Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Plazma

Avatar
Pelgrin
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2004.08.13., pén. 16:18
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: Pelgrin »


Valaki eltudna mondani, hogy mi a lenyegi kulonbseg a pv45 pv60 es a pv70 plazmak kozott?Elore is koszi.

A PV70ben 10. generációs panel van. Továbbfejlesztett darab, jobb kép, kevésbé hajlamos ghostingra.

Koszi. Nekem G9 plazma van panabol de eleg jo.

Online
Avatar
heineken
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2003.12.04., csüt. 12:03
Értékelés: 129
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Plazma

Hozzászólás Szerző: heineken »


Akkor hamarosan szólok.Az enyémet 248-ért vettem, hamaroan 200 lesz az ára-

Sőt, lesz még az kevesebb is. Kérdés mikor.

Persze,hogy lesz!
Akkor,amikor már csak használtan lehet hozzájutni

Akkor már sok érte a 200 !

Avatar
Bruno
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2006.05.19., pén. 16:16
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: Bruno »


Akkor hamarosan szólok.Az enyémet 248-ért vettem, hamaroan 200 lesz az ára-

Sőt, lesz még az kevesebb is. Kérdés mikor.

Persze,hogy lesz!
Akkor,amikor már csak használtan lehet hozzájutni

PLAZMA :Pioneer 5080XA * Panasonic TX-P42G20 * CRT :Grundig Elegance TV-DVD Combo
ERŐSTŐ :Denon 1306 * BLU-RAY :LG BD350V * DVD :Panasonic S52
HANGFALAK :Wharfedale Valdus 2db 400-as,2 db 200-as * Jamo Center * Jamo Subwoofer
MEDIA :ASUS O!PLAY HDP-R1 * WD GreenPower 1TB * WDTV HD Media Player
Samsung Story Station 2x1,5TB+1TB * WD MY PASSPORT 500GB White+320GB Black

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: zsééééé »


Akkor hamarosan szólok.Az enyémet 248-ért vettem, hamaroan 200 lesz az ára-

Sőt, lesz még az kevesebb is. Kérdés mikor.

Avatar
gusson
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2003.08.13., szer. 11:17
Értékelés: 1

Plazma

Hozzászólás Szerző: gusson »


Saca levele nekem korrektnek tűnik. A foglalót nagyon előnyösnek tartom. De csak akkor, ha oda-vissza működik a dolog.    De ezt az eladók szeretik elfelejteni. 
E levélnek nagyon "feketegazdaság" szaga van. Még hatforintos nyalókát sem vennék tőlük, nemhogy ekkora értékű műszaki cikket.
Bizonyára bennem van a hiba, de egy ehhez hasonló "hivatalos" irat, mely ilyen "remek magyarsággal, helyesírással" fogalmazódott, részemről azonnal kizár mindennemű üzleti kapcsolatot. Megkérhette volna a szomszéd hatodikos Pistikét, hogy lektorálja a levelét, mind stilisztikailag, mind a nyelvhelyesség szempontjából. Bár lehet, hogy egy ilyen komoly üzletembernek nincs ilyen apróságokra ideje. :smile19:
TV: Panasonic TH-42PV80PA; Blu-ray/konzol: Sony PS3 Slim; Médialejátszó: Apple TV 1080p (3. gen.); Erősítő: Harman/Kardon AVR 230; Hangdoboz: polkaudio RTi6
 

Avatar
jondoe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.06.02., szomb. 16:05
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: jondoe »



A Pio 7. generációja van pariban a Pana 10. generációjával? Melyik tűnik jobbnak, vagy ilyen szinten csak izlés kérdése, hogy ki melyiket veszi?
Biztos, hogy a Pana jobb. Messze alata van árban is Panából 2-t veszek a Pio árán.

399e -ért ha tudsz 2 Pana 10G plazmát mindenképpen értesíts, veszek egyet a garázsba is.
Már teszteltem mindkettőt, sztem a pio plazmák a legjobbak most a piacon, a 8G pedig még rádob egy lapáttal.

"399e -ért ha tudsz 2 Pana 10G plazmát mindenképpen értesíts, veszek egyet a garázsba is."
 
