Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fülelek mikulás napi bemutatója

Avatar
priusz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 198
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 21:16
Értékelés: 95

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: priusz »


Szia fülelek!
A 30.-ai bemutatóra előre be kell jelentkezni? Vagy be lehet esni csak úgy?
 
üdv
priusz
 
Mozi:HTPC;Denon DVD2930;Pioneer N50A;Denon AVC A1SR;Quad 11 Classic
Zene:Rpi3;Philips Cd150; GoldNote 7Dac;Cayin Mt-35;Dynaco A25
 
                                                  
 

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Február hatodikán (6) szombaton  11-18h-ig szeretettel várok  minden érdeklődőt    audio berendezéseim bemutatójára, ahol csupa újdonság lesz hallható annak, aki még eddig nem hallotta.

-új sztereo integrált erősítő 2x45W

-új sztereo integrált  erősítő 2x15W

-új 3 bemenetes dac

-új háromutas zárt hangsugárzó Seas és SB Acoustic motorokból  építve 45 literes keményfa dobozban

-új amorf  vezetőjű hangszórókábel

és sok jó különféle műfajú zene. Ha kíváncsi vagy olyan zenére, amit jól ismersz, hozd el pendrájvon.

Forrásként számítógép szolgál tuningolt spdif kijárattal. (Ez még nem a dedikált audio pc, az később mutatkozik be)

 

Helyszín: Budapest, Podmaniczky utca 37.  21-es kapucsengő, ha esetleg nem lenne jó, akkor 06209789791 a számom...

(a Nyugati pu.-tól 5 perc gyalog)


Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Az új nagyobbik erősítő 45W színuszos teljesítményt ad le csatornánként 8 ohmra, 5 ohmra már 70W-ot, de a soft clipping beállítás miatt hangosabbnak tűnik, mint amire a teljesítmény adata alapján lehet számítani.
 

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Erősítő (de a mostani újnál kisebb azért nem ) engem is nagyon érdekel, már nagyon várom, hogy legyen kipróba példány, és ha itthon is  jól zenél (itthon nagyon zenei hangú, de kevésbé nagy felbontású erősítőm van, és ha az új Hivox ebben jobb egyensúlyt ad), akkor veszem is.
Bemutatón lenyűgözött az új rendszer hangja, csak félek (ill. tudom), ebben az új hangdobozoknak (meg a szobaakusztikának) is nagy szerepe volt.
 
Ha már írok, kérdezek is
6 Ohm-os (gyár szerint minimális 5 Ohm) hangfalak esetében az új erősítő milyen teljesítményű?

Az új erősítő szerintem a legtöbb rendszerben jól fog szólni, és jót fog tenni a mélyeid pontatlanságának, ez fogja tudni kontrollálni a mélyeket. Emellett megmarad a részletező képessége is. Nem nagyon-nagyon érzéketlen dobozokat otthoni körülmények közt szerintem megfelelően meg tud hajtani. Én nagyon imádom. Nap mint nap lenyűgöz ez a kis rendszer. 

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Dorian »


Erősítő (de a mostani újnál kisebb azért nem ) engem is nagyon érdekel, már nagyon várom, hogy legyen kipróba példány, és ha itthon is  jól zenél (itthon nagyon zenei hangú, de kevésbé nagy felbontású erősítőm van, és ha az új Hivox ebben jobb egyensúlyt ad), akkor veszem is.
Bemutatón lenyűgözött az új rendszer hangja, csak félek (ill. tudom), ebben az új hangdobozoknak (meg a szobaakusztikának) is nagy szerepe volt.
 
Ha már írok, kérdezek is
6 Ohm-os (gyár szerint minimális 5 Ohm) hangfalak esetében az új erősítő milyen teljesítményű?
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
klutakistvan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 19:46
Értékelés: 47

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: klutakistvan »


Mi köze a 21., kapucsengőnek egy dátumhoz?
Nem a kapucsengőhöz...:-) ,hanem amikor azt írta Fülelek,hogy "(30.-án már az új kis erősítő lesz").

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Mi köze a 21., kapucsengőnek egy dátumhoz?
"(30-án már az új kis erősítő is lesz)"
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Mi köze a 21., kapucsengőnek egy dátumhoz?
 
