A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

Lcd, Led, Oled TV-k

tsc
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 13

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: tsc »

Az S32 és a V32 között azért elég jelentős különbség pl. a WEGA Engine, ami csak a V32-ben van
Mi ez a varázsszó? És megért 100+ e ft-ot?

Kinézetre mindenképp szebb amúgy.

balatei
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: balatei »

Az S32 és a V32 között azért elég jelentős különbség pl. a WEGA Engine, ami csak a V32-ben van

momba
Törzsvendég
Törzsvendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: momba »

SONY KLV-S32A10 ez a TV szóval jó vétel lenne???Az SONY KLV-S32A10 és az SONY KLV-S32A10E között mi különbség ha van?
Valaki tudna nekem valami részletes információt adni a TV ről mert ahány helyen olvastam annyi féle izé mizé volt vagy nem volt benne?!?!?
Ugy mond ez a Legjobb 32" LCD TV most a piacon vagy ez túlzás???

Szerintem jó vétel.
A különbség az hogy valahol nem írják a végére az E betűt, mert lusták, nem valószínű, hogy más lenne a háttérben. Különbség a KLV-S32A10 és KLV-V32A10 között van bár az adatok alapján gyakorlatilag semmi lényeges. Tök fekete és + 100e Ft.
Nem tudom milyen adatokra gondolsz, néhány panel adatot már leírtam itt korábban.
Azért pár altalános jellemző:

HDTV monitor (tuner required for HD reception)
CineMotion® 3:2 Pulldown technology
WEGA GATE™ Easy Operation Guide
3D Y/C Comb Filter
Digitális 3D fésűszűrő
32" (82 cm) képátló
LCD Panel 1365x768 Pixel
HDMI csatlakozás
Új Wega Engine Technology
Digitális 3D fésűszűrő
2 x 10 W zenei telj.
Virtual Dolby Surround
BBE Digital Sound Processing
Automatikus hangerőszabályzás
Smart Link
Text, 250 oldal memória
PC csatlakozás
Sleep Timer
Automatikus csatorna-elnevezés és rendezés
2 Scart csatlakozó (2 x RGB Input)
1 Komponens bemenet
1 előlapi S-Video bemenet
1 PC bemenet
Méret (szél x mag x mély): 792 x 564 x 99 mm
Súly: képernyő 16 kg
Asztali állvány mellékelve
Ha valakit érdekel még a dobozméretei is megvannak
Se PiP se PaP nincs benne, sajnos.
Látószög: 170, 170 fok ezt ellenőriztem is.

Nem tudom, hogy ez e a legjobb 32"-os LCD amit kapni lehet (különösen, mert vannak ilyen méretben 500e körül is LCD-k), de 340-ért mi nem találtunk jobbat, pedig kerestünk...
Mozi: Sony VPL-VW55ES, Med8er med600x3d, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

momba
Törzsvendég
Törzsvendég

Lcd, Led, Oled TV-k

No ez dícséretes (mármint hogy megrendelted...). Majd várjuk a beszámolót. Hol rendelted egyébként?A 300e-esnél is írtak garit, de valszeg csak ilyen "nepperi becsületszóra megjavítják ha gond van" tipusú gari.

Itt rendeltem: digitalszalon.hu.
Még nincs meg és nem tudom mikor lesz, sok az előttem várakozó...
Ha időm engedi majd írok róla. A boltban durva hibát nem láttam rajta (pedig 2 hónapja még az LCD tv-k nagy ellenzője voltam) és ebben az árkategóriában szerintem ennek van a legjobb képe: - stabíl nem remeg sehol, mint más tipusok, -elég jó színek, - gyenge forrás esetén se túl szemcsés kép. Élőben sokkal jobban néz ki, mint a neten található képeken.
Mozi: Sony VPL-VW55ES, Med8er med600x3d, Anthem AVM 60, Myryad MXA7150, B&W 603S2, B&W HTM7, B&W 601S2, Jamo SW505E.
Zene: Hansugárzók: Almássy Audio Magus A, Előfok: Dénes Péter, Végfok: Dénes Péter monoblock pár, Marantz SA-15S1, Marantz ST-15S1, LP: Tesla nc 440 + Shure M95ED pickup

Vendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: Vendég »

