Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Avatar
V.Norbi86
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2009.02.09., hétf. 17:28
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: V.Norbi86 »


szia ! hallani hallottam felejtős de izlések és pofonok különbözőek.
Köszi a segitséget!Nem nekem kellett volna de legalább van kiindulási pontom!

Avatar
Ádámh
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2009.06.19., pén. 17:00
Értékelés: 6

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Ádámh »


Üdv mindenkinek!
adott egy harman/kardon pm665 szterejjó erősssítő. szeretnék egy hozzá illő hangsugárzót, és tőletek egy-két ötletet! 50et szánok rá kb. a szoba mérete változni szokott , mondjuk legyen 30-56 köbméter. a zene nagyon változatos: fullelektronikus, kellemesebb elektronikus, jazz, hiphop, komolyzene, dooors, nirvana, country, blues, meg majdnem minden. sajna egy sima pc-ről, laptopról játszom, mp3 osz' kész. használt darabok fele kacsintgatok, a maiak nem nagyon játszanak. ennyi pénzért főleg nem :foto: infinity, jbl-ra jutottam eddig. csak még egyet sem hallgattam közülük
szóval valakinek van javaslata?

Avatar
diy_mu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2009.05.08., pén. 17:06
Értékelés: 14

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: diy_mu »

szia ! hallani hallottam felejtős de izlések és pofonok különbözőek.

Avatar
V.Norbi86
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2009.02.09., hétf. 17:28
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: V.Norbi86 »

Sziasztok!Magnat Sonobull21 tipusú dobozt ismeri valaki vagy hallott már ilyet?Előre is köszi!

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: AVX »


Sziasztok, ismeri valaki a Koda EX686 os szériáját illetve hallotta már szólni?Milyen minőséget képvisel a rendszer?
Gondom nincs vele tetszik a hangja mert nincs viszonyítási alapom de neten semmi infót nem találni róla csak a Koda tesco-s szériájáról.

Mozira egy olcsó választás,de zenére felejtős.
A Koda egy olcsó kínai tömegtermék.
Ismerem őket személyesen.

Avatar
robert69
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.09.20., vas. 12:31
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: robert69 »


Sziasztok, ismeri valaki a Koda EX686 os szériáját illetve hallotta már szólni?
Milyen minőséget képvisel a rendszer?
Gondom nincs vele tetszik a hangja mert nincs viszonyítási alapom de neten semmi infót nem találni róla csak a Koda tesco-s szériájáról.
HM-
Erősítő:Denon AVR 2307 5.1: Koda EX 686, WD TV live

Hifi-
ErősítőDenon PMA655R+ Denon TU1500 FAL:Celestion F38 Mindenes:LG HR500: Kef PSW 1000.2

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


tannoy f4 custom vagy acoustic energy evo 3 ? mindketto 200 font alatt van ujan...
vmi elol portos hangfal kellene, mert a kis jpw-k nem adnalk eleg dinamikat, melyet ebben a 30 nm-en...sajna

Egyértelműen sokkal jobb az AE.
Holnap írok neked privit.

varom ,koszi

Ment pü.
Az AE dobozról még mindig úgy gondolom, hogy 150 környékén nem nagyon lehetett nála jobb hangfalat kapni anno. 168 volt a listaára, s én nagyon szerettem, csak néha túlzásba vitte az energiát, ami túlmutatott a kis szobámon. Így inkább nagyobb szobákba tenném, megfelelő társakkal.
Naim-ZU

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: richies »


tannoy f4 custom vagy acoustic energy evo 3 ? mindketto 200 font alatt van ujan...
vmi elol portos hangfal kellene, mert a kis jpw-k nem adnalk eleg dinamikat, melyet ebben a 30 nm-en...sajna

Egyértelműen sokkal jobb az AE.
Holnap írok neked privit.

varom ,koszi
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


tannoy f4 custom vagy acoustic energy evo 3 ? mindketto 200 font alatt van ujan...
vmi elol portos hangfal kellene, mert a kis jpw-k nem adnalk eleg dinamikat, melyet ebben a 30 nm-en...sajna