Akkor hamarosan szólok.
Az enyémet 248-ért vettem, hamaroan 200 lesz az ára-

*********************************************
 
TV: PANASONIC TH-37PV70P, ERŐSÍTŐ: YAMAHA RX-V661, SAT VEVŐ: DREAMBOX DM7020Si, DVD:Pioneer DV-600 , HANGFAL: 2x Dali Concept2, 2x DALI Concept 1, DALI Concept Center.

Avatar
romzol
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 19:56
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: romzol »



A Pio 7. generációja van pariban a Pana 10. generációjával? Melyik tűnik jobbnak, vagy ilyen szinten csak izlés kérdése, hogy ki melyiket veszi?
Biztos, hogy a Pana jobb. Messze alata van árban is Panából 2-t veszek a Pio árán.

399e -ért ha tudsz 2 Pana 10G plazmát mindenképpen értesíts, veszek egyet a garázsba is.
Már teszteltem mindkettőt, sztem a pio plazmák a legjobbak most a piacon, a 8G pedig még rádob egy lapáttal.

Szerintem a legjobb lenne megnézned mindkettőt. De nekem is volt szerencsém több alkalommal találkozni Pio plazmákkal (a 7. generációval) és szintén azon a véleményen vagyok, hogy ezek a világ legjobb plazma TV-i manapság. A 8. gen. meg állítólag még ezt is übereli. Ezt úgy mondom, mint egy 10. gen. Pana tulajdonos. (Mondjuk azért ezek is eléggé ott vannak a szeren, tehát mindenképpen jól jársz.)
 
Ja, a többieknek meg köszi a segítséget.
Front-end: - Erősítő: Sony TA-FA1200ES Hangsugárzók: - Kábelek: Siltech New York Füles: Sennheiser HD-525 TV: Panasonic TH-37PV70

Avatar
zsééééé
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.08.22., hétf. 14:57
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: zsééééé »



A Pio 7. generációja van pariban a Pana 10. generációjával? Melyik tűnik jobbnak, vagy ilyen szinten csak izlés kérdése, hogy ki melyiket veszi?
Biztos, hogy a Pana jobb. Messze alata van árban is Panából 2-t veszek a Pio árán.

399e -ért ha tudsz 2 Pana 10G plazmát mindenképpen értesíts, veszek egyet a garázsba is.
Már teszteltem mindkettőt, sztem a pio plazmák a legjobbak most a piacon, a 8G pedig még rádob egy lapáttal.

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: saca »


Saca levele nekem korrektnek tűnik. A foglalót nagyon előnyösnek tartom. De csak akkor, ha oda-vissza működik a dolog. De ezt az eladók szeretik elfelejteni.
Ezt válaszoltam (igyekeztem nem bunkó lenni):
 
Kedves ........!
 
Köszönöm az információkat. Az előre történő fizetésnek, még ha ez csak egy előleg is, leinformálhatónak kell lenni. Gyakorlatilag a következők szükségesek hozzá:
 
- Cég neve
- Telephely/iroda címe, telefonszáma
- Adószám/Bankszámlaszám
- Cégjegyzékszám
 
Ha ezek mind megvannak, az inkasszóval foglalkozó cégünk elvégzi a szükséges cégelemzést és ez után el tudom dönteni a dolgokat. Ezen információk hiányában nagy a pénzügyi kockázat, amit én nem tudok vállalni.
 
 
Üdvözlettel:
 
 
Ez a válasz jött rá:
 
Üdv.
 
Semmi gond. Minekünk nagyobb kockázat lenne ha csak ugy behoznánk a terméket. Puszira sajnos már a mai világban nem adakozik senki. Szerintem ha 1,2 ért akik behozzák az jó ár ved meg nyugodtan. Én nem fogok kockázatott válalni, mert már saja befürödtem párszor.
 
Üdvözlettel:
 
 
Persze válaszában egy szó sem esik arról, hogy ő egy hivatalos cég, így amit én kérek, nem teljesíthetettlen, részemről akár működhetne a dolog...(az aláírásában cégként mutatkozott be)

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Online
Avatar
heineken
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2003.12.04., csüt. 12:03
Értékelés: 129
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Plazma

Hozzászólás Szerző: heineken »


Saca levele nekem korrektnek tűnik. A foglalót nagyon előnyösnek tartom. De csak akkor, ha oda-vissza működik a dolog.    De ezt az eladók szeretik elfelejteni. 
Egy fillért nem adnék neki,a foglalót egy hivatalos forgalmazónál lehet elképzelni,
nem egy benzinkúton!

