Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Na kint volt a szerelő ma 11 körül ahogy ígérték ezért 1+pont
De nem tudott vele semmit csinálni mert ezt service menüből nem lehet állítani,
úgyhogy 10 perc múlva el is ment azzal hogy majd hív hogy mi a megoldás.
(a hibát egyébként ő is látta a kép közepe lefelé görbül egy kicsit úgy 4-5 pixelnyit)
Ezután nem telik bele 1,5-2 óra és már hív is hogy megnézték valami könyvben és szerintük be lehet állítani de csak a szervízben 1-2 napig nem lesz tv-m
a jövő héten tudnák elszállítani (valami spéci kibélelt proj tv szállító kocsival) ,kérdésemre hogy szerinte jó lesz-e azt monda azt nem tudja de mindent megtesznek hogy jó(jobb) legyen, na ennyiben maradtunk majd hív hogy melyik nap tudjak elvinni, utána meg nézzük a falat.
Mindenesetre az is valami hogy ilyen gyorsan kijöttek és foglalkoztak a problémával, érdekes még, hogy a garanciajegyet nem is kérte(még nem is kaptam meg) csak a felhasználói kézikönyvet rajta a sorszámos matricával.
Amúgy már 60 óra van benne (hogy szalad az idő)
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


Esetleg be tudnád szkennelni (fényképezni) és elküldeni priviben képfájlként a cikket?
 
Nagyon megköszöném,
Üdv


Holnap! Ha nem felejtem el, megkeresem!
 
Bocs, de az előbb rosszat jelöltem ki.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


Az 50DLY644 vagy a 61DLY644 projit minősítették kiválónak?


Asszem a nagyobbat..., egész alacsony az álványa, majdhogynem a szőnyegen ülve van szemmagaságba.
 
Ezen a képen egy plussz álványra rakták...

Digitáli Házimozi újságnak esetleg Internet kiadási létezik?

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen, ellenben nekem mindegyik D.Házimozi újság megvan...Májusban lesz öt éves a lap, kb.35 száma jelent meg eddig.

Holnap! Ha nem felejtem el, megkeresem!
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »

xitron: Lehet kapni a Sini.hu nál egész olcsón 3-4e ft- ért dvi -hdmi kábelt 1.5 m-est, én a kácsába vettem de ott k..... drága 8e ft
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Tibor69: Arra én is kíváncsi leszek hogy mit produkálnak a szervizesek
(faternál olyan tag volt kint aki még életében nem látott ilyet alig mert belépni a szervíz menübe)
Ez a látószög probléma egyébként érdekes és minden projektoros tv sajátja a specko.-ba felsorolt 160 fok az kacsa bár ez arra vonatkozik hogy látható a kép de sokkal sötétebb nem élvezhető, igazából csak nagyjából szemből igazán fényes a kép.
Állványt mindenképpen venni kell valamilyet mert nagyon alacsony gyárilag, a gyári állvány keskenyebb mint a tv (mert az 50-eshez készült eredetileg) és szerintem túl magas is, a képekenen alatta van a gyári raklap(kb 15cm) amin hozták,így a garnitúrán ülve tökéletes, + 20-25 cm lenne az ideális szerintem így már 5 méteres távolságból állva is élvezhető lenne a kép. A kikaba van egész jó üveg állvány ami 38cm magas az jó lesz nekem 30e Ft és a tv mögött be van sűllyesztve a fal (csak kicsit meg kell nagyobbítani a nyílást mert 50-eshez készült) oda fogom betolni a tv-t így síkba lesz a fallal. (a vásznat csak így tudom elé leengedni)
Én mindenképpen itthon venném mert a magyar cégeket ismerve elég rosszul állnak a garancia kérdéshez még a saját eladású termékeknél is nemhogy a külföldről hozottnál, meg nekem az osztrák ár miatt sem lett volna értelme kimenni.
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Az 50DLY644 vagy a 61DLY644 projit minősítették kiválónak?


Asszem a nagyobbat..., egész alacsony az álványa, majdhogynem a szőnyegen ülve van szemmagaságba.
 