 (30-án már az új kis erősítő is lesz)

Avatar
elektrorudi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2010.02.15., hétf. 20:42
Értékelés: 150

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: elektrorudi »


Ez a zárójelben lévő kis rész el is döntötte,hogy 30.-án kell mennem...:-).
Mi köze a 21., kapucsengőnek egy dátumhoz?

Avatar
klutakistvan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.11.01., csüt. 19:46
Értékelés: 47

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: klutakistvan »



Ugyan Mikulás már elmúlt, de talán még egyszer kibírják az admin urakok, (köszönöm), hogy itt hirdetem meg januári bemutatóimat, amelyek január 16-án és két héttel később január 30-án lesznek ugyanott, mint mikuláskor, a VI.ker. Podmaniczky utca 37 szám alatt. (21. kapucsengő)  A téma ugyanaz, új erősítő (30-án már az új kis erősítő is lesz), új hangszórókábel, új hangsugárzó és új dac. Új zenék is lesznek, de pendrájvon mindenki hozhatja kedvencét.
Minden érdeklődőt szeretettel várok 10-18 óráig. Kellő számú hallgató esetén kisebb előadást is tartok, amennyiben lesz rá igény. 
Fülelek/Szabó Zoltán

Ez a zárójelben lévő kis rész el is döntötte,hogy 30.-án kell mennem...:-).

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Ugyan Mikulás már elmúlt, de talán még egyszer kibírják az admin urakok, (köszönöm), hogy itt hirdetem meg januári bemutatóimat, amelyek január 16-án és két héttel később január 30-án lesznek ugyanott, mint mikuláskor, a VI.ker. Podmaniczky utca 37 szám alatt. (21. kapucsengő)  A téma ugyanaz, új erősítő (30-án már az új kis erősítő is lesz), új hangszórókábel, új hangsugárzó és új dac. Új zenék is lesznek, de pendrájvon mindenki hozhatja kedvencét.
Minden érdeklődőt szeretettel várok 11-18 óráig. Kellő számú hallgató esetén kisebb előadást is tartok, amennyiben lesz rá igény. 
Fülelek/Szabó Zoltán

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Lehet már tudni a hangsugárzó árát is?
Ha lesz kép, avval együtt felteszem, különben nem sokat mond egy szám...

Avatar
gutentag
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015.10.28., szer. 00:42
Értékelés: 1

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: gutentag »


100e az erősítő, 100e a dac+ előerősítő.
Lehet már tudni a hangsugárzó árát is?

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Hajjaj, hányszor eszembe jutott, hogy elhamarkodtam a vásárlást... Ha jól emlékszem, november elején vásároltam a DAC-ot, 67000 Ft-ért, mikor még a bemutatókat is vastag homály fedte. Gondoltam rá, hogy eladom és jöhet a dac4you, végülis az erősítővel egy alomból való, biztos vagyok benne, hogy ezek illenek össze legjobban, nem beszélve a fejhallgató erősítőről és a többi dologról, amivel többet tud Zoli készüléke... de nem szeretném a CA-t elherdálni. Most is hirdet egyet valaki 45000 Ft-ért és nem nagyon érdeklődnek felőle. Azért szűk 2 hónap alatt nincs ekkora értékvesztése, hogy ennyiért eladjam. :-(
A tévével kapcsolatban annyit, hogy akkor a miénk igen furcsa holmi, mert ha a beállítások menüben a hangerőnél a változót állítom be rögzített helyett, a tv hangszóró helyett pedig az audio rendszert, akkor is hatástalan a távirányító hangerő gombja. Akár teljesen le is halkíthatom, a hangfalak szólnak. Sőt, ha utána visszaállítom, hogy a tv hangszórója szóljon, amíg a DAC-ot, vagy az erősítőt ki nem kapcsolom, addig együtt szól a tv és a hangfalak. Pedig ha tudnám szabályozni, biztos, hogy a mezei tv adásokat is csak amp4you-val nézném!
A ki- és bemenetek terén pedig lehet, hogy fogalomzavaraim vannak, de mindig szívesen fogadom a kritikát, ha épülök általa. Én azt hittem, ha változó kimenet van, akkor tudom a forrás saját távjával a hangerőt szabályozni. Tévedtem.

