Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
hundnb
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.10.05., vas. 00:12
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Újpest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: hundnb »

Heló
MarantzMax nevű usert senkinek nem ajánlom, rossz processzort adott el , viewtopic.php?t=150377 azóta se email, se telefon, se privátra nem reagál.
Kerüljétek el. :angry:

Avatar
Helboar
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2020.05.29., pén. 11:20
Értékelés: 5

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Helboar »

Royalfrakk kollégát nem ajánlom senkinek hogy üzleteljen vele. Egy terméket meg akartam vásárolni tőle , kértem képeket tőle mert a saját hirdetesebe képtelen volt feltölteni , azt mondta majd 3 nap múlva küld ,ma pedig jön az üzenet hogy eladta ... Èn jelentkeztem érte elsőnek az biztos, illetve nem említett semmit mikor vissza irt .. nagyon nem korrekt , megbízhatatlan üzletelést folytat az úriember . :smile33: :smile33: :smile33:

Online
Avatar
borzy
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2012.02.18., szomb. 10:17
Értékelés: 97
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: borzy »

Valóban Pandúr Vilmos a rendes neve.
Nekem a Címe is meg van , csak ennyire nem akartam közzé tenni. :tutiok:
audio research VSi75
Primare CD35 + Prisma modul
Heritage Klipsch Cornwall III
Vertere Pulse HB & X Reference Madzagok
Amikor Valamit Tökéletesnek Érzünk, Csak Arra Vágyunk,Hogy Még Jobbá Tehessük"
Touraj Moghaddam - Roksan Audio / Vertere Acoustics

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Ahogyan az FB-n az adás-vételi csoport is elengedte. leborulok.gif
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

stromfeusz írta:
2020.09.16., szer. 21:37
A forumtárs nem tünt el csak átalakul . Volt egy kellemetlen üzletek vele ahol hazudott.
Sok néven van ide regisztrálva. Pandúr Vilmos a rendes neve ezen a néven is volt regisztrációja.
A Szilágyi Jani után jelenleg prc néven fut....
El is köszöntem tőle...
viewtopic.php?f=33&t=149007#p2530739
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: vkz »

stromfeusz írta:
2020.09.16., szer. 21:37
A forumtárs nem tünt el csak átalakul . Volt egy kellemetlen üzletek vele ahol hazudott.
Sok néven van ide regisztrálva. Pandúr Vilmos a rendes neve ezen a néven is volt regisztrációja.
A Szilágyi Jani után jelenleg prc néven fut....
tonee73 írta:
2020.08.09., vas. 12:00
borzy írta:
2020.08.09., vas. 06:10


Eltűnt.
Nem Reagál Semmire.

:smile51:

( Lehet Gibsz Ágyban , Fekszik És Csak Ezért Nem Tud Válaszolni illetve a Telefont Felvenni )
Azt nem tudhatom, hogy gipszágyban fekszik-e, de sajnos ez van. Mint írtam ennél többet mi nem tehetünk.
A privátot ekkor küldtem el neki: "Elküldve: 2020.08.04. 06:57"- plusz egy napra rá emailben is megkapta a rendszeren keresztül.
Szóval ha 08.11.-ig nem történik semmi akkor kirakom.
Teljes mértékben elképzelhető, a Facebook-on saját néven hirdeti a B&W cm5-öt (fotók ugyanazok).

Avatar
stromfeusz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2010.08.31., kedd 22:48
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: stromfeusz »

A forumtárs nem tünt el csak átalakul . Volt egy kellemetlen üzletek vele ahol hazudott.
Sok néven van ide regisztrálva. Pandúr Vilmos a rendes neve ezen a néven is volt regisztrációja.
A Szilágyi Jani után jelenleg prc néven fut....
tonee73 írta:
2020.08.09., vas. 12:00
borzy írta:
2020.08.09., vas. 06:10


Eltűnt.
Nem Reagál Semmire.

:smile51:

( Lehet Gibsz Ágyban , Fekszik És Csak Ezért Nem Tud Válaszolni illetve a Telefont Felvenni )
Azt nem tudhatom, hogy gipszágyban fekszik-e, de sajnos ez van. Mint írtam ennél többet mi nem tehetünk.
A privátot ekkor küldtem el neki: "Elküldve: 2020.08.04. 06:57"- plusz egy napra rá emailben is megkapta a rendszeren keresztül.
Szóval ha 08.11.-ig nem történik semmi akkor kirakom.

