Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

B&W hangsugárzók

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ronin »

Na ma megint jött egy levél váratlanul angliából és egy levél + egy Parker B&W-s toll volt benne. Lassan egész bower gyüjteményem lesz, már van kulcstartó,CD,toll és nemsokára azt mondták küldenek egy DVD lemezt, amin lesz pár jó minőségű nóta.

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Az oldal címe arukereso.hu. Egyértelmű, hogy ők nem forgalmaznak, hanem egy adatbázisban keresnek. A 602-es hangfalra 3 találatuk volt és a legolcsóbb 92eFt-ért olyan üzlet, akinek még BOLTJA is van pesten!
 
Itt vannak az elérhetőségek:
GM Reg. szám C / 003163
Cím Budapest Teréz krt. 40. (az udvarban)
Telefon/Fax 1/269-0131
Mobil 30/557-5656
E-mail info@tvstore.hu
 
Szerintem nevesebb mint a digitalko vagy az AV, mert nekik még boltjuk sincs. Bár ettől függetlenün én tőllük is megrendelném.

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


- szerinted a DKO-nak mekkora neve van?  :taps: - hagyd, hogy mindenki dontse el sajat maga, mit hol fog megvenni!
- ha kernek tanacsot, akkor mond el a sajat velemenyed ennyire egyszeru

- Biztos "híresebb", mint a 'jdsblg s.' cég ahol 92e Ft. Már csak abból következtetve, h sokan hivatkoztak már rájuk (DKO-ra) és senki nem cáfolt rá. Továbbá még nem hallottam senkit panaszkódni a DKO-ról.
- Ez természetesen. Nem megmondani akartam, h hol vegye az illető a kinézett drágaságát.
- Oké

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


Igaz, tévedtem. Itt árulják 92. 990 Ft-ért, de, hogy mennyire biztos forrás nem tudom.
Hááát. Erről még nem hallottam (mármint ez a "neve nincs" üzlet). De félnék megvenni ott az biztos! ..
AVPlanetben volt az ára 95e Ft (most ennyi, nem változott)
DigitalKO-nal pedig 100e Ft (szóval a Digit, leegedte az árát, úgy látom nem akció, hanem végleges)

- szerinted a DKO-nak mekkora neve van?
- hagyd, hogy mindenki dontse el sajat maga, mit hol fog megvenni!
- ha kernek tanacsot, akkor mond el a sajat velemenyed ennyire egyszeru :taps:
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igaz, tévedtem. Itt árulják 92. 990 Ft-ért, de, hogy mennyire biztos forrás nem tudom.
Hááát. Erről még nem hallottam (mármint ez a "neve nincs" üzlet). De félnék megvenni ott az biztos! Ha most vennék 100% elmennék inkább egy boltba, ahol 3e Ft-al drágább, de akkor biztos a garim (ami esetünk ráadásul ugye 5 év!).
Esezembe jutott:
AVPlanetben volt az ára 95e Ft (most ennyi, nem változott)
DigitalKO-nal pedig 100e Ft (szóval a Digit, leegedte az árát, úgy látom nem akció, hanem végleges)
Tegnap már késő volt ahhoz, h ez eszembe jusson...

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: forgi »


Pl. a Digitalkonál itthon is 92.000 FT-ra írják a B &W 602-t
Téves. 94.990 Ft DKO-nál.
Az AVPlanet-nél meg úgy emlékszem, h 90e volt a párja, de most az is 94.900 Ft. Lehet, h rosszul emlékszem, de ne hinném. :taps: Ezeknél nincs olcsóbb (nem tudok róla) hely Mo.-n.

Igaz, tévedtem. Itt árulják 92. 990 Ft-ért, de, hogy mennyire biztos forrás nem tudom.

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ok. Rendben. Körülnézek, meghallgatom őket az erölködőmmel, és eldöntöm. 

 
Kicsit visszamenőleg és most veszem észre:
"Bár talán ehhez az alap erölködőhöz nem kell annyival jobb hangfal."
szvsz. inkább a hangfal legyen jobb. Arra célzok, h ha lehet ne azt cserélgesd, főleg mert az drágább egy 5.1-es rendszerben (ez persze attól függ h nézzük). A lényeg, inkább (nagyobb) erősítőt cserélj majd, minth a hangfalakat. :taps:
- Elvégre drágább hangfal, hozzá mérten kisebb erősítővel jobban szól,
- mint egy nagyobb erősítő hozzá mérten kisebb hangfalakkal.