Először is semmilyen kritikát nem fogalmaztam meg feléd, véletlen se szeretném hogy ezt érezd. Mindössze segíteni próbálok a magam módján. Ha kioktatóra sikerült, elnézést. 
Ezt a DAC cserét megpróbálom más irányból megvilágítani, hogy persze sok a 20e Ft "elherdálása", de igazából mégse.
Véleményem szerint mindenkinek meg kell fizetni a tanulópénzt. Ha most megveszed ezt a rendszert és nem akarsz világot megváltani a hifiben, azaz meg tudsz állni egy egészséges szinten (én nem tudtam), akkor ez a 20e Ft lesz a tanulópénz. Hidd el nem sok., kérdezz meg másokat is. Én mint a képeken és az aláírásomban is látszik, ezeket az eszközöket birtoklom, pedig ezek előtt volt csak erősítőből 4-5 db, ami újonnan 3-5x, használtan 2-3x ennyibe kerültek. DAC-nál nem volt ekkora különbség, csak 2x. Mindegyiken buktam természetesen nem keveset. Miért hallgatom most ezt a rendszert a drágábbak után? Mert nem akar nagyon ilyen vagy olyan lenni, egyszerűen igen jól szól ezért a pénzért, meg mint a példa mutatja jóval többért is. Az erősítő kapcsán ezt Te is hallod. A DAC ezt úgyszintén tudja, de együtt többet tudnak. Illenek egymáshoz, minden szempontból: külsőre, a DAC előerősítője gyönyörűen hajtja meg az erősítőt, jó az illesztés nyilván. Egységesen jó a hang. Van kellő felbontás, dinamika a teljes tartományban minden hangerőn. Mindkét eszköz "lelkét" használja sok gyártó. Ami itt más, az a körítés. Ami az optimum véleményem szerint, inkább icipicit több mint kevesebb. Megfelelően méretezett tápegységek, jó minőségű alkatrészek, és a fő lényeg a jó kapcsolástechnika.
A CD lejátszó lenne az elherdált pénz nagy valószínűséggel és a végén se a CD, se a PC nem szólna olyan jól, mint a PC az új DAC-kal, miközben pénzben az többe lenne.
A tv. Nekem beltériről megy optikain a hang, a beltéri távszabályzójával lehet a hangerőt vezérelni. Holnap kipróbálom a szintén Sony tv-men, hogy onnan is menne-e ez a dolog, de szerintem mennie kell. Azonban mivel ez digitális hangerőszabályzás, ahogy halkítod, csökken a felbontás, így én elballagok az erősítő potijáig néhány kivétellel.

Avatar
Haartja
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.24., csüt. 17:35
Értékelés: 5

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Haartja »



Azon nem gondolkoztál, hogy eladod a DacMagicet, hozzádobod a cd játékos árát, és veszel egy dac4you-t? Azonos dac chip egy dolog, minden másban összehasonlíthatatlan a 2 cucc, más dimenzióban zenél.  Az igazi finom hangok, apró de fontos részletek így bújnának elő. Nah, nem győzködni akarlak, csak egy esetleges alternatíva, ami szerintem előrébb mutat.
A TV fix hangerejét nem értem. Az optikai kijáratot is lehet a tv távszabályzójával vezérelni, viszont minek a DAC-on variable output, ha integrált az erősítő?
Hajjaj, hányszor eszembe jutott, hogy elhamarkodtam a vásárlást... Ha jól emlékszem, november elején vásároltam a DAC-ot, 67000 Ft-ért, mikor még a bemutatókat is vastag homály fedte. Gondoltam rá, hogy eladom és jöhet a dac4you, végülis az erősítővel egy alomból való, biztos vagyok benne, hogy ezek illenek össze legjobban, nem beszélve a fejhallgató erősítőről és a többi dologról, amivel többet tud Zoli készüléke... de nem szeretném a CA-t elherdálni. Most is hirdet egyet valaki 45000 Ft-ért és nem nagyon érdeklődnek felőle. Azért szűk 2 hónap alatt nincs ekkora értékvesztése, hogy ennyiért eladjam. :-( A tévével kapcsolatban annyit, hogy akkor a miénk igen furcsa holmi, mert ha a beállítások menüben a hangerőnél a változót állítom be rögzített helyett, a tv hangszóró helyett pedig az audio rendszert, akkor is hatástalan a távirányító hangerő gombja. Akár teljesen le is halkíthatom, a hangfalak szólnak. Sőt, ha utána visszaállítom, hogy a tv hangszórója szóljon, amíg a DAC-ot, vagy az erősítőt ki nem kapcsolom, addig együtt szól a tv és a hangfalak. Pedig ha tudnám szabályozni, biztos, hogy a mezei tv adásokat is csak amp4you-val nézném!
A ki- és bemenetek terén pedig lehet, hogy fogalomzavaraim vannak, de mindig szívesen fogadom a kritikát, ha épülök általa. Én azt hittem, ha változó kimenet van, akkor tudom a forrás saját távjával a hangerőt szabályozni. Tévedtem.
Minden elb*szott dolog úgy kezdődik, hogy "azt hittem..."