Avatar
naumisa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.28., vas. 14:04
Értékelés: 3

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: naumisa »

Nekem sem történt semmi személyes, nem erről van szó. Én se ismerlek, nincs sértődés, félreértés ne essék. Csak pár dolog nem stimmelt nekem ebből az értékelésből, azért válaszoltam itt. Csütörtökön a hívásodra reagáltam 1 órán belül smsben, hogy visszahivlak, amint tudlak, de te itt azt irtad, nem. Aztán mégegyszer érdeklődtem az álláspontod felől. Leirtam az okát is smsben, hogy mi történt, ahogy az időm engedte. A címem se pontosítottuk előtte. Azt mondtad, jó a szerda, mert egy haveroddal úgyis találkozol és ha nem gond, vele jönnél. Nem miattam igazítottad a napodat úgy, ahogy, hanem ahhoz igazítottuk (volna). Elismerem az hibámat, mint írtam neked, összevissza állt a fejem es belefeledkeztem a munkába. Szerda késő este jutott eszembe, hogy nem jelentkeztem. Utána már eszemben volt, de csütörtök kora reggel nem akartam még zavarni, majd megelőztél a hívással, de már munka közben. Sajnálom, hogy így alakult, megoldható lett volna szerintem, de ez van, viszi más. Mindenből tanul az ember, legfőképp a hibáiból.

Avatar
szgabor
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.02.20., hétf. 21:55
Értékelés: 23

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szgabor »

Próbálok tényszerűen reagálni:

1. Nem keltettem a rossz híredet, csak leírtam a történteket, ez alapján tud véleményt formálni az, aki szeretne.
2. Én nem sértődtem meg, ezek a te gondolataid, számomra nincs érzelmi töltete, nem is ismerlek, pusztán arról van szó, hogy ha elfelejtenek, akkor arra nem adok még egyszer esélyt, ha ismernélek, akkor megtenném.
3. Nem minősítettelek egy szóval sem (ellenben veled), ettől még lehet másnak jó tapasztalata veled kapcsolatban.
4. Számomra sem gond, ha eltolódik az adás-vétel, idézek az első hozzászólásomból:
"Nincs gond azzal, ha valaki visszalép, de jelezze, hogy ne fecséreljem az időmet feleslegesen."
Ez a jelzés lehet egy sms, egy telefonhívás, akármi, de a semmi nekem kevés ahhoz, hogy újra nekifussak. Valószínű, hogy más típusú a munkánk, én visszahívom az engem keresőket, és nem felejtem el, hogy megbeszéltem egy találkozót.

Béke, zene és mozi :smile53:

naumisa írta:
2020.08.28., pén. 13:38
Sziasztok! Reagálnék, ha szabad és megengedett. Mivel ő rossz híremet kelti, miközben már a telefon beszélgetésünkkor megjegyeztem, hogy előfordul, hogy beesik 2 munkahelyem egyikén egy sürgős munka. Sajnos ilyen a munkabeosztásom. Nem megsértődni kellett volna, azért mert hibáztam és elfelejtettem a visszahívást aznap, de mikor írtam, akkor meg már engedjük el. Nem én léptem vissza, hanem te, pedig azóta már használhatnád, de te inkább a megsértődött hozzállást választottad, majd ebből kiindulva, ha neked nem lett jó másnak se legyen jó felfogással beírtál ide, ahelyett, hogy megoldást találtunk volna. Adtam már el termékeket itt és vettem is. Eddig nem volt gond, ha egyik fél miatt kicsit eltolódott. Legalábbis én megértem. Te nem. Különbözőek vagyunk, valószínű mástípusú a munkánk is. Azért köszönöm az érdeklődést és további jót és szépet kívánok.

Avatar
naumisa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2018.01.28., vas. 14:04
Értékelés: 3

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: naumisa »

Sziasztok! Reagálnék, ha szabad és megengedett. Mivel ő rossz híremet kelti, miközben már a telefon beszélgetésünkkor megjegyeztem, hogy előfordul, hogy beesik 2 munkahelyem egyikén egy sürgős munka. Sajnos ilyen a munkabeosztásom. Nem megsértődni kellett volna, azért mert hibáztam és elfelejtettem a visszahívást aznap, de mikor írtam, akkor meg már engedjük el. Nem én léptem vissza, hanem te, pedig azóta már használhatnád, de te inkább a megsértődött hozzállást választottad, majd ebből kiindulva, ha neked nem lett jó másnak se legyen jó felfogással beírtál ide, ahelyett, hogy megoldást találtunk volna. Adtam már el termékeket itt és vettem is. Eddig nem volt gond, ha egyik fél miatt kicsit eltolódott. Legalábbis én megértem. Te nem. Különbözőek vagyunk, valószínű mástípusú a munkánk is. Azért köszönöm az érdeklődést és további jót és szépet kívánok.

