Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audio Note

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Audio Note

Hozzászólás Szerző: arzachel »



 
Úgy elképzeltem ennek a Peter gyereknek az arcát, amikor elküldöd a hangszórót,hogy cserélje ki a membránszélt garanciába.
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
muvimi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1503
Csatlakozott: 2010.10.24., vas. 16:44
Értékelés: 449

Audio Note

Hozzászólás Szerző: muvimi »



Vifa hangszórók, nem lehetetlen membránszélt vásárolni hozzájuk, de annyira nem égető utánajárni, mert tudok néhány elég régi AN dobozról, 15 év körüliek, és még egyiken sem ment tönkre.

Avatar
charlie-obrian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1271
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 09:45
Értékelés: 366

Audio Note

Hozzászólás Szerző: charlie-obrian »


Ez jó! Megnevettettél,


"Igazán jót sajnos még nem hallottam. A mi hangszóróinknak (a Rádióban is) érdes, kemény hangjuk van. Nem adják vissza a Hi-Fi lényegét." (Varga Ferenc)
 
"...Hiszen ha a hangot természetes hűségében akarjuk továbbítani, akkor nem csak az alaprezgést kell továbbjuttatni, hanem az összes felhangokat is, mégpedig azzal a viszonylagos erősséggel, amivel az eredeti hangban előfordulnak. Ez roppant nehéz feladat." (Öveges József: Érdekes fizika)

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Audio Note

Hozzászólás Szerző: arzachel »



 
A Note árul ehhez peremet simán? Esetleg ők kicserélik (mondjuk kevés, vagy sok fontért), vagy netalán-tán garanciálisan ingyen?

 
Ez jó! Megnevettettél,
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Avatar
charlie-obrian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1271
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 09:45
Értékelés: 366

Audio Note

Hozzászólás Szerző: charlie-obrian »


Jó rég nem írtak már ide, úgyhogy fölhozom a témát! Mostanában nagyon enyhén kezdek szimpatizálni a Note dobozaival, tetszik a természetes anyagfelhasználásuk és az a fajta letisztult egyszerűség, amit képviselnek.
Tekintve az AX és AZ széria használt dobozait, végső soron még egy magam fajta Charlie-nak is ki lehet fizetni előbb utóbb...
Ellenben némi kétkedés is van bennem: pl a hangszórók peremezése... az nekem szivacsnak tűnik. Na és ugyan szivacs, vagy hab perem élettartamáról már vannak személyes tapasztalataim is...
 
Mi a megoldás, ha pl egy Note dobozt peremeztetni kell? (Lehetőleg ugye nem szeretnék somogyis, de még Vidis peremet még gondolatban sem...)
A Note árul ehhez peremet simán? Esetleg ők kicserélik (mondjuk kevés, vagy sok fontért), vagy netalán-tán garanciálisan ingyen?

"Igazán jót sajnos még nem hallottam. A mi hangszóróinknak (a Rádióban is) érdes, kemény hangjuk van. Nem adják vissza a Hi-Fi lényegét." (Varga Ferenc)
 
"...Hiszen ha a hangot természetes hűségében akarjuk továbbítani, akkor nem csak az alaprezgést kell továbbjuttatni, hanem az összes felhangokat is, mégpedig azzal a viszonylagos erősséggel, amivel az eredeti hangban előfordulnak. Ez roppant nehéz feladat." (Öveges József: Érdekes fizika)

Avatar
charlie-obrian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1271
Csatlakozott: 2010.05.27., csüt. 09:45
Értékelés: 366

Audio Note

Hozzászólás Szerző: charlie-obrian »


Jó rég nem írtak már ide, úgyhogy fölhozom a témát! Mostanában nagyon enyhén kezdek szimpatizálni a Note dobozaival, tetszik a természetes anyagfelhasználásuk és az a fajta letisztult egyszerűség, amit képviselnek.
Tekintve az AX és AZ széria használt dobozait, végső soron még egy magam fajta Charlie-nak is ki lehet fizetni előbb utóbb...
Ellenben némi kétkedés is van bennem: pl a hangszórók peremezése... az nekem szivacsnak tűnik. Na és ugyan szivacs, vagy hab perem élettartamáról már vannak személyes tapasztalataim is...
 
