Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Avatar
dni
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2011.12.17., szomb. 11:02
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: dni »


Sziasztok, 
 
tudtok ajánlani Budapesten vagy annak közelében JVC projektorok szervizelésével foglalkozó megbízható céget? A hivatalos szervíz Szegen található, így oda nehézkes volna lejuttatni a vetítőnk.
Van egy X3-asunk, amiben pár üzemórával ezelőtt volt lámpa cserélve, és most sajnos d-ila feliratnál nem jut tovább a bekapcsolást követően és nem is reagál a távirányítóra, a készüléken lévő gonbok nyomogatásra. Így szabályosan leállítani sem lehet. Kihúztam a 3d szemüveg jeladót és a hdmi kábelt a gépből, ekkor 2-3-ik próbálkozása ugyan teljesen elindult, de nem ad képet a hdmi bemeneten.  
Annyit találtam a neten, hogy volt akinek segített egy fw frissítés, de nem igazán merem meglépni, nehogy csak egy nagy fekete dobozom legyen, ami még csak nem is világít.
 
Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tom40 »


Hu de passzivak vagytok! 
 
Kozben azt talaltam ki, hogy elmegyek es megnezem, hogy milyen az Epson EH-TW6600 es ha tetszik, megveszem, nem tokolok vele, tobb helyrol jokat mondanak rola.
Senki nem tudja, hogy a 4K-s projektorok mikor lesznek elerheto aron, de csodalkoznek, ha 5 ev mulva meg mindig nagyon draga lenne. Addig meg Epson.
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tom40 »



Sziasztok, nagyon regota vagyok es projektorra es most vegre megengedhetem magamnak.
Tolom bele a kutatomunkat, de eddig meg egyet sem tudtam eloben letesztelni. Fontos lesz a 3D is es 5 meter tavolsagra tudom tenni a vaszontol.
Amit eddig kineztem: 
 
Sony VPL-HW65ES
Sony VPL-HW45
BenQ W2000
Epson EH-TW6600
 
Nem egeti a zsebem a penz, de azt szeretnem, hogy 5-6 evig ne jusson eszembe lecserelni. Erdekelne a velemenyetek.
koszi

 
Huhh, ennyire nehezet kerdeztem vagy ennyire egyertelmu, hogy itt is a dragabb a jobb?
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tom40 »


Sziasztok, nagyon regota vagyok es projektorra es most vegre megengedhetem magamnak.
Tolom bele a kutatomunkat, de eddig meg egyet sem tudtam eloben letesztelni. Fontos lesz a 3D is es 5 meter tavolsagra tudom tenni a vaszontol.
Amit eddig kineztem: 
 
Sony VPL-HW65ES
Sony VPL-HW45
BenQ W2000
Epson EH-TW6600
 
Nem egeti a zsebem a penz, de azt szeretnem, hogy 5-6 evig ne jusson eszembe lecserelni. Erdekelne a velemenyetek.
koszi
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
Gaben227
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:47
Értékelés: 3

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Gaben227 »


 

Sony VPL-HW55ES projektorhoz milyen mennyezeti konzolt érdemes......   esetleg akinek ilyen vetítője van, és a plafonról vetít, kérem segítsen     előre is köszönöm.....
 

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Ez most komoly?És ha elromlik három év után és nincs alkatrész akkor mi van,adnak egy újat?Régebben volt egy tíz éves alkatrészt biztosító szabály,azzal mi van?
Szerintem ez így nem kerek.Nekem is van itthon két lg is,és ha elromlanának,és alkatrész hiányában javíthatatlanok lennének,akkor biztosan kiverném a balhét.

Feltettem a kérdést, h mi van a hosszított garanciákkal. A válasz az volt, h semmi, a biztosító társaságok küzdenek vele. Egyrészt úgy, h bedöntik a céget 2-3 évente, így cseszheted a telefon számod. Másrészt, ha szerencséd van kiszenvedsz egy csere utalványt. Persze van ebben is trükközés. Nincs már olyan, h tíz évig kell, én 8-ról tudtam, de biztosított róla, h ilyen nincs már. A tévém 7 éves modell, megnéztem, valóban nincs hozzá mainboard egyik külföldi LG-nél sem. Persze ő is megnézte a kinti raktárakat, berendelte volna ha van. Amúgy közölte, h másfél hónapja egy rakat új alkatrészt vitt ki a megsemmisítőbe amik kifutottak a 3 évből. Tehát szépen elvarrják a szálakat. Nem véletlen halt ki a tévé szerelő szakma a laptévék térnyerésével. Egyrészt a 4 panelt csak igen látványos esetben lehet javítani, kiszáradt kondi, más apróbb hibák. Ezek a legritkábbak, többnyire új lapok kellenek, ezt viszont nem tudják bevállalni próbálkozás gyanánt. Egyrészt nagyon drágák, másrészt elég kockázatos berakni, a javítás teljesen kétséges. Így nem mernek beleállni az említett apróbb hibákon kívül. Így a legjobb tanács, menj vegyél másikat, meg egy bevizsgálási díj. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »



