Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

München High-End Show 2016

Online
Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 132
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: edzoba »

-KP- írta:
2022.05.24., kedd 10:14
Popori Ottó is kint volt a sztatikus hangfalaival. A legkisebb modell kivételével vitte mindet. Fényképek a facebook oldalán találhatóak.
Amikhez az analóg hangot a 72Audio adta. Új hangkar és végfok debütált.
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Popori Ottó is kint volt a sztatikus hangfalaival. A legkisebb modell kivételével vitte mindet. Fényképek a facebook oldalán találhatóak.

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Egy kis szöveg is.
Utoljára 2018-ban voltam aztán a covid miatt sokáig nem is volt, de idén én is és sokan mások elzarándokoltunk ismét a Hifi Európai Mekkájába. Két naposra (Szombat, vasárnap) terveztem aztán sajnos egy napos lett belőle, de ez is elég volt.... Sokan voltak, sok bemutató, kiállító újak, régiek vegyesen. Nem fotóztam mindent csak ami érdekes volt számomra, a végén már azt se....
Volt sok jó hang (és rossz is bőven), mindenki megtalálhatta számára a legjobbat ha volt kellő kitartása .... Sajnos nagyon sok demo szoba volt, és őszinte leszek még a legjobbaknál sem időztem 2 számnál tőbbet. Volt ahol tényleg csak belehalhattam.... Tudom így megítélni szinte lehetetlen bármit is, de egy idő után belefáradtam. És megmondom őszintén, hiába kezelték akusztikailag a szobákat, amikor a szomszéd szobából áthallatszott az épp dübörgő zene, ajtók záródnak, emberek jönnek mennek stb...
De talán a fenti nehézségek ellenőre is lehet valamilyen véleményt formálni..
Sajnos sok gyártó nem demozott csak kipakolták a portékét megtekintés simogatás céljából (Pl Gryphon amit ugyan más gyártó Demo szobájában meg lehetett fülelni, de a hivatalos pl.képviseltnél nem)
Nekem a hangfalak a gyengéim elsődlegesen ezeket kerestem füleltem, mint láthatjátok a képeken.A nagynevű hangfalgyártók az aktív hangfalak irányába nyitottak (Dynaudio, System Audio,Lyravox sőt a JBL-nek is van már) A Dynaudionál beszélgettem egy emberkével aki nagyon lelkesen magyarázott róla. Pont elcsíptem egy meghallgatást és tényleg nem volt rossz a mérete ellenére. Ahogy ők mondták :csalódásmentes.
A hangfalgyártóknál sokan próbálkoztak tölcséres megoldással, kinek jobban kinek rosszabbul sikerült. (Ez az én gyengém) Az Avantgarde nyert (de annyi pénzért már szinte kötelező is volt), viszont volt több gyártó akik nagyon jól teljesítettek. A Lengyel Horns nagyon jól szólt vagy a Norvég OAudio is..

Csöves erősítő vonalon talán érdekesség, hogy újra gyártják a Western Eltric 300 B csöveket. Elmondásuk alapján ugyanazon a gyártósoron de más anyagfelhasználással, ezáltal a cső kb 22Watt leadásra képes. Saját erősítőjük is van..Meg tölcséres driverük. Lehet komolyan gondolják a visszatérést a piacra.... Árakra már nem emlékszem, mert egy ideig még kérdezgettem aztán feladtam mert összemosódott minden... :rolleyes:

Magyar kiállítók közül jelen volt a Kácsa-Audió, ők inkább egy kitelepült Shop formájában, Coraudio BayZ Audió, aminek nagyon örültem hogy meg tudtam hallgatni a hangfalukat (Lehet más is, elnézést ha valakit kihagytam) Sajnos nagyobb tér szerencsésebb lett volna, de tényleg csillagászati kiállítási díjak vannak....

Volt sok távolkeleti gyártó, aki közül a Rose streamerek és erősítők kapták talán a legnagyobb felhajtást. Az erősítőjük kinézete kifejezzen érdekes volt.

Szó mi szó megérte kimenni, főleg az esti Weissbier miatt.. :smile49: :D :napsut:
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

zoli73 írta:
2022.05.22., vas. 18:31
Ha valaki kilátogatott Münchenbe, annak szívesen venném a beszámolóját, akár képekkel is.
Köszönöm!
Este ha lesz időm írok és rakok fel pár képet.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Ha valaki kilátogatott Münchenbe, annak szívesen venném a beszámolóját, akár képekkel is.
Köszönöm!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: zoli73 »


Elvileg előbb vagy utóbb lesz lista a kiállítókról. Gondolom...
Az AV Trend kiállítás oldalán már van lista a kiállítókról. Sajnos linkelni nem tudod.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Elvileg előbb vagy utóbb lesz lista a kiállítókról. Gondolom...

Avatar
zatar01
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.11.28., szomb. 05:48
Értékelés: 24

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: zatar01 »

Én az itthoniról kérdeznék,mit tudni Martin Logenék kint lesznek a show-n?
Orr: Iso Tek EVO3 Polaris
Horgony: Nordost Blue Heaven, Iso Tek EVO3 premier, AudioQuest Rocket 33
Fedélzet: Asus PN 60
Híd: Mátrix X Spidf 2 (lvds hdmi)
Kormány: Cambridge cxa 81
Kémény: Musician Pegasus
Tat: Quadral Chromium Style 8
Ja és a negyedik dimenzió az biza a zene

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


vegul is volt valaki a kiallitason?
Igen, rengetegen voltak. 

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: -KP- »


 
 
végül megvalósult a bemutató? mik a fejlemények? visszajelzések? esetleg képek készültek?

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

vegul is volt valaki a kiallitason?

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5873
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: kaef2 »



A kiállítástól kb 3 km-re, magyar bemutató is lesz, a Bayz Audio jelentkezik a szabadalmaztatott un radiál sugárzó technológiát használó hangszóró és hangfal újdonsággal. Akinek van kedve, akár a kiállítás után is átjönni, várjuk szeretettel.
 
 
 


https://youtu.be/VoZ7ZWczjAg

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5873
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: kaef2 »


A kiállítástól kb 3 km-re, magyar bemutató is lesz, a Bayz Audio jelentkezik a szabadalmaztatott un radiál sugárzó technológiát használó hangszóró és hangfal újdonsággal. Akinek van kedve, akár a kiállítás után is átjönni, várjuk szeretettel.
 
 
 


Avatar
Impressivia
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2016.04.19., kedd 08:55
Értékelés: 0

München High-End Show 2016

Hozzászólás Szerző: Impressivia »


Kedves Mindenki!
 
2016. május 5-8. München High End Show! 
Bemutatkoznak a többek között a KR Audio által gyártott új és régi elektroncsövek, és az ezek felhasználásával készült erősítők is.
Többek közt a VA 200 monoblokkok (2 x 200 watt!) 842-es csövekkel, valamint a német szaklapokban "Fekete Lovag"-nak nevezett VA 355i, amit az amerikai sajtóban "Bébi Kronzilla"-ként emlegetnek, a KR saját T100-as csöveivel.
Az új KT 88-as csöveik élettartama a gyártő szerint 20.000 óra!
 
Csatolok egy kis kedvcsinálót.
KR842VHD.pdf
T100.pdf

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”