Mi a megoldás, ha pl egy Note dobozt peremeztetni kell? (Lehetőleg ugye nem szeretnék somogyis, de még Vidis peremet még gondolatban sem...)
A Note árul ehhez peremet simán? Esetleg ők kicserélik (mondjuk kevés, vagy sok fontért), vagy netalán-tán garanciálisan ingyen?

"Igazán jót sajnos még nem hallottam. A mi hangszóróinknak (a Rádióban is) érdes, kemény hangjuk van. Nem adják vissza a Hi-Fi lényegét." (Varga Ferenc)
 
"...Hiszen ha a hangot természetes hűségében akarjuk továbbítani, akkor nem csak az alaprezgést kell továbbjuttatni, hanem az összes felhangokat is, mégpedig azzal a viszonylagos erősséggel, amivel az eredeti hangban előfordulnak. Ez roppant nehéz feladat." (Öveges József: Érdekes fizika)

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Sziasztok! 
Tényleg nagyon jól szólt a kis ALR Jordan doboz a Sugden erősítővel.
A -talán - 2000-es hájendsón ez, és hogy a témánál maradjak, az AZ 2 Audio Note doboz és az Entry széria tetszett talán a legjobban.
 
Egyébként az ALR Jordant Hordós László is tesztelte a Sztereóban ( véleményem szerint neki korrekt tesztjei voltak) és azt mondta hogy 100e. forintig a legjobb doboz, de 150 ezerig se nagyon van párja. Hasonló jellegű mint a saját jóval drágább Audio Note doboza. Dénes Péter 211 erősítővel tesztelte.
 
Progresszív rockzenével, 211 v. 300 B csövessel ezek ( AZ2; ALR Jordan) milyenek?

szia Wolf,
 
én otthon csak az AZ2-t használtam és elég jól bírja a rockos gyűrődést,de az erősítők karaktere miatt érdems próbálni. Az Entry rendszerhez lett tervezve,ami egy elég szikár hangú pushPull kapcsolású csöves. az AN ajánlása is kitér a kistelejsítményű tranzisztoros erősítőkre,mint ajánlott partner,így ha valaki nagyon "csövesre" húzza a rendszert,lehet az ettől picit élénkebb Jordan jobb döntés, tekintve, hogy a sugden is inkább a megszokott tipikusan a-osztályos hangot hozza. persze ezek apró nüanszok,de érdemes kitapogatni.
 
de ha a kérdés csak egyszerűan az,bírják-e a prog rockot,szerintem igen tisztességesen közvetítik.
 
egyébként emléxem az audio magazinra. HLG-ék szép lassan jól "bemerlinesedtek" a sok teszt alatt kár érte... bár régen én is szidtam(elfogultsággal vádoltam,mert nem írták meg konrétan,hogy valami szar,csak mellébeszéltek) az indexen, pusztán tudatlanságból. mára ezt szégyelem. rájöttem,hogy nem értékelő szerepe volt,hanem "ismeretterjesztő". És ebben az újságban valóban egész nívós rendszerek bemutatásával fogllakoztak egész tűrhető szinten. Egész jó lemezekt ajánlottak, de pár embert ismerve, egész jó lemezparkjuk is volt otthon. igazi zenészek voltak abból a fajtából,akiknek csak jó és nemérdekel zene létezett.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Vendég »


... de Ő nem készüléket akar fotózni,hanem hangulatot, érzelmeket...
 
OFFTOPIC:

De úgy tűnik ez nem az erőssége.

Avatar
mrwolf
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2006.12.18., hétf. 09:20
Értékelés: 1

Audio Note

Hozzászólás Szerző: mrwolf »


Sziasztok!
 
