Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fülelek mikulás napi bemutatója

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »

December 29-én szombaton délután ismét bemutatót tartok Csobánkán, akit érdekel a jó zene, a műfaj független kellemes mégis precíz hangzás, és ráér, jelezze látogatási szándékát felém pü/mail/telefon.

Online
Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon megérte elmenni, sok új ismerettel gyarapodtunk. köszönet Zoltánnak a szervezésért, zenékért, sütikért. csodálatos az új épület, esztétikailag és akusztikailag is! :smile32:
többen kértétek a gitár szólót, amit ígértem:
https://www.youtube.com/watch?v=WGTxqhSN8bE&t=918s

s innen lehet legálisan letölteni:
https://estastonne.com/

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12628
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Jó kis összejövetel volt. Köszönet Füleleknek és gratula az új Amp4you mkII-höz és az új Speak2you hangsugárzóhoz. 🤘
Aki szkeptikus az akusztikai kezelésekkel kapcsolatban, annak kifejezetten ajánlatos egy látogatás.
C648FE27-6E3B-4A5E-B049-1E682A8DC81C.jpeg
C648FE27-6E3B-4A5E-B049-1E682A8DC81C.jpeg (993.13 KiB) Megtekintve 3888 alkalommal
FB2536CD-9347-4A3F-96E4-9E02C346C40E.jpeg
FB2536CD-9347-4A3F-96E4-9E02C346C40E.jpeg (1.04 MiB) Megtekintve 3888 alkalommal
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
optimuska
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2015.11.19., csüt. 11:18
Értékelés: 1

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: optimuska »

A mai napon Zolinál jártam az új bemutató termében és meg hallgattam az új termékeket. A kapott hang felül múlta a várakozásaimat, a sztereó tér olyan amilyet még sehol nem hallottam. Az amp4you mk2 azonnal megfogott, amikor meg hallottam. Be is neveztem egyre, már alig várom hogy itthon zenéljen.
Aki teheti ne hagyja ki a holnapi napot, részemről nagyon ajánlott.

Köszönöm Zoli a szíves fogadtatást, és a high end sütit. 😁 leborulok.gif

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Ma 15 órától bemutató! Különleges helyszín, különleges hangulat. Ha ráérsz és érdekel a hifi, gyere el. 06209789791

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Ne aggódjon senki, hogy jaj de messze van, a logisztikában segítünk, amúgy meg az hallgatási élmény garantált, és nem csak az ár/érték arány, hanem abszolúte is.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12628
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

fülelek írta:
2018.12.10., hétf. 21:00
Idén ugyan már volt mikulás, de addigra már többnapos magas láz gyötört, ezért nem hirdettem mikulás partit, de most meghirdetem a mikulás afterpartit :D
Szeretettel várok minden érdeklődőt december 14-én pénteken és 15-én szombaton délután 15 órától egy kellemes zenehallgatásra "zenei társalgónkba" Csobánkára.
Újdonság az amp4youMKII erősítő, a speak2you álló hangsugárzó, és az AP Linuxos audio pc, valamint az elég egyedi akusztikával készült bemutatóterem...
Jóféle zenéket lehet hozni pendrájvon, a hangzás mellett a tea, kávé és süti is a high end kategóriába tartozik :D
Örülnék az előzetes jelentkezésnek püben vagy telefonon (06209789791)
Akik bkk-val közlekednek, egy megbeszélt időpontban Pomáz hév állomásról autóval el tudjuk hozni őket. A Batthány térről indul a hév, 30 perc alatt Pomázon van.
Én szombaton szívesen elmennék. Egy Pomázi transfert bevállalok, ha ez segítség...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Idén ugyan már volt mikulás, de addigra már többnapos magas láz gyötört, ezért nem hirdettem mikulás partit, de most meghirdetem a mikulás afterpartit :D
Szeretettel várok minden érdeklődőt december 14-én pénteken és 15-én szombaton délután 15 órától egy kellemes zenehallgatásra "zenei társalgónkba" Csobánkára.
Újdonság az amp4youMKII erősítő, a speak2you álló hangsugárzó, és az AP Linuxos audio pc, valamint az elég egyedi akusztikával készült bemutatóterem...
Jóféle zenéket lehet hozni pendrájvon, a hangzás mellett a tea, kávé és süti is a high end kategóriába tartozik :D
Örülnék az előzetes jelentkezésnek püben vagy telefonon (06209789791)
Akik bkk-val közlekednek, egy megbeszélt időpontban Pomáz hév állomásról autóval el tudjuk hozni őket. A Batthány térről indul a hév, 30 perc alatt Pomázon van.
Csatolmányok
w1.gif
w1.gif (178.37 KiB) Megtekintve 3900 alkalommal

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Idén is van Mikulás, annak a hétnek a végén lesz  készülék és kellékek bemutató, azaz 2016 december 9. pénteken 12-19h, valamint 10-én szombaton 10-19h.  

