A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

fülelek
Törzsgárda
Törzsgárda
Értékelés: 2938

Re: Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Gergo22 írta:
2020.10.22., csüt. 12:53
fülelek írta:
2020.10.21., szer. 16:56
A jelzett Tannoy két és félutas, az alsó mély 400Hz-től lefelé működik, ez azt jelenti, hogy nagyon el kell húzni a hátsó faltól, különben garantáltan túl sok lesz a mély. Mivel a szoba kis méretű, ezért ezt nem ajánlom oda.
A Focal Chorusokat is húzd ki vastag filccel, méltatlan a beltartalmuk a Focal névhez és hagyományokhoz. Nem a műanyag mélyhangszóró kosárral van a bajom, hanem minden mással. Hosszabb zenehallgatásra nagyon nem ajánlott -semennyiért.
A Triangle ugyanúgy 2,5 utas, nem lesz jó adott szobába.
Egy igen jó akusztikai adottságokkal rendelkező hangdoboz állvány könnyen megoldható minőségi klinker (kisméretű minőségi kéménytégla) téglából, kb 2x4 ezer forintért.
Köszönöm, akkor mit tudsz ajánlani? Kiűritetted a listámat sad.gif
Amondó vagyok, hogy gyűjtsél még, és lépj nagyobbat, időben tartósabbat. Akár DIY módon. Ebben tudok segíteni.

fülelek
Törzsgárda
Törzsgárda

Egyáltalán nem biztos, hogy a hangsugárzóidat kellene lecserélni, mindenesetre a kiszemelt utód nem előrelépés, legfeljebb oldalra...

cécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 8

Hozzászólás Szerző: cécó »

Sziasztok!
Quad 21l l2-őt cserélnék le egy Sonus Faber principia 5-re( most nagyon jó áron).Érdemes e belevágnom szerintetek?
20nm.,Jazz,Primare A30-hoz.
Gőzöm sincs milyen lenne...

Hálás köszönettel
Üdv. Jani

Gergo22
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Hozzászólás Szerző: Gergo22 »

fülelek írta:
2020.10.21., szer. 16:56
A jelzett Tannoy két és félutas, az alsó mély 400Hz-től lefelé működik, ez azt jelenti, hogy nagyon el kell húzni a hátsó faltól, különben garantáltan túl sok lesz a mély. Mivel a szoba kis méretű, ezért ezt nem ajánlom oda.
A Focal Chorusokat is húzd ki vastag filccel, méltatlan a beltartalmuk a Focal névhez és hagyományokhoz. Nem a műanyag mélyhangszóró kosárral van a bajom, hanem minden mással. Hosszabb zenehallgatásra nagyon nem ajánlott -semennyiért.
Egy igen jó akusztikai adottságokkal rendelkező hangdoboz állvány könnyen megoldható minőségi klinker (kisméretű minőségi kéménytégla) téglából, kb 2x4 ezer forintért.
Köszönöm, akkor mit tudsz ajánlani? Kiűritetted a listámat sad.gif

fülelek
Törzsgárda
Törzsgárda

Gergo22

bitrograde írta:
2020.10.20., kedd 11:52
Gergo22 írta:
2020.10.20., kedd 11:29
Az alábbi hangfalakkal bővült a listám, a B&W-t inkább elfelejtem...
-Triangle Altea Borea
-Focal Chorus 716S
-Focal Chorus 706S

A Quadral-t még nem húztam ki.

Köszönöm.
Mivel az állókat sem zártad ki, ezt vedd fel a meghallgatási listádra.
Köszönöm!

bitrograde
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 1277

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Gergo22 írta:
2020.10.20., kedd 11:29
-Triangle Altea Borea
-Focal Chorus 716S
-Focal Chorus 706S

Köszönöm.
Mivel az állókat sem zártad ki, ezt vedd fel a meghallgatási listádra.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) - Resonessence Lab Concero HD - Promitheus Audio TVC - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature | Wyred4Sound & freeba
FiiO X5 II - OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference I / IMR R1 Zenith| freeba & mr.collector

Gergo22

-Triangle Altea Borea
-Focal Chorus 716S
-Focal Chorus 706S

Köszönöm.

