Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szerintem valami túlságosan drága

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Alex_Aston írta:
2023.01.08., vas. 14:28
Lacika70 írta:
2023.01.08., vas. 12:42
Ezek viewtopic.php?t=158172 a dobozok, amit árulsz? Csak azért, mert itt jó páran "megkaptuk" azt, hogy ez az oldal azért jött létre anno, hogy az itteni emberek egymás között,korrekt módon adják vegyék a dolgaikat, és nem nyerészkedés célzattal :rolleyes:
Közel 2 éve volt az eset, amit írsz.
2 éve mi, mennyibe került? Kb. a felébe a maiaknak, de legalább 50% sok minden.
Így nézve csak sima infláció követés.

Amúgy meg, ha olcsón árulná, abból is még alkudni akarna mindenki, előre, látatlanban. Ez most egy jó kiindulási alap, akit érdekel. Ebből tessék alkudni :D
Igen, majd biztosan enged 3-400e Ft-ot.
Azt is elfelejtik sokan, ezek itt HASZNÁLT termékek - mint ez a Focal Utopia, ami kb.20-25éves - 80-90%-ban se gari, se semmi nincs hozzájuk és erre ti erőltetitek az új, bolti termékek árának drágulását az utóbbi 1,5-2évben. Mondjuk ez is irreális, mert ilyen mértékű 50-60-70%-os drágulás NINCS! Azaz most a hifi középkategória alját 500-600-700e Ft-ért kapod meg, ami egyszerűen nevetséges.
Mondjuk az itthoni helyzet meg még rosszabb, mint az EU többi országában, köszönhetjük az ország hozzá nem értő, a lakosságot teljes egészében kizsákmányoló vezetésének. :smile30: :smile51:

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: vazze »

Lacika70 írta:
2023.01.08., vas. 15:40
vazze írta:
2023.01.08., vas. 14:28
Újra és újra előkerül az árakon vitatkozás.
Az ár megállapítása az eladó dolga. Ha ez nem tetszik valakinek lehet jelenteni a hírdetés és a moderátorok majd beavatkoznak vagy nem.

Annyit azonban megjegyeznék csak úgy margó szélére…
Ha vettem,vettél,vettünk valamit anno forintért akkor annak mégis mi köze az idő közbeni euro dráguláshoz?
Ha például lejjebb megy a valuta ára a vásárláskori szinthez képest akkor nem szokták olcsóbban adni a korábban megvett motyót gondolkodik.gif
Lassan tizenhárom éve tengetem a mindennapjaimat a hanyatló nyugaton de ez csak itthon bevett árfelhajtó gyakorlat.
Tehát: vettél valamit korábban forintért és most drágább az euro? Akkor drágábban veszel majd új cuccot a boltban , de a már régóta az országban lévő eszközök értékét ez nem befolyásolja.
Tisztában vagyok ezekkel, és nem is az volt a cél, hogy vitát indítsak,hogy ki mit mennyiért vett és utána mennyiért árulja, DE hangsúlyozom itt az elmúlt sok sok év alatt, rengeteg embert betaláltak ez miatt amit írtam, és nem úgy, hogy jelentette valaki, hanem maguk az adminok kérdőjelezték meg a dologokat, és sok slesetben banoltak is embereket pontosan az ilyen hirdetések miatt :rolleyes:
Azt meg csak én is a margó szélén jegyezném meg, hogy igen TE kint élsz nem tudom melyik nyugati országban, DE ez igen még sajnos mindig Magyarország, és mint ilyen nem szabad összekeverni a Gizikét a gőzekével :D Oké, hogy euró drágulás meg a szokásos bla-bla rizsa szöveg, de ettől függetlenül azért szépen néznénk ki, ha minden másfél éve vásárolt cucc, közel dupla annyiba kerülne, hagyjuk már Mórickát ...Oké gyengült a forint, adja 100-150K-val drágábban, na de azért több mint fél millióval többért, azért ehhez pofa is kell, hangsúlyozom úgy, hogy itt ezen az oldalon, valaha volt egy irányelv elvileg... :rolleyes:

A hozzászólásommal éppen pont melletted állok és osztom a véleményedet.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4398
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2384