SONY KLV-S32A10 ez a TV szóval jó vétel lenne???
Az SONY KLV-S32A10 és az SONY KLV-S32A10E között mi különbség ha van?
Valaki tudna nekem valami részletes információt adni a TV ről mert ahány helyen olvastam annyi féle izé mizé volt vagy nem volt benne?!?!?
Ugy mond ez a Legjobb 32" LCD TV most a piacon vagy ez túlzás???

tsc
Beköltözött
Beköltözött

Lcd, Led, Oled TV-k

No ez dícséretes (mármint hogy megrendelted...). Majd várjuk a beszámolót. Hol rendelted egyébként?
A 300e-esnél is írtak garit, de valszeg csak ilyen "nepperi becsületszóra megjavítják ha gond van" tipusú gari.

momba
Törzsvendég
Törzsvendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Sony KLV-S32A10E (kb. 340e ez rendes garanciás ár, a 300e szerintem nem az) ebben már van HDMI és D-Sub. A panel válaszideje 8ms!!! aminél jobbat bár lehet csinálni, de nem érdemes. Ha minden igaz a kontrasztaránya 1000:1 ez is elég jó adat. Fényerő: 480 cd/m2. Paneltípus adatot még nem találtam, de az ismert adatok alapján lehet, hogy P-MVA vagy S-PVA LCD van benne.

Én megrendeltem. Egész jó a képe persze gyengébb forrást a CRT-k jobban tolerálják, de ennek nagyobb a felbontása (HDTV) és nincs geometria hibája. Láttam rajta Blue Ray Disc-es anyagot és tökéletes volt.

tsc
Beköltözött
Beköltözött

Lcd, Led, Oled TV-k

Ma megnéztem ezt:

Sony KLV- S32A10E

Egyelőre ő a befutóm. Normális forrásból hajtva gyönyörű képe van (lemásztak róla a dolgok..), a Média Maktban vizslattam, de megvenni nem ott venném (mert hülye azért nem vagyok ApróNeten 3xx e Ft (300-ért is volt már). 8 msec-es válaszidő, elég jó kontraszt. HDMI bemenet. Hmmm...?

tsc
Beköltözött
Beköltözött

Lcd, Led, Oled TV-k

Szerintem csak a beszerzési forrás változó, azért ingadoznak az árak. PL. a lentebb írt Sony tv-t épp ma árazták be a szegedi MM-ban valami 440e -re. ApróNet-en meg már 300-ért is láttam, szintén újonnan. De szerintem ugyanaz a két készülék, csak a forrás, haszonkulcs, és persze a garanciális feltételek mások.

Vendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Sziasztok!

engem a panasonic LCD tv-i érdekelnének, sok jót hallottam róluk, a design is nagyon tetszik és most gondolkozom hogy beszerzek egy HD-s típust. Böngésztem kicsit a neten, és a következő modellt néztem ki: TX-32LX500

viszont nagyon nagy szórás van az árban netszerte, 70-80 ezerrel is ingadoznak az árak, vajon nem butítottak valamiben az olcsóbbak?

akinek van némi tapasztalata a pana LCD-kkel, az légyszi írjon.. köszi

sziasztok

tsc
Beköltözött
Beköltözött

Lcd, Led, Oled TV-k

Az én kérdésem, hogy létezik e 4:3-as képarányú LCD tv 70cm körüli képátlóval?
Lehet, de én még magyar boltban nem láttam.

Meg érdekes módon, még 21 colosat sem, ami nem 640x480-as volt.

Vendég

Lcd, Led, Oled TV-k

Én a toshiba és jvc lcd-tvkről szeretnék tapasztalatokat és véleményeket.

TeddyBeer

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: TeddyBeer »

Az én kérdésem, hogy létezik e 4:3-as képarányú LCD tv 70cm körüli képátlóval?

tsc
Beköltözött
Beköltözött

Lcd, Led, Oled TV-k

Létrehoztam egy önálló topicot az LCD tv-knek, hogy ne offoljátok szét a Plazma TV topicot.

Első kérdés, melyik a jobb:

- Sony KLV- S32A10E

vagy

- Samsung LW32A33

?

Mindkettő úgy 300-320e környékén mozog az Apróneten.

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”