Egyértelműen sokkal jobb az AE.
Holnap írok neked privit.
Naim-ZU

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: richies »


tannoy f4 custom vagy acoustic energy evo 3 ?
mindketto 200 font alatt van ujan...
vmi elol portos hangfal kellene, mert a kis jpw-k nem adnalk eleg dinamikat, melyet ebben a 30 nm-en...sajna
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
Gólya
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.08.24., vas. 06:48
Értékelés: -1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gólya »


Sziasztok!A tanácsotokat szeretném kérni.
Előre bocsájtanám hogy régen hallottam már JVC dobozokat (azért kicsit drágább szett volt) de meglepően jól szólt.
Erről valahogy nehezen tudom elképzelni mindezt...
 
Én azt javaslom hogy a keretedből most használtban 2 frankó frontot, majd később a többit. :foto:
Egyébként a .1-is kell majd mert karcsú dobozokat meg kell támogatni sub-al... és azért ebben a kat.-ban nem találni sok dobozt amihez nem kellhet sub...
 
Azért itt körbe néznék a helyedben!
 
Mit használtál eddig, ill. ez az első láncod?

Ez az első láncom,lévén kezdő házimozis....

Én javasolnám a jbl scs178 5.1-es szettet. 10e. kerül többe mint a keret és kategóriáján felül teljesít.
Ennyi pénzért jobbat nem hiszem, hogy találsz.

Házimozi: TV:Panasonic TX-P46G10 Erősítő: Harman/Kardon Avr-245 DVD:Harman/Kardon Dvd-23 Hangsugárzó: JBL Scs-178 Kábelek: QED Performance, Inakustic Pathmos
 
PC: Thermaltake VH6000BWS Armor +; Chieftec CFT-650-14CS 650W ;AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2; Sapphire HD4890 1GB GDDR5 VAPOR-X; 2 X SAMSUNG 1000GB F1 SATA2 HD103UJ ; 2 X WD MyBook 1000Gb Essential stb...

Avatar
mackolaszlo
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.09.26., szomb. 22:24
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: mackolaszlo »

Esetleg valakinek van tapasztalata, hogy a Proac (Studio) esetleg hogyan zenél egy HEED Obelisk elektronikával? Köszi.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: AVX »


Biztosan nincs az érdekeltségi körükben kábelgyártó cég. Az Opera egyébként gyárt kettős kábelezésre alkalmas hangfalakat.

A Sonusnak is van mindkét változatú doboza.
A Cremona nem bi kábeles,de a Signum, igen.

Avatar
sac
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2004.01.27., kedd 11:36
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: sac »


Sziasztok!A tanácsotokat szeretném kérni.
Előre bocsájtanám hogy régen hallottam már JVC dobozokat (azért kicsit drágább szett volt) de meglepően jól szólt.
Erről valahogy nehezen tudom elképzelni mindezt...
 
Én azt javaslom hogy a keretedből most használtban 2 frankó frontot, majd később a többit. :foto:
Egyébként a .1-is kell majd mert karcsú dobozokat meg kell támogatni sub-al... és azért ebben a kat.-ban nem találni sok dobozt amihez nem kellhet sub...
 
Azért itt körbe néznék a helyedben!
 
Mit használtál eddig, ill. ez az első láncod?

Ez az első láncom,lévén kezdő házimozis....

JVC.Ez valami vicc?Ha már annyira futja akkor inkább egy Jamo 402??-es.Az is olyan 40 körül mozog.
HTPC: Abit NF7, Ati 9550, XBMC , AV:Yamaha rx-v350,Hangf szett.: Cav dp880A (stereo)+jamos412 center+jamo surround (Theatre),monitor joker 2,5.Projektor:OptomaEp721

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


Több olasz gyártó hangfalait nézegetve felmerült bennem ez a kérdés:Miéer van az hogy nem preferálják a Bi-wire lehetőségét a nagyobb dobozaikon sem?
Felesleges lenne szerintük?Nem hinném hogy spórolnának mert az egekben van a dobozok ára:)

