Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1552
Tartózkodási hely: Bonyhád

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Sziasztok !
 
Melyek azok a dobozok, melyekre jellemző az, hogy "dögösek", jó dinamikájuk van, kerek, puha, de ütős basszussal rendelkeznek és érdemes számításba venni őket a hangjuk alapján? Kis és közepes hangerőn lennének hajtva 50-50% zene-film. 150k-ig, akár állványos, akár álló is lehet és használtban gondolkoznék.
Egy 6,40 x 3,50-es szoba hosszanti oldalán állnak majd a dobozok, kb. 3m-re egymástól a sarkoktól távolabb. Az erősítő lehet akár az Evergreen A30 vagy Heed Luna I.+Taurus vagy Fatman iTube vagy épp egy Heed Elixír is, ha azt a szakállas Apóka meghozná.   (most egy Gale 4i zenélget, mely kissé a sarkokba tolva igazán meglepő és szép mélyeket ad, de ekkor túl messze vannak a dobozok egymástól)
 
Köszönöm.

 
Atc-nél az utolsó darab Swans D2.1SE megfontolandó. Érdemes az aprót is nézegetni, néha meglepően jó vételek tűnnek fel. Sajna mindig pont akkor, mikor nem volt aktuális a vétel nálam. De hátha szerencséd lesz
 
Swans D2.1 SE+ 139000 Ft 1pár
 
Jó lehet még a Klipsch is.

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: d.janos »


Szia Kimber !
 
Köszönöm a válaszod. Anno volt alkalmam meghallgatni nem tudom már pontosan, hogy A40 vagy A42-t, kell hozzá egy combosabb, alacsony impedanciát bíró erősítő, de valóban energikus volt a megszólalása, emlékszem rá és az jó jel . Volt egy Contour 1.1-em, amit sajnos nem volt lehetőségem jól kiszolgálni akkor, mennie kellett, A52SE, A62 hangja is ismerős, bár nem hagytak mély nyomot bennem, ami az akkori rendszer oka lehetett akár.
TDL Studio1 vagy TDL CF100 Chiltern ajánlatokat kaptam. A kis, közepes hangerőn kellene mosolyt, vidámságot csalnia az arcokra. Mivel a gyermekeim fogják első sorban élvezni ezen "zenei" örömöket (pop, elektronikus), így egy CAW 310 subbal meg is lehet akár támogatni, bár jobb lenne, ha nem kellene a sub.
 
Valamelyik közepes méretű Dynaudio megfelelhet az elvárásaidnak. 
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: d.janos »


Sziasztok !
 
Melyek azok a dobozok, melyekre jellemző az, hogy "dögösek", jó dinamikájuk van, kerek, puha, de ütős basszussal rendelkeznek és érdemes számításba venni őket a hangjuk alapján? Kis és közepes hangerőn lennének hajtva 50-50% zene-film. 150k-ig, akár állványos, akár álló is lehet és használtban gondolkoznék.
Egy 6,40 x 3,50-es szoba hosszanti oldalán állnak majd a dobozok, kb. 3m-re egymástól a sarkoktól távolabb. Az erősítő lehet akár az Evergreen A30 vagy Heed Luna I.+Taurus vagy Fatman iTube vagy épp egy Heed Elixír is, ha azt a szakállas Apóka meghozná.   (most egy Gale 4i zenélget, mely kissé a sarkokba tolva igazán meglepő és szép mélyeket ad, de ekkor túl messze vannak a dobozok egymástól)
 
Köszönöm.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
charlee74
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2012.04.16., hétf. 16:51
Értékelés: 81

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: charlee74 »


Konkrétan ezt a Polk példányt ugyan nem hallottam még (gyári A7-est igen), de így feljavítva, nem hinném, hogy csalódást okozna.
Az általad felsoroltak közül személy szerint egyiket sem javasolnám rockzenéhez. Persze ez csak az én véleményem.
Ha európai márka, akkor Dream Theater és tsaihoz inkább Cabasse Java MT4, Triangle Antal, esetleg ez a Heco: http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=1844804
 

Of course, the bogár.   Néha rájön az emberre. Vagy 15 éve összeraktam a rendszert (azóta nem is fórumoztam szégyen szemre, de szerintem a kezdetekkor regisztráltam )
Pár éve betojt a NAD522 és vettem ezt az 545BEE-t és jobb lett a hangzásom. A hangfalakat évek óta tervezem lecserélni, de féltem tőle, hogy megfizethető áron nem lesz minőségi ugrás. Klipsch-ben nem gondolkoztam, azt inkább fentre a moziba venném, a Hi-fi hez vmi angol (európai) cuccban gondolkodtam. Az ajánlott Polk A7 érdekes lehet, de a tesztek főleg az üvöltő mozihoz ajánlják, és én bár rockot hallgatok( Dream Theater, Shadow Gallery féle zenéket), amikben sok az akusztikus és instrumentális rész, de nem szeretem extrém hangosan hallgatni.
Amiket megnéznék: Castle Knight 5, Dali zensor 7,Tannoy revolution DC 4 vagy 6 T,  és a drágábbak: Castle Howard 3, Dali Lektor 6, és mondjuk ez a Polk A7.