Gergo22

fülelek írta:
2020.10.19., hétf. 22:04
Meghallgatás nélkül NE vegyél hangsugárzót, semmilyet, hacsak nem annyira olcsó, hogy simán tovább tudod adni.
Ezek a dobozok gyári állapotban elég harmatosan szólnak, mindegy, mit hozsannáztak róla akárhol. Hogy ne csak ítélkezzek, hanem ajánljak valamit, a te szobádba sokkal jobb lenne egy Dynaudio A40, A42 (ezek azonos minőségűek, és a A50-52-nél jobbak, hiába az nagyobb meg drágább), A Quad 11L2 is kitűnő doboz, hogy legyen még alternatíva, deha ki tudnál köhögni egy kicsit többet, most van az apróban egy Dynaudio contour1.3MKII, nagyon megéri a kért árát.
Köszönöm bízom benned!

Azt a Dynaudio-t nagyon szívesen megvenném, de most nem fér bele a költségvetésbe. A Quad is tetszik, utánaolvastam, az egyik fórumtárs B&W 602 S3 után váltott az általad ajánlott Quad-ra, és sokkal jobb.
Maximum 90 ezer Ft áll rendelkezésre hangfalra polcsugárzó esetén. Álló hangfalat tudsz ajánlani esetleg? Akkor olyan 120-130 körül, mert nem kell költeni állványra. Köszönöm.

fülelek
Törzsgárda
Törzsgárda

Meghallgatás nélkül NE vegyél hangsugárzót, semmilyet, hacsak nem annyira olcsó, hogy simán tovább tudod adni.
Ezek a dobozok gyári állapotban elég harmatosan szólnak, mindegy, mit hozsannáztak róla akárhol. Hogy ne csak ítélkezzek, hanem ajánljak valamit, a te szobádba sokkal jobb lenne egy Dynaudio A40, A42 (ezek azonos minőségűek, és a A50-52-nél jobbak, hiába az nagyobb meg drágább), A Quad 11L2 is kitűnő doboz, hogy legyen még alternatíva, deha ki tudnál köhögni egy kicsit többet, most van az apróban egy Dynaudio contour1.3MKII, nagyon megéri a kért árát.

Gergo22

Sziasztok!

Nagyon megörültem ennek a topicnak, remélem itt kapok segítséget, tanácsot.

Szoba mérete: 18 m2

Felhasználás: elsősorban jazz, blues, akusztikus zene, kevesebb rock, pop + filmnézéshez (50% zene - 50% film)

Rendszerem további elemei: Arcam AVR100 erősítő (ezt lehet lecserélem egy sztereó erősítőre, ha szükséges), Cambridge Audio Dacmagic, és a filmek miatt Himedia médialejátszó lesz... Illetve QED-XT40 hangfalkábelem van már, a többi kábelt (optikai, RCA, tápkábel) még nem szereztem be, de azok is minőségiek lesznek.

Igazából ezeket néztem ki, ezek közül nem tudok választani:
-Bowers and Wilkins DM602 S1
-Bowers and Wilkins DM602 S2
-Quadral Argentum 570

Meghallgatni sajnos nincs lehetőségem őket. A B&W-et nagyon szeretném, de nem tudom jó döntés lehet -e a Quadral-al szemben. Erről a Quadral 570-es hangfalról nagyon jó kritikákat lehet olvasni a német online Hi-fi magazinokban is, gyakorlatilag 100 pontot kapott a hangminőségre a 100-ból, végignéztem a többi tesztet is, és nem találtam olyat, ami 100-at kapott volna.
Illetve melyik javasolt a 602-es szériából, melyik sorozat? Itt ezen a fórumon tudom, hogy az S2-öt tartják a legjobbnak, viszont sok külföldi fórumon meg az S1-et, elvileg az a legzeneibb.

Köszönöm a segítségeteket! Fontos lenne, bármilyen tanácsot elfogadok!