Biztosan nincs az érdekeltségi körükben kábelgyártó cég. Az Opera egyébként gyárt kettős kábelezésre alkalmas hangfalakat.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Több olasz gyártó hangfalait nézegetve felmerült bennem ez a kérdés:
Miéer van az hogy nem preferálják a Bi-wire lehetőségét a nagyobb dobozaikon sem?
Felesleges lenne szerintük?Nem hinném hogy spórolnának mert az egekben van a dobozok ára:)

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Üdv!Meg tudnátok mondani,hogy álltalánosságban mi a különbség az elülső/hátsó reflexnyilású dobozokban? Melyik való inkább kisebb/nagyobb szobába azonos mélysugárzoval? Elhelyezés szempontjából hová?
 
Köszönöm

Kisebb szobában az első refist valamivel könnyebb elhelyezni...A hátrarefisek falhoz közel vagy polcon bedöngenek, bebúgnak...

Laccee
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2007.10.13., szomb. 21:33
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Laccee »


Üdv!
Meg tudnátok mondani,hogy álltalánosságban mi a különbség az elülső/hátsó reflexnyilású dobozokban? Melyik való inkább kisebb/nagyobb szobába azonos mélysugárzoval? Elhelyezés szempontjából hová?
 
Köszönöm

Avatar
RACPOWER
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2004.07.30., pén. 10:05
Értékelés: 228

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: RACPOWER »


Ha valaki Jamo S606 ra pályázik az most Gida forumtársnál jelentkezhet, mert tovább lépett.
Mivel nincs most gépközelben megkért jelezzek a fórumtársaknak, ha valakit netán érdekelne.
Ha jól tudom az apróban is benne van.
Ami én tudok a hangfalról hogy hibátlan karcmentes állapot és ár/érték arányban nagyon rendben van hangilag is.

Avatar
busman20
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2009.07.15., szer. 12:52
Értékelés: 3

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: busman20 »


Sziasztok!A tanácsotokat szeretném kérni.
Előre bocsájtanám hogy régen hallottam már JVC dobozokat (azért kicsit drágább szett volt) de meglepően jól szólt. :taps:
Erről valahogy nehezen tudom elképzelni mindezt... :lol!:
 
Én azt javaslom hogy a keretedből most használtban 2 frankó frontot, majd később a többit.
Egyébként a .1-is kell majd mert karcsú dobozokat meg kell támogatni sub-al... és azért ebben a kat.-ban nem találni sok dobozt amihez nem kellhet sub... :kiraly:
 
Azért itt körbe néznék a helyedben!
 
Mit használtál eddig, ill. ez az első láncod?

Ez az első láncom,lévén kezdő házimozis....

"A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd."
 
Daniel Nathan Leone

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Doky »


Sziasztok!A tanácsotokat szeretném kérni.
Előre bocsájtanám hogy régen hallottam már JVC dobozokat (azért kicsit drágább szett volt) de meglepően jól szólt.
Erről valahogy nehezen tudom elképzelni mindezt...
 
Én azt javaslom hogy a keretedből most használtban 2 frankó frontot, majd később a többit. :kiraly:
Egyébként a .1-is kell majd mert karcsú dobozokat meg kell támogatni sub-al... és azért ebben a kat.-ban nem találni sok dobozt amihez nem kellhet sub... :taps:
 
Azért itt körbe néznék a helyedben!
 
Mit használtál eddig, ill. ez az első láncod?
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
busman20
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2009.07.15., szer. 12:52
Értékelés: 3

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: busman20 »


Sziasztok!A tanácsotokat szeretném kérni.
5.0 hangfalszettet szertetnék venni és csak max 50 ezret tudok rászánni.
Ki is néztem egyet:
 
5 csatornás házmozi hangfalszett SP-F500 és SP-CR500 hangsugárzókból összeállítva:
 
SP-CR500:
 
Jellemzők
 
* Szélessávú bass reflex rendszer
* 5.5cm-es szélessávú hangszóró x2
* Nagyteljesítményű működtetés( 100w)
* Mágnesesen árnyékolt
 
SP-F500E:
 
Álló kivitelű 3 utas hangszóró rendszer
 
Jellemzők
 
* Álló kivitelű rendszer
* 3 utas bass reflex kialakítás
* 16 cm-es kónuszú mélysugárzó
* 10.5cm-es kónusz a középtartományra
* 2.5cm es magashangsugárzó
 
Ár:41.900
 
Tudtok róla mondani valamit?Zenéhez és házimozihoz kellene.
A láblécben lévő összeállításhoz.(Tudom hogy low-budget ,de ennyire futja)

 
http://www.edigital.hu/JVC_hangfal/JVC_ ... 38231.html

"A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd."
 