. Most jön az érdekesebb dolog, az LG cimbora felhívta a figyelmemet. Ma az LG épp hogy 3 évig ad alkatrészt a készülékeihez. Teszi ezt olyan komolyan, h megsemmisítik a vadi új alkatrészeket, amik már túl vannak a 3 éves perióduson.
 

Ez most komoly?És ha elromlik három év után és nincs alkatrész akkor mi van,adnak egy újat?Régebben volt egy tíz éves alkatrészt biztosító szabály,azzal mi van?
Szerintem ez így nem kerek.Nekem is van itthon két lg is,és ha elromlanának,és alkatrész hiányában javíthatatlanok lennének,akkor biztosan kiverném a balhét.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Én azt javaslom mindenkinek,hogy semmiképp ne a kihelyezett bérszervizekbe vigyék,vitessék a hibás garas készülékeket,ha nem a központi szervizekbe.Még akkor is ha ez költséggel,pl a szállításival jár együtt.
Más a hozzáállás,gyors az ügyintézés,szóval nem mindegy.
Ez mondjuk nem kívánságműsor,mert területekre vannak osztva a szervizek,de megoldható a dolog így is.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »



Shimano! Harmadszorra nem vagy köteles a javítást igénybevenni , ami azt jelenti visszajar a pénz!
Nézz után a fogyasztóvédelemnél, nekem lg vel volt ez , 3.ra visszakértem az árát
Most már jó.Igaz harmadszorra,és ekkor már a központi szervîzből jöttek ki és háznál,tehát nálam csinálták meg kb 40 perc alatt azt amit a másik helyen öt hét alatt sem sikerült.Ennek persze semmi nyoma a garijegyen,de már nem is érdekel.A központi panel (mainboard) volt hibás,ezt cserélték egyébként.

Avatar
upetat2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.01.24., szer. 16:50
Értékelés: 35

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: upetat2 »


Shimano! Harmadszorra nem vagy köteles a javítást igénybevenni , ami azt jelenti visszajar a pénz!
Nézz után a fogyasztóvédelemnél, nekem lg vel volt ez , 3.ra visszakértem az árát
Projektor: 3chip DLP,Digital Projection Highlite 660 /
Lejátszó: Oppo93eu / Védelem,szűrő: Isotek Mirra,Isotek Solus,
Hdmi: Furutech,AudioQuest / Tápkábelek: Furutech,Audioquest

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tonyka »



Ma jött meg a tévé immáron másodszor a szervízből,és hát most sem jó.
Tele a hócipőm.Írok a sonynak hogy adjanak egy újat.Először négy hét,utána egy hét szervíz,most meg azt mondja a szervíz hogy majd jövőhéten rendelnek új alkatrészt,az meg ki tudja hogy jó e lesz már ezután.
Ilyen csak a mesében van.Garis szinte új tévé,és ilyen ügyintézés?Felháborító.