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 21

Hozzászólás Szerző: manman12 »

Hát ettől leeset az állam
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gHEfLCwPa3c[/youtube]

cécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Köszönöm szépen!
Szolnoki vagyok és a lehetőségekhez mérten szeretnék minnél kevesebbszer lukra futni.
Csak 20nm. a szoba és leginkább Jazz-t hallgatok.
Olvasmányok alapján Sonus Faber esetleg Chario jól passzol hozzá,de jó ideje nem látok az apróban sajna. Valószínű akkor elkezdek a felsoroltakból PRÓBÁLKOZNI...
Köszi mégegyszer

Üdv. Jani

Tiamat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 6

Re: Sztereó erősitők

Hozzászólás Szerző: Tiamat »

Nézz körül az apróban, van jamo concert 8, revel concerta m12 vagy danish physics point 3-as, mondjuk dragabb a kertetdnel, de jo.

cécó írta:
2020.10.07., szer. 18:14
Sziasztok!
Primare A30-hoz milyen monitor illene 250k ig a használt piacon szerintetek? Tudom sok mindentől függ,de nem tudom mely típusokkal próbálkozzam egyáltalán.
Köszönöm szépen, ha van tapasztalati vélemény! leborulok.gif

cécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Köszönöm szépen! 36_1_11.gif,

tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Értékelés: 3564

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

cécó írta:
2020.10.07., szer. 18:14
Sziasztok!
Primare A30-hoz milyen monitor illene 250k ig a használt piacon szerintetek? Tudom sok mindentől függ,de nem tudom mely típusokkal próbálkozzam egyáltalán.
A kérdésed átkerült a helyére.
Jó zenék --> Philips CD600 --> Kenwood KR4200 --> Braun L730
Jó zenék --> Marantz CD16 + Marantz ST72 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus
Jó zenék --> Panasonic SC-PMX70BEB,  Panasonic SA-PM25
Mindezek különféle madzagokkal összekötve állványokon

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

cécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Sziasztok!

kolko
Értékelés: 1

Hozzászólás Szerző: kolko »

20-25 éves körül lehet. A mély széle azt írják gumi, szóval simán lehet hibátlan. Az akusztikai csillapítóanyag a dobozban már nem tuti, hogy van olyan állapotban, mint amikor beletették. Vannak anyagok, amik elkezdenek oszlani, de attól még a funkcióját elláthatja, amíg nincs buzerálva nincs gond, de lehet hogy könnyen szakad. A hangváltóban csereérett kondenzátor sem teljesen kizárt, hogy nem lesz, de alapvetően a kora miatt nem kötnék bele. A többi meg az előző tulajon múlik úgy is. Meg kell hallgatni. Szerintem 20-25 év az nem sok, ha a design nem zavar és tetszik a hangja akkor simán rá lehet még menni ilyen idős dobozra. Pláne ha ocó.
turho írta:
2020.07.26., vas. 09:15
Üdv!
Használ itt valaki a fórumon TDL RTL4, RTL4SE hangdobozokat? Vélemény kellene, érdemes kutakodni ilyen után, léteznek még ezek 10/10 állapotban?
(Sajna nincs külön TDL topic....)

