Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Léva: a zenéket ki fogom próbálni, többnyire mind megvan (Diana, Sting tuti).
 
A másik amit elfelejtettem megírni, h az erősítőbe a jobb hangfalat miért kell az erősítő bal csatornjába kötni(?), h ha lefuttatok egy tesztet a left hang a bal oldalon a right hang pedig a jobb oldalon szólaljon meg (audigy2 calibration teszt).
Filmeknél, zenénél mindenhol érzem, h ha az erősítőbe fordítva dugom be a hangfal kábeleket akkor szól minden a helyén (ez eléggé zavaró, még ha nem is látom, h mit hova dugdostam). Erre van vmi ötletetek?

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kb olyan dolog egy kis szobában igazán nagyon mélyeket keresni, mintha egy vödör vízben szeretnénk méteres hullámokat kelteni.
Ez egy naon f***a példa!

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Newman
 
A mélyhanghullámok nem nyelődnek el a szoba falain, a szekrénysoron, hanem jó részük szépen visszaverődik ezekről. A visszaverődő hullám pedig találkozik a hangsugárzóból indulóval, a talákozó hullámok pedig összeadódnak (interferencia). Az eredmény egy eredő hullám, aminek a frekvenciája, ampitudója nehezen meghatározható, így elméletben.
Ezekből adódóan minden szobában más és más az a frekvenciaérték, ahol az eredő hanghullám hangosabb lesz, vagy halkabb, mint a megszólaltatni kívánt. Így a szoba mérettől függ az is, mi az a legmélyebb frekvencia, amit még meg tudsz szólaltatni.
 
 
Néhány sarokszám: a hang terjedése levegőben ha jól emlékszem olyan 360 m/s. Ha 35 Hz-es hangot szeretnél, akkor annak a hullámhossza 360 m/s / 35 1/s azaz kb 10 m. Tehát, hogy valódi 35 Hz-es hangot halljál, ahhoz egy 10 m-es hullámnak kell elférnie a szobában. Ha a szoba kisebb, mondjuk 5 m-erről visszaveri a hullámot, akkor a 35 Hz helyett 70 Hz-et hallasz, akkor is, ha 35 Hz-es jellel küldöd meg a rendszert. (A dolog persze a valóságban összetettebb, de a lényeg ez.)
Kb olyan dolog egy kis szobában igazán nagyon mélyeket keresni, mintha egy vödör vízben szeretnénk méteres hullámokat kelteni.
gordon314.fw.hu

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pld. ráküldtem egy 20hz-120hz -et és az elején 1-2 mp-ig nagyon halk (érthető is), aztán erősödik és megint halkul (pedig egyre feljebb mégy és tudnia kéne), aztán megint beindul a "magas" természetes búgásig.Ezt úgy értem, h pld. 25hz-et nem ad természetesen, de itt azért hallani h lök vmit, aztán mondjuk 35hz-nél nagyon legyengül (gyengébbre mint 25-nél ) aztán mondjuk 45-től meg újra erős (ezek csak kb.-i értékek, nem pontosak).

Annyira ne parázz, lehet a szobád akusztikája miatt is.
Nekem is ez a szívfájdalmam, hogy kicsit a középmély be van esve, bár ahogy teszem fel a textileket egyre jobb.
Az ilyen tesztekre meg ne adj, mert hülyeség. Ha zenében elegendő mélyet produkál kellő dinamikával, akkor tökmind1 milyen mélyre megy le.
Hallgasd meg pl. Diana Krall-ban a nagybőgőt, vagy Chriss Botti koncertjén milyen a lábdob (megjegyezném, hogy a Klipsch RW-12-es főleg ennél vérzett el). Esetleg még Stingtől "All this time".
 
Léva

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


S eddig gond volt, h a hangfalakkal ültem szembe s mély alig volt, szinte semmi. De ha egy 50-80cm -el a hangfalak fölé került a fülem, már nyomta rendesen, most viszont a síkban is jól adja le...
Nem lehet, hogy kioltási pontban ülsz?? Nálam is van ilyen sajnos

Még a "régi" lakásban vagyok, itt még kicsivel kissebb a szobám, mint az új lesz. Ez 2,5m széles és kb. 4-5m hosszú (keresztbe van jelenleg). Faltól elhúzva és a fejem ugye akkor a falnál van. Kb. 1 m-re vannak tőlem a hangsugárzók, felém irányítva, pont fülmagassággal egyvonalban. A hangfalak között 1,7m a távolság. Így nagyon jó a sztereó, nem szívesen rakném összébb őket, ha kellene (bár eddig más elhelyezést nem is próbáltam).
Új lakásban majd 3 m széles szobában nézem keresztbe, aztán ha meglesz a TV+DVD akkor már hosszába!
 