Avatar
kisvonat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2015.04.18., szomb. 13:14
Értékelés: 8

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: kisvonat »



Alapvetően fickós hang!
Szereti a teret és a stabil vasat maga előtt a márka szinte minden terméke!
A konkrét típust nem ismerem.
 
Mozira szerintem jó valasztás, de zenélni is tudnak (igaz sokuk kicsit lomha zenén)!
Mennyi lenne, milyen állapotban?

29 euró volt egy pár , de sajnos már elvitték. Néztem képeket róla , és teljesen gyári állapotúnak tűnt.
Alapvetően zenére kellet volna , szóval így nem bánom annyira

Avatar
Ákosking
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.03.28., pén. 12:43
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Ákosking »


Of course, the bogár.   Néha rájön az emberre. Vagy 15 éve összeraktam a rendszert (azóta nem is fórumoztam szégyen szemre, de szerintem a kezdetekkor regisztráltam )
Pár éve betojt a NAD522 és vettem ezt az 545BEE-t és jobb lett a hangzásom. A hangfalakat évek óta tervezem lecserélni, de féltem tőle, hogy megfizethető áron nem lesz minőségi ugrás. Klipsch-ben nem gondolkoztam, azt inkább fentre a moziba venném, a Hi-fi hez vmi angol (európai) cuccban gondolkodtam. Az ajánlott Polk A7 érdekes lehet, de a tesztek főleg az üvöltő mozihoz ajánlják, és én bár rockot hallgatok( Dream Theater, Shadow Gallery féle zenéket), amikben sok az akusztikus és instrumentális rész, de nem szeretem extrém hangosan hallgatni.
Amiket megnéznék: Castle Knight 5, Dali zensor 7,Tannoy revolution DC 4 vagy 6 T,  és a drágábbak: Castle Howard 3, Dali Lektor 6, és mondjuk ez a Polk A7.
Mozi: Projektor: Sanyo PLV Z1, Hang: Denon Avr X6300H, Monitor Audio Bronze 11.1, KLIPSCH KSW12 subwoofer, LD blu ray,
HiFi: NAD 545 Bee cd player, NAD C356 BEE stereo, NAD 5150 phono, Triangle Antal ES, AKG K100 headphone
Kábelek: Monitor interconnects, QED 25th silver anniversary speakercable

Avatar
alto
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4145
Csatlakozott: 2007.08.09., csüt. 17:47
Értékelés: 2519
Kapcsolat:

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: alto »



Halihó! Mostanában gondolkodom, hogy frissíteni kellene pár dolgot. Elsősorban a hangfalaimat (Tannoy Mercury M3) cserélném le. Nagyjából 200-250e ft között néznék, pl: tannoy, Castle knight, Dali, Polk Audio.
Kérdések:
Anno az én cuccom 100.000 felett volt és most is nagyon jól szól, vagyis lenne-e minőségi javulás ebben az árszegmensben ezek között a gyártól között?
Hard Rockot hallgatok, melyik illene jobba hozzá?
Harman Kardon 610 erősítőt és NAD 545 BEE cd-t használok.
 
Köszi!

 
Hard rockra a Klipsch ideális.
BARTIMEX AUDIO Honlap
Főrendszer Forrás: SynologyDS713+ -Linn Majik DS DAC-fejhallgató erősítő: Antelope Audio Zodiac+ Előerősítő: Music First Audio Classic Copper Erősítő: Trafomatic Audio Experience Two Hangfal: WLM Lyra MKII Signature IC kábelek: Audioquest Columbia Hangfal kábel: Furutech u-2T Tápellátás: Trafomatic Audio Classic Power Fejhallgató: Beyerdynamic T 1
Kisrendszer Forrás: XTZ CD-100 Erősítő: XTZ Class A100-D3 Hangfal: XTZ 99.38 IC kábel: XTZ interkonnektHangfalkábel: Neotech KS-11275

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Doky »



Halihó! Mostanában gondolkodom, hogy frissíteni kellene pár dolgot. Elsősorban a hangfalaimat (Tannoy Mercury M3) cserélném le. Nagyjából 200-250e ft között néznék, pl: tannoy, Castle knight, Dali, Polk Audio.
Kérdések:
 
Anno az én cuccom 100.000 felett volt és most is nagyon jól szól, vagyis lenne-e minőségi javulás ebben az árszegmensben ezek között a gyártól között?
Hard Rockot hallgatok, melyik illene jobba hozzá?
Harman Kardon 610 erősítőt és NAD 545 BEE cd-t használok. 
Köszi!
Miért akarod cserélni?Csak a hifibogár vagy van konkrét ok?
 