kolko

Próbálgattam, eddig úgy tetszik a legjobban, ha a Fiio DAC 24/96 fejhallgató kimenetét erősítem ki line out helyett, ami hát átjátszásnak finoman szólva nem ideális. De így az Onkyo SR605 aux bemenetéről, ha be van nyomva a Pure audio gomb nem rossz. (Ez elvileg egy audio formátum támogatása. A direct mód az másik, de ilyenkor is letilt mindent és ezt gyorsabb benyomni és nem hallok káros belekotyvasztást így sem) Így fejhallgató kimeneten játszik az opamp, amit a fiókába tettem és emiatt nem is hiányzik EQ, ez eddig a best hangminőség a hangszórón. Ez így jobb, mint a line out a fiókán és a kamu stereo+EQ opció az erősítőn.
Viszont az Onkyo 24/192 DAC-ot tartalmaz és a fiókán meg van egy coax out is, tehát lenne a laptopról rajta keresztül digit out-om is. Ez van még hátra fejvakarásnak, mert elvileg kevesebbet veszítenék az Onkyo-ig az átjátszással. Kérdés, hogy megéri e átjátszani coaxon 192 frekire állítva a laptopot szerintetek? Elvileg hallható lehet a különbség, mert ha max adatsűrűséggel menne az erősítőben a DAC akkor ügyesebben emelne ki az EQ benne nem? Felteszem azért hallhatom most jobbnak az analóg átjátszást, mert az opamp hangképe pure szebb, mint a két dac egymás után 3 konverzió agyonkutyult maszatolása.
Mert ugye EQ csak digit van az erősítőben, tehát a 24/96 fióka DAC analóg line out kimenetét először AD visszadigizi és utána a nagyon alacsony adatsűrűségbe próbál belekutyulni az EQ, aztán a kutyultat vissza analógra és úgy a végfokra… nincs esélye hiába egy fejhallgató kimenet az ellenfél. Az alacsony adatsűrűségű kutyulásnál nem csoda, ha jobb a fióka 24/96 DAC-ja fejhallgató kimeneten, ha onnan végig analóg marad és az opamp emel ki, nem az EQ.
Ez a Taga 606SE, szerinted mint hangszóró vajon van azon a szinten, hogy ebből bármi hallható legyen? Azért kérdezem, mert elöl csak toslink bemenet van az erősítőn és nem kis meló kihúzni a bútorból, hogy a hátulján a coax in-hez hozzáférjek.

Aszpirin írta:
2020.07.24., pén. 16:45
Én úgy tudom, hogy a "Stereo" módban a HM-erősítők processzor része minden bemeneti csatornát rákever a két frontra, ráadásul ilyenkor a szoba-Eq és egyéb "nyalánkságok" is működnek.

turho
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 21

Hozzászólás Szerző: turho »

Üdv!
Használ itt valaki a fórumon TDL RTL4, RTL4SE hangdobozokat? Vélemény kellene, érdemes kutakodni ilyen után, léteznek még ezek 10/10 állapotban?
(Sajna nincs külön TDL topic....)
S1NY Audio Class D 2x250W erősítő (Bodoraudio alpha), Echotech EX-8 DIY mod(váltó, hangszórók, mérőmikrofonos linearizálás, egyedileg készíttetett közép, Hivi tweeter), ESS9023 mobil Dac, SMSL Sanskrith 10th V2 DAC, T+A T160E ládikák, és nagy zeneszeretet

kolko

Ja, igen, jogos. Olyan valóban van, hogy „direct” AUX-nál is csak az előerősítő fokozaton mély/magas potméter nincs, így direct módban ezeknek digitális elérhetőségét is elveszítem és nem tudom beállítani a „V” alakomat. Szóval megizélhetem a „direct” módot. Nem sok kell +2 elég egyébként mindkettőre (10-ig megy), de annyi meg kell rá. Fejhallgatózásból tudom, hogy EQ nélkül meg lehetne amúgy lenni, sőt inkább csak ront rajta, csak ez messze nem az a szitu még, hogy itt az EQ ne hiányozna. Ahhoz valami nagyon profi jelforrás kéne nekem, az meg többe fájna, mint az egész hóbelevanc. Most notebook van rajta, mert van egy békebeli ThinkPad-em erre a célra. Ezek a régebbi IBM/Lenovo lengőtápok még rendesebben meg voltak csinálva, eleve nem is igazán zajos. Meg USB-s a DAC, így azért nem olyan rossz. A lapi már lassú netezésre is, így ott van hagyva, csak erre van, ahogy bekapcsolom magától elindul minden. Egy Foobar2000 még elmegy rajta, ami megeszi az internetrádiót normálisan, így a DAC line-out-ja mehet az AUX in-re. Ez a vonal így olyan, hogy a szegény ember már rámondja, hogy neki ez már HiFi, illetve nekem megteszi. Csak kell a mély/magas a végén az erősítőn. Szóval ez a direct mód is olyan nekem, hogy van, de minek.

