkapod, és ebben a kategóriában - házimozira - tökéletes.

Kösz a tanácsot, majd gondolkodom, nem akarom elkapkodni.

Nmit.
Ne is kapkodd el, alaposan nézz körül, hallgatózz mielőtt döntesz ( már 128-ért is láttam a Yamahát ).
Sound: Yamaha RX-V1500 A/V Receiver, B&W 603 S2 Front Speakers, B&W CC6 S2 Center Speaker, 3 x B&W DS6 Sorround Back Speakers, Yamaha YST-SW800 Subwoofer Vision: Pioneer DV-696AV-K Universal DVD Player, Panasonic DVD-A360 DVD Player, Philips DVP720SA Universal DVD Player, Panasonic NV-HD680 Video Recorder, Philips 36PW9308 36" Pixel Plus 16:9 CRT Television, InFocus ScreenPlay 5700 16:9 DLP Projector, Beamax R-black 10228 manual screen Stands: Unique MDF, white and varnished stand Others: See on my web page

Avatar
twingers
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.04.05., kedd 19:44
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: twingers »


...És mégis milyen típust ajánlanál!

Nézd meg az aláírásomat .
160 pénzért már megkapod, és ebben a kategóriában - házimozira - tökéletes.

Kösz a tanácsot, majd gondolkodom, nem akarom elkapkodni.

Avatar
xtrngn
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2004.09.29., szer. 09:50
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: xtrngn »


...És mégis milyen típust ajánlanál!

Nézd meg az aláírásomat .
160 pénzért már megkapod, és ebben a kategóriában - házimozira - tökéletes.
Sound: Yamaha RX-V1500 A/V Receiver, B&W 603 S2 Front Speakers, B&W CC6 S2 Center Speaker, 3 x B&W DS6 Sorround Back Speakers, Yamaha YST-SW800 Subwoofer Vision: Pioneer DV-696AV-K Universal DVD Player, Panasonic DVD-A360 DVD Player, Philips DVP720SA Universal DVD Player, Panasonic NV-HD680 Video Recorder, Philips 36PW9308 36" Pixel Plus 16:9 CRT Television, InFocus ScreenPlay 5700 16:9 DLP Projector, Beamax R-black 10228 manual screen Stands: Unique MDF, white and varnished stand Others: See on my web page

Avatar
twingers
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.04.05., kedd 19:44
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: twingers »


Sziasztok!A közeljövőben tervezem egy B&W ASW300 vagy 600-as mélynyomó vásárlását. A kérdésem az lenne, hogy a Sony STR-DE 695 típusú erősítőmhöz melyik lenne jobb?

Szerintem a 600-as áráért kapsz annál sokkal jobb mélynyomót is...
Annak idején én is azt akartam megvenni, de miután megnéztem, kipróbáltam mégsem az mellett döntöttem. Ezért nem is teljes a B&W sorozatom, de ezt azóta sem bántam meg.

És mégis milyen típust ajánlanál!

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Sziasztok!A közeljövőben tervezem egy B&W ASW300 vagy 600-as mélynyomó vásárlását. A kérdésem az lenne, hogy a Sony STR-DE 695 típusú erősítőmhöz melyik lenne jobb?

Szerintem a 600-as áráért kapsz annál sokkal jobb mélynyomót is...
Annak idején én is azt akartam megvenni, de miután megnéztem, kipróbáltam mégsem az mellett döntöttem. Ezért nem is teljes a B&W sorozatom, de ezt azóta sem bántam meg.

Igen, sajnos az alsó kategóris B&W subok elég gagyik és drágák. Annyiért jobbat is kapsz. A 675-ös subtól kezd minőségi lenni a dolog, de az már eleve 300eFt hivatalosan és akkor megint aztmondhatom, hogy azért már jobbat is kapsz.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”