Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Polcsugárzók

Avatar
KMT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2011.02.25., pén. 16:25
Értékelés: 81

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: KMT »



A Keftől mindenképp sokkal jobb lenne..


 
Azt gondolom. De ne a KEF legyen a referencia már.
 
 

De itt nem 4 egyforma frontod van ahogy te irtad!


 
Mármint, ahogy te félreértetted.

Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


DE ha rock zene akkor meg sokkal inkább ez a kis JBL szett, és itt van szubod is ami leszedi a fejed És ez világos színű
 
http://www.streamaudio.hu/index.php?P=p ... %20SCS-178

Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Told meg és inkább vedd meg ezt...
 
http://www.streamaudio.hu/index.php?P=p ... .1%20szett

Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Akkor ezt figyuzd: Polk
Több keret nincs rá, hidd el nekem már ez is nagy előrelépés lenne.
 
Üdv.


De itt nem 4 egyforma frontod van ahogy te irtad!!!Ráadásul ez akciós, és a Netdepó áraiban akkor bizz ha ennyiért már ott van nálad a cucc, engem tönbbször vertek már át...

Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Arról nem is beszélve, h a C sorozat nincs is világos szinben, a legvilágosabb a sötét cseresznye aminek az előlapja ugyan ugy fekete...

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »



100 ezerből ennyi dobozt nem tudsz megvenni még a Kefből sem, főleg nem a polkból...Egy olcsóbb hangsugárzó pár 40-50 ezer ft...Ez alatt olyannyira gyengék , h nem éri meg pénz adni értük, már ha létezik ez alatt értelmes hangsugárzó...


 
Akkor ezt figyuzd: Polk
Több keret nincs rá, hidd el nekem már ez is nagy előrelépés lenne.
 
Üdv.

Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Na akkor mégegyszer:
4db polcsugárzó kell nekem(2f,2s) + 1db center ezek együttes ára lehet max.100-120eFt.
Ebből próbálom kihozni a lehető legjobbat pár héten belül, szóval nem tudok várni hónapokat, hogy hátha valakinek lesz egy eladó Swans vagy Dali szettje 100eFt-ért.
Üdv.


100 ezerből ennyi dobozt nem tudsz megvenni még a Kefből sem, főleg nem a polkból...Egy olcsóbb hangsugárzó pár 40-50 ezer ft...Ez alatt olyannyira gyengék , h nem éri meg pénz adni értük, már ha létezik ez alatt értelmes hangsugárzó...És akkor még nem is komoly cuccokról beszélek...A Kef iq10 is 80 körül van párban...Az ilyen Kef C1-et meg nem is szabad megvenni, mert ugy még egy minihifi is szól ahogy azok...

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »


Na akkor mégegyszer:
4db polcsugárzó kell nekem(2f,2s) + 1db center ezek együttes ára lehet max.100-120eFt.
Ebből próbálom kihozni a lehető legjobbat pár héten belül, szóval nem tudok várni hónapokat, hogy hátha valakinek lesz egy eladó Swans vagy Dali szettje 100eFt-ért.
Üdv.

Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem lenne az túl nyugodt neki? SZVSZ az popra jó.


Jól meghajtva nem hinném...A Keftől mindenképp sokkal jobb lenne..

Avatar
KMT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2011.02.25., pén. 16:25
Értékelés: 81

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: KMT »

Nem lenne az túl nyugodt neki? SZVSZ az popra jó.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5746
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: -KP- »



OK megpróbálok majd valami rendes bemutatóterembe elmenni. Nem vagyok egy vájtfülű valamint a határszélen lakok és nem a D+Ny-in szóval nem lesz egyszerű.
De azért még mindig várom a jó ajánlatokat. A kritériumok lejjebb.
 
Üdv.


 
Swans D3.1 kell neked. Ugyan polcsugárzó, de úgy meg van építve, mint egy tank. Rockzenére tökéletes lesz. Ja és 8 Ohmos. Tudtommal egy Kef monitor nem egy nagy eresztés rock zenével.

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »


OK megpróbálok majd valami rendes bemutatóterembe elmenni. Nem vagyok egy vájtfülű valamint a határszélen lakok és nem a D+Ny-in szóval nem lesz egyszerű.
De azért még mindig várom a jó ajánlatokat. A kritériumok lejjebb.
 
Üdv.

Avatar
KMT
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2011.02.25., pén. 16:25
Értékelés: 81

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: KMT »



atc is azt tanácsolta pár napja, hogy a használtnak nem ismerem az előéletét és ha szét van hajtva akkor marha drága bele a gyári hangszóró.


 
 
Na ehhez azért hozzá kell azt is tenni, hogy ez viszont hallatszik is! Ha meg egy (használt) hangsugárzó torzítás nélkül szól, akkor az nem fog csak úgy tönkremenni. Max idővel elöregszik a széle. De ez nem két hét.
 
Valami MM-ban hallgatóztál? Az lenne a legjobb, ha rendes bemutatótermekbe is el tudnál menni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



atc is azt tanácsolta pár napja, hogy a használtnak nem ismerem az előéletét és ha szét van hajtva akkor marha drága bele a gyári hangszóró.
Vennék és 300eFt-os 5.0-ás szettet is 100eFt-ért, csak nem találok.Légyszi linkeket hagy válogassak.
Meg nem tudom mennyire látszik, de én a polkaudió felé hajlok nem a KEF felé.
 
Üdv.


 
A használt az rizikó,de itt vannak megbízható fórumosok.
A Polk kb az a kategória,mint a KEF.Már ez is távolkeleti tömegcikké vált.Átpörgetik 2-3 kézen és máris a harmadát érik azok is.
 