Tényleg nagyon jól szólt a kis ALR Jordan doboz a Sugden erősítővel.
A -talán - 2000-es hájendsón ez, és hogy a témánál maradjak, az AZ 2 Audio Note doboz és az Entry széria tetszett talán a legjobban.
 
Egyébként az ALR Jordant Hordós László is tesztelte a Sztereóban ( véleményem szerint neki korrekt tesztjei voltak) és azt mondta hogy 100e. forintig a legjobb doboz, de 150 ezerig se nagyon van párja. Hasonló jellegű mint a saját jóval drágább Audio Note doboza. Dénes Péter 211 erősítővel tesztelte.
 
Progresszív rockzenével, 211 v. 300 B csövessel ezek ( AZ2; ALR Jordan) milyenek?
Dual 505-4 lemezjátszó- Philips cd 880- Ion System Obelisk 3-Royd Minstrel-AQ1+ ezüst/réz litze kábelek.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »

persze kábelezés tekintetében kérje ki kezelőorvosa és drótszerésze véleményét és lehet eltűnik az a kis sziszegése is
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


blogolunk vazze? blogolunk vazze!
 
a hifipac-portálon találtam. egy érdekesség kellems pénzért,amit nem ismer a nagyközönség feltétlenül. a cikk kb 5-6-7éves,de a legkisebb Jordan doboz ára ma is valami 80körül van. asszem Enntry-S 82/pár, Entry M 115/pár. Mindenképp figyelemre méltó dobozok ezek is.
 
"ALR/Jordan Entry 2MSE
Szerző: Mészáros Szabolcs
Az audiofil állványos kisdobozok egyfajta "belépőt" jelentenek az audiokultúra világába. Nagy a piac, komoly a verseny. Az ALR/Jordan alumínium membránját vetette be a siker érdekében.
 
Kisdoboz vagy nagydoboz? Rendszerünk felépítésekor számos kérdést kell mérlegelnünk. Mekkora és milyen akusztikájú helyiségben fogjuk hallgatni, milyen berendezésekhez illesztjük, milyen a zenei ízlésünk, mely paraméterek fontosak számunkra? A tapasztalt hifista sokszor az audiofil irányultságú kisdobozok valamelyikét választja, hisz ő már tudja, a méret nem minden.
A gyártók és kereskedők forgalmának tekintélyes részét teszik ki ezek a produktumok, ennek megfelelően széles a kínálat, nagy a verseny.
Az ALR/Jordan név tavaly ősszel tűnt fel hazánkban, a High End Show-n mutatkozott be a nagyközönségnek. A cég német, de fontosnak tartják kihangsúlyozni, hogy a tervezés és gyártmányfejlesztés Angliában történik. Ez érthető is, elég ha a hifista körök angolmán irányultságára gondolunk. Gyártói oldalon pedig már egyáltalán nem hátrány a német precizitás.
Hangfalcsaládjuk a mai kor követelményeinek minden tekintetben megfelel, a kis állványos sugárzóktól a High End állódobozokon keresztül a center és surround komponensekig minden megtalálható kínálatukban.
Tesztalanyunk a bevezetőben már említett kisdoboz az Entry 2MSE nyitja a sort az állványos dobozok között. (Az SE megjelölés a keresztváltóban végrehajtott módosításokra utal, ez a változat az angol hangzást kedvelőknek készült) Teljesen szokványos kétutas basszreflex rendszerű, térfogata mintegy 11,5 liter. A kabinet fekete színű 16mm-es laminált forgácslapból készül, a hangszóróselyem is fekete, vagy opcionálisan kék színű lehet. Hangszórókészlete a Jordan saját 17 cm-es alumínium membrános mély-közép sugárzójából és egy 25 mm-es lágy szövet dóm tweeterből áll. Keresztváltója nagy meredekségű, 24dB/ok-távos (negyedrendű), 2.800 Hz-es keresztezési frekvenciával. A doboz méretéhez képest érzékenynek mondható, 1W teljesítményre 89dB hangnyomást produkál (1m-ről), - ebben valószínűleg a könnyű alumínium kónusz is közrejátszik - így kis teljesítményű erősítőkkel is párosítható.
Hátlapján képezték ki a reflexnyílást és az egy pár aranyozott, szorítós banánhüvely formájú csatlakozókat.
A meghallgatáshoz segédeszközként a Jadis Orchestra rendszerét választottam, vdH kábelekkel, Sicomin alátéteken.
 
