Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Quad hangsugárzók

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ad2: távgyógyítás penna módra: "de ma is ez a legegyszerűbb, bombabiztos megoldás" 
távgyógyítás blaki módra: "Viszont az áthidaló cseréje jó ötlet azt én is támogatom. "
 
mire is alapozva? tapasztalatra. kinek meddig ér ez a takaró, annyit mer távgyógyítani. idővel mindenki bátorodik, ha egy papírforma már soxor bejött. lásd blaki-t. nem hiszem,hogy valaha is kivette volna a quad összekötő fémrúdjait(mert lehet még nem kerűlt közvetlen közelségébe quad doboz). mégis a cseréje mellett voksol. nem bonyolúlt dolog ez.

Nem távgyógyítás Penna módra, feltételezés és találgatás inkább revox módra.
 
A tényszerű helyzet:
vettem a fáradtságot, emaileztem az egyik angol Naim dealernek, aki árul Quadot is, aki a Naim fórum aktiv hozzászólója és az ő tapasztalatai, javaslatai alapján írtam. Szemben azzal a revox-szal, aki még soha nem hallott Nait 5i-t valószinűleg, nem ismeri a konstrukciós sajátosságait és mégis bátran szakért. Lelke rajta.

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


ad2: távgyógyítás penna módra: "de ma is ez a legegyszerűbb, bombabiztos megoldás" 
távgyógyítás blaki módra: "Viszont az áthidaló cseréje jó ötlet azt én is támogatom. "
 
mire is alapozva? tapasztalatra. kinek meddig ér ez a takaró, annyit mer távgyógyítani. idővel mindenki bátorodik, ha egy papírforma már soxor bejött. lásd blaki-t. nem hiszem,hogy valaha is kivette volna a quad összekötő fémrúdjait(mert lehet még nem kerűlt közvetlen közelségébe quad doboz). mégis a cseréje mellett voksol. nem bonyolúlt dolog ez.

Most lebuktam, a quad-ét tényleg nem vettem ki ellenben már volt nálam quad doboz viszont nem átállottam más hangfal teljesen azonos összekötőjét kivenni (még a quad előtt) és megtapasztalni a csodát attól függetlenül sem ennek a cseréje sem másmilyen hangfaldrót nem fogja megszünetni az elhelyezésből adódó és a szoba akusztikai sajátosságának gondjait arn-nál. Jó lenne megérteni van az a helyzet amikor egy adott doboz egy adott szobában az adott akusztikai körülmények között nem fog jól működni (jó példa erre 21st esete), és lehet oda bármilyen AN, 47lab és egyéb drótot bekötni, és lehet nyomni a sámán hülyeségeket
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


ad2: távgyógyítás penna módra: "de ma is ez a legegyszerűbb, bombabiztos megoldás"
 
távgyógyítás blaki módra: "Viszont az áthidaló cseréje jó ötlet azt én is támogatom. "
 
mire is alapozva? tapasztalatra. kinek meddig ér ez a takaró, annyit mer távgyógyítani. idővel mindenki bátorodik, ha egy papírforma már soxor bejött. lásd blaki-t. nem hiszem,hogy valaha is kivette volna a quad összekötő fémrúdjait(mert lehet még nem kerűlt közvetlen közelségébe quad doboz). mégis a cseréje mellett voksol. nem bonyolúlt dolog ez.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


nem távgyógyít fénykép alapján
ad2!
 
nemrég volt vele egy riport a Tiloson. egy(több) betelefonálót, telefonon keresztúl,simán lekonzumhifistázott. készülékeit felsrorolva teljes jellemrajzot állított ki a tagról, zenei és hifibéli indentitásáról szintén. elárulom,egy sámán-körbe járunk. de tény,hogy én jobban értek hozzá

A riportban volt tanácsa, hogy milyen eszközt milyen másikra? Mert, ha igen, akkor nem ugyanazt a riportot hallottuk.

nem tudom,de nem is annyira érdekel. DL egy alsó kategóriás rendszert használ,alsó középszerű zenei ízléssel(elég nagy betokozódás az,ha valaki csak a klasszikus zenét ismeri el,mint értékelhető zenei műfaj). miért is érdekelne engem,mikor,mit csinál.
 
ellenben a quad hangsugárzók hazai jelenléte elég erősen azon állt vagy bukott,mit mondtam ezek forgalamzásáról CsontosI-nak. alapvetően kipróbáltam őket és érdemlegesnek tartottam arra,hogy a merlin audio forgalmazza. ez összecsengett István véleményével,így ,megereősítést kapva, hoztak quad dinamikusokat is(mert eredetielg csak az ESL és a csöves elektronikák forgalmazássával akartak foglalkozni). Az, hogy egy hangsugárzót mivel kötnek be,alapvetően attól függ,az a hangsugárzó milyen kábelt "kedvel", nem attól, hogy a hozzá használt erősítő forgalmazója milyen egyen-prospektusszöveget köt a sztorihoz.
 
node ez nem túl érdekes.
 