Pontosabban, h érted ezt a kioltási pontot? Sejtem h vmi olyasmi lehet, h adott helyen a mélyek kioltják egymás és így nem adják le. De nem lehetetlen helyről hallgatom, mint ahogy leírtam fentebb is és ezért ez most érdekes.
Szted h helyezgessem, mert nem nagyon tudok mozogni a 2*2m-es kábelek végett sem. Meg a TFT is szembe van, nem tudom máshova rakna, mellőlem meg ne szóljon már.
 
De ez a kioltás, tegnap a Gothikán volt egy-két nagyobb mély, de egy filmben azért több szokot lenni. Lehetséges, h csak bizonyos frekvenciáknak van kioltása?
 
Pld. ráküldtem egy 20hz-120hz -et és az elején 1-2 mp-ig nagyon halk (érthető is), aztán erősödik és megint halkul (pedig egyre feljebb mégy és tudnia kéne), aztán megint beindul a "magas" természetes búgásig.
Ezt úgy értem, h pld. 25hz-et nem ad természetesen, de itt azért hallani h lök vmit, aztán mondjuk 35hz-nél nagyon legyengül (gyengébbre mint 25-nél ) aztán mondjuk 45-től meg újra erős (ezek csak kb.-i értékek, nem pontosak).

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


S eddig gond volt, h a hangfalakkal ültem szembe s mély alig volt, szinte semmi. De ha egy 50-80cm -el a hangfalak fölé került a fülem, már nyomta rendesen, most viszont a síkban is jól adja le...
Nem lehet, hogy kioltási pontban ülsz?? Nálam is van ilyen sajnos

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: richies »

járatódik szépen..ne légy türelmetlen!
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ma ebédutántól mostanáig, szinte mindig szólt vmi hol halkan, hol hangosabban. Talán mostanra már érzem, h vmelyest erősödik a mély. Ezt úgy tapasztaltam, h mikor elkezdtünk DVD-t nézni délután, fel csavartam a mélyet szinte max.-ra az erősítőn. Így adott le talán normális mélyet -még tegnap frissen- (mert tényleg úgy keveseltem az elején). De visszatérve. Mikor néztük a filmet és bejött a főcím elég nagy mélyátvitelt adott le a film és hát nem torzult, de éreztem h a hangfalaknak kicsit meg kell eröltetniük magukat. Visszavettem 0-ra a mélyet (magas itt természetesen mindvégig 0-án is volt). Szóval most már 0-ra van vége minden, semmi effekt nincs bekapcsolva. S eddig gond volt, h a hangfalakkal ültem szembe s mély alig volt, szinte semmi. De ha egy 50-80cm -el a hangfalak fölé került a fülem, már nyomta rendesen, most viszont a síkban is jól adja le (1 nap után kb. 12-15 óra hallgatás után). El tudom képzelni az elkövetkező hetekben h változik majd a hangja!
 
Best Of Chesky Classics And Jazz And Audiophile Test Disc Volume 2
Nagyon jó zenék és effeket vannak rajta, főleg a "56 - Sound Effect - Drinking Beer.ape" a legkirályabb. Mikor kibontja a tag a sört és ledobja a kupakot, olyan szépen cseng a kő lapra, h oda tudnék mutatni, h na pontosan oda is esett le a kupak. Ilyen pld. amikor Neo megállítja a golyókat a Reoloaded-be, a géppuska golyókat, majd azok lepotyognak a földre. Ez az album T-BoY -nak biztosan ismerős (Chesky).
 