Hangminőség
 
Tartottam tőle, hogy összehasonlítási alap híján, pusztán emlékhez hasonlítva nem lesz könnyű véleményt mondani a Jordanról, de aztán mégsem okozott problémát.
A legszembetűnőbb jellemző a hatalmas, precízen rajzolt, minden irányban kiterjedt tér, és a nagy levegő, olyan, mintha bekapcsoltak volna valamilyen 3D effektet. A dobozokról teljesen leválik a zene, mintha nem is azokból jönne. A középtartomány kicsit hangsúlyosabb, mint azt más hangsugárzóknál megszoktam, ez azonban több zenén előnyös. Felbontása nagyon jó, részletes, mindez a térben elhelyezve. Magasai néhol kissé sziszegősek. Nagyzenekari darabok nem hozzák zavarba, képes hangtömegek összefogott tolmácsolására is. Nem érezni a kisdobozoknál megszokott 100 Hz körüli kiemelést, viszont a gyárilag specifikált 50 Hz-es alsó határnál mélyebb hangokat is érzékelteti.
Megszólalása gyors, dinamikus, részletes, ez könnyűzenén is kifejezetten élvezhetővé teszi a produkciót.
 
Ajánlás
 
Az Entry 2MSE 89.000,- Ft-os árával igazán jó belépő az audiofil zenehallgatás világába. Képes a zene lényegét megfogni, és közvetíteni a hallgató felé. A száraz és sótlan angol hangzás helyett, érzelemgazdag színes (nem színezett) előadásmódot képvisel. Tulajdonképpen minden zenei stílushoz ajánlható, kis hibáit jóval nagyobb erényei bőségesen kompenzálják. "
 
http://www.hifipiac.hu/index.php?option ... &Itemid=38
 
 
http://www.alr-jordan.com/index-e.html
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Képek a kedd esti audiofil összejövetelről. A zenék: Coldcut és DJ Krush, Badalamenti, az új Laurie Andersonról a Here with You + Bogdan Raczynski és valami Moncsicsi zene.
coldcut, dj krush
 
és még hozzáírhatnám a cinematic orchestra-t, a ninja tunes kiadótól (coldcut is ninja tunes)

ööőőő, igen. a merlinnél minden belefér és absz megfigyelhető a felhasználók esetén a zenei műfajok sokszínűsége. valaha én is 2lemeznyűvővel és keverővel+DJ végfok nyomtam a pinceklubban a teknót(bár ez más techno volt,mint manapság). nagyon könnyű belefutni ebbe a világba,ahol Bartók és Kurtág mellett röhögve megfér Hendrix és Björk illetve ex-kedvese (Goldie) zenéje. A merlin vásárlói mindig is vonzódtak a zene legmélyebb, legsötétebb poklába leutazni és ehhez nagy segítség ez a sok fura nevű és kinézetű elektronika. persze mára kezdenek megjelenni merlin utánzatok,akik mondják,bár kevésbé érzik ezt a feelinget,életstílust. gondolom ennek jórészt marketing szempontok a generálói. persze egy igazi deszkás röhögve kiszűri a bohócokat (nincs a "deck" alja és a felfüggő megkopva, hogy a cipő oldaláról ne is beszéljek)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Képek a kedd esti audiofil összejövetelről. A zenék: Coldcut és DJ Krush, Badalamenti, az új Laurie Andersonról a Here with You + Bogdan Raczynski és valami Moncsicsi zene.
coldcut, dj krush
 
és még hozzáírhatnám a cinematic orchestra-t, a ninja tunes kiadótól (coldcut is ninja tunes)
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Azért engem CSI fotói inkább az "Esőember" fotóira emlékeztetnek.  
Viszont mi van az analog.hu oldallal? Június óta nem frissült.