Avatar
szekeresb
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005.03.11., pén. 19:29
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: szekeresb »

Saca levele nekem korrektnek tűnik. A foglalót nagyon előnyösnek tartom. De csak akkor, ha oda-vissza működik a dolog. De ezt az eladók szeretik elfelejteni.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Plazma

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


A Sony plazma dolog meg valóban elég érdekes. Javítsatok ki, ha tévedek, de úgy tudom, a Sony csak LCD-ben nyomul.
Kb másfél éve álltak le a plazmák gyártásával.

Avatar
Hegez
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2006.11.16., csüt. 17:48
Értékelés: 4

Plazma

Hozzászólás Szerző: Hegez »


Bár nekem nincs plazmám de szerintem a 4:3-as üzemmódban kétoldalt megjelenő fekete sáv "színét" lehet vele állítani. Ha nem, akkor rosszul tippeltem...
Jól tippeltél, a sávok fekete és a szürke különböző árnyalataiban állíthatók.
Médialejátszó: HDI Dune Base 3.0, Mede8er 600X3D AVR: Pioneer SC 2023 CD receiver: Denon UD-M30/Denon DRR-M30 DVD: CyberHome 635S  Hangfalak: Quadral Ascent 80LE 5.0 TV: Samsung 55JU7000, Samsung 65MU7002, Panasonic 42ST60 Hangsugárzó kábel Front: Gotham Táp: Fapaci T3

Avatar
dlt
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.11.13., csüt. 05:37
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: dlt »

Bár nekem nincs plazmám de szerintem a 4:3-as üzemmódban kétoldalt megjelenő fekete sáv "színét" lehet vele állítani. Ha nem, akkor rosszul tippeltem...

Avatar
romzol
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.12.03., vas. 19:56
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: romzol »



Megosztok veletek egy levelet, melyet azután kaptam, hogy érdeklődtem egy nagyon kedvező áron (aprónet) kínált plazma tv után.  
Íme a levél:
 
Üdvözletem!
 
Mi szerintem pénteken már beszéltünk telefonon. Nos, most sikerült gépközelbe lennem , és akkor leírok néhány infot erről a dologról hogyan is müködik.
 
Előrször is mint mondtam , ezek a készülékek teljesen újak,dobozosok,magyar menüsek. Minden gyári tartozékokat tartalmaz a dobozuk. Garancia része az úgy müködik, hogy csere garancia van rá,tehát ha meghibásodik a te saját hibádon kivül akkor él a cseregarancia. Ez annyit tesz hogy mi kimegyünk a készülékért és viszünk egy másikat egyhuzamra. A papírt amit garancia papírt irunk azon viszont a sorozatszámot és azt hogy ez már egy csere készülék papírra vetjük és pecsételjük. a cseregarancia az 12 hónap, és onnantól számitva még 12 hónap javitásos garancia. Itt már nem cseréljük a készüléket hanem javitjuk , a javitásról és a cserélt alkatrészekről részletes papírt adunk.
 
Ennyit a garanciáról.
 