Volt egy zeném (mondjuk mp3, de egy jobb fajta, többnyire csak azok is vannak) és elkezdődik a tiszta erőteljes basszus és a magasak meg minden és hát nem ment halkan (de nem is üvöltött), azonban az öreg fülének már sok lett volna (szomszédokra is nézve). Aztán hallgatom a zenét tovább, közben pakolok a szobában és bejön vmi vízesés szerű effekt, de alatt gyönyörűen adja a finoman kivehető kellemes ám erőteljesn mélyet és én úgy megijedtem, h apám jött be vmivel a kezében aminek ilyen hangja volt, h egyből az ajtó felé néztem (az be volt csukva).
De vmi hihetetlen sztereóban adta le a két hangfal és épp a kettő között pakolsztám, velük egyvonalba pont középpen pedig a "fejem fölött" szól a zene és ezért is lepődtem meg, meg úgy az egész összhatása is... Király!
 
Most is bedobok vmi filmet így estére, még nem tudom mit, de vmi effektesebb filmet keresek. Horrort kajak nem merek egyedül, kell hozzá asszony is

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Newman és a 602
Ez a kép mehet a fórumozók fényképalbuma nevű topikba

Hehe, majd csinálok egy "Klipsch feelinges" képet. Tudjátok, amikor a falak mellett sexy-n ott egy csaj. Bnőm benne van, majd jelentkezek még e téren
 
Wazzeg, összefostam magam a Gothikán (pedig már láttam anno), főleg a hirtelen síkitások, meg ilyenek fektettek meg, most nagyon kész vagyok.
 
 
Cosmo:
Nagyon frankó ez az állvány, Roninnal mikor beszélgettem s kérdeztem tőle, mert nem feküdt rá mind a négy tüskéra a hangfal, hanem az egyik miatt billegett. Rájöttem h kell beállítani és már nem is rezeg az állvány! Mindenféle mély frekit küldtem már rá különböző hangerőn és nagyon stabil, rezonanciamentes (még homok nélkül is).

Avatar
topeti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 600
Csatlakozott: 2003.04.02., szer. 06:49
Értékelés: 0

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: topeti »


Newman és a 602
Ez a kép mehet a fórumozók fényképalbuma nevű topikba
Erősítő: Korsun KS99, CD-játszó: Rotel RCD-965BX, Hangfal: saját Vifa építés

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csináltam pár gyors képet, linkek: 
B&W DM602 S3 01.
B&W DM602 S3 02.
B&W DM602 S3 03.
B&W DM602 S3 04.
B&W DM602 S3 05.
B&W DM602 S3 06.
B&W DM602 S3 07.
 
h/k 01.
h/k 02.
h/k 03.
 
Newman és a 602
 
 
Ha vkit vmi konkrétabban és mélyebben érdekel csinálhatok még képeket, nem tellik semmibe

Te is portfóliát csinálsz?

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: cosmo »


forgi: a hangfal alja és az állvány tüskéi közé nem teszel alátétet? Nem sértik fel a hangfalat a tüskék?
cosmo: nem nekem akartad ezt címezni? Amúgy nem, mert vmi finomabb anyagból van (nem tudom miből), és jól lekerekített a vége, NEM hegyes!
 
Nah megnézem a szerzeményen a Gohtika horrort. Félek

Igen neked szerettem volna , de ha lekerekített a vége, akkor nincs semmi gond!

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


forgi: a hangfal alja és az állvány tüskéi közé nem teszel alátétet? Nem sértik fel a hangfalat a tüskék?
cosmo: nem nekem akartad ezt címezni? Amúgy nem, mert vmi finomabb anyagból van (nem tudom miből), és jól lekerekített a vége, NEM hegyes!
 
Nah megnézem a szerzeményen a Gohtika horrort. Félek

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: cosmo »

forgi: a hangfal alja és az állvány tüskéi közé nem teszel alátétet? Nem sértik fel a hangfalat a tüskék?

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: forgi »


5 Miatyánk és 3 rózsafűzér!
Felekezeten kívüli vagyok. Ezt megúsztam.

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Csináltam pár gyors képet, linkek:
 
B&W DM602 S3 01.
B&W DM602 S3 02.
B&W DM602 S3 03.
B&W DM602 S3 04.
B&W DM602 S3 05.
B&W DM602 S3 06.
B&W DM602 S3 07.
 
h/k 01.
h/k 02.
h/k 03.
 
Newman és a 602
 
 
Ha vkit vmi konkrétabban és mélyebben érdekel csinálhatok még képeket, nem tellik semmibe

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kósza ötlet volt csak. Sajnos nem születtem audiofil körökbe, és max. kijött a hozzá nem értésem.  
De ugye azért nem kell hamuval beszórni a fejemet?