Avatar
szgabor
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.02.20., hétf. 21:55
Értékelés: 23

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: szgabor »

Erről a hirdetésről szeretnék észrevételt tenni, illetve a hirdetőről ( naumisa ):
viewtopic.php?f=33&t=149306
Hétfőn került fel a hirdetés, kedden délelőtt telefonon beszéltem az eladóval, jeleztem a vételi szándékomat, a megtekintés időpontját viszont nem tudtuk pontosan meghatározni, vagy a kedd késő délután, vagy szerda 15 óra utáni időpontban maradtunk, attól függően, hogy alakul a munkája, a pontos szerdai időpont pedig majd szerda délelőtt derül ki számára.
Kedd este sms-t kaptam tőle, melyben jelezte, hogy szerdán mehetek a mélynyomóért, visszaírtam neki, hogy szerdán egyeztessünk a pontos időpont miatt. Szerdán hívtam, nem vette fel a telefont, csütörtökön hívtam, szintén nem vette fel a telefont és vissza sem hívott. Nincs gond azzal, ha valaki visszalép, de jelezze, hogy ne fecséreljem az időmet feleslegesen. Készültem a szerda délutánra, úgy szerveztem a programjaimat, hogy el tudjak menni (Maglódról a III. kerületbe), de csak az időmet pazaroltam.
Jópár terméket vettem itt a fórumon, eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, full korrekt és segítőkész hozzáállás minden esetben, örülök, hogy a tagja lehetek.
Köszönöm.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

borzy írta:
2020.08.12., szer. 17:44
Bocsi De Válaszoltam . Ezek szerint nem ment át. : SEMMI !!!! smst ist küldtem hívogatom SEMMI .
Értem, akkor elköszönünk tőle.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
borzy
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2012.02.18., szomb. 10:17
Értékelés: 97
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: borzy »

Bocsi De Válaszoltam . Ezek szerint nem ment át. : SEMMI !!!! smst ist küldtem hívogatom SEMMI .
audio research VSi75
Primare CD35 + Prisma modul
Heritage Klipsch Cornwall III
Vertere Pulse HB & X Reference Madzagok
Amikor Valamit Tökéletesnek Érzünk, Csak Arra Vágyunk,Hogy Még Jobbá Tehessük"
Touraj Moghaddam - Roksan Audio / Vertere Acoustics

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

borzy írta:
2020.08.09., vas. 06:10


Eltűnt.
Nem Reagál Semmire.

:smile51:

( Lehet Gibsz Ágyban , Fekszik És Csak Ezért Nem Tud Válaszolni illetve a Telefont Felvenni )
Akkor még 1x megkérdezem: történt valami?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

borzy írta:
2020.08.09., vas. 06:10


Eltűnt.
Nem Reagál Semmire.

:smile51:

( Lehet Gibsz Ágyban , Fekszik És Csak Ezért Nem Tud Válaszolni illetve a Telefont Felvenni )
Történt valami?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Josselin Beaumont
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 18:29
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Budapest IV.

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Josselin Beaumont »

Bocs, nem erre írtam, hanem a korábban felvetett problémára. Ez itt egy másik eset.
Primaluna Prologue 8+3+2*7, AVID DIVA II SP, EAR 834P, Triangle Quartet, Siltech 550i, Siltech 550L, 2 * Isotek MiniSub, 6 * Isotek Elite

Avatar
puha
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2017.05.30., kedd 16:14
Értékelés: 87

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: puha »

Én egyszerűbbnek látom ezt a dolgot, ráadásul bizonyíthatónak. A szerződés szóban megköttetett a két fél, azaz a hirdető és az érdeklődő között, miután a hirdető itt, ezen a hirdetési felületen azt írta (!!!!!!) a termékről, hogy "hibátlan". Na ez a fő bizonyíték. A hibátlan szó jelentése: kifogás nélküli, ép, tökéletes és ez az, amit a vevő látatlanban elfogadott. Nos, ezek után kétlem, hogy bármilyen bíróság ne a vevőnek adna igazat a képek láttán, és úgy gondolom, mindegy, hogy az eladó esetleg mit találna ki, hogy ő hogyan tájékoztatta szóban, telefonon, füstjelekkel a vevőt.... na az az, ami nem bizonyítható, ergo megint a vevőnek áll a zászló. A dolog kevésbé jó része viszont az, hogy a polgári peres eljárások hosszadalmasak, kényelmetlenek, ezért nagyon sokan nem vállalják be, akik pedig bevállalják, többnyire megbánják. Itt az lenne a tanácsom mindkét félnek (kéretlenül, de jó szándékkal), hogy próbálják meg elkerülni a hivatalos eljárást, és állítsák vissza az eredeti állapotot, mert ugyan meggyőződésem, hogy a vevő jönne ki győztesen a perből, de elkerülhetnék ezt a tortúrát, mindkettejük érdekében..... sőt bizonyos megoldás esetén talán az eladó is vissza tudná állítani megtépázott renoméját. Hajrá!