Aszpirin írta:
2020.07.24., pén. 16:45
Ha azt akarod, hogy a DAC-ra menő jellel az esetleges kikódoláson kívül semmi ne történjen (ne legyen EQ-zás, keverés, egyéb DSP-zés), akkor ("Pure", "Direct", "Pure Direct" vagy valami hasonló nevű módot kell választani). Ekkor ha a bemeneti (digitális) jel sztereó, akkor csak a frontok szólalnak meg, ha 5.0, akkor a center és a szatelitek is, ha 7.1 akkor mindezekhez még a hátsók meg a szub is, stb.

Aszpirin
Moderátor
Moderátor
Értékelés: 2000

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

kolko írta:
2020.07.24., pén. 15:36
Azt gondolnám a stereo módba, amikor belépek és meghúz a relé, akkor egy olyan része megy az erősítőnek, ami teljesen független a sok pont egytől, mert a relé azt fizikailag leválasztja. Szóval itt is elvesztettem a fonalat, hogy a stereo most miért jobb, már nem akarom érteni.
Én úgy tudom, hogy a "Stereo" módban a HM-erősítők processzor része minden bemeneti csatornát rákever a két frontra, ráadásul ilyenkor a szoba-Eq és egyéb "nyalánkságok" is működnek. Tehát a relé ugyan fizikailag leválasztja a többi hangfalat, de a frontokhoz tartozó DAC-egység(ek)-re már digitálisan összemixelt, szét-EQ-zott és DSP-zett sztereó csatornák mennek. De lehet, hogy tévedek.

Ha azt akarod, hogy a DAC-ra menő jellel az esetleges kikódoláson kívül semmi ne történjen (ne legyen EQ-zás, keverés, egyéb DSP-zés), akkor ("Pure", "Direct", "Pure Direct" vagy valami hasonló nevű módot kell választani). Ekkor ha a bemeneti (digitális) jel sztereó, akkor csak a frontok szólalnak meg, ha 5.0, akkor a center és a szatelitek is, ha 7.1 akkor mindezekhez még a hátsók meg a szub is, stb.
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Core Audio Karuna + Wadia 121 → PrimaLuna ProLogue Premium → Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon 5.0 + Alteco C1 + BKE DoubleGem
  • BlueSound Powernode 2 → Dali Zensor 1

kolko

Még én is egy bénázó user vagyok. Gáz, de ez a helyzet.

Tegnap este előkerestem az erősítő papírjait, hátha valami menüt kihagyok a buliból. Abban a zacsiban volt a gyári bemérő miki. Lefuttattam a setup-ot újra és a végén kiírja, hogy kalkuláció, egy darabig villog, aztán magától kiírja, hogy mentés.
Szerintem én itt léphettem ki, pedig ott még újból rá kell enterezni és utána menti csak el. Már nem emlékszem 100%-ra, de szerintem túl hamar léphettem ki és a költözés után emiatt hiába futtattam le itt is újra, mert véletlenül nem menthettem el valószínű, mert most más lett.
Ráadásul teljesen összezavar, mert most ha átkapcsolom stereo-ba hallhatóan jobb lett a tere, emiatt pláne nem értem már, hogyan működik akkor egy ilyen erősítő.
Azt gondolnám a stereo módba, amikor belépek és meghúz a relé, akkor egy olyan része megy az erősítőnek, ami teljesen független a sok pont egytől, mert a relé azt fizikailag leválasztja. Szóval itt is elvesztettem a fonalat, hogy a stereo most miért jobb, már nem akarom érteni.
Ráadásul a szubon van egy kétállású analóg kapcsoló (phase 0-180) amit egy sötétben matatás alkalmával véletlenül átkapcsoltam fogalmam sincs vajon mikor. A tegnapi bemérés előtt azt is visszakapcsoltam nullára, de nem értem azt sem, hogy ténylegesen mit is csinál.
Ha megcserélem egy hangszórón a polaritást az a phase 180, tehát a membrán kitérési irányát váltja vagy mi a rák ez?
Keresőbe beírtam és csak rákattintottam egy videóra a tyúbon, amit kidobott. Egy srác valami drága szubnak állította éppen szoftveresen és fokonként tudta állítani, hát el is veszítettem a fonalat, hogy akkor ez milyen fázis vajon.
Nagyon régi rádióerősítőkben a 80-as években volt olyan ficsőr, hogy „quadro” és úgy volt 4 csatorna, hogy 2-2 el volt tolva egy picit egymáshoz képest icipicit visszhangosra, hogy nagyobbnak tűnjön a szoba vagy az ég tudja miért. Egy darabig volt ilyen, aztán elfelejtették.
Mindegy kinyomtam a phase-t és a keresztezési freki 50-150 potiját majdnem középre tekertem, szóval kb. 80Hz, ha 100Hz a közepe, a hangerőt meg negyedre. Tegnap este így nem fájdult meg a fejem, de nem is nagyon hallottam, túl észrevétlen volt a szub, hát innen a hangerővel már csak megtalálom az igazit.