Ezen a képen egy plussz álványra rakták...

Digitáli Házimozi újságnak esetleg Internet kiadási létezik?

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen, ellenben nekem mindegyik D.Házimozi újság megvan...Májusban lesz öt éves a lap, kb.35 száma jelent meg eddig.

Esetleg be tudnád szkennelni (fényképezni) és elküldeni priviben képfájlként a cikket?
 
Nagyon megköszöném,
Üdv


Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


Az 50DLY644 vagy a 61DLY644 projit minősítették kiválónak?


Asszem a nagyobbat..., egész alacsony az álványa, majdhogynem a szőnyegen ülve van szemmagaságba.
 
Ezen a képen egy plussz álványra rakták...

Digitáli Házimozi újságnak esetleg Internet kiadási létezik?

Nem tudok róla, hogy lenne ilyen, ellenben nekem mindegyik D.Házimozi újság megvan...Májusban lesz öt éves a lap, kb.35 száma jelent meg eddig.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Az 50DLY644 vagy a 61DLY644 projit minősítették kiválónak?


Asszem a nagyobbat..., egész alacsony az álványa, majdhogynem a szőnyegen ülve van szemmagaságba.
 
Ezen a képen egy plussz álványra rakták...

Digitáli Házimozi újságnak esetleg Internet kiadási létezik?

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


Az 50DLY644 vagy a 61DLY644 projit minősítették kiválónak?


Asszem a nagyobbat..., egész alacsony az álványa, majdhogynem a szőnyegen ülve van szemmagaságba.
 
Ezen a képen egy plussz álványra rakták...

Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
xitron
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2003.05.12., hétf. 17:14
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: xitron »


Hali!
 
Nekem december óta van meg a DLP-s TV. Csak azért írok róla, mert a sok típus között, amit megemlítettetek,
nem volt benne, pedig szerintem az egyik legjobb:
SAGEM AXIUM HD-D50.
 
- 50"-es
- 1280x720
- DVI és VGA bemenet
- 8000 óra lámpaidő
- DVD-vel nagyon jó kép (RGB és progresszív, sajnos DVI/HDMI-s lejátszóm nincs)
- PC-ről 16/9-es VGA kártyáról HD filmmel tökéletes kép
- TV adásminőségtől függő kép (Sport1/2-ről foci igen rossz, de tetőantennás RTL-klub majdnem DVD-szintű)
- nagyon jó menü (nincs magyar!)
- DCDi chip
- Virtual Dolby hang (bár én hm erősítőre kötöm)
- semmi szivárványhatás
- 300 MHz-es képfrissítés
- 37 cm mélység
- 42 kg
- 2000:1 kontraszt, 500 cd/m² fényerő
 
Két problémája van:
- gyenge felbontású/minőségű jelnél (TV, nagyon tömörített DVD film) a közepesen gyors mozgás kissé elmosódott
- nagyon enyhe képkésés a külső forrásból származó (DVD, PC) jel esetében
 
 
Decemberben 600.000 jó magyar forint volt, de már nem nagyon kapható,
bejött helyette a 45"-es változat (Saturn, MM-ok), ami majd 700.000 pénz.
 
Annak idején a Saturnban nézten egymás mellett a témanyitó 50"-es Thomsonnal, szerintem ennek jobb a képe.
 
 
OFF
Lehet-e OLCSÓN kapni DVD-HDMI kábelt vagy átalakítót valahol? Mindegy, milyen minőség, csak próbára kellene,
egy havernak van PANA S97-se, amin ugye HDMI van.

Erősítő: Onkyo TX-SR806, CD/SACD/DVD-A: Pioneer DV575, DVD-V: SigmaTEK 600 PRO, DVDR: Thomson DTH8555x, TV: LG 42PC51 plazma, Front: Infinity Alpha 50, Center: Jamo E6CEN, Surround: Jamo Classic-2, Sub: Yamaha YST SW-205

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Élőben egész más a kép , szinte megszólal

Az a DLP-s modellt kiválóra hozta ki a decemberi Digitáli Házimozi. Valami újfajta eljárás az eddigi Dlp-sekhez képest, drasztikus képminőség javulás, legalábbis ebben az ársávban. (Van ilyen dlp projektoros tv 4400000(!) is...- Sim-2)

Az 50DLY644 vagy a 61DLY644 projit minősítették kiválónak?