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Lacika70 írta:
2023.01.08., vas. 15:40
Oké gyengült a forint, adja 100-150K-val drágábban, na de azért több mint fél millióval többért, azért ehhez pofa is kell, hangsúlyozom úgy, hogy itt ezen az oldalon, valaha volt egy irányelv elvileg... :rolleyes:
Nem Forint gyengülés itt a gond.
Hanem az, hogy MINDEN drágább, mint 2 éve volt.
Nem értem, miért gondolják egyesek, hogy pont a használt hifi az egyetlen kivétel ez alól? gondolkodik.gif

Ráadásul, ha olcsón van fent valami, akkor is jön meghallgatás nélkül a 30%-os alku látatlanban.
Az meg, hogy valamennyiért adta el valaki, jó régen, simán lehet, hogy akkor (akár jóval) áron alul adta el. Ez persze senkinek meg sem fordul a fejében, hanem rögtön az lesz a referencia szint...? 36_1_5.gif

Ezért is jó viszonyítás a nemzetközi átlag, főleg egy nem minden napos cucc esetében. Vagy ilyenkor nem akarunk az EU tagjai lenni...? :smile29:
Csak a Marantz! :-D

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Aki el akarja adni az meghirdeti reális áron, aki nyerészkedni akar az meg ki tartja az árat míg megjön a tulajdonosa….ez ellen sajna nem tudsz tenni , de tény és való rendesen megugrottak az árak a hifi-ben mint az élet minden területén :rolleyes:
"Az igazi barát szemből támad."

Lacika70
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.02.10., szer. 11:22
Értékelés: 22

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: Lacika70 »

vazze írta:
2023.01.08., vas. 14:28
Újra és újra előkerül az árakon vitatkozás.
Az ár megállapítása az eladó dolga. Ha ez nem tetszik valakinek lehet jelenteni a hírdetés és a moderátorok majd beavatkoznak vagy nem.

Annyit azonban megjegyeznék csak úgy margó szélére…
Ha vettem,vettél,vettünk valamit anno forintért akkor annak mégis mi köze az idő közbeni euro dráguláshoz?
Ha például lejjebb megy a valuta ára a vásárláskori szinthez képest akkor nem szokták olcsóbban adni a korábban megvett motyót gondolkodik.gif
Lassan tizenhárom éve tengetem a mindennapjaimat a hanyatló nyugaton de ez csak itthon bevett árfelhajtó gyakorlat.
Tehát: vettél valamit korábban forintért és most drágább az euro? Akkor drágábban veszel majd új cuccot a boltban , de a már régóta az országban lévő eszközök értékét ez nem befolyásolja.
Tisztában vagyok ezekkel, és nem is az volt a cél, hogy vitát indítsak,hogy ki mit mennyiért vett és utána mennyiért árulja, DE hangsúlyozom itt az elmúlt sok sok év alatt, rengeteg embert betaláltak ez miatt amit írtam, és nem úgy, hogy jelentette valaki, hanem maguk az adminok kérdőjelezték meg a dologokat, és sok slesetben banoltak is embereket pontosan az ilyen hirdetések miatt :rolleyes:
Azt meg csak én is a margó szélén jegyezném meg, hogy igen TE kint élsz nem tudom melyik nyugati országban, DE ez igen még sajnos mindig Magyarország, és mint ilyen nem szabad összekeverni a Gizikét a gőzekével :D Oké, hogy euró drágulás meg a szokásos bla-bla rizsa szöveg, de ettől függetlenül azért szépen néznénk ki, ha minden másfél éve vásárolt cucc, közel dupla annyiba kerülne, hagyjuk már Mórickát ...Oké gyengült a forint, adja 100-150K-val drágábban, na de azért több mint fél millióval többért, azért ehhez pofa is kell, hangsúlyozom úgy, hogy itt ezen az oldalon, valaha volt egy irányelv elvileg... :rolleyes:

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: Hdplex 100W linear power supply

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Szia!