Nézd végig ezeket a képeket és rájössz miről beszélek:
http://xfree.hu/album_show.tvn?aid=3563 ... t&from=180

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »


Most nem értem mi a bajotok.
Azért irtam, hogy ez igy van ebben a ....... világban, mert ugy gondolom ,hogy az ár szinte semmit sem jelent, pláne az előállítási költséghez semmi köze. Nemcsak a HiFi technikában,hanem mindenben. Mindennek annyi az ára amennyit szeretnének kapni érte a gyártók és azt ki is fizetik érte egyesek. Bizonyos szint felett már sulyos összegekbe kerül a picit jobb kategória.
Olyan ez mint a LADA tuning. +20Le=50eFt +40LE=150 +60LE=500eFt +100LE 1milla
 
atc is azt tanácsolta pár napja, hogy a használtnak nem ismerem az előéletét és ha szét van hajtva akkor marha drága bele a gyári hangszóró.
Vennék és 300eFt-os 5.0-ás szettet is 100eFt-ért, csak nem találok.Légyszi linkeket hagy válogassak.
Meg nem tudom mennyire látszik, de én a polkaudió felé hajlok nem a KEF felé.
 
Üdv.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



De nem értem minek kérdez valaki, ha ő már úgy is eldöntötte mit akar, és a tanácsokat nem fogadja meg csak legyint? Azért a mai világban is bizony vannak olyan termékek amik ugyan azon árkategórián belül messze jobbak mint a másik..A Kef valamikor jó dobozokat csinált ez az Iq széria egyenlő a nullával ezért a pénzért meg főleg...De ez csak az én véleményem...Az XQ széria az pld egész jó volt...


 
Nem is értem hogy mondhatsz ilyet.
Nézd meg milyen jól néz ki az IQ9,ami az enyém volt.
Lazán megér 330000 Ft-ot.A középen lévő 10 kilóval nehezebb névtelen túlárazott valamiért meg pofátlan módon el mertek kérni 99000 Ft-ot.
Ez felháborító,mert ha megnézed a KEF precizitást,az nem semmi.A világ legjobb műanyagából készített előlap és a hangszóró lefogatása példa értékű.A kábelezés is a legdrágább ezüstözött huzallal van megoldva.
 
Ja és a KEF eredeti Angol gyártmány......volt 20 éve.





Vendég

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

De nem értem minek kérdez valaki, ha ő már úgy is eldöntötte mit akar, és a tanácsokat nem fogadja meg csak legyint? Azért a mai világban is bizony vannak olyan termékek amik ugyan azon árkategórián belül messze jobbak mint a másik..A Kef valamikor jó dobozokat csinált ez az Iq széria egyenlő a nullával ezért a pénzért meg főleg...De ez csak az én véleményem...Az XQ széria az pld egész jó volt...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
Sajnos ill szerencsére az új árért használtban (akár fél éveset, hibátlanul) 1-2 kategóriával jobb dobozokat (ill. minden mást) lehet vásárolni!


 
Egyetértek.Szerintem na fáraszd magad,mert semmi értelme.
Jó az a KEF.Az ára is.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



Ez biztos igy van, de ez ugyanúgy igaz mindenre ebben a kibebaszott világban!!!
Üdv.


 
Ajaj.Szerintem ne menj át tahóba.
Köszönöm,hogy segíthettünk.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Ez csak az egyik szempont :bebebebebebe:
Tudod az asszonyt is le kell kenyerezni valamivel.


Szerintem az asszonyt mással kenyerezd le!
Nem rosszból írtam!
 
Sajnos ill szerencsére az új árért használtban (akár fél éveset, hibátlanul) 1-2 kategóriával jobb dobozokat (ill. minden mást) lehet vásárolni!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »



A KEF-nek az a baja,hogy az új árának kb a harmadát éri.


Ez biztos igy van, de ez ugyanúgy igaz mindenre ebben a kibebaszott világban!!!
Üdv.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: AVX »



Akkor a kizárólagos szempontok:
- 8ohm
- Csak polcsugárzó jöhet szóba frontnak
- Új legyen
- Egy család legyen.
- A szin világos,de fa erezetű legyen: Bükk,dió,cseresznye (A fekete semmiképpen nem jöhet szóba) Ezért nem igazán tetszik a dió KEF, mert annak az egész eleje fekete.
- Az ár: 100eFt környéke
 
Nem vagyok egy nagy audiophile,főként házimozira kellene és sok rock/metal zene szólna rajta.
Üdv.


 
A KEF-nek az a baja,hogy az új árának kb a harmadát éri.

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »



Annak alapján hogy illik a bútorhoz...
 
De az tény hogy én más "paraméterek" alapján vásárolnék.


 
Ez csak az egyik szempont :bebebebebebe:
Tudod az asszonyt is le kell kenyerezni valamivel.

Avatar
rsf
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2011.03.05., szomb. 21:35
Értékelés: 0

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: rsf »


Akkor a kizárólagos szempontok:
- 8ohm
- Csak polcsugárzó jöhet szóba frontnak
- Új legyen
- Egy család legyen.
- A szin világos,de fa erezetű legyen: Bükk,dió,cseresznye (A fekete semmiképpen nem jöhet szóba) Ezért nem igazán tetszik a dió KEF, mert annak az egész eleje fekete.
- Az ár: 100eFt környéke
 
Nem vagyok egy nagy audiophile,főként házimozira kellene és sok rock/metal zene szólna rajta.
Üdv.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Doky »



ezeket mi alapján választottad ki?


Annak alapján hogy illik a bútorhoz...
Félreértés ne essek! Nem rosszból írom a véleményemet és nem szurkálódok!
De a tapasztalatok alapján... sok esetben a bútornak vásárolt termékek gyorsan az aprók között látható majd...
 
De az tény hogy én más "paraméterek" alapján vásárolnék.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”