Avatar
Tibor69
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2004.12.10., pén. 16:04
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Tibor69 »


Azért egy kisebb geometria hibát észrevettem a képen(a kép közepe kicsit lefele hajlik) már hívtam is a szervízt állítólag holnapután jönnek geometriát állítani garanciában, kiváncsi leszek a szakértelmükre.(legalább tesztelem őket)
Érdekes hogy a fater készülékén is kb ugyanilyen a kép (mindkét széle kb. 4-5 pixellel feljebb van mint a közepe) remélem nem tipushiba ami nem beállítható, valamit csak tudnak csinálni vele gondolom ez a vetítőegység rossz poziciójától van (bár nem zavaró de hát a tudat hogy nem tökéletes) na mind1 majd holnapután meglátjuk(ha egyáltalán jönnek)
Tibor69: nagyon eltűntél
vagy vettél és nézed a tv-t vagy már elfelejtetted az egész proj. tv vásárlást?

Helló!
 
Cégemnél szoktam internetezni, tegnap szabin is voltam ugyanis a konyhabútoromat csinálom.
 
Nagyon örülök, hogy megkaptad a DLP TV-t. Nagyon jól mutat a fotókon.
 
A függőleges szűklátószög érdekes, mert a speckóban F/V: 150/150 fok van megadva. Kérdezz rá a szervizestől, hogy mi az eltérés oka.
 
A garancia helyszíni garancia, ezek szerint? A garancia a lámpára 6000 óra, de max. 1 év, ugye? (Bécsi vásárlást mérlegelgetem, 50DLY644 1.888 EURO, 61DLY644 2.350 EURO)
 
Megkérdezem az osztrák Thomsontól, hogy hogyan lehet a garanciát érvényesíteni itthon, valószínű a garancia él, csak nem helyszíni. Egy kimenetel 6.000 + osztrák matrica 2.000, ezt kalkulálva talál mégis a Bécsi változatot fogom választani.
 
 
Egyébként holnap megyek fel Pestre megnézni a Thomson márkaboltba.
 
Kíváncsi vagyok, hogy a szerviz mit fog produkálni nálad!
 
 
Üdv.:
 
Tibor
 


Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Azért egy kisebb geometria hibát észrevettem a képen(a kép közepe kicsit lefele hajlik)
már hívtam is a szervízt állítólag holnapután jönnek geometriát állítani garanciában, kiváncsi leszek a szakértelmükre.(legalább tesztelem őket)
Érdekes hogy a fater készülékén is kb ugyanilyen a kép (mindkét széle kb. 4-5 pixellel feljebb van mint a közepe) remélem nem tipushiba ami nem beállítható, valamit csak tudnak csinálni vele gondolom ez a vetítőegység rossz poziciójától van (bár nem zavaró de hát a tudat hogy nem tökéletes) na mind1 majd holnapután meglátjuk(ha egyáltalán jönnek)
Tibor69: nagyon eltűntél
vagy vettél és nézed a tv-t vagy már elfelejtetted az egész proj. tv vásárlást?
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Posza »