A vásárlás: A vásárlás a következőképpen működik. Mivel ezek a készülékek nem 200e ftba kerülnek sem pedig 500e ftba, igy csak megrendelés alapján szállítunk le belőle. A készülékek bolti azaz (kereskedői) ára az 1.200.000.- ft tól egészen 1.600.000.- ft ig bezárolag alakul. Na most sokan voltak olyan kérdésel felém, hogy ezek a készülékek miért kerülnek csak 850.000 ft-ba. A válasz egyszerű, a készülékeken nincs 3x-os kereskedői haszon, és adó. Ezek közvetlen Taiwan ból kerülnek be hozzánk a gyártótól. Mi azt valjuk, hogy a mai piacon inkább a zsebtömés és mintsem a szolgáltatás felé hajlik. Szerintem nem feltétlenül kell fizetnünk milliokat azért, hogy szórakoztathasuk ssaját magunkat. Ezen ár alapján, azaz 850.000 ft, méltányos a végfelhasználók felé. A vásárláshoz visszatérve, ezeket a készülékeket csak ugy rendeljük ha van 20% előleg lefixálva. Ez azért fontos számunkra mert sajnos voltak tavaly olyan megrendeléseink a Sony plazma tvkel, hogy a vevő megrendelte, de mire megjött, elált a vásárlástól. És ez azért nem olcsó mulatság. Ezt a mulatságot meg még ha  beszorzod 10 el, az már 8.,5 millio ft , és benne áll a pénzünk. Na most, ezt még azért se szeretjük, mert van mikor 50e ftal olcsóbb vagy drágább a készülék, (gyártótól függ) és hát ugye nem mindegy, hogy aki megkapja 50e el olcsóbban vagy drágábban. Meg nekünk se. Senki sem a maga ellensége vásárlásban. Ezért is vezetük be azt hogy csak rendelésre és 20% foglalóval veszük fel a rendelést. Ez annyit tesz hogy 850.00ft nak a 20%-a az 170.000 ft. Erről a foglalóról annyit kell tudni, hogy ha elálsz a vásárlástól, akkor ezt az összeget nem áll módunkban visszaadni. De ezzel nyilván tisztában is vagy , hogy miért .
 
A Lefoglalózás: A foglalózás rendes szrződés alapján történik, melyben levan irva minden töviről hegyire, hogy ha a vásárló eláll a vásárlástól akkor stb..stb.. Mellékelek neked majd egy dokumentumot , melyet kitöltve kell majd nekem személyesen eljutattni Budapesten. Erre majd beszélünk egy időpontot, mivel van más akivel ugyan ezért találkozok. És jobb szeretem ha egyszerre akkor mindenkivel megirom a szerződést. Általában a szerződés kötés napjától számitva 5 munkanapon belül leszállítjuk a terméket előzetes időpont egyeztetésel. Kizárólag Budapest területén érvényes az ingyenes házhozszállítás és beüzemelés. Ha más városba kell szállítani az külön kell kiszámolni a költségeket. Vagy lehet személyesen is átvenni. Ha ezek információkat értelmezve a rendelésedet leszeretnéd adni, akkor alul az alábbi elérhetőségeken megtalálsz.
 
 
Amennyiben van még kérdésed, állok rendelkezésedre Hétfőtől - Péntekig. 9.00-től este 8-ig.
 
 
Az hagyján, hogy tele van fogalmazási és helyesírási hibával, de szerintem nem is magyar az illető. Arról már ne is beszéljünk, hogy tavaly elég érdekes lett volna sony plazmát szállítani...
 
Összefoglalva: LEHÚZÁS! 

Leírhatnád az elérhetőségüket! És akkar meg tudom én is "húzni" őt!

Hát nem tudom...inkább vennék egy 850e Ft-osat hivatalos viszonteladónál, ha ennyi lenne a büdzsém (bár ennyi lenne!), mint itt ugyanennyiért egy 1,2-1,6M Ft-osat. Azért ez már elég nagy pénz ahhoz, hogy csak így bizonytalanra kifizesse az ember. (A Sony plazma dolog meg valóban elég érdekes. Javítsatok ki, ha tévedek, de úgy tudom, a Sony csak LCD-ben nyomul.)
 
Ha már a plazma vásárlásnál tartunk: végre megjött a Pana 37PV70-esem! Nem gyenge. Viszont a beállításoknál van valami, amit nem tudok hová tenni: "Oldalpanel fényereje". Valaki meg tudná mondani nekem pontosan, hogy ez mit csinál és hogy miért ajánlja a gyár a "magas" beállítást a "ki/alacsony/közepes/magas" közül?
Front-end: - Erősítő: Sony TA-FA1200ES Hangsugárzók: - Kábelek: Siltech New York Füles: Sennheiser HD-525 TV: Panasonic TH-37PV70

Vendég

Plazma

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Megosztok veletek egy levelet, melyet azután kaptam, hogy érdeklődtem egy nagyon kedvező áron (aprónet) kínált plazma tv után.  
Íme a levél:
 
Üdvözletem!
 
Mi szerintem pénteken már beszéltünk telefonon. Nos, most sikerült gépközelbe lennem , és akkor leírok néhány infot erről a dologról hogyan is müködik.
 