Relax, nem kell kiakadni, isten hozott a mai fogyasztói társadalomban. Ahol nem számít ma már semmi, egy dolgot kivéve, vegyél újat 3 évente.  Mesélek egy jó történetet. Úgy jártam, h kipurcant a nagy plazmám. Betegeskedett egy ideje nem volt, újdonság, h egyszer végképp nézhetetlenné válik. 7 éves a lelkem, akkoriban azért megkérték az árát, 800 környéke volt ha jól rémlik. Na szóval a szakmámból kifolyólag van tévé szerelő ismerősöm nem is egy, mindkettő úgymond cimbora. A kettőből egy az LG dolgozik történetesen. Mind2 azonnal elküldött másikat vásárolni. Most jön az érdekesebb dolog, az LG cimbora felhívta a figyelmemet. Ma az LG épp hogy 3 évig ad alkatrészt a készülékeihez. Teszi ezt olyan komolyan, h megsemmisítik a vadi új alkatrészeket, amik már túl vannak a 3 éves perióduson. Csak, h véletlen se legyen javíthatók a készülékek. Volt régebbről itthon egy félig meddig működő mainboard-om, beleraktam láss csodát beindult a tévém, persze attól még nem volt jó, de a nézhetetlen hiba megszűnt. Mainbord új természetesen már sehol nincs ehhez a modellhez. Max ebay, és egyéb helyek bontott példányai fellehetők. Hál isten a két rosszból össze tudtam rakni harmadik szakival egy működő mainboardot. Visszatérve a garis ügyintézésedre, ez ilyen, nem kapkodnak, púp a cégek hátára az egész rendszer. Így ehhez mérten is működik. A szerződött partnereknek közel sem könnyű. Egyrészt éhbért fizetnek a nagy gyártók a szervizeknek. Másrészt az alkatrész ellátást, és a csere utalványokat is nyögvenyelősen kezelik. Sajna ilyen ez az egész manapság, szóval nagy levegő, és kitartás. 
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Ma jött meg a tévé immáron másodszor a szervízből,és hát most sem jó.
Tele a hócipőm.Írok a sonynak hogy adjanak egy újat.Először négy hét,utána egy hét szervíz,most meg azt mondja a szervíz hogy majd jövőhéten rendelnek új alkatrészt,az meg ki tudja hogy jó e lesz már ezután.
Ilyen csak a mesében van.Garis szinte új tévé,és ilyen ügyintézés?Felháborító.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Na hívtak,újra visszaviszik a szervízbe.Kezdek kiakadni.Egy hónapot volt bent,és most megint.
Basszus.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Na a tévé időközben megjárta a szervízt,kicseréltek benne valamit,és azóta még a kártyát sem fogadja,kezdek nagyon ideges lenni.
A szervíz állítja hogy 100%-os most a tévé,a kábelszolgáltató szerint biztos hogy jó a kártya,szóval lögdösnek ide oda.A hibáig rendben volt,és jó volt a kártya bele,nem értem én ezt.Azért vettem ilyen tévét mert kártyával akarom használni,és most kiderül hogy a szervizelés után már nem kompatibilis a kártyával,erre varjatok gombot.
Gőzöm sincs hogy mit csináljak.A kábeltévések kijönnek majd,de szerintem nem mennek semmire,mert egyszerűen nem észleli a kártyát a tévé.Most hívtam a forgalmazót ahol vettem a tévét,majd visszahívnak.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Shimano »


A kártyával használt sony lcd tévém a következő hibát produkálja.Kb minden második adás időnként bevibrál,képzajos.Sokszor olyan mértékben,hogy teljesen élvezhetetlen.
Kint voltak a kábelesek,persze akkor pont jó volt,hibát nem találtak.Ma lehoztam az emeletről egy másik,szintén kártyával használt tévét,az jó.Visszarakva a sonyt,megint rosz.
Valószínűleg a tévé lehet rosz,de hogy lehet az hogy nem minden csatornán produkálja ezt?
Ha kijönnek a szervizesek,és akkor épp jó lesz,tutira a kábelszolgáltatóra fogják majd.
Létezik olyan tunerhiba,ami nem minden csatornát érint kártyás használatnál szerintetek?

Avatar
maxhim
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.03.31., szer. 21:18
Értékelés: 4

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: maxhim »


Sziasztok!
 
Három nappal ezelőtt megjött a W1070, azóta párszor próbálgattam már. A falam barack színű, de egyenlőre csak ide tudok vetíteni. Még fix helye sincs, nem is tudom mi lesz a továbbiakban, de már legalább megvan a projektor A projektor egyik menüpontja kiírja az összesített infókat, itt vettem észre valamit. Ha 60Hz-es filmet küldök rá, akkor azt írja ki, hogy 60Hz de ha például 1080p 23.976-tal hajtom, akkor 24-et ír ki. Ennek így kell lennie? Attól függetlenül, hogy nem a pontos 23.976-ot írja ki, még úgy vetít? Nagyon át kell néznem a beállításait
Jut eszembe : létezik olyan lemez, amivel lehet "kalibrálni" a megjelenítőket? Műszereim nincsenek, nem is szeretnék költeni rájuk, sem pedig ezért fizetni drága pénzeket valakinek...
Samsung QE65Q6F - Benq W1070 - Onkyo TX-NR676E - Dune HD 4K Pro - Pioneer BDP-150 - Pioneer CT-W606DR - Philips CDR950 - Mission 703 + Mission 70C2 - Fischer MT-6310

Avatar
Geribaba
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.05.03., szer. 14:22
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Geribaba »


Sziasztok, tudna nekem mondani valaki olyan projektor szerelőt, aki foglalkozik nyáklapos forrasztásokkal is? Konkrétan a hdmi csatim szállt el egy rövidzárlat következtében, és azt kellene orvosolni, de nem alaplapcserével. Válaszotokat előre is köszönöm.
(Hitachi PJ-TX300)

Avatar
Jango
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.03.31., pén. 21:44
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Jango »

Pioneer Kuro Plazma tv 127 cm...

