Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ekkora szobába akkor is a REL mindenképpen...

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



Nincs jelentősége, a kisebb membránfelület feszesebb gyorsabb hangzást eredményez, ami zenéknél előnyös...Az , h most 20 vagy 25 hz sztem teljesen mindegy, mert mint a kettő irdatlan mély hang Ha tisztán tudja a 30Hz már az is bőven elegendő egy lakás szétszedésére Mekkora térbe menne amúgy?


 

 
Ez ~ 42.4 kobmeter, ami 17.4 negyzetmeteren terul el.
Itt a bal bemelyedesnel lenne elhelyezve a kiallo resz kulso sarkanal.
Egyebkent lehet igazad van mivel:
1. ismered a REL-t
2. ha jol latom a REL 50 Wattal erosebb
 
Nalam inakbb a film+jatekrra kell fektetni a hangsulyt, tehat "...a kisebb membránfelület feszesebb gyorsabb hangzást eredményez, ami zenéknél előnyös..." dolog annyira nem fontos.
Ha a REL 300 mm-s lenne nem haboznek. Egyedul vmiert a "nagyobb biztos jobb" csapdajaban vergodok.
 
Amugy a sub nem csak 5.1-es zeneknel szolal meg? A stereo zeneknel is ad le melyet?
Szoval ha a zenet tegyuk fel nem veszed figyelembe, akkor melyik doboz az idealisabb?

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Mondjuk ez a MA rendszerrel valo osszeferhetoseg igazan kecsegteto.
 
Az MJ 300 mm-es membranja nem jobb a REL 250 mm-nel?
Raadasul az MJ Ultra Long-throw, mig a REL csak Long Throw.
Akkor az MJ 20Hz-tol indit, a REL 25Hz-tol.


Nincs jelentősége, a kisebb membránfelület feszesebb gyorsabb hangzást eredményez, ami zenéknél előnyös...Az , h most 20 vagy 25 hz sztem teljesen mindegy, mert mint a kettő irdatlan mély hang Ha tisztán tudja a 30Hz már az is bőven elegendő egy lakás szétszedésére Mekkora térbe menne amúgy?

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



Hát én a REL mellett szavazok, abban biztos nem csalódsz...
 
ÉS egy idézet egy oldalról:
 
The REL R-205 sub-bass system features a highly respectable 200w amplifier and a heavy duty-10” long throw, cast frame driver, which allows the R-205 to shine when combined with good quality speakers such as Monitor Audio’s RS range of speakers.


 
Mondjuk ez a MA rendszerrel valo osszeferhetoseg igazan kecsegteto.
 
Az MJ 300 mm-es membranja nem jobb a REL 250 mm-nel?
Raadasul az MJ Ultra Long-throw, mig a REL csak Long Throw.
Akkor az MJ 20Hz-tol indit, a REL 25Hz-tol.

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát én a REL mellett szavazok, abban biztos nem csalódsz...
 
ÉS egy idézet egy oldalról:
 
The REL R-205 sub-bass system features a highly respectable 200w amplifier and a heavy duty-10” long throw, cast frame driver, which allows the R-205 to shine when combined with good quality speakers such as Monitor Audio’s RS range of speakers.

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



MJ zárt mind a kettő, de ezeket az infókat megtalálod a gyártói oldalakon is..Sőt a 150, 200 és még a 800 is zárt rendszerű...Gyakorlatilag mind a kettő jo, a 100 as valiben más nem tudom ezt pontosan...A Stremaudio topikban ezt jobban tudja a forgalmazó....É a nagyobbat hallottam, nekem tetszett...


 
Ugy latom nem szabad elaproznom mert kesobb megbanhatom.
Ezert a listat 2 dobozra szukitem es ezzel az ar felso hatarat surolom:
 
REL R205 (talaltam vegul ket helyen is £500)
MJ ACOUSTICS PRO 55 (ez pedig le van ertekeve szinten £500)
 
Az MJ ACOUSTICS PRO 50 ertelemszeruen kiesett, am nem tudom az MJ ACOUSTICS REFERENCE 100-at erdemes meg bent tartanom a fenti ketto mellett?
Csak mert ahogy en ertek hozza ez mar nem er fel hozzajuk tudasban ...lehet tevedek.
 
Szoval a ketto kozul te melyiket venned meg a MA BR5-os csaladhoz es a SONY STR-DA2400ES erositohoz?

