Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mordaunt-Short

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: sajti »


Nekem 20m3-en vannak a 906-ok.
Ez egész biztos? Jó pici szoba lehet

Ööööööööö izé..... Kicsit közel vannak a gombok a billentyűzeten
 
sajti

Vendég

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem 20m3-en vannak a 906-ok.
Ez egész biztos? Jó pici szoba lehet

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: sajti »


A lényeg, hogy mi a vélemény a kicsi állványos doboz ötlethez Frontként???
Egy 14 m2-es helyiségbe én sem vennék álló dobozt, főleg, hogy még sub-od
is van. Szerintem.
 
Norbi

Nekem 20m3-en vannak a 906-ok. A frontok kettős kábelezéssel vannak bekötve, és így ki lehet kapcsolni az alsó hangszórókat, ezzel egy 904-hez jutva Ilyenkor aztán el is tűnik a fele basszus....
Nekem, amikor az MS-eket hallgattam nem jött be annyira a 908-as. Igaz, hogy mélyben símán lenyomta a 906-ot, de mintha a közepe nem lett volna olyan tiszta...
 
mcc

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


A lényeg, hogy mi a vélemény a kicsi állványos doboz ötlethez Frontként???
Egy 14 m2-es helyiségbe én sem vennék álló dobozt, főleg, hogy még sub-od
is van. Szerintem.
 
Norbi

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
nyesi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 11:01
Értékelés: 0

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: nyesi »


Tisztelt Hülgyek/Urak! 
Ezzel a márkával kapcsolatban várom a boldog tulajok észrevételeit!
 
Én semmit nem tudok róla, csak amit a honlapjukon találni, dehát magáról mindenki szépeket mond ugyebár!
Én a 912-es -t nézegetem erősen, és bármilyen vicces állványos Frontnak szánnám, mert  nem szeretnék nagy tornyot, illetve van egy elég bivaly SUB-om már, ráadásul a szobáb is 3,5*4 -es tehát kb 14 m2 !! 30/70 % zene/mozi arányban lenne!
KB hol helyezkedik ez el pl egy JBL E30 vagy a Mission állványos verziói között?

Ha megnézed az aláírásomat, láthatod, hogy nekem beváltak a MS dobozok Véleményem szerint egy méltatlanul mellőzött típus, amelyet minden további nélkül oda lehetne tenni a Mission, vagy a Wharfedale mellé.
Mint az angol dobozok általában, ezek is inkább zenére készültek, bár egy szót nem szólhatok a mozis teljesítményükre se. Eddig lehoztak bármit, a center jól hozza a párbeszédeket, a szubbal spontán lakógyűlést lehet összehívni a tömbben.
Én nem csalódtam bennük, csak ajánlani tudom.
 
sajti

Nekem most szinte semmi hangfalam nincs, mert a PIO CS5070-eseket eladtam! Meguntam a középszerűséget! Egy PIO 511 -essel hajtanám őket ,de csak addíg amíg össze nem szedem a pénzeket egy H/K 330-ra! Egyedül talán a SUB-omra mondom , hogy jó, pedig azt sokan leszólják: egy Magnat Motion 300-as! Nagyon akciósan jutottam hozzá nemrég és a PIO 110 SK-t váltotta, ami egy ramaty volt ehhez képest! A lényeg, hogy mi a vélemény a kicsi állványos doboz ötlethez Frontként??? Satellitnak még kisebbet vennék majd!

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: close652 »


nyesi: az AVBT2 topicban olvashatsz beszámolót,
a második napon jórészt ezek szóltak >k< jóvoltából.
system

Avatar
sajti
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2004.04.19., hétf. 21:56
Értékelés: 1

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: sajti »


Tisztelt Hülgyek/Urak! 
Ezzel a márkával kapcsolatban várom a boldog tulajok észrevételeit!
 
Én semmit nem tudok róla, csak amit a honlapjukon találni, dehát magáról mindenki szépeket mond ugyebár!
Én a 912-es -t nézegetem erősen, és bármilyen vicces állványos Frontnak szánnám, mert nem szeretnék nagy tornyot, illetve van egy elég bivaly SUB-om már, ráadásul a szobáb is 3,5*4 -es tehát kb 14 m2 !! 30/70 % zene/mozi arányban lenne!
KB hol helyezkedik ez el pl egy JBL E30 vagy a Mission állványos verziói között?

Ha megnézed az aláírásomat, láthatod, hogy nekem beváltak a MS dobozok Véleményem szerint egy méltatlanul mellőzött típus, amelyet minden további nélkül oda lehetne tenni a Mission, vagy a Wharfedale mellé.
Mint az angol dobozok általában, ezek is inkább zenére készültek, bár egy szót nem szólhatok a mozis teljesítményükre se. Eddig lehoztak bármit, a center jól hozza a párbeszédeket, a szubbal spontán lakógyűlést lehet összehívni a tömbben.
Én nem csalódtam bennük, csak ajánlani tudom.
 
sajti

Avatar
nyesi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 11:01
Értékelés: 0

Mordaunt-Short

Hozzászólás Szerző: nyesi »


Tisztelt Hülgyek/Urak!
 
Ezzel a márkával kapcsolatban várom a boldog tulajok észrevételeit!
 
Én semmit nem tudok róla, csak amit a honlapjukon találni, dehát magáról mindenki szépeket mond ugyebár!
Én a 912-es -t nézegetem erősen, és bármilyen vicces állványos Frontnak szánnám, mert nem szeretnék nagy tornyot, illetve van egy elég bivaly SUB-om már, ráadásul a szobáb is 3,5*4 -es tehát kb 14 m2 !! 30/70 % zene/mozi arányban lenne!
KB hol helyezkedik ez el pl egy JBL E30 vagy a Mission állványos verziói között?

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”