Előrször is mint mondtam , ezek a készülékek teljesen újak,dobozosok,magyar menüsek. Minden gyári tartozékokat tartalmaz a dobozuk. Garancia része az úgy müködik, hogy csere garancia van rá,tehát ha meghibásodik a te saját hibádon kivül akkor él a cseregarancia. Ez annyit tesz hogy mi kimegyünk a készülékért és viszünk egy másikat egyhuzamra. A papírt amit garancia papírt irunk azon viszont a sorozatszámot és azt hogy ez már egy csere készülék papírra vetjük és pecsételjük. a cseregarancia az 12 hónap, és onnantól számitva még 12 hónap javitásos garancia. Itt már nem cseréljük a készüléket hanem javitjuk , a javitásról és a cserélt alkatrészekről részletes papírt adunk.
 
Ennyit a garanciáról.
 
A vásárlás: A vásárlás a következőképpen működik. Mivel ezek a készülékek nem 200e ftba kerülnek sem pedig 500e ftba, igy csak megrendelés alapján szállítunk le belőle. A készülékek bolti azaz (kereskedői) ára az 1.200.000.- ft tól egészen 1.600.000.- ft ig bezárolag alakul. Na most sokan voltak olyan kérdésel felém, hogy ezek a készülékek miért kerülnek csak 850.000 ft-ba. A válasz egyszerű, a készülékeken nincs 3x-os kereskedői haszon, és adó. Ezek közvetlen Taiwan ból kerülnek be hozzánk a gyártótól. Mi azt valjuk, hogy a mai piacon inkább a zsebtömés és mintsem a szolgáltatás felé hajlik. Szerintem nem feltétlenül kell fizetnünk milliokat azért, hogy szórakoztathasuk ssaját magunkat. Ezen ár alapján, azaz 850.000 ft, méltányos a végfelhasználók felé. A vásárláshoz visszatérve, ezeket a készülékeket csak ugy rendeljük ha van 20% előleg lefixálva. Ez azért fontos számunkra mert sajnos voltak tavaly olyan megrendeléseink a Sony plazma tvkel, hogy a vevő megrendelte, de mire megjött, elált a vásárlástól. És ez azért nem olcsó mulatság. Ezt a mulatságot meg még ha beszorzod 10 el, az már 8.,5 millio ft , és benne áll a pénzünk. Na most, ezt még azért se szeretjük, mert van mikor 50e ftal olcsóbb vagy drágább a készülék, (gyártótól függ) és hát ugye nem mindegy, hogy aki megkapja 50e el olcsóbban vagy drágábban. Meg nekünk se. Senki sem a maga ellensége vásárlásban. Ezért is vezetük be azt hogy csak rendelésre és 20% foglalóval veszük fel a rendelést. Ez annyit tesz hogy 850.00ft nak a 20%-a az 170.000 ft. Erről a foglalóról annyit kell tudni, hogy ha elálsz a vásárlástól, akkor ezt az összeget nem áll módunkban visszaadni. De ezzel nyilván tisztában is vagy , hogy miért .
 
A Lefoglalózás: A foglalózás rendes szrződés alapján történik, melyben levan irva minden töviről hegyire, hogy ha a vásárló eláll a vásárlástól akkor stb..stb.. Mellékelek neked majd egy dokumentumot , melyet kitöltve kell majd nekem személyesen eljutattni Budapesten. Erre majd beszélünk egy időpontot, mivel van más akivel ugyan ezért találkozok. És jobb szeretem ha egyszerre akkor mindenkivel megirom a szerződést. Általában a szerződés kötés napjától számitva 5 munkanapon belül leszállítjuk a terméket előzetes időpont egyeztetésel. Kizárólag Budapest területén érvényes az ingyenes házhozszállítás és beüzemelés. Ha más városba kell szállítani az külön kell kiszámolni a költségeket. Vagy lehet személyesen is átvenni. Ha ezek információkat értelmezve a rendelésedet leszeretnéd adni, akkor alul az alábbi elérhetőségeken megtalálsz.
 
 
Amennyiben van még kérdésed, állok rendelkezésedre Hétfőtől - Péntekig. 9.00-től este 8-ig.
 
 
Az hagyján, hogy tele van fogalmazási és helyesírási hibával, de szerintem nem is magyar az illető. Arról már ne is beszéljünk, hogy tavaly elég érdekes lett volna sony plazmát szállítani...
 