Újban nem leszel előrébb szerintem, használtban azért már vannak jó lehetőségek...
Polk, Klipsch, Clarus...
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Doky »



Sziasztok , 
Quadral Tempa hangsugárzó  után érdeklődnék , esetleg valakinek van-e valami tapasztalata vele , a márkával , vagy esetleg a konkrét típussal.
A válaszokat előre is köszönöm
Alapvetően fickós hang!Szereti a teret és a stabil vasat maga előtt a márka szinte minden terméke!
A konkrét típust nem ismerem.
 
Mozira szerintem jó valasztás, de zenélni is tudnak (igaz sokuk kicsit lomha zenén)!
Mennyi lenne, milyen állapotban?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
charlee74
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2012.04.16., hétf. 16:51
Értékelés: 81

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: charlee74 »


Ha új hangsugárzóra költenél ennyit, arról lebeszélnélek, mert nem járnál jobban.
Használtak közül viszont tudom ajánlani pl. ezt: http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=1842726
 

Halihó! Mostanában gondolkodom, hogy frissíteni kellene pár dolgot. Elsősorban a hangfalaimat (Tannoy Mercury M3) cserélném le. Nagyjából 200-250e ft között néznék, pl: tannoy, Castle knight, Dali, Polk Audio.
Kérdések:
Anno az én cuccom 100.000 felett volt és most is nagyon jól szól, vagyis lenne-e minőségi javulás ebben az árszegmensben ezek között a gyártól között?
Hard Rockot hallgatok, melyik illene jobba hozzá?
Harman Kardon 610 erősítőt és NAD 545 BEE cd-t használok.
 
Köszi!


Avatar
Ákosking
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.03.28., pén. 12:43
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Ákosking »


Halihó! Mostanában gondolkodom, hogy frissíteni kellene pár dolgot. Elsősorban a hangfalaimat (Tannoy Mercury M3) cserélném le. Nagyjából 200-250e ft között néznék, pl: tannoy, Castle knight, Dali, Polk Audio.
Kérdések:
Anno az én cuccom 100.000 felett volt és most is nagyon jól szól, vagyis lenne-e minőségi javulás ebben az árszegmensben ezek között a gyártól között?
Hard Rockot hallgatok, melyik illene jobba hozzá?
Harman Kardon 610 erősítőt és NAD 545 BEE cd-t használok.
 
Köszi!
Mozi: Projektor: Sanyo PLV Z1, Hang: Denon Avr X6300H, Monitor Audio Bronze 11.1, KLIPSCH KSW12 subwoofer, LD blu ray,
HiFi: NAD 545 Bee cd player, NAD C356 BEE stereo, NAD 5150 phono, Triangle Antal ES, AKG K100 headphone
Kábelek: Monitor interconnects, QED 25th silver anniversary speakercable

Avatar
Zsolesz02
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2015.04.10., pén. 17:59
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Zsolesz02 »


Sziasztok.
 
Olvasgatom egy ideje a fórumot,és egy bizonyos típusról szinte semmit nem találok,ez pedig a Taga Harmony,azon belül is a Platinum F-100 V.2. Elsősorban házimozira keresgélek,de azért az sem árt ha sztereóban is szól valahogy. Elég jókat olvasok róla külföldi oldalakon,és a technikai paraméterei is ígéretesek. Na és nem csillagászati az ára! 
Van valakinek tapasztalata ezen hangfalakról?   

Avatar
kisvonat
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2015.04.18., szomb. 13:14
Értékelés: 8

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: kisvonat »


Sziasztok , 
Quadral Tempa hangsugárzó  után érdeklődnék , esetleg valakinek van-e valami tapasztalata vele , a márkával , vagy esetleg a konkrét típussal.
A válaszokat előre is köszönöm

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »

Végül egy Focal Chorus 826w Special Editon-ra esett a választásom. Köszönöm a tanácsokat

Avatar
koosimre70
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2011.02.15., kedd 17:02
Értékelés: 83
Tartózkodási hely: Túrkeve.

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: koosimre70 »



Köszi a linket, utánanézek.
 