5 Miatyánk és 3 rózsafűzér!

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: forgi »


Nem értek a H/K sztereo erősítőjéhez, de ha hasonló mint a mázimozié, akkor lehet, hogy körbe kellene nézni a menüjében. Mert az újabb házimozi erősítőben többféleképp is beállíthatod a vágást, frekvencia szerint, vagy a smal large kiválasztásával.
Ember!!!
Mezei sztereó erősítő!
Milyen menüről beszélsz????

Kósza ötlet volt csak. Sajnos nem születtem audiofil körökbe, és max. kijött a hozzá nem értésem.
 
De ugye azért nem kell hamuval beszórni a fejemet?

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem értek a H/K sztereo erősítőjéhez, de ha hasonló mint a mázimozié, akkor lehet, hogy körbe kellene nézni a menüjében. Mert az újabb házimozi erősítőben többféleképp is beállíthatod a vágást, frekvencia szerint, vagy a smal large kiválasztásával.
Ember!!!
Mezei sztereó erősítő!
Milyen menüről beszélsz????

Avatar
forgi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2005.05.02., hétf. 17:47
Értékelés: 5

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: forgi »


Van egy occsó HP digit kamom, de meg kell keresni hozzá az kábelt, mert jó ideje nem találom, így meg tok felrakni képeket (ha más nem lesz használom a 18 rongyos webcamot -az árát azért írom, h a minsőégre lehessen következtetni - ,nem olyan szar képet csinál ha van fény). Ma megkeresem látom van rá igény, aztán berakom ide. Az állvány nagyon jól néz ki Mikor odafelé tartottunk apám beszól, h ő 25-ért venne hangfalat, nem állványt. Persze poénosan adta elő Nem fért be az Opel nyomagtartóba a nagy dög 602 a maga 23kg-jával
 
Nincs ebbe semmi preverzitás, nagyon jó szaga van, alig várom, h hazaérjek :lol Utoljára a Klipsch-nél éreztem ezt
 
 
Lada:
- "Nice: finom, kellemes, pontosd, szép, stb."
Jaja, aláírom
- Egyenlőre én is hiányolok egy kis mélyet, szgépen még nem tudtam összehozni, h az LFE effekteket is kiküldje a frontokra és olyan érzésem van, h sztem van mélylevágás mozinál!!! Erre este Roninnal nem jöttünk rá (bár már késő volt és nem fogott az agyunk, éjfél körül... )
- Nekem most 12nm, új lakás 14nm-es lesz.
 
Tusi:
Köszi Meglesz
 
Ronin:
Elég finom, de azért kíváncsi vagyok, h változik majd.
 
NZS:
- épp az lesz, csak még kérdés, h mivel csinálom és h az milyen minőségű lesz, de igyekszem.
- Már felraktam rá a ruhát (majd felrakom véglegre a frillt, csak még demózgatok, addig figyelem a membrán mozgását ilyesmi stb. stb.)
 
Cosmo:
Okés, tegnap 2 óra előtt nem tudtam lefeküdni, máskor már álmos vagy 11 körül, pedig még egy jó hosszó (3 és fél órás) nagy pesti körútunk is volt.
 
 
Írtam egy kérdést a "Lada:" válaszomnál az LFE frontra "kilökése", nem tudtam ki küldeni még a jeleket, nem tudom hol állítsam, mert keveslem a mély-et, nem a mennyiségét hanem a mélységét. Mármint, h nem olyan mély a mély, mint Roninnál volt. Ez sztem nem bejáratás, hanem sztem levág a nem tudom mennyi frekinél, de gyanus.

Nem értek a H/K sztereo erősítőjéhez, de ha hasonló mint a mázimozié, akkor lehet, hogy körbe kellene nézni a menüjében. Mert az újabb házimozi erősítőben többféleképp is beállíthatod a vágást, frekvencia szerint, vagy a smal large kiválasztásával.