Összefoglalva: LEHÚZÁS!

Leírhatnád az elérhetőségüket! És akkar meg tudom én is "húzni" őt!

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: saca »


Megosztok veletek egy levelet, melyet azután kaptam, hogy érdeklődtem egy nagyon kedvező áron (aprónet) kínált plazma tv után.
 
Íme a levél:
 
Üdvözletem!
 
Mi szerintem pénteken már beszéltünk telefonon. Nos, most sikerült gépközelbe lennem , és akkor leírok néhány infot erről a dologról hogyan is müködik.
 
Előrször is mint mondtam , ezek a készülékek teljesen újak,dobozosok,magyar menüsek. Minden gyári tartozékokat tartalmaz a dobozuk. Garancia része az úgy müködik, hogy csere garancia van rá,tehát ha meghibásodik a te saját hibádon kivül akkor él a cseregarancia. Ez annyit tesz hogy mi kimegyünk a készülékért és viszünk egy másikat egyhuzamra. A papírt amit garancia papírt irunk azon viszont a sorozatszámot és azt hogy ez már egy csere készülék papírra vetjük és pecsételjük. a cseregarancia az 12 hónap, és onnantól számitva még 12 hónap javitásos garancia. Itt már nem cseréljük a készüléket hanem javitjuk , a javitásról és a cserélt alkatrészekről részletes papírt adunk.
 
Ennyit a garanciáról.
 
A vásárlás: A vásárlás a következőképpen működik. Mivel ezek a készülékek nem 200e ftba kerülnek sem pedig 500e ftba, igy csak megrendelés alapján szállítunk le belőle. A készülékek bolti azaz (kereskedői) ára az 1.200.000.- ft tól egészen 1.600.000.- ft ig bezárolag alakul. Na most sokan voltak olyan kérdésel felém, hogy ezek a készülékek miért kerülnek csak 850.000 ft-ba. A válasz egyszerű, a készülékeken nincs 3x-os kereskedői haszon, és adó. Ezek közvetlen Taiwan ból kerülnek be hozzánk a gyártótól. Mi azt valjuk, hogy a mai piacon inkább a zsebtömés és mintsem a szolgáltatás felé hajlik. Szerintem nem feltétlenül kell fizetnünk milliokat azért, hogy szórakoztathasuk ssaját magunkat. Ezen ár alapján, azaz 850.000 ft, méltányos a végfelhasználók felé. A vásárláshoz visszatérve, ezeket a készülékeket csak ugy rendeljük ha van 20% előleg lefixálva. Ez azért fontos számunkra mert sajnos voltak tavaly olyan megrendeléseink a Sony plazma tvkel, hogy a vevő megrendelte, de mire megjött, elált a vásárlástól. És ez azért nem olcsó mulatság. Ezt a mulatságot meg még ha beszorzod 10 el, az már 8.,5 millio ft , és benne áll a pénzünk. Na most, ezt még azért se szeretjük, mert van mikor 50e ftal olcsóbb vagy drágább a készülék, (gyártótól függ) és hát ugye nem mindegy, hogy aki megkapja 50e el olcsóbban vagy drágábban. Meg nekünk se. Senki sem a maga ellensége vásárlásban. Ezért is vezetük be azt hogy csak rendelésre és 20% foglalóval veszük fel a rendelést. Ez annyit tesz hogy 850.00ft nak a 20%-a az 170.000 ft. Erről a foglalóról annyit kell tudni, hogy ha elálsz a vásárlástól, akkor ezt az összeget nem áll módunkban visszaadni. De ezzel nyilván tisztában is vagy , hogy miért .
 
A Lefoglalózás: A foglalózás rendes szrződés alapján történik, melyben levan irva minden töviről hegyire, hogy ha a vásárló eláll a vásárlástól akkor stb..stb.. Mellékelek neked majd egy dokumentumot , melyet kitöltve kell majd nekem személyesen eljutattni Budapesten. Erre majd beszélünk egy időpontot, mivel van más akivel ugyan ezért találkozok. És jobb szeretem ha egyszerre akkor mindenkivel megirom a szerződést. Általában a szerződés kötés napjától számitva 5 munkanapon belül leszállítjuk a terméket előzetes időpont egyeztetésel. Kizárólag Budapest területén érvényes az ingyenes házhozszállítás és beüzemelés. Ha más városba kell szállítani az külön kell kiszámolni a költségeket. Vagy lehet személyesen is átvenni. Ha ezek információkat értelmezve a rendelésedet leszeretnéd adni, akkor alul az alábbi elérhetőségeken megtalálsz.
 