 

Ajánlataink:

music4you -audiopc integrált dac-kal

amp4me -sztereo erősítő 2x20W/8Ohm

amp4you sztereo erősítő 2x45W/8Ohm

megújult szén alapú összekötőkábel

szén+amorf fém alapú hangszórókábel

amorf fém hangszórókábel

3 utas zárt  nagymonitor Seas és SB hangszórókból

volumio zenehallgatási rendszer  távirányítós dac-kal egy komoly diyer kollégától

-valamint sok finom és érdekes zene.

Mindenkit szeretettel várunk!

Helyszín: Budapest, Podmaniczky utca 37. 21-es kapucsengő, ha esetleg nem lenne jó, akkor 06209789791 a számom...

(a Nyugati pu.-tól 5 perc gyalog)


Avatar
elektrorudi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2010.02.15., hétf. 20:42
Értékelés: 150

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: elektrorudi »


Nem volt szándékomban megbántani Téged, ha mégis így történt, elnézést kérek! Más topicokban olvastam írásaid, melyből nekem az látszik, igen képzett vagy elektrotechnikából. De akkor megvan a félreértés oka, az integráltat másként értettük.
Nincs miért elnézést kérned. Nem bántottál meg, nem sértődtem meg, mert nincs-, és nem is volt rá okom.
Az "igen képzett" kifejezés sajnos erős túlzás, de szakmám és korom okán valóban van némi affinitásom az általános elektronikai témákhoz (tudom melyik végén kell megfogni a pákát  . Viszont ez azt is jelenti, hogy a speciális kérdésekben nincsenek elég mély ismereteim. Mélyen meghajlok (nem alázatból, hanem tisztelettel) azon kollégáim tudása előtt, akik messze előttem járnak egy-egy témában, legyen az félvezetős erősítő, csöves erősítő, vagy éppen hangsugárzó építés.
Egyet értünk: valóban csak egy félreértés volt...       

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Tudod Te pontosan, miről van szó.
Nem, nem értettem, azért bátorkodtam megkérdezni. Bocs.
 
De mondhatjuk, hogy egy sztereo végfok 2 szabályozható hangerejű vonalszintű bemenettel. 
Igen, így már értem.
Ha még azt az info-t is megkaptam volna, hogy "FET -es vagy tranzisztoros (bipoláris) végfok egyedi kapcsolástechnikával", akkor már minden kíváncsiságom ki lett volna elégítve. 
A Csaba-Péter hasonlat, szójáték, vagy akármi, nem vitt közelebb...
Nem igazán tudom, hogy az átlag felhasználónak mi ugrik be, de nekem, ha erősítőről van szó, és az "integrált" szót hallom, akkor egy integrált áramkör (IC) végerősítő modulra gondolok, és nem asszociálok a bemenet választással-, hangerőszabályzással kapcsolatos dolgokra. 
Köszönöm a válaszod.

Nem volt szándékomban megbántani Téged, ha mégis így történt, elnézést kérek! Más topicokban olvastam írásaid, melyből nekem az látszik, igen képzett vagy elektrotechnikából. De akkor megvan a félreértés oka, az integráltat másként értettük.

Avatar
elektrorudi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2010.02.15., hétf. 20:42
Értékelés: 150

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: elektrorudi »



Tudod Te pontosan, miről van szó.
Mondhatjuk integrált erősítőnek is, egy sztereo passzív előfok és egy sztereo végfok egy dobozba integrálva. De mondhatjuk, hogy egy sztereo végfok 2 szabályozható hangerejű vonalszintű bemenettel. De igazából mindegy minek hívjuk, mert ha a fiam nem Csaba lenne, hanem mondjuk Péter, akkor is ugyan olyan okos (ám néha igen trehány) lenne, amin tehát a másik név sem változtatna valószínűleg.
Az átlag felhasználónak a végfokra az ugrik be, hogy a hangerőt nem lehet rajta szabályozni és nem lehet rá közvetlenül több forráseszközt kötni, így mindenképp találóbb az integrált erősítő, szerintem.

Tudod Te pontosan, miről van szó.
Nem, nem értettem, azért bátorkodtam megkérdezni. Bocs.
 
De mondhatjuk, hogy egy sztereo végfok 2 szabályozható hangerejű vonalszintű bemenettel. 
Igen, így már értem.
Ha még azt az info-t is megkaptam volna, hogy "FET -es vagy tranzisztoros (bipoláris) végfok egyedi kapcsolástechnikával", akkor már minden kíváncsiságom ki lett volna elégítve. 
A Csaba-Péter hasonlat, szójáték, vagy akármi, nem vitt közelebb...
Nem igazán tudom, hogy az átlag felhasználónak mi ugrik be, de nekem, ha erősítőről van szó, és az "integrált" szót hallom, akkor egy integrált áramkör (IC) végerősítő modulra gondolok, és nem asszociálok a bemenet választással-, hangerőszabályzással kapcsolatos dolgokra. 
Köszönöm a válaszod.

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszönöm a válaszod. 
Tehát ez egy sztereó 2x15W integrált végfok, ami tulajdonképpen nem is integrált végfok...
Meglehetősen talányos. Hát... ettől nem lettem okosabb.       
Aki részt vett a bemutatón, biztosan tudja értelmezni.
Köszi, még egyszer.