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Melyik MJ-rol van szo egyebkent? Mivel a listamon ket MJ is van.
A masik kerdesem, hogy a listan szereploek kozul melyik a zart es melyik nyitott?


MJ zárt mind a kettő, de ezeket az infókat megtalálod a gyártói oldalakon is..Sőt a 150, 200 és még a 800 is zárt rendszerű...Gyakorlatilag mind a kettő jo, a 100 as valiben más nem tudom ezt pontosan...A Stremaudio topikban ezt jobban tudja a forgalmazó....É a nagyobbat hallottam, nekem tetszett...

Avatar
Fender
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2010.06.05., szomb. 16:11
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Fender »


sziasztok!
 
heco ascada 770-es hangfalrol van valakinek tapasztalata. prog. rock es rock amit hallgatok (dream theater, pain of salvation, beardfish, satriani stb.). 5x4x2.8-as szoba. szerintetek?
 
udv.

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



De de az MJ acoustic rendben van...


 
Melyik MJ-rol van szo egyebkent? Mivel a listamon ket MJ is van.
A masik kerdesem, hogy a listan szereploek kozul melyik a zart es melyik nyitott?

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Talaltam egy REL-t de a felso arhataromat surolja (£500). Az otthoni 200.000 Ft-os ar itt kozel £650 lenne, ugyhogy csak azert, hogy zeneben eros legyen szerintem hanyagolom ezt.
 
A listamon szereplo zart dobozokat akkor nem is ajanlod film+jatekra, mivel meg sem kozeliti a REL-t?
 
Jol lattam, hogy szinte mind zart? !36_7_11.gif


De de az MJ acoustic rendben van...

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



Ta angliában élsz?


 
Igen. Liverpool. Miert?
Anno amikor segitettetek a frontok vasarlasanal (monitor audio br5) akkor is irtam, hogy itt nem talalkoztam meg olyan uzlettel, ahol lehetoseg lenne hallgatozasra. Azota mar talaltam egy ilyen uzletet, kiprobaltam par dobozt de nem bantam meg, hogy hallgattam ratok es MA-t vasaroltam.

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Avatar
Jayjay
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2010.10.28., csüt. 18:03
Értékelés: 2

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Jayjay »

Nagyon köszönöm mindenkinek az ajánlatokat!Karácsony előtt tudok csak hallgatózni, de majd jelentkezem midenkinél.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: AVX »



Talaltam egy REL-t de a felso arhataromat surolja (£500). Az otthoni 200.000 Ft-os ar itt kozel £650 lenne, ugyhogy csak azert, hogy zeneben eros legyen szerintem hanyagolom ezt.
 
A listamon szereplo zart dobozokat akkor nem is ajanlod film+jatekra, mivel meg sem kozeliti a REL-t?
 
Jol lattam, hogy szinte mind zart?


 
Ta angliában élsz?

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



A zártnak akkor jó filmen ha van benne bika, egy gyengébb zárt doboz nem olyan jó filmeken...Ahhoz nagyon jo erősitőnek kell lennie benne...Ezért mondtam a RELt, bár nyilván függ az adott helység méretétől is...A REL205 itthon 200 ezer ft...
 
http://www.hifibarlang.hu/index.nfo?tPa ... 7515151127


 
Talaltam egy REL-t de a felso arhataromat surolja (£500). Az otthoni 200.000 Ft-os ar itt kozel £650 lenne, ugyhogy csak azert, hogy zeneben eros legyen szerintem hanyagolom ezt.
 
A listamon szereplo zart dobozokat akkor nem is ajanlod film+jatekra, mivel meg sem kozeliti a REL-t?
 
Jol lattam, hogy szinte mind zart? !36_7_11.gif

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »



Sziasztok!
 
Gondoltam biztosan tudna valaki segíteni egy kicsit közelebb vinni a végső megoldáshoz.Hangfalat szeretnék két helységbe is de valószínű az egyikben maradnak a jelenlegi Canton Karat hangfalaim.Mindkét helyiségben max fél-1m-re tudom rakni a falaktól a hangfalakat.kb 22m2 az egyik 30m2 a másik.Max olyan 350eFt-ot szánnék rá, de nem muszáj kiadnom.Használt is szóba jöhet és nem muszáj állódoboznak lennie.
 
A zenei stílusom 70% Alternatív, Rock a többi vegyes(jazz, techno).
Szívesen vennék bármilyen segítséget , javaslatot.
 