Ez jó cucc lehet de biztos reális ez az ár? Korabban a 200W-os változatot láttam ennyiért hirdetni...
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Avatar
ssssi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2021.01.28., csüt. 22:07
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: ssssi »

Vicces, nyugaton élsz és nem érted ...
Nézz rá a használtautó árakra például, régen itt vannak és mégis brutálisan emelkedtek, pont az új árak miatt.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 333
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Alex_Aston írta:
2023.01.08., vas. 14:28
Közel 2 éve volt az eset, amit írsz.
2 éve mi, mennyibe került? Kb. a felébe a maiaknak, de legalább 50% sok minden.
Így nézve csak sima infláció követés.

Amúgy meg, ha olcsón árulná, abból is még alkudni akarna mindenki, előre, látatlanban. Ez most egy jó kiindulási alap, akit érdekel. Ebből tessék alkudni :D
Az is sima infláció követés, hogy 2022 Októberben vettem az erősítőmet természetesen használtan itt a fórumon 360000 forintért? Most meg jófogáson 550 és 650 ezerért eladó ugyanilyen. Ez azért a pofátlanságnak a felső határa. Nem infláció! :smile30:

Értem, hogy mindennek felment az ára. Nap, mint nap látom. De azért nem essünk már át a másik végletbe....
Eladtam az erősítőmet 200 ezerért tavaly. Most pedig 340 ezerért eladó. Vicc az egész..... Persze nem veszik meg. :D
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4398
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2384

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Lacika70 írta:
2023.01.08., vas. 12:42
Ezek viewtopic.php?t=158172 a dobozok, amit árulsz? Csak azért, mert itt jó páran "megkaptuk" azt, hogy ez az oldal azért jött létre anno, hogy az itteni emberek egymás között,korrekt módon adják vegyék a dolgaikat, és nem nyerészkedés célzattal :rolleyes:
Közel 2 éve volt az eset, amit írsz.
2 éve mi, mennyibe került? Kb. a felébe a maiaknak, de legalább 50% sok minden.
Így nézve csak sima infláció követés.

Amúgy meg, ha olcsón árulná, abból is még alkudni akarna mindenki, előre, látatlanban. Ez most egy jó kiindulási alap, akit érdekel. Ebből tessék alkudni :D
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: vazze »

Újra és újra előkerül az árakon vitatkozás.
Az ár megállapítása az eladó dolga. Ha ez nem tetszik valakinek lehet jelenteni a hírdetés és a moderátorok majd beavatkoznak vagy nem.

Annyit azonban megjegyeznék csak úgy margó szélére…
Ha vettem,vettél,vettünk valamit anno forintért akkor annak mégis mi köze az idő közbeni euro dráguláshoz?
Ha például lejjebb megy a valuta ára a vásárláskori szinthez képest akkor nem szokták olcsóbban adni a korábban megvett motyót gondolkodik.gif
Lassan tizenhárom éve tengetem a mindennapjaimat a hanyatló nyugaton de ez csak itthon bevett árfelhajtó gyakorlat.
Tehát: vettél valamit korábban forintért és most drágább az euro? Akkor drágábban veszel majd új cuccot a boltban , de a már régóta az országban lévő eszközök értékét ez nem befolyásolja.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
ssssi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2021.01.28., csüt. 22:07
Értékelés: 14
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: ssssi »

Sajnos nem mi nyerészkedünk, a forint velünk :ohnoohnoohno:

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Mint írtam, "Lehet" !!!
A szériaszámból kiderülne az vagy nem az.

Ja ezt bírom nagyon, csak akkor erőltetitek, hogy bezzeg külföldön drágább, amikor valami az itthoni árakhoz képest jóval drágábban van hirdetve.
Amikor vesztek valamit akkor is ezzel kezditek?
- Áááá, ilyen alacsony áron énmáugyan meg nem veszem, kint jóval drágább, adok érte 50-60%-al többet.
Gondolom olyankor nem a hifishark áraival példálóztok.