Robici
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 440
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Robici »

tottyi írta:
2020.07.24., pén. 08:49
Szia, lehet lehuzni olyan anyagokat ahol kulon vannak a hz-ek valasztva es mindegyik megszolal par masodpercre, esetleg probald ki azzal az anyaggal hatha kozelebb jutsz ahoz, hogy milyen Hz-eken hagy ki a hangfalad.
Ez jó ötlet, én egyébként nagyobb összeggel mernék fogadni rá, hogy a hallgatási pozícióban bizonyos frekvencián kioltás van a szoba geometriájából és a hangsugárzó pozíciójából adódóan. Szerintem a tisztán látáshoz és a probléma kezeléséhez mindenképpen mérésre lenne szükség.

tottyi
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 435

Hozzászólás Szerző: tottyi »

kolko írta:
2020.07.23., csüt. 19:16
36Hz, hát ez olyan érdekes tudod. Szól lent, kétségtelen, hogy megszólal,
csak valami nem stimmel. Azért én elég sokat hallom az alacsonyabb szinuszokat is a basszusgitár miatt. Igaz teljesen máshogy működik egy óriási átmérőjű hangszóró egy kvázi nyitott ládában, de azok szólnak lent ott is ahol ez hááát…
Ez a 606SE, ahogy megyünk lefelé szépen kezd elfogyni, ahogy kis átmérőjű mélyek szoktak. Egy darabig szépen fogyogat, aztán van egy pont ahol úgy hallom el is fogyott, de aztán meg hopp nem ott, hanem attól még mélyebben újra megszólal.
A leírás (marketing érvelés a special edition mellett) valami mágnesméret növelést említ és hangváltós hókuszpókuszt, de én ezt nem értem. Azt értem, hogy gőzgép, de mi hajtja? :D Ha tippelnem kéne én inkább arra tippelnék fülre, hogy valahogy a dobozzal megoldottak lent egy kiemelést.
Lehet, hogy ez hülyeség, csak azért nem értem, mert basszuskombótól hasonló lyukat nem hallottam. Szól lent is kétségtelen, hogy szól, csak ugye nincs abszolút hallásom, ezért nem tudnám megmondani Hz-re ,de nekem olyan érzésem van mintha lenne lent egy lyuk egy tól-ig ahol nem szól, de az alatt meg újra szól. Ilyen a hangszórógörbén ha nem nagyon van, akkor marad a doboz. Ezért tippelnék a dobozra.
Szóval érdekes jószág ez a lengyel doboz. Egyébként szeretem. Stereoban egy hosszan hallgatható pár a két front. Nekem elég ez a minőség. Meg vagyok vele elégedve.
Tetszene, ha jobb lenne, persze. De nincs elásva a kertben egy táska pénz sajnos. Ez az öreg TX-SR605, ami nekem van kibékül vele.
Szia, lehet lehuzni olyan anyagokat ahol kulon vannak a hz-ek valasztva es mindegyik megszolal par masodpercre, esetleg probald ki azzal az anyaggal hatha kozelebb jutsz ahoz, hogy milyen Hz-eken hagy ki a hangfalad.
Zozoweb Audio PC, DAC: Chord 2Qute, Crown PSA-2/DC300A MK-II, Hydrasound, Infinity IRS Sigma, Violectric HPA V200, Sennheiser HD800

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”