A Quad dobozokat sokan félreértelmezik. Egy qaud dobozt nem illik noname drótokkal etetni. első próbán egy quad 12L-t tettünk audio note K állványra (120e Ft/pár). elékötöttünk egy 600 000Ft-os pentódás erősítőt(valami német cég cucca. mintadarb volt. nem rosz,de ezt a kategóriát már kitöltötte az AN). elékötöttünk egy audio note CD2.1x kb 600ezres CD-t. A hangfalkábel az akkor listaáron 620 000Ft-os audio note spx ezüst litze volt. jól szólt. kimondottan jól. simán állta a sarat a 600ezer/készülék mezőnyben. És ez a kis 12L 180ezerért.Tehát ezekre a dobozokra így kell tekinteni. ezeket illik kiszolgálni. elég toleráns az elékötött elektronikával,de van egy határ,amit nem tolerálnak,főleg az állódobozok. nem is csoda, hogy a quad elektronikák sem találhatóak meg a 100ezer/készülék kategóriában. inkább a 300/gép szinten mocorognak. A lentebb becopyzott képen lévő rendszerbe is betettünk egy quad 21L állódobozt a HeS-n, zárás után. alapvetően nem szólt rosszúl,de már jelezte,hogy ennek nem elég jó a legksiebb moth végfok, ezért bekötöttük a legnagyobb 100W monoblokk+külön táp verziót. Ez már rendben volt. Itt egyébként minden drót kondo ksl volt. ezt nem javasolnám arn-nak,mert többe fájna,mint az erősítője+cd-je együtt. de egy próbát pl neki is megér valami olcsó audio note kábelrendszer(AN-A és AN-, ami nekem annak idején elég jól együtt tudott működni a NAP250-el. a 47lab szeritem ebbe a rendszerbe túl nyílt. ide kell egy kis színezés/elfedés.
 
hes2005 QuadL-VIP demo

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nem távgyógyít fénykép alapján
ad2!
 
nemrég volt vele egy riport a Tiloson. egy(több) betelefonálót, telefonon keresztúl,simán lekonzumhifistázott. készülékeit felsrorolva teljes jellemrajzot állított ki a tagról, zenei és hifibéli indentitásáról szintén. elárulom,egy sámán-körbe járunk. de tény,hogy én jobban értek hozzá

A riportban volt tanácsa, hogy milyen eszközt milyen másikra? Mert, ha igen, akkor nem ugyanazt a riportot hallottuk.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


nem távgyógyít fénykép alapján
ad2!
 
nemrég volt vele egy riport a Tiloson. egy(több) betelefonálót, telefonon keresztúl,simán lekonzumhifistázott. készülékeit felsrorolva teljes jellemrajzot állított ki a tagról, zenei és hifibéli indentitásáról szintén. elárulom,egy sámán-körbe járunk. de tény,hogy én jobban értek hozzá
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


Az persze igaz, hogy ő még amatőr, hiszen nem távgyógyít fénykép alapján (vagy akár anélkül) is
nemtom. én nem amatőröztem le DarvasL-t, bár tény,hogy jó ideje azért kicsit alábbhagyott érdeklődése a téma iránt. egyébként biztos vagyok abban,ha ismer bizonyos készülékeket és kérnek tőla tanácsot,képes adni és mondjuk 5-ből 3-4szer bejön. nálam ez az arány jobb,mert folyamtosan gyakrolom a képről megítélés művészetét. lásd a lenti képet,ahol "nehéz" fölfedezni az ótvaros hangú gyári jumpereket. ez alap, hogy kukába vele. ehez nem is kellett volna nagy tudomány,mégis 2-3hete ott van az a fránya kép és nem mondtad neki,hogy azt is cserélje naim hangfaldrót-darabkára.
 