Mercy


 
Szia!
Én tudok egy nagy vételt, az eredeti 979.000HUF listaárú Soundos Neptun utolsó bemutatódarabja nálam van.
 
Itt, 2009 július 23 - 19:30kor és utána augusztus elsejéig volt róla szó.
 
Éppen 350 ezresért vihető.
 
gmail cím az aláírásomban.
 
Üdv.


E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A zártnak akkor jó filmen ha van benne bika, egy gyengébb zárt doboz nem olyan jó filmeken...Ahhoz nagyon jo erősitőnek kell lennie benne...Ezért mondtam a RELt, bár nyilván függ az adott helység méretétől is...A REL205 itthon 200 ezer ft...
 
http://www.hifibarlang.hu/index.nfo?tPa ... 7515151127

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »



Szubot gyakorlatilag bármit tehetsz itt nincs megkötés...Amit el kell döntened, h mire szeretnéd használni, ha csak mozi oda valszeg a reflex dobozok jobban jönnek, és árban is ezeket olcsóbban meglehet úszni, ellenben ha zenéhez is alkalmazni szeretnéd, oda meg a zárt dobozok nyújtanak megfelelő élményt, kellő meghajtással alkalmasak mozira is..Én az MJ acousticsot ajánlom..,Igazából bővíteném a lehetőségeket egy REL szubra...


 
Sajnos a REL R205 es T1 sub pont 2X tobb mint amit raszanni szandekozom a dobozra raadasul a T1 nagyon-nagyon nem tetszik azzal az allvanyos megoldasaval. !36_7_11.gif
 
A REL Q201 az mar egesz jo, csak meg keresgelnem kell, mert nem igazan talaltam eddig itt kint.
Szoval ha zartat valasztok akkor az inkabb zeneben eros a nyitott pedig film+jatekra ajanlott?
Ha igen akkor nyitottat valasztok mivel zenet 20%-ban hallgatok majd es 40-40% film+jatek lesz.
 
Esetleg ugy erted, hogy a zartnak mind1, hogy zene,film,jatek egyarant jobb hatast er el es ettol kerul tobbe?
Ha igen akkor zartat valasztok es ez a kesobbiekben jol johet.
 
A helyseg meretei ha kellenenek: Kep megtekintese
 
Van a listan ket MJ is azok kozul melyik zart es melyiket ajanlod? Amugy az erositohoz passzolnak egyaltalan? Egyebkent a lista nalam tetszesi sorrendben van: Elol ami tetszik a vegen levoket csak akkor vennem meg, ha nagyon ajanlanatok.

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Avatar
Jayjay
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2010.10.28., csüt. 18:03
Értékelés: 2

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Jayjay »


Sziasztok!
 
Gondoltam biztosan tudna valaki segíteni egy kicsit közelebb vinni a végső megoldáshoz.Hangfalat szeretnék két helységbe is de valószínű az egyikben maradnak a jelenlegi Canton Karat hangfalaim.Mindkét helyiségben max fél-1m-re tudom rakni a falaktól a hangfalakat.kb 22m2 az egyik 30m2 a másik.Max olyan 350eFt-ot szánnék rá, de nem muszáj kiadnom.Használt is szóba jöhet és nem muszáj állódoboznak lennie.
Amiket eddig teszteltem:- Phonar P5-P7
- Canton Karat Vento
- T+A Ts 350-300
- Wharfedale Opus 2
- b w 685talán nagyon nem tetszett
- Cabasse Mc 40 Java a legobban ez tetszett.Ez is a favorit a kíváló magas és közép miatt.
Ezeket a hangfalakat akartam még tesztelni Linn 109-140, Sonics(nehezen fogom tudni), Audio Physic, Dali, Dynaudio, KEF XQ40, Sonus Faber.
A zenei stílusom 70% Alternatív, Rock a többi vegyes(jazz, techno).
Szívesen vennék bármilyen segítséget , javaslatot.
 
Mercy

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »

REL-nek ott az R205 doboza, valamint lefele haladva a Q201, esetleg a T1....