Daniel Nathan Leone

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Doky »


Remélem most a Házimozi, Hifi kiállításon felnyitják a fülem. :kiraly:
A remény velünk hal meg... :taps:
 
Nem hiszem hogy a Hiltonban fogod meghallani azt a hangot amire vágysz... de nem lehet tudni...
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Pityke78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2008.03.04., kedd 17:53
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Pityke78 »


Sziasztok! 
Nem lehet hogy a Mordaunt Short 906i kis 13 cm-es hangszorói kevesek ahhoz a dinamikához, mély tartományhoz, amit én elvárok (lásd. autohifi)?
 
Vélemény?

Meg kellene pár dobozt hallgatnod.
Nem biztos hogy a 13cm-es motorok miatt nem jó...
A havernak szintén 13-as motorok vannak a diy dobozában és nem kicsit szól dinamikusan!!! :taps:
Ha azt nézzük hogy az autód pár légköbméter, a lakásod ill. a szobád pedig egy csöppet nagyobb...

Ebben teljesen igazad van, csak most nem tudom merre menjek tovább. Próbáljak más, nagyobb falakat meghallgatni, vagy inkább menjek a sztereó erősítők felé?
Bár ahogy olvasgattam ez a CA 640R már zenén is elég szépet tud nyújtani.

Szerintem szánj rá időt, (ha lehet) és hallgass teljes rendszereket, akár bemutató termekben, akár fórumtársaknál.
 
Ha sehol nem találsz olyat amelyik tetszik, akkor lehet, h az a fajta élményed az autóban lesz csak meg.
 
Olvasva lehet, h elég jó sztereón az a gép, de zenehallgatáshoz azért inkább sztereó erősítőt!
 
...

Remélem most a Házimozi, Hifi kiállításon felnyitják a fülem. :kiraly:

Avatar
Z.É.T. (exAtcBp)
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2008.05.17., szomb. 12:37
Értékelés: 211

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Z.É.T. (exAtcBp) »


Sziasztok! 
Nem lehet hogy a Mordaunt Short 906i kis 13 cm-es hangszorói kevesek ahhoz a dinamikához, mély tartományhoz, amit én elvárok (lásd. autohifi)?
 
Vélemény?

Meg kellene pár dobozt hallgatnod.
Nem biztos hogy a 13cm-es motorok miatt nem jó...
A havernak szintén 13-as motorok vannak a diy dobozában és nem kicsit szól dinamikusan!!! :taps:
Ha azt nézzük hogy az autód pár légköbméter, a lakásod ill. a szobád pedig egy csöppet nagyobb...

Ebben teljesen igazad van, csak most nem tudom merre menjek tovább. Próbáljak más, nagyobb falakat meghallgatni, vagy inkább menjek a sztereó erősítők felé?
Bár ahogy olvasgattam ez a CA 640R már zenén is elég szépet tud nyújtani.

Szerintem szánj rá időt, (ha lehet) és hallgass teljes rendszereket, akár bemutató termekben, akár fórumtársaknál.
 
Ha sehol nem találsz olyat amelyik tetszik, akkor lehet, h az a fajta élményed az autóban lesz csak meg.
 
Olvasva lehet, h elég jó sztereón az a gép, de zenehallgatáshoz azért inkább sztereó erősítőt!
 
...

E-mail: abarczalaci@gmail.comTel: +36202224151

"Bárki úgy határoz, hogy az igazság és tudás ítészeként útra kél, biztos lehet benne, hogy hajótörést szenved az istenek hahotájának elsöprő viharában."

Albert Einstein

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”