80ezerért? hát,ennek elég egysezrű oka volt. ennyit adtak érte(én 50-ért szereztem be, mostmár elárulom de igaz,egyszeri, vissza nem térő alkalom volt). jó ideig hírdettem. 150-ről indúlt,de sajna nem kelt el. nem örültem neki. ma már könnyebb lenne valamivel a gyári hangfaldróttal.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


 
erre hagy ne mondjak semmit

alapvetően valamelyest visszaszívok. a 47lab nem biztos,hogy ide passzolna. ezt a dolgot valamikori nap250-esem hangja alapján mondtam. de ezek az újabb Naim készülékek kicsit már eltérőbb hangúak. van másik tippem,de ez nem érdekes. ami viszont fix, felemás drótrendszerrel mindig gondok lesznek
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Vendég

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


ő baja... akkor volt naim-om,amikor még nem volt ennyire fontos naim kábelt venni (jó régen )

régen fontosabb volt, mint ma, de ma is ez a legegyszerűbb, bombabiztos megoldás.
 
Érdemes ezt a kérdést feltenni Darvas Lászlónak, aki a mai napig a régi NAP250 erősítőt használja, Naim hangfalkábellel. Az persze igaz, hogy ő még amatőr, hiszen nem távgyógyít fénykép alapján (vagy akár anélkül) is tőle 250 km-re lévő rendszereket.
 
Talán azért adtad el 80e ft-ért (audiolandos közlés anno amikor még beengedtek) a NAP250-et, mert nem volt hozzá gyári hangfalkábel.


Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


Rev, nem akarok itt beleokoskodni a mondanivalódba de pl mit tudsz te arról hogy milyen akusztikai körülmények vannak arn-nál??? Kicsit durva néha hogy xxx  kilóméter távolságból te megmondod hogy 1 rendszer azért nem jó mert nem az általad preferált kábelt/kábeleket használja az illető, honnan van neked arról fogalmad hogy attól jó lesz? nem tudsz semmit csak annyit hogy van egy naim erősítő és egy quad doboz és kész
ha erre a kérdésre majd tudsz válaszolni magadtól, már révbe érsz. persze akkor már nem teszed föl.

 
erre hagy ne mondjak semmit
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


Rev, nem akarok itt beleokoskodni a mondanivalódba de pl mit tudsz te arról hogy milyen akusztikai körülmények vannak arn-nál??? Kicsit durva néha hogy xxx  kilóméter távolságból te megmondod hogy 1 rendszer azért nem jó mert nem az általad preferált kábelt/kábeleket használja az illető, honnan van neked arról fogalmad hogy attól jó lesz? nem tudsz semmit csak annyit hogy van egy naim erősítő és egy quad doboz és kész
ha erre a kérdésre majd tudsz válaszolni magadtól, révbe értél. persze akkor már nem teszed föl.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


Naim mellé naim hangfalkábelt használ és fog is használni szerintem Viszont az áthidaló cseréje jó ötlet azt én is támogatom.

ő baja... akkor volt naim-om,amikor még nem volt ennyire fontos naim kábelt venni (jó régen )
viszont a "noname Ic" legább annyira naim, mint a 47lab. egyelőre ebben a rendszerben nincs egyensúly. addig a hang se lesz jó. ezek a piszok quad-ok meg nem az afféle elmaszatolós fajták. ha hasonlítanom kell,inkább townshend szerű hang,mint pl AN

Rev, nem akarok itt beleokoskodni a mondanivalódba de pl mit tudsz te arról hogy milyen akusztikai körülmények vannak arn-nál??? Kicsit durva néha hogy xxx kilóméter távolságból te megmondod hogy 1 rendszer azért nem jó mert nem az általad preferált kábelt/kábeleket használja az illető, honnan van neked arról fogalmad hogy attól jó lesz? nem tudsz semmit csak annyit hogy van egy naim erősítő és egy quad doboz és kész
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


Naim mellé naim hangfalkábelt használ és fog is használni szerintem Viszont az áthidaló cseréje jó ötlet azt én is támogatom.