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 435

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Josselin Beaumont írta:
2020.08.10., hétf. 14:15
Josselin Beaumont írta:
2020.06.21., vas. 13:59
Sajnos nem tudom megmondani az illető felhasználónevét, mert telefonon hívott, nem pü-ben.
A költségtérítés érdekes. Megkérdezek egy jogászt.
Megkérdeztem a jogászt.
A szóban, telefonon kötött szerződés is szerződés. Ha ilyen történt, és azt a vevő bizonyítani is tudja (nagyon nehéz) akkor jár neki a költségtérítés. Ha még nem tárgyaltunk az árról és nem állapodtunk meg, akkor nem jár semmi. Ha jár is költségtérítés, a per során a vevőnek kell bizonyítania, hogy telefonon megállapodás történt (ez lehetséges hangfelvétellel, vagy ha ki volt hangosítva nála és mások is hallották, akkor tanúkkal).
Tehát elméletileg járhat költségtérítés, gyakorlatilag szinte megoldhatatlan.
Szerintem nem azt kell bizonyítani, hogy a szerződést megkötötték-e, mert az nyilvánvaló (árú-ellentételezés), hanem az, hogy az adott állapot (használtság mértéke) pontosan elhangzott-e. Szerintem sajnos ez az, ami nem bizonyítható.
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
Josselin Beaumont
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 18:29
Értékelés: 49
Tartózkodási hely: Budapest IV.

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Josselin Beaumont »

Josselin Beaumont írta:
2020.06.21., vas. 13:59
Sajnos nem tudom megmondani az illető felhasználónevét, mert telefonon hívott, nem pü-ben.
A költségtérítés érdekes. Megkérdezek egy jogászt.
Megkérdeztem a jogászt.
A szóban, telefonon kötött szerződés is szerződés. Ha ilyen történt, és azt a vevő bizonyítani is tudja (nagyon nehéz) akkor jár neki a költségtérítés. Ha még nem tárgyaltunk az árról és nem állapodtunk meg, akkor nem jár semmi. Ha jár is költségtérítés, a per során a vevőnek kell bizonyítania, hogy telefonon megállapodás történt (ez lehetséges hangfelvétellel, vagy ha ki volt hangosítva nála és mások is hallották, akkor tanúkkal).
Tehát elméletileg járhat költségtérítés, gyakorlatilag szinte megoldhatatlan.
Primaluna Prologue 8+3+2*7, AVID DIVA II SP, EAR 834P, Triangle Quartet, Siltech 550i, Siltech 550L, 2 * Isotek MiniSub, 6 * Isotek Elite

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

borzy írta:
2020.08.09., vas. 06:10


Eltűnt.
Nem Reagál Semmire.

:smile51:

( Lehet Gibsz Ágyban , Fekszik És Csak Ezért Nem Tud Válaszolni illetve a Telefont Felvenni )
Azt nem tudhatom, hogy gipszágyban fekszik-e, de sajnos ez van. Mint írtam ennél többet mi nem tehetünk.
A privátot ekkor küldtem el neki: "Elküldve: 2020.08.04. 06:57"- plusz egy napra rá emailben is megkapta a rendszeren keresztül.
Szóval ha 08.11.-ig nem történik semmi akkor kirakom.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
borzy
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2012.02.18., szomb. 10:17
Értékelés: 97
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: borzy »

tonee73 írta:
2020.08.04., kedd 08:08
borzy írta:
2020.08.03., hétf. 16:52
Kérd vissza a pénzed, mivel itt egyértelmű átverés történt.

Nem Válaszol Sem emailre sem a Telefont Nem Veszi Fel.

A " CSUPASZ KÁBELT EGYÉBKÉNT ÁRULTA "

Írtam Is Rá.

Már Le Zárta Egyébként.