Avatar
gabesy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.08.29., hétf. 11:26
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: gabesy »

Ok. Rendben. Körülnézek, meghallgatom őket az erölködőmmel, és eldöntöm.

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pl. a Digitalkonál itthon is 92.000 FT-ra írják a B &W 602-t
Téves. 94.990 Ft DKO-nál.
Az AVPlanet-nél meg úgy emlékszem, h 90e volt a párja, de most az is 94.900 Ft. Lehet, h rosszul emlékszem, de ne hinném. :taps: Ezeknél nincs olcsóbb (nem tudok róla) hely Mo.-n.

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: forgi »


Mind2 teljes (lista)ára 130e Ft/pár. Viszont olcsóbban is beszerezve (pld. külföld) a 602 olyan 85-90 körül mozog (nyilván ezt is be tudod szerezni abból a forrásból nem? ez esetben pedig annak is annyinak kell lenni, tehát mitől lenne rosszabb ez esetben a 602? Nem értem ). Sztem hallgasd meg vhol mind2-t!Mellesleg ennyi pénzért már tényleg megéri megvenni (de főleg ahhoz hasonlítva, h mennyi is a boltban...).

Pl. a Digitalkonál itthon is 92.000 FT-ra írják a B &W 602-t

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azt nem tutom, hogy a 602-es milyen árban van, de ezt megkaphatom 80000-ért. Újonnan. Megéri, vagy gondolkodjak a 602-esen?
Mind2 teljes (lista)ára 130e Ft/pár. Viszont olcsóbban is beszerezve (pld. külföld) a 602 olyan 85-90 körül mozog (nyilván ezt is be tudod szerezni abból a forrásból nem? ez esetben pedig annak is annyinak kell lenni, tehát mitől lenne rosszabb ez esetben a 602? Nem értem :taps: ). Sztem hallgasd meg vhol mind2-t!
Mellesleg ennyi pénzért már tényleg megéri megvenni (de főleg ahhoz hasonlítva, h mennyi is a boltban...).

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Azt nem tutom, hogy a 602-es milyen árban van, de ezt megkaphatom 80000-ért. Újonnan. Megéri, vagy gondolkodjak a 602-esen?

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ronin »

ha a 602-vel egy árban van, akkor szerintem is sokkal jobban járnál azzal!

Avatar
gabesy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.08.29., hétf. 11:26
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: gabesy »


Köszi szépen. Még gondolkom rajta. Bár talán ehhez az alap erölködőhöz nem kell annyival jobb hangfal.
 
köszönöm mindenkinek a hozzászólását.

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Itt egy teszt: KLATTY Dícsérik.
Mikor szoktok már le az újságokról?

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló mindenkkinek! 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gondolkodom egy B&W DM-309-es hangfal megvételén. Szeretném kikérni a véleményeteket. Onkyo A-9211-es erölködőre lenne rákötve. Milyen párosítás ez szerintetek?  :taps:  Jó lenne ez a hangfal? Minnél több infót szeretnék.
 
Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.

Itt egy teszt: KLATTY Dícsérik.

Melyik újságban nem dícsérik?

Avatar
Marci,az eb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.08.10., szer. 10:52
Értékelés: 1

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Marci,az eb »


Helló mindenkkinek! 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gondolkodom egy B&W DM-309-es hangfal megvételén. Szeretném kikérni a véleményeteket. Onkyo A-9211-es erölködőre lenne rákötve. Milyen párosítás ez szerintetek? Jó lenne ez a hangfal? Minnél több infót szeretnék.
 
Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.

Itt egy teszt: KLATTY Dícsérik.

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló mindenkkinek! 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gondolkodom egy B&W DM-309-es hangfal megvételén. Szeretném kikérni a véleményeteket. Onkyo A-9211-es erölködőre lenne rákötve. Milyen párosítás ez szerintetek? Jó lenne ez a hangfal? Minnél több infót szeretnék.
 
Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.

Vidd el az erősítőt, és hallgasd meg vele!