Tudod Te pontosan, miről van szó.
Mondhatjuk integrált erősítőnek is, egy sztereo passzív előfok és egy sztereo végfok egy dobozba integrálva. De mondhatjuk, hogy egy sztereo végfok 2 szabályozható hangerejű vonalszintű bemenettel. De igazából mindegy minek hívjuk, mert ha a fiam nem Csaba lenne, hanem mondjuk Péter, akkor is ugyan olyan okos (ám néha igen trehány) lenne, amin tehát a másik név sem változtatna valószínűleg.
Az átlag felhasználónak a végfokra az ugrik be, hogy a hangerőt nem lehet rajta szabályozni és nem lehet rá közvetlenül több forráseszközt kötni, így mindenképp találóbb az integrált erősítő, szerintem.

Avatar
elektrorudi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2010.02.15., hétf. 20:42
Értékelés: 150

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: elektrorudi »



Tulajdonképpen nem integrált -végfok hangerőszabályzóval és két vonalbemenettel.
A kapcsolás teljesen egyedi, pont ilyet senki sem használ sehol.  

Köszönöm a válaszod. 
Tehát ez egy sztereó 2x15W integrált végfok, ami tulajdonképpen nem is integrált végfok...
Meglehetősen talányos. Hát... ettől nem lettem okosabb.       
Aki részt vett a bemutatón, biztosan tudja értelmezni.
Köszi, még egyszer.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »



Szervusz!
Meg szabad kérdezni, hogy mitől integrált? A végerősítő IC?
A típusát elárulod? Nem akarom lekoppintani (értelme sem lenne, amikor ennyi a komplett készülék ára) csak a kíváncsiság...      

Tulajdonképpen nem integrált -végfok hangerőszabályzóval és két vonalbemenettel.
A kapcsolás teljesen egyedi, pont ilyet senki sem használ sehol.  

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Dorian »


Legtöbben el se tudják képzelni, mit tud a kis erősítő ezért a pénzért, különben Zolinak még az a pár óra se maradna aludni.
 
A hifisek tele vannak sztereotípiákkal (vagy akár sztereó-típiákkal ), sokan nem hiszik el, hogy ami nem 20 kiló, 200 Watt, 200e Ft az jól szólhat.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
elektrorudi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2010.02.15., hétf. 20:42
Értékelés: 150

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: elektrorudi »


Képek a kis erősítőről: (17x17x6cm)
Szervusz!
Meg szabad kérdezni, hogy mitől integrált? A végerősítő IC?
A típusát elárulod? Nem akarom lekoppintani (értelme sem lenne, amikor ennyi a komplett készülék ára) csak a kíváncsiság...      

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Egyszer kellene már venned egy mély levegőt, és az ilyen nyomott árakat beszorozni kb, 3-al.
Akkor nem kellene napi 20 órákat dolgoznod, jutna időd pihenésre is.

Picit finomabban fogalmazva, de én is hasonlókat mondtam. Legtöbben el se tudják képzelni, mit tud a kis erősítő ezért a pénzért, különben Zolinak még az a pár óra se maradna aludni.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Egyszer kellene már venned egy mély levegőt, és az ilyen nyomott árakat beszorozni kb, 3-al.
Akkor nem kellene napi 20 órákat dolgoznod, jutna időd pihenésre is.
Van, 55e Ft.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »



Nagyon jól néz ki.
 
Van már ára?

Van, 55e Ft.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: AVX »


Képek a kis erősítőről: (17x17x6cm)
Nagyon jól néz ki.
 
Van már ára?

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: irishcream »


Képek a kis erősítőről: (17x17x6cm)
NAGYON ELEGÁNS!     

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Képek a kis erősítőről: (17x17x6cm)



Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Február hatodikán (6) szombaton  11-18h-ig szeretettel várok  minden érdeklődőt    audio berendezéseim bemutatójára, ahol csupa újdonság lesz hallható annak, aki még eddig nem hallotta.

-új sztereo integrált erősítő 2x45W

-új sztereo integrált  erősítő 2x15W

-új 3 bemenetes dac

-új háromutas zárt hangsugárzó Seas és SB Acoustic motorokból  építve 45 literes keményfa dobozban

-új amorf  vezetőjű hangszórókábel

és sok jó különféle műfajú zene. Ha kíváncsi vagy olyan zenére, amit jól ismersz, hozd el pendrájvon.

Forrásként  kétféle számítógép szolgál, az egyik a leendő audio pc korai szárnybontogatása...

Helyszín: Budapest, Podmaniczky utca 37.  21-es kapucsengő, ha esetleg nem lenne jó, akkor 06209789791 a számom...

(a Nyugati pu.-tól 5 perc gyalog)


Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: earforce »



Szia fülelek!
A 30.-ai bemutatóra előre be kell jelentkezni? Vagy be lehet esni csak úgy?
 
üdv
priusz

Úgy tudom az nem lesz, legalábbis Zoli nekem pár napja ezt mondta. A legközelebbi jövő hét szombat.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”