Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Quad hangsugárzók

Avatar
OLED
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2006.08.31., csüt. 10:41
Értékelés: 94

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: OLED »


Blaki, Pesten is van egy példány, egy hölgynél Revi tudd adni további infót, ha érdekel. Az övé olyan bordósas színű, Marantz SACD és Audio Note OTO erősítővel.Volt szerncsém meghallgatni a rendszert, csak így gyorsba össze volt lökve Revinél, nemcsak,h szép, de még jól is szól ez a kis hangfal.

 
OFFTOPIC:

Mostmár legalább tudom, hogy milyen a bordó sas.  
Szép doboz, és biztosan jól is szól!
PC: GigabyteB550M K, Ryzen5600G, 32GBKingstonDDR4, 9.5TB HDD
Tv: TCL85C735, PC
HANG: FractalDesign HTPC, USB if: Musician Pisces, DAC: LOXJIED40PRO, Amplifier: KrellKAV400xi, Front: DIY TL, Sub: DIY+RockfordFosgateP1S4-12, Hs kábel: KRELL klón, Interc. :ChosealFlagship coax
Egyéb: Pawalle tp80

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kökény »


Megtaláltam,amit írtam róla:
"Hali,
 
Ünnepek alatt hallgatóztam egy rendszert, Revox hölgyismerősének kellett összedobni egy rendszert, amihez a hfal és cd játékos már megvolt, erősítőnek pedig az AN OTO Phonot-t állítottuk hadirendbe.
Szóval a lánc:
 
Quad 21l hfal
Marantz 7001 Cd-sacd player
AN OTO phono erősítő
ksl IC és hálózati kábel
47lab hfalderót
Townshend Elite Rock gyalu
 
Ez a Quad kisebb álló frontja, igényes kivitelezés, zongoralakkozás, nekem így elsőre olyan kicsinek tűnt az általam megszokott álló frontokhoz képest.
De a hangja meghazudtolta a kis méreteket.
Meglepően mélyre le tudott menni a "kicsike", megfogott, kontrollált mélyei voltak.
Féltünk, h a marantz cd játékos nem fog illeni a rendszerbe (kiscsaj ragaszkodott, h sacd-t is tudjon a szerkentyű), de félelmünk alaptalannak bizonyult, teljesen belesimult a hangképbe a cd játékos.
Teljesen azt adta vissza a rendszert, amivel "etettük", nem tudom kiemelni, h jó volt a magas, meg, h milyen jó volt a mély, csak aztt lehet rá mondani, h egybe volt az egész.
Talán,ami nekem hiányzik belőle, az az izgalom és megfejthetetlen élmény,ami az AN-AZ-two-ba megvan.
Nagyon jó választás annak,aki a letisztult hangzásvilágot kedveli, semmi sallang, színezés, és ugyanakkor még a szoba dísze is lehet ez a kis ékszerdoboz.
Nagy élmény volt a kiscsaj arcát nézni és látni rajta azt a boldogságot, amit ez a kis rendszer okozott a számára. "

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kökény »

A kép minőségéért én kérek elnézést, de Revit kell szidni.

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kökény »


Íme erről beszélek:


Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: kökény »


Blaki, Pesten is van egy példány, egy hölgynél Revi tudd adni további infót, ha érdekel. Az övé olyan bordósas színű, Marantz SACD és Audio Note OTO erősítővel.
Volt szerncsém meghallgatni a rendszert, csak így gyorsba össze volt lökve Revinél, nemcsak,h szép, de még jól is szól ez a kis hangfal.

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


Nagyon nagyon szép, asszem lassan le fogok menni győrbe mert nagyon kíváncsi vagyok erre a 21L-re
 
Ha addigra megjön az Epos M5, lehet azt is leviszem ha érdekel.
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


2


Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


1


Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


Szóval kéretik ide feltenni a Quad hangfalakkal kapcsolatos kérdéseket, ömlengéseket, képeket stb stb
 
Quad homepage
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”