Minden állat egyenlő, de vannak egyenlőbbek
 
Négy láb jó, két láb rossz

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Van egy occsó HP digit kamom, de meg kell keresni hozzá az kábelt, mert jó ideje nem találom, így meg tok felrakni képeket (ha más nem lesz használom a 18 rongyos webcamot -az árát azért írom, h a minsőégre lehessen következtetni - ,nem olyan szar képet csinál ha van fény). Ma megkeresem látom van rá igény, aztán berakom ide. Az állvány nagyon jól néz ki Mikor odafelé tartottunk apám beszól, h ő 25-ért venne hangfalat, nem állványt. Persze poénosan adta elő
Nem fért be az Opel nyomagtartóba a nagy dög 602 a maga 23kg-jával
 
Nincs ebbe semmi preverzitás, nagyon jó szaga van, alig várom, h hazaérjek :lol Utoljára a Klipsch-nél éreztem ezt
 
 
Lada:
- "Nice: finom, kellemes, pontosd, szép, stb."
Jaja, aláírom
- Egyenlőre én is hiányolok egy kis mélyet, szgépen még nem tudtam összehozni, h az LFE effekteket is kiküldje a frontokra és olyan érzésem van, h sztem van mélylevágás mozinál!!! Erre este Roninnal nem jöttünk rá (bár már késő volt és nem fogott az agyunk, éjfél körül... )
- Nekem most 12nm, új lakás 14nm-es lesz.
 
Tusi:
Köszi Meglesz
 
Ronin:
Elég finom, de azért kíváncsi vagyok, h változik majd.
 
NZS:
- épp az lesz, csak még kérdés, h mivel csinálom és h az milyen minőségű lesz, de igyekszem.
- Már felraktam rá a ruhát (majd felrakom véglegre a frillt, csak még demózgatok, addig figyelem a membrán mozgását ilyesmi stb. stb.)
 
Cosmo:
Okés, tegnap 2 óra előtt nem tudtam lefeküdni, máskor már álmos vagy 11 körül, pedig még egy jó hosszó (3 és fél órás) nagy pesti körútunk is volt.
 
 
Írtam egy kérdést a "Lada:" válaszomnál az LFE frontra "kilökése", nem tudtam ki küldeni még a jeleket, nem tudom hol állítsam, mert keveslem a mély-et, nem a mennyiségét hanem a mélységét. Mármint, h nem olyan mély a mély, mint Roninnál volt. Ez sztem nem bejáratás, hanem sztem levág a nem tudom mennyi frekinél, de gyanus.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Newman: sok örömöd legyen benne! Aztán majd mesélj!

Avatar
NZS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 685
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 15:08
Értékelés: 14

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: NZS »


Newman, nem tudsz egy képet berakni, most meg engem érdekel az állvány. Ja, és ha lesz időd, egy kis véleményezést is várunk. Különben én vigyáznék a hasonlatokkal, meztelen nő, szagolgatás, és tudjuk, hogy van rajta "bassz reflex" nyílás is...
Gratula!
NZS
Nagyapám az utcán szellentett, egyetértettem vele, de az én véleményem sokkal tömörebb volt...

Avatar
Ronin
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1593
Csatlakozott: 2004.07.07., szer. 18:18
Értékelés: 10

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Ronin »


Ja! És szagolgatnom...
Na én ezt a perverz hangfalszagolót nem is ismerem
 
 
Komolyra fordítva a szót
 
Én már gratuláltam, de azért mégegszer.
Még a hangja finomodni fog rendesen az elkövetkező hetekben.

Vendég

Milyen hangsugárzót? (kérdés előtt olvasd el a nyitó hozzászólást)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Megjöttem  
És hazaértem a friss, jó illatú B&W DM602 S3-al! És a (szép) Söund Arts GLS2630-as állvánnyal (amit hamarosan fel is öntök kvarchomokkal).
 
Rövidke bevezető után, szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik segítettek engem bármilyen formában is. Elsősorban Ronin-t helyezném a forumra, akinél meghallgathattam és többieknek is, akik bármilyen információ darabkával elláttak ill. segítettek
Másodszor pedig ki kellett kapcsolnom, mert nem tudok idefigyelni és tök értelmetlen dolgokat irkálok.
 
A hangjáról még nem tudok sokat írni, mert csak 1, 1.5 órája hallgatom csak. Mintha csak fél óra lett volna

 
Hamarosan jelentkezem... (hamarosan?!?! ) aztán majd beszélhetek bővebben is, most megyek, ha akarnék sem tudnék többet írni, nem bírok most tovább itt lenni, hallgatóznom kell. Egyszerűen muszáj!! Ja! És szagolgatnom (amíg lehet) és csodállni a szépségüket (de komolyan akár egy szőke bombázó meztelenül -no grill-).

Naon sok kellemes órát neked a B&W-kkel

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”