Nem kifejezetten Jamo-t keresek, a fórumtárs ajánlotta a C805-öt.

http://apro.hifipiac.hu/index.php/categ ... l-par,6915
Heed Obelisk Pre-Px-Pas x2
Bluesound node 2i
Topping D70s
Triangle Celius 202
Audioqest Rocket 44
Audioqest Sydney rca
Hivox Alces 3
Furutech FP-314AG
SVS PB 2000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Ár/db...
Szerintem elírta, pár lesz az, viszont tényleg nagyon jó hangfalak.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
koosimre70
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2011.02.15., kedd 17:02
Értékelés: 83
Tartózkodási hely: Túrkeve.

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: koosimre70 »



Sziasztok!
 
Vásárlási tanácsot kérnék. Le szeretném cserélni a meglévő hangsugárzóimat egy olyan kategóriájúra aminek jó hallható különbsége van.
 
A jelenlegi rendszerem
 
Celestion F-30 Bi-ampba
Marantz PM-68
Marantz CD-67 OSE
 
A keretem 100-150e

http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... erius-202/
Heed Obelisk Pre-Px-Pas x2
Bluesound node 2i
Topping D70s
Triangle Celius 202
Audioqest Rocket 44
Audioqest Sydney rca
Hivox Alces 3
Furutech FP-314AG
SVS PB 2000

Avatar
csöpi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2006.11.08., szer. 19:08
Értékelés: 288

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: csöpi »



Üdv.
 
 
Én nem kérdeznék ajánlanék! - Előre közlöm semmi közöm nincs az eladóhoz!
A link :http://www.jofogas.hu/budapest/CAV_Audi ... tm?first=1
Ha rossz helyen  teszem, előre is elnézést kérek .!
Mozira nagyon ajánlom Ár-érték ...

 
Ár/db...
Kép:Sony VPL-VW50
ScreenLine Amleto 250x140 1.4Gain
CD-DVD:Sony DVP-S 7700
Erősítő:Yamaha RX-A 3030
Médialejátszó:HTPC+Bluesound Node 2i
Hangfalak:Clarus Titan front,Titan center,Rhea háttér
SUB: Focal Cobalt sw800
Kábelek:Neotech-Audioquest kábelek,Néhai tápelosztó

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Doky »


Mélyben tuti nincs hiány!  Pár éve hallottam, eleg jó volt!A combos vasat kedveli!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Üdv.
 
 
Én nem kérdeznék ajánlanék! - Előre közlöm semmi közöm nincs az eladóhoz!
A link :http://www.jofogas.hu/budapest/CAV_Audi ... tm?first=1
Ha rossz helyen  teszem, előre is elnézést kérek .!
Mozira nagyon ajánlom Ár-érték ...

Mélyben tuti nincs hiány! 

Avatar
füci
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 334
Csatlakozott: 2014.05.15., csüt. 13:10
Értékelés: 105
Tartózkodási hely: Cegléd

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: füci »


Üdv.
 
 
Én nem kérdeznék ajánlanék! - Előre közlöm semmi közöm nincs az eladóhoz!
A link :http://www.jofogas.hu/budapest/CAV_Audi ... tm?first=1
Ha rossz helyen  teszem, előre is elnézést kérek .!
Mozira nagyon ajánlom Ár-érték ...
 
 
 

Avatar
NOGRP90
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2014.03.28., pén. 12:29
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: https://t.me/pump_upp
Kapcsolat:

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: NOGRP90 »


Erről mi a véleményetek? Ismeri valaki? 
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... nt=1836681

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »


Szia! Nem kérdés, hogy csakis márkán belül nézelődnék, hasonló hangszórókészlettel rendelkező modellt keress! Köszi a választ!Rajta leszek!

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »



Sziasztok!
 
A napokban azon töröm a fejem,hogy a háttér szekciót egyensúlyba kellene hozni a front szekcióval,elől Dali c6 és concept center van,ami lassan megy majd hivox tuningra,hátul wharfedale diamond 9.2 végzi a dolgát.Érdemes háttérnek vadászni c1 esetleg c2-t,a 9.2 helyett?Vagy inkább valami egészen más,esetleg Klipsch monitorok jelentenének előre lépést?

Szia! Nem kérdés, hogy csakis márkán belül nézelődnék, hasonló hangszórókészlettel rendelkező modellt keress! 

Avatar
kalmi22
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2013.03.15., pén. 08:51
Értékelés: 12

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: kalmi22 »


Sziasztok!
 
A napokban azon töröm a fejem,hogy a háttér szekciót egyensúlyba kellene hozni a front szekcióval,elől Dali c6 és concept center van,ami lassan megy majd hivox tuningra,hátul wharfedale diamond 9.2 végzi a dolgát.Érdemes háttérnek vadászni c1 esetleg c2-t,a 9.2 helyett?Vagy inkább valami egészen más,esetleg Klipsch monitorok jelentenének előre lépést?

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”