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló mindenkkinek! 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gondolkodom egy B&W DM-309-es hangfal megvételén. Szeretném kikérni a véleményeteket. Onkyo A-9211-es erölködőre lenne rákötve. Milyen párosítás ez szerintetek?    Jó lenne ez a hangfal? Minnél több infót szeretnék.
 
Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.

Régi HM újságot mikor olvastam mindegyikbe volt B&W és többnyire, legalábbis legtöbbször Onky-val párosították.
 
Hallottad már a 309-est? Ennyiért pont kapsz 602-est is! Már ha csak B&W-ben gondolkodozol. A 300-as széria nem a Bowers legjobban eltalált szériája. Főleg ebben a kategóriában rengeteg jobbat találni (ha csak nem szerzed vhonnan olcsóbban). :taps: De ha semmiképpen sem szeretnél más márkát, a 602-vel még mindig jobban járnál szvsz.

Avatar
gabesy
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2005.08.29., hétf. 11:26
Értékelés: 0

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: gabesy »


Helló mindenkkinek!
 
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Gondolkodom egy B&W DM-309-es hangfal megvételén. Szeretném kikérni a véleményeteket. Onkyo A-9211-es erölködőre lenne rákötve. Milyen párosítás ez szerintetek? Jó lenne ez a hangfal? Minnél több infót szeretnék.
 
Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét.

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Ratman »


Továbbá: látom, h egy hangfal párad van (602), ennyire keveslet a mélyet (zene/film?), vagy túl nagy a szoba?
Valójában az igazi magyarázat az, hogy én is ahhoz a kisebbséghez(?) tartozom, akik azt mondják, hogy a házimozinál fontosabb a kép mint a hang. Vagyis amikor elkezdtem házimozizni, fontosabbnak tartottam, hogy projektort vegyek a pénzemen és a hangrendszernek maradjon a hifi torony hangja, mint az, hogy egy tv-hez vegyek egy 5.1-es hangrendszert.
 
Ráadásul azok a filmek amiket én szeretek, nem is igazán olyan filmek, hogy fontos legyen, hogy a halljam fejem felett keresztbe elreplő helikopter hangját. (Csak példaképp pár kedvenc '"alapmű" film: Satyricon, Diploma előtt, Casablanca, Édes élet, Szelíd motortoosk stb.)
 
De azért csak ki szeretném építeni az 5.1-es hangrendszert, és ezért gondoltam, hogy megkérdezem, mi a tapasztalat a B&W szubokkal.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12192
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3628
Kapcsolat:

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


 
Attól még szólhat egy 2.0 is nagyon szépen moziban is.
 


szólt is vagy 20 éve még,de lehet nem is kell annyira visszamenni. max tettek hátra is hangfalat meg oldalra. mégis mozi volt,MERT NAGY VOLT A KÉP ÉS NEM A TV CSIPOGÓJA ADTA A HANGOT! no meg lehetett venni napraforgót,popcornt :taps: és lehetett őzikét mutogatni a vászonra...
 
kb 5-6 éve a főiskolán úgy volt mozi,hogy kibombáztak 1,azaz 1 nagy budi hangfaalt és vetítettek (nem projektor,rendes vetítő) így néztem meg a titanicot és semmiről nem maradtam le. sőt,a házimozisón egy cucc nem adta azt az élményt,amit az ott...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: forgi »


- en akit tudopk lebeszelek a nagy CRT TV-krol.. :taps:
Miért?

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tami »


...és amint tudtam úgy venni egy 32 colos 16:9-es tévét, hogy fontosabb dolgoktól nem vontam el a pénzt, meg is ejtettem a vásárlást.(Aminek az árából most két évre rá, már alap projektort is lehetne venni, de hát ez van.)

Jó egy hónapja van meg a 82cm/16:9 TV-m

- en akit tudopk lebeszelek a nagy CRT TV-krol.. :taps:
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Vendég

B&W hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...és amint tudtam úgy venni egy 32 colos 16:9-es tévét, hogy fontosabb dolgoktól nem vontam el a pénzt, meg is ejtettem a vásárlást.(Aminek az árából most két évre rá, már alap projektort is lehetne venni, de hát ez van.)

Jó egy hónapja van meg a 82cm/16:9 TV-m

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”