én ehhez a fotó dologhoz nem értek. néha,amikor tudom miről van szó (pl "trio by night" 2004-01-06) úgy érzem jól eltalálja a mondanivalót. akkor azt láttam élőben és jól adja vissza a "bulit". én nem érteni a dologhoz...
 
firssítés? nemtom...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Hifritz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2006.04.20., csüt. 15:53
Értékelés: 1

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Hifritz »


Azért engem CSI fotói inkább az "Esőember" fotóira emlékeztetnek. Persze ezt lehet hangulati ábrázolásnak is hívni, minden csak nézőpont kérdése.
Dehát CSI-t nem ezért szeretjük.
Viszont mi van az analog.hu oldallal? Június óta nem frissült.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


és ha már analog, ha már sugdena21, ha már hollik és természetsen ha már AZ dobozok, akkor itt egy régebbi képsorozat.
 
"2001-12-12 Hifizés CsontosI :: 12:34
 
Képek a kedd esti audiofil összejövetelről. A zenék: Coldcut és DJ Krush, Badalamenti, az új Laurie Andersonról a Here with You + Bogdan Raczynski és valami Moncsicsi zene. "
 
 
http://www.analog.hu/picgallery/?gal=dec11

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


 
... (photo by CsI) ...
 


 
OFFTOPIC:

a fototudományok doktora

van amikor kimondottan idegesít(pl ha egy készülékre vagyok kíváncsi és nem látszik), de Ő nem készüléket akar fotózni,hanem hangulatot, érzelmeket. az analog-on van ez fönt és az analog nem hifi-blog,hanem egyszerűen afféle önkifejező site
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Audio Note

Hozzászólás Szerző: Vendég »


 
... (photo by CsI) ...
 


 
OFFTOPIC:

a fototudományok doktora

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12098
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Audio Note

Hozzászólás Szerző: revox »


Ez szerintem gyönyörű:   


High End Show 2004

vagy 2003, vagy is? :kiraly:
 
aki még nem látta, itt a mester saját kis "lp-tárával" (photo by CsI)
 
http://www.analog.hu/picgallery/?gal=pqbrighton04
 
úgy érzem, indokolatlan,amikor kritka éri szegény PQ-t és készülékeit. szerintem a kritkusai egyszerűen irígylik a hozzáértését,sikereit és a lemezparkját. (30 000 fölötti LP szám). fene tudja,de engem egy ilyen képsorozat jobban megnyugtat, mint bármilyen sikeres teszt vagy eisa díj
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Audio Note

Hozzászólás Szerző: 21st »


Azé erre már csak nem mondjátok, h letisztult
Na jó, ez a furnér (fólia?) valóban vérciki, de a hagyományos cseresznye-rózsafa-dió színekben szvsz jó mutat
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Audio Note

Hozzászólás Szerző: kökény »


Azé erre már csak nem mondjátok, h letisztult

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Audio Note

Hozzászólás Szerző: close652 »


Ez sem rossz, csak az a plazma nem illik a képbe :
meg a lemezjátszó alacsonyan van. S talán túl közel a hangfalhoz.
system

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Audio Note

Hozzászólás Szerző: 21st »


Ez szerintem gyönyörű:  


High End Show 2004
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Audio Note

Hozzászólás Szerző: 21st »


Nézegettem őket AZ,AX sorozat rendben, de az AN-ek kinézetre nem okék, ne haragudjatok.

Szépek ezek, nekem tetszik az ilyen nemesen egyszerű, letisztult forma. Százszor inkább ez, mint a ma divatos agyon dizájnolt cuccok (pl. új JM Lab Electra). Itt még nem a gazdag parasztra alapoznak, aki azért veszi meg a hangfalat, mert hogy milyen jól mutat majd a nappaliban
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”