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hol egy foobar-ral felvértezett Dell laptopot, hol a Sony KDL42W605 tévénket erősíti, mindkét esetben egy Cambridge Audio DacMagic 100-ason keresztül, amiben elvileg ugyanaz a chip foglal helyet, mint Zoli dac4you-jában. Csak a CA-ban sajna nincs variable rca output, ezért fix a tv hagereje. A laptop egyébként USB-n, a tv Toslinkkel kapcsolódik a DAC-hoz...és mostanság játszom egy esetleges cd-játékos beszerzésének gondolatával is. :-)
Azon nem gondolkoztál, hogy eladod a DacMagicet, hozzádobod a cd játékos árát, és veszel egy dac4you-t? Azonos dac chip egy dolog, minden másban összehasonlíthatatlan a 2 cucc, más dimenzióban zenél.  Az igazi finom hangok, apró de fontos részletek így bújnának elő. Nah, nem győzködni akarlak, csak egy esetleges alternatíva, ami szerintem előrébb mutat.
A TV fix hangerejét nem értem. Az optikai kijáratot is lehet a tv távszabályzójával vezérelni, viszont minek a DAC-on variable output, ha integrált az erősítő?

Avatar
Haartja
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.24., csüt. 17:35
Értékelés: 5

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Haartja »


És milyen forrást erősít?
Hol egy foobar-ral felvértezett Dell laptopot, hol a Sony KDL42W605 tévénket erősíti, mindkét esetben egy Cambridge Audio DacMagic 100-ason keresztül, amiben elvileg ugyanaz a chip foglal helyet, mint Zoli dac4you-jában. Csak a CA-ban sajna nincs variable rca output, ezért fix a tv hagereje. A laptop egyébként USB-n, a tv Toslinkkel kapcsolódik a DAC-hoz...és mostanság játszom egy esetleges cd-játékos beszerzésének gondolatával is. :-)
Minden elb*szott dolog úgy kezdődik, hogy "azt hittem..."

Vendég

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Zoli jóvoltából nekem is ott volt a fa alatt az Amp4You, amit ezúton köszönök szépen!  
Elmentem, meghallgattam, első hallásra megfogott. Persze nem nehéz túlszárnyalni egy régi Denon PMA320A-t, amit leváltott, de mégis, úgy érzem kinyílt mesevilág kapuja, lehullt egy fátyol köztem és a hangsugárzók között. Nagyon kellemes, részletező hangja van nagyobb felbontású zenékkel, de mezei mp3-akkal is úgy szól, hogy le a kalappal... A baj csak az, hogy azt érzem, lenne ez még jobb is, csak a hangfalak váltak a fejlődés gátjaivá. Úgyhogy el kell gondolkoznom egy erősítőhöz méltó dobozpár beszerzésén.
Ha már lúd, legyen kövér alapon vettem az erősítőhöz egy Alces elosztót is, hogy tisztességes áram jusson a kis testébe. Ebből jut a Sony tv-nek is, aminek a hangjára rá sem ismerek azóta...de ez már egy másik topik témája 
Részemről mindenkinek csak ajánlani tudom Zoli audio-csemegéit, higgyétek el, megéri minden egyes fillérjét!
Csak így tovább, Zoli! 