 
Amennyiben van még kérdésed, állok rendelkezésedre Hétfőtől - Péntekig. 9.00-től este 8-ig.
 
 
Az hagyján, hogy tele van fogalmazási és helyesírási hibával, de szerintem nem is magyar az illető. Arról már ne is beszéljünk, hogy tavaly elég érdekes lett volna sony plazmát szállítani...
 
Összefoglalva: LEHÚZÁS!

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
hunneo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2007.01.21., vas. 21:51
Értékelés: 1

Plazma

Hozzászólás Szerző: hunneo »

gondolom az egy t-re (alata) :smile19:

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Plazma

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Biztos, hogy a Pana jobb.
Ezt mire alapozod?

Avatar
Lex
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2005.09.23., pén. 17:32
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: Lex »


Láttál már Pioneer plazmát? Mert ha azt mondod, biztos, akkor nem biztos.
Az ára nem véletlen.
Üdvözlettel: Lex

Avatar
jondoe
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.06.02., szomb. 16:05
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: jondoe »


A Pio 7. generációja van pariban a Pana 10. generációjával? Melyik tűnik jobbnak, vagy ilyen szinten csak izlés kérdése, hogy ki melyiket veszi?
Biztos, hogy a Pana jobb. Messze alata van árban is Panából 2-t veszek a Pio árán.

*********************************************
 
TV: PANASONIC TH-37PV70P, ERŐSÍTŐ: YAMAHA RX-V661, SAT VEVŐ: DREAMBOX DM7020Si, DVD:Pioneer DV-600 , HANGFAL: 2x Dali Concept2, 2x DALI Concept 1, DALI Concept Center.

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Plazma

Hozzászólás Szerző: Ratman »

A Pio 7. generációja van pariban a Pana 10. generációjával? Melyik tűnik jobbnak, vagy ilyen szinten csak izlés kérdése, hogy ki melyiket veszi?

Avatar
detusz
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2004.03.28., vas. 18:02
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: detusz »


Nekem is UPC-m van, és mivel a régi tv-en néhány csatorna (pl: AXN, Discovery) nagyon rossz minőségű volt, ezért beköttettem a Digi tv-t. Most hogy meg van az új tv-m, várakozáson felüli minőségű lett az UPC. Nem értem, hogyan lett jobb az a csatorna 106 cm-en, mint korábban 55-ön nagyon rossz volt?
Igen, tiszta, és zajmentes a kép. Valami képjavító mágia lehet, mert mikor a régen csúcs Pana NV-HD670 videó tunerét használva nézem a TV adást, az közel nem olyan jó, mint a PV70 saját tunere.
 
Mielőtt nagyon benyalnék a UPCnek (nem célom), megjegyzem, hogy a tvt itthon HD forrással még nem volt módom meghajtani...
Panasonic 42PV70

Avatar
Judy75
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 08:38
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: Judy75 »



HaliA mai világba mi jó befektetés?Neked melyik típus van?Kábeltévé adásnál mi a tapasztalat?

Pana PV70-em van. UPC kábellel várakozások felül élvezhető.

Nekem is UPC-m van, és mivel a régi tv-en néhány csatorna (pl: AXN, Discovery) nagyon rossz minőségű volt, ezért beköttettem a Digi tv-t. Most hogy meg van az új tv-m, várakozáson felüli minőségű lett az UPC. Nem értem, hogyan lett jobb az a csatorna 106 cm-en, mint korábban 55-ön nagyon rossz volt?
TV: Panasonic TH-PV70 DVD:LG RH-188 Erősítő:DENON-1404 Hangfal:JBL SCS-178

Avatar
detusz
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2004.03.28., vas. 18:02
Értékelés: 0

Plazma

Hozzászólás Szerző: detusz »


HaliA mai világba mi jó befektetés?Neked melyik típus van?Kábeltévé adásnál mi a tapasztalat?

Pana PV70-em van. UPC kábellel várakozások felül élvezhető.
Panasonic 42PV70

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”