Avatar
bogyomoki
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2013.03.09., szomb. 21:32
Értékelés: 24

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: bogyomoki »

Sziasztok Benq w 7500 projija van valakinek?

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Sziasztok,

van egy kb 13 éves Mitsubishi HD1000 720P DLP projektorom.

Első izzó van benne, csak filmnézésre használtam. Jelenleg a 2000 Eho Óra van a projektorban 3000-nél cserés az izzó. A gépnek nincsen semmi baja.

Manapság mennyit szoktak elkérni egy ilyen projektorét ?

Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Amilyen eladó Acondákat találtam, azokon nem volt komponens bemenet. Úgy tudom lehetséges scarton is progressive jelet átvinni, de az még ritkább. Meglepődnék, ha az az egy-két aconda amit valaha láttam eladót az tudna ilyet. Na majd jobban utánnanézek.
 
Ezért is gondolom Panasonicot jó megoldásnak, mert olcsó, arra meg hogy havonta egyszer-kétszer bekapcsoljam nem is akarok sok pénzt költeni.
 
Ezt találtam hirtelenjében egy fórumon:
 
 
Szóval azok az Acondák amiket korábban láttam, nem a Media Plus-os változatok lehettek.

 
Passz. Ennyire nem folytam bele. Nekem elég amit tud.

Avatar
Freedy
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.05.12., kedd 19:50
Értékelés: 2

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Freedy »


Aconda elvileg tudja. De nem 10 ezer.
Amilyen eladó Acondákat találtam, azokon nem volt komponens bemenet. Úgy tudom lehetséges scarton is progressive jelet átvinni, de az még ritkább. Meglepődnék, ha az az egy-két aconda amit valaha láttam eladót az tudna ilyet. Na majd jobban utánnanézek. 
 
Ezért is gondolom Panasonicot jó megoldásnak, mert olcsó, arra meg hogy havonta egyszer-kétszer bekapcsoljam nem is akarok sok pénzt költeni. 
 
Ezt találtam hirtelenjében egy fórumon:
 
 

 
 
As far as I can find out, all Loewe TVs with the Media Plus Chassis can accept progressive video via a computer type VGA connection and that this input is configured for 480p @60Hz only.

Szóval azok az Acondák amiket korábban láttam, nem a Media Plus-os változatok lehettek.

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Szépség nem igazán szempont, a tv-t ritkán használnám, kb havonta egyszer.
Quintrix SR-t 10-15-ért láttam felbukkanni. Gondolom egy B&O vagy Loewe ennél jelentősen drágább lenne. Korábban néztem amúgy oewe-t is, de nem találtam azokból se progressive módot támogató modellt.
 
 
 

Aconda elvileg tudja. De nem 10 ezer.

Avatar
Freedy
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.05.12., kedd 19:50
Értékelés: 2

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Freedy »

Szépség nem igazán szempont, a tv-t ritkán használnám, kb havonta egyszer.
Quintrix SR-t 10-15-ért láttam felbukkanni. Gondolom egy B&O vagy Loewe ennél jelentősen drágább lenne. Korábban néztem amúgy oewe-t is, de nem találtam azokból se progressive módot támogató modellt.


 

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Sziasztok!
 
Szeretnék majd közeljövőben beszerezni valamilyen jobbfajta CRT TV-t. Láttam, hogy későbbi sony WEGA-k közül még HDMI-vel szerelt is létezik, de ha 480p-t tudna komponens bemeneten keresztül megjeleníteni, az is tökéletes lenne.
 
Ilyen sony TV-ket forgalmaztak Magyarországon egyáltalán(legalább 480p)? Nézegetem hírdetéseket már egy ideje, de sajnos egyet se találtam.
 
Sony WEGA helyett szerintem majd egy Panasonic Quintrix F-et vagy Quintrix SR-t fogok venni, azok közül fel szokott bukkanni egy-egy példány és azoknak is elég jó képe van elvileg.
 
 

Loewe meg B&O ?! Azok még szépek is.

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”