De Ugye Oda panasz NEM Írhattam Be.

viewtopic.php?f=64&t=148373
Privát üzenetben kértem, hogy egy héten belül vásárolja vissza a dugókat kizárás terhe mellett.Ha rendeződik az ügylet (vagy nem) kérlek jelezd itt mindenképpen.Ennél többet sajnos mi nem tehetünk.Üdv
Eltűnt.
Nem Reagál Semmire.

:smile51:

( Lehet Gibsz Ágyban , Fekszik És Csak Ezért Nem Tud Válaszolni illetve a Telefont Felvenni )
audio research VSi75
Primare CD35 + Prisma modul
Heritage Klipsch Cornwall III
Vertere Pulse HB & X Reference Madzagok
Amikor Valamit Tökéletesnek Érzünk, Csak Arra Vágyunk,Hogy Még Jobbá Tehessük"
Touraj Moghaddam - Roksan Audio / Vertere Acoustics

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

borzy írta:
2020.08.03., hétf. 16:52
Kérd vissza a pénzed, mivel itt egyértelmű átverés történt.

Nem Válaszol Sem emailre sem a Telefont Nem Veszi Fel.

A " CSUPASZ KÁBELT EGYÉBKÉNT ÁRULTA "

Írtam Is Rá.

Már Le Zárta Egyébként.

De Ugye Oda panasz NEM Írhattam Be.

viewtopic.php?f=64&t=148373
Privát üzenetben kértem, hogy egy héten belül vásárolja vissza a dugókat kizárás terhe mellett.Ha rendeződik az ügylet (vagy nem) kérlek jelezd itt mindenképpen.Ennél többet sajnos mi nem tehetünk.Üdv
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
borzy
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2012.02.18., szomb. 10:17
Értékelés: 97
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: borzy »

Kérd vissza a pénzed, mivel itt egyértelmű átverés történt.

Nem Válaszol Sem emailre sem a Telefont Nem Veszi Fel.

A " CSUPASZ KÁBELT EGYÉBKÉNT ÁRULTA "

Írtam Is Rá.

Már Le Zárta Egyébként.

De Ugye Oda panasz NEM Írhattam Be.

viewtopic.php?f=64&t=148373
audio research VSi75
Primare CD35 + Prisma modul
Heritage Klipsch Cornwall III
Vertere Pulse HB & X Reference Madzagok
Amikor Valamit Tökéletesnek Érzünk, Csak Arra Vágyunk,Hogy Még Jobbá Tehessük"
Touraj Moghaddam - Roksan Audio / Vertere Acoustics

Online
Avatar
borzy
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1506
Csatlakozott: 2012.02.18., szomb. 10:17
Értékelés: 97
Tartózkodási hely: Kiskunlacháza

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: borzy »

"" Nem kértél saját képeket a dugókról? Mondjuk árban nem rossz, de elég gatya az állapotuk a fotók alapján..."""

De Kértem És Kaptam Is.

S Mint Írtam Telefonon Is Beszéltem Kérdeztem , hogy Csavarva vagy forrasztava vannak.

" Nem Tudom , Nem Néztem " Ezt a Választ Kaptam.

Meg Bíztam Benne !!!!!!! hibátlan állapotban lévő banán dugó
Csatolmányok
Furutech 3.JPG
Furutech 3.JPG (90.31 KiB) Megtekintve 2855 alkalommal
audio research VSi75
Primare CD35 + Prisma modul
Heritage Klipsch Cornwall III
Vertere Pulse HB & X Reference Madzagok
Amikor Valamit Tökéletesnek Érzünk, Csak Arra Vágyunk,Hogy Még Jobbá Tehessük"
Touraj Moghaddam - Roksan Audio / Vertere Acoustics

Online
Avatar
filusj
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2010.11.14., vas. 21:30
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: filusj »

szababela fórumtárs árul egy Roksan Caspian erősítőt.
Barátom megbízásából ajánlatot tettem az erősítőre, majd ezután ők egyeztettek egymással. Megegyeztek az átadás-átvételben is, de azért végül azt is elmondta, hogy ne érje meglepetés a vevőt: erősítőnek hiányzik az egyik lába. Ezt valahogy elfelejtette beleírni a hirdetésbe. De azt is elmondta nagyon kedvesen, hogy nincs evvel semmi baj, mert lehet kapni hozzá gyári lábat.
Amikor elmondta a sztorit a barátom asztem összeszrm magam.
Roksan Caspian M2 erősítő, Roksan Caspian M1 CD, Dynaudio Evoke 10, Heed Bee, Royd Seven, Celestion 3, Marantz tuner, Alces 3, Canare, QUED, Arzachel, Nordost Blue Haven klón (ezek tetszés szerint keverve :) )

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”