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Egy Monitor Audio BR5-os csaladba (2front,2surrond,1center) milyen subwoofert ajanlanatok?
Kineztem parat:


MJ ACOUSTICS PRO 50 Mk2


MJ Acoustics Reference 100 Mk2


B&W ASW610


Acoustic Energy Aelite 8


Monitor Audio BXW10


MORDAUNT SHORT AVIANO 7


Dali Concept


KEF KUBE 2

 
Kerdeses meg, hogy nyitott vagy zart rendszeru kellene? Akkor ugyebar nem elhanyagolhato, hogy STR-DA2400ES erositohoz megfelelo legyen.
 
Ar tekinteteben mind £400-450 kozott mozog kiveve a MJ ACOUSTICS PRO 50 Mk2 az nagyon olcso £300.
 
Szoval ezek tekinteteben mi a velemenyetek? Esetleg ha a listara sikerult olyanokat osszevalogatnom amelyek rohejesen nem illenek a rendszerembe, akkor mit ajanlanatok?
Koszonom.


Szubot gyakorlatilag bármit tehetsz itt nincs megkötés...Amit el kell döntened, h mire szeretnéd használni, ha csak mozi oda valszeg a reflex dobozok jobban jönnek, és árban is ezeket olcsóbban meglehet úszni, ellenben ha zenéhez is alkalmazni szeretnéd, oda meg a zárt dobozok nyújtanak megfelelő élményt, kellő meghajtással alkalmasak mozira is..Én az MJ acousticsot ajánlom..,Igazából bővíteném a lehetőségeket egy REL szubra...

Avatar
szmegma
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.13., pén. 21:37
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: szmegma »


Egy Monitor Audio BR5-os csaladba (2front,2surrond,1center) milyen subwoofert ajanlanatok?
Kineztem parat:


MJ ACOUSTICS PRO 50 Mk2


MJ Acoustics Reference 100 Mk2


B&W ASW610


Acoustic Energy Aelite 8


Monitor Audio BXW10


MORDAUNT SHORT AVIANO 7


Dali Concept


KEF KUBE 2

 
Kerdeses meg, hogy nyitott vagy zart rendszeru kellene? Akkor ugyebar nem elhanyagolhato, hogy STR-DA2400ES erositohoz megfelelo legyen.
 
Ar tekinteteben mind £400-450 kozott mozog kiveve a MJ ACOUSTICS PRO 50 Mk2 az nagyon olcso £300.
 
Szoval ezek tekinteteben mi a velemenyetek? Esetleg ha a listara sikerult olyanokat osszevalogatnom amelyek rohejesen nem illenek a rendszerembe, akkor mit ajanlanatok?
Koszonom.

Sony STR-DA2400ES Erosito
Monitor Audio (BR5 frontok, BRLCR center, BRFX surrond) 5.0
Rel Acoustics R205 .1
Sony KDL-40EX603 TV
Dune HD Smart B1 Player
X360 Elite Konzol

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Először én is azt hittem, hogy a "rút" topikban vagyok.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12093
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



ilyen dobozt hallott már valaki? [spica]
 
 
 
 


Hát a design az valóban érdekes.A hangjára én is kíváncsi lennék...
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: earforce »


ilyen dobozt hallott már valaki? [spica]
 



SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: lehoako »



lehet rosszul fogalmaztam!
jelenleg rotel+b&w-t használok!
a nad-ot még nem kötöttük rá a B&w-re...most vasárnapra terveztük.
túl sok hallgatózásra nincs lehetőség sajna...
persze a haverral egyfeszt ilyesmiken kattogunk(mit és hogy stb.)itthon persze szinte mindig szól a zene cd-ről vagy lp-ről.sikerült a DAC-olásba is egy kis betekintést nyernem de én inkább az analógos hangzásra hajtok.
kaptam egy felajánlást miszerint tesztelhetjük a nad-ot swansD3.1-es hangfalakkal.
nagyjából ennyi.
tehát a nad b&w párosításról vasárnap este tudok vélemény alkotni.


 
A mélyorientált elektronikusra, akár dáren , nagyon jó lesz ebben az árszegmensben a Bóver. Nekem is volt álló Bóverem, a 603 S3, imádtam is, oszt jól odavágtam egy 40es Dynaudio Audience-ért. Ami meg egy pici monitor.
 
A Bowerek pöpec érzékenysége (közel a 90 dB-hez, és az elvileg 8 Ohmos) impedancia könnyű teherré teszi őket még egy nem erőmű vasnak is, lásd a csöves vonal is IMÁDJA a Bowert.
 
VIGYÁZAT! A Bower sok esetben a Dyno előszobája.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”