ő baja... akkor volt naim-om,amikor még nem volt ennyire fontos naim kábelt venni (jó régen )
viszont a "noname Ic" legább annyira naim, mint a 47lab. egyelőre ebben a rendszerben nincs egyensúly. addig a hang se lesz jó. ezek a piszok quad-ok meg nem az afféle elmaszatolós fajták. ha hasonlítanom kell,inkább townshend szerű hang,mint pl AN
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


HES2005. Talán a HES-k történetének legminimálabb költségvetésű rendszere. quad 11L+moth-kicsi+goldringGr2+ 1db DJ keszei sumolight krisztián(ex fresh fabric). páran elmormolták, hogy a legkellemesebb hangú rendszer. amatőrök
ja, a kép? ezekhez szokták odaírni site-okon, hogy "painted by IstvanCs"
quad_keszei
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


1
szedd ki azt az összekötő vackerájt a hangfalcsatalkozó porton. egy bármilyen sodorott drót jobb lesz oda,akár a régi rádióból kitépett is.
 
enek kell egy tisztességes kábelrendszert kiépíteni. legolcsóbban 47lab storatossal úszod meg,ha tudsz szerezni. én csak 50métert tudok egyszerre. ha átköltözöl debrecenbe,megnézem neked és beállítom

Naim mellé naim hangfalkábelt használ és fog is használni szerintem
Viszont az áthidaló cseréje jó ötlet azt én is támogatom.
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: revox »


1
szedd ki azt az összekötő vackerájt a hangfalcsatalkozó porton. egy bármilyen sodorott drót jobb lesz oda,akár a régi rádióból kitépett is.
 
enek kell egy tisztességes kábelrendszert kiépíteni. legolcsóbban 47lab storatossal úszod meg,ha tudsz szerezni. én csak 50métert tudok egyszerre. ha átköltözöl debrecenbe,megnézem neked és beállítom
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


annyit mar bizton allithatok, hogy naim melle az arahoz kepest az usher nagyon jo valasztas
 
bar meg az idealis felallast sem talaltam meg, de valamiben jobban tetszik az usher (jazz, osszetettebb zenek). popularis zeneknel jobb a quad (tobb mely), de gondolom meg sokat valtozik a helyzet.

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: 21st »

Nagyon szépek ezek a Quad dobozok
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


oksa, akkor majd visszaterunk ra. addig ki lehet gondolni, hogy ki mire kivancsi.
 
en az usherrel is elegedett voltam. ha ez jobb lesz, akkor meg elegedettebb leszek

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


par hetet tenyleg kellene varni, amig bejaratodik valamennyire (sok doboznak ez evekig is tart). 
de gondolom az eposoknal sem art
 
a masik - szep, hogy ennyi mindent meg tudunk hallgatni, de azert kicsit szukiteni kellene a kort, mert a vegen csak a komponenseket dugdossuk.

Engem csak a quad érdekel a naimmal, az epost csak érdekességnek gondoltam, meg ha van idő akkor belehallgatni meg ilyenek , de jól mondod annak is kell még bejáratási idő + nekem május kiesik mert vizsgaidőszakom van, csak júniustól érek úgyis rá
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


par hetet tenyleg kellene varni, amig bejaratodik valamennyire (sok doboznak ez evekig is tart).
 
de gondolom az eposoknal sem art
 
a masik - szep, hogy ennyi mindent meg tudunk hallgatni, de azert kicsit szukiteni kellene a kort, mert a vegen csak a komponenseket dugdossuk.

Avatar
blaki
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2004.08.08., vas. 13:48
Értékelés: 0

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: blaki »


Szép doboz, és biztosan jól is szól!
Szépnek szép, de még nem szól jól. Bejáratós.
 
Blaki én is mennék valamikor de még nem tudom mikor.
Megnézni azt a Squeezebox-ot, meg a Quad is érdekes lehet.
Esetleg vihetnénk valami erősítőt még a Naim mellett.

OK
 
Valamelyik hétvégén összehozhatjuk, persze erről arn véleményét is jó lenne hallani + meg kéne jönniük az eposoknak
A400, Dactilus, 575A, M12.2

Avatar
zz7
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2099
Csatlakozott: 2005.08.19., pén. 17:37
Értékelés: 363

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: zz7 »

Mennyi ember lóg itt a munka helyett.

Avatar
zz7
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2099
Csatlakozott: 2005.08.19., pén. 17:37
Értékelés: 363

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: zz7 »


Szép doboz, és biztosan jól is szól!
Szépnek szép, de még nem szól jól. Bejáratós.
 
Blaki én is mennék valamikor de még nem tudom mikor.
Megnézni azt a Squeezebox-ot, meg a Quad is érdekes lehet.
Esetleg vihetnénk valami erősítőt még a Naim mellett.

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Quad hangsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


Nagyon nagyon szép, asszem lassan le fogok menni győrbe mert nagyon kíváncsi vagyok erre a 21L-re  
Ha addigra megjön az Epos M5, lehet azt is leviszem ha érdekel.

dumalj ossze zz7tel, o is tervezi. most van harom par hangfalam. van mit hallgatni

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”