Élőben egész más a kép , szinte megszólal

Az a DLP-s modellt kiválóra hozta ki a decemberi Digitáli Házimozi. Valami újfajta eljárás az eddigi Dlp-sekhez képest, drasztikus képminőség javulás, legalábbis ebben az ársávban. (Van ilyen dlp projektoros tv 4400000(!) is...- Sim-2)
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Élőben egész más a kép , szinte megszólal
Egyébként ma néztem több filmet is DVI -n és elég éles jó képe volt,csak a sötét részeken a nagyon zsizsikes(dithering) volt a kép(szinte kivilágosodott a fekete képernyő) még tegnap amin a DVD videobeállítások menü enhancedre állítása segített, így sokkal jobb a jelenség nagyja megszűnt, a többi bemenetet nem tudtam még tesztelni mivel nincs itthon egy ilyen rövid komponens, s-video kábelem (a projektorét meg nem akarom kihúzni a falból) ami érdekes még hogy dvi bemenetet használva nem lehet képarányt változtatni, és a képzajcsökkentést bekapcsolni, na mind1 lényeg hogy mostmár dvd-ről is tűéles a kép (persze megfelelő minőségű filmmel).
Hogy valami negatívumot is mondjak a projektosros tv-k legnagyobb hátránya a szűk látószög függőleges tartományban ami itt is jelen van tehát ha közelről állva nézem a tv-t akkor besötétedik a képe de úgyis ülve nézi az ember és ilyenkor hatalmas a fényereje és egyenletes a fényeloszlása, egyenlőre ennyi remélem tibor69 nem vettem el a kedved a vásárlástól az irományaimmal.
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Nem olyan vészesek ezek a képek!

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »

Kösz már megtaláltam
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »



Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »



Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »



Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


próba 2

Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Vendég

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Amikor írsz hozzászólást, akkor alul van egy Állomány csatolása rész, ott megoldhatod.

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Küldök egy pár képet ó, de tényleg nagyon ócskák:
nem tudom hogy kell felrakni a képeket valami szkript par sor jelenik meg hogy adjak meg url-t
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Dezsol: nem baj, ha nem 100%-osak a képek, de rakj fel párat! Egyébként meg gratula hozzá!

Avatar
Dezsol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 19:13
Értékelés: 0

Projektoros TV - LCD, DLP, CRT

Hozzászólás Szerző: Dezsol »


Na végre megjött a tv (el sem hiszem)
Eddig minden renben
-kibontottam (jó nagy doboz)
működött minden rendben, egész nap ment már van is benne 12 óra
a ventije halk szinte hangtalan,képe szerintem kiváló, gyönyörű színek éles kép jó mozgások
szerintem elég jó a feketéje is, a szoftver gyors, rengeteg dolgot lehet állítgatni a menüben, a távirányítója mindent tud irányítani(pio erősítő, piodvd, philips dvdrw, philips upc beltéri stb és viszonylag könnyű betanitani
kipróbáltam pio868 dvd hdmi kimenettel szép képe volt de nem vagyok elájulva tőle, viszont ami érdekes, hogy az analóg beépített tuner(ek)nek nagyon nagyon jó képe van, jobb mint a upc direct elvileg digitális vevőjének(kedden be is állíttatom a tetőantennát)
szívárvány effektus minimális de azért ha akarom akkor látom, dithering is van de nem gáz messziről nem látszik, egyéb képzajok nem nagyon vannak, amúgy ami meglepett hogy a csúcs pio868 dvi-vel nem láttam sokkal jobbnak a képet mint mondjuk a mtv1-et analóg tunerrel. komponenst még nem próbáltam
ezenkívül nagyon könnyű két ember szalad vele (50kg az egész doboz nélkül)
ami elszomorít hogy nem tudtam egy normális képet csinálni róla (átkozott nikon775) ha vakuval kapom le akkor a képernyő visszatükröződik ha nélküle akkor sötétség van és túlszínezi a képet egyszerűen men tudom normálisan lekapni pedig a keresőn jól mutat a kép.
házimozihoz továbbra is projektort használok majd ha lesz megint(azért a 3 m képátló csak jobb mozizni,ez ahhoz képest túl kicsi) , viszont normál tévézéshez egyszerűen kiválló, nappal is kitűnő fényereje van összehasonlíthatatlan egy kicsi(70-82cm)képcsöves tévével(hajítom is kifele a régi 70cm -s thomsonomat)
Ezek után egyenlőre csak ajánlani tudom mindenkinek a DLP-s tv-ket szerintem ennél nagyobb képméretű TV-t ennél olcsóbban nem lehet kapni.
Na pá......... megyek nézni még egy kicsit ..........
Sony VPL-HW65 , Pioneer VSX-AX5-i, Pioneer Dv-868i, B&W 604, 602, Lcr600, Asw675, Projecta Elpro 300x228, Samsung UE65F8000

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”