És milyen forrást erősít?

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: 4you »


Ráadásul úgy néz ki, hogy rólad nevezték el.
á, jó is volna!
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



 
a hangsugárzónak még nincs neve, de majd lesz
3 utas, zárt doboz, 22cm Seas mély L22RN4X/P, külön kamrában 15cm Seas közép MCA15RCY és 29mm SbAcoustic SB29RDC magassugárzó
Frekvenciaátvitel 40Hz -3dB 20kHz--3dB, 300-10khz +/- 1,5dB
Max terhelhetőség 150W zenei program
doboz anyaga 27mm vastag trópusi keményfa,
felületkezelés kemény viasz
méret 58x27x40cm
box4you? Gratula az új szériához, a design nekem nagyon bejön!
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Tamoo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1204
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 10:56
Értékelés: 686

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Tamoo »



Nekem is nagyon tetszettek a meghallgatáson!
újonnan ennyiért...hihetetlen, de igaz!!

 
Ráadásul úgy néz ki, hogy rólad nevezték el.
PC hangkártyával, kommersz Monitor Audio szett, lomis PA végfokok, DIY szub, hullámos talján vászon, porszívó hangú mókolt PD F22

Avatar
Haartja
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.24., csüt. 17:35
Értékelés: 5

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Haartja »


Zoli jóvoltából nekem is ott volt a fa alatt az Amp4You, amit ezúton köszönök szépen!  
Elmentem, meghallgattam, első hallásra megfogott. Persze nem nehéz túlszárnyalni egy régi Denon PMA320A-t, amit leváltott, de mégis, úgy érzem kinyílt mesevilág kapuja, lehullt egy fátyol köztem és a hangsugárzók között. Nagyon kellemes, részletező hangja van nagyobb felbontású zenékkel, de mezei mp3-akkal is úgy szól, hogy le a kalappal... A baj csak az, hogy azt érzem, lenne ez még jobb is, csak a hangfalak váltak a fejlődés gátjaivá. Úgyhogy el kell gondolkoznom egy erősítőhöz méltó dobozpár beszerzésén.
Ha már lúd, legyen kövér alapon vettem az erősítőhöz egy Alces elosztót is, hogy tisztességes áram jusson a kis testébe. Ebből jut a Sony tv-nek is, aminek a hangjára rá sem ismerek azóta...de ez már egy másik topik témája 
Részemről mindenkinek csak ajánlani tudom Zoli audio-csemegéit, higgyétek el, megéri minden egyes fillérjét!
Csak így tovább, Zoli! 
Minden elb*szott dolog úgy kezdődik, hogy "azt hittem..."

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: 4you »



Akkor nem lövöm le a poént képekkel. Nekem tetszik nagyon. Már a technikai paraméterek (mégha ezek nem is mindig tükrözik a hangminőséget) is sejtetik, hogy ez azért ki van találva. Nagyon finom hang, komoly mélykontrollal. Ahogy tekerem fel, pont olyan finom, részletező marad, nem puhul vagy keményedik fel, nem kezd kiabálni, fantasztikus jó. Tényleg. Az elmúlt időszak útkeresése után számomra döbbenetes, hogy ennyiért ilyen hangot haza lehet vinni, ráadásul újonnan. Nem hiába unszoltuk Zolit egy ideje jópáran az új erősítő és DAC ügyében. Nem is tudom, mit kívánjak, hogy csak győzzed gyártani vagy hogy ne győzzed, minden esetre sok erőt hozzá! 
 
Tisztelettel,
ákos

Nekem is nagyon tetszettek a meghallgatáson!
újonnan ennyiért...hihetetlen, de igaz!!
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: fülelek »

105e az erősítő, 100e a dac+ előerősítő.

Avatar
Zozi09
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2015.10.09., pén. 18:43
Értékelés: 9

Fülelek mikulás napi bemutatója

Hozzászólás Szerző: Zozi09 »



Zoli engedélyével egy fotó. Nálam az állványon. Nem művészi, nem látszik minden, de talán a lényeg igen.
 
hiVOX.jpg
 
ákos
Mennyibe kerülnek?

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”