Amúgy kint az olcsóbb, belépő kat. készülékek is nem ritkán jóval drágábbak, mint itthon, meg a Mo-i hi-fi használtpiaci árak mindig is jóval a kinti árak alatt voltak, szóval kvára nem reális a kinti árakra hivatkozni! Igaz a covid óta ez lett a divat! Szerintem :smile51:

Lacika70
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.02.10., szer. 11:22
Értékelés: 22

Re: Jmlab Mini Utopia

Hozzászólás Szerző: Lacika70 »

Ezek viewtopic.php?t=158172 a dobozok, amit árulsz? Csak azért, mert itt jó páran "megkaptuk" azt, hogy ez az oldal azért jött létre anno, hogy az itteni emberek egymás között,korrekt módon adják vegyék a dolgaikat, és nem nyerészkedés célzattal :rolleyes:

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4398
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2384

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

kargidje írta:
2023.01.07., szomb. 10:32
Lehet itt is lesznek még érdekességek:
viewtopic.php?f=33&t=185157

1-2-3 éve volt itt eladó egymást követő sorszámú ~700-800e körül. Előre megyünk, nem hátra 500e-reeee, igaz-e?
Valamiből meg kell élni.
És ha azok a korábbiak áron alul mentek el?
Kint 3000 euró körül vannak hirdetve. Nem hiszem, hogy 1 millió alatt érdemes lenne eladni. Azért ez csak egy Utopia. Mai megfelelője 6 millió Forint. De még a Sopra monitor is 3 millió felett van jelenleg.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

KisMarci írta:
2023.01.07., szomb. 10:41


Nincs 10 hónapja, hogy megduplázódott az ára.

De itt a másik duplázó:
viewtopic.php?f=64&t=185194
Azt írja ő az első tulaja. :smile29:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

kargidje írta:
2023.01.07., szomb. 10:32
Lehet itt is lesznek még érdekességek:
viewtopic.php?f=33&t=185157

1-2-3 éve volt itt eladó egymást követő sorszámú ~700-800e körül. Előre megyünk, nem hátra 500e-reeee, igaz-e?
Valamiből meg kell élni.
Lehet, meg az is, hogy ez nem az a pár. gondolkodik.gif
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 436

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

kargidje írta:
2023.01.07., szomb. 10:32
Lehet itt is lesznek még érdekességek:
viewtopic.php?f=33&t=185157

1-2-3 éve volt itt eladó egymást követő sorszámú ~700-800e körül. Előre megyünk, nem hátra 500e-reeee, igaz-e?
Valamiből meg kell élni.
Nincs 10 hónapja, hogy megduplázódott az ára.

De itt a másik duplázó:
viewtopic.php?f=64&t=185194
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Lehet itt is lesznek még érdekességek:
viewtopic.php?f=33&t=185157

1-2-3 éve volt itt eladó egymást követő sorszámú ~700-800e körül. Előre megyünk, nem hátra 500e-reeee, igaz-e?
Valamiből meg kell élni.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 333
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Gulka. írta:
2022.12.23., pén. 19:50
Az igen! :o

viewtopic.php?f=32&t=184603
Van még egy versenyző. Kicsit olcsóbban. :)
https://www.jofogas.hu/pest/Hegel_H90_a ... 604823.htm
Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Avatar
Gulka.
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2019.04.27., szomb. 17:51
Értékelés: 333
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Gulka. »

Lindemann Limetree Network + Heed Audio Elixir + Heed Audio Bee.

Avatar
Sinesol
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2016.06.04., szomb. 23:50
Értékelés: 2

Re: Massdrop x Sennheiser HD58X Jubilee fejhallgató

Hozzászólás Szerző: Sinesol »

Érdekes árazás egy használt, gari nélküli fejesért, tekintve, hogy egy új garis 90k körüli áron szerezhető be és naprol napra olcsóbb, ahogy esik a dollár. Na dehát mindenki annyiert árulja, amennyiert akarja.

Avatar
waimea
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2016.07.25., hétf. 20:13
Értékelés: 29

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: waimea »

Én értettem félre. Bocsánat!

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

waimea írta:
2022.12.08., csüt. 12:12
Aszpirin írta:
2022.12.08., csüt. 06:43

... privát üzentről azonban alapból megy az értesítés.


Feltéve, ha be van állítva a felhasználó részéről az e-mail értesítés, hogy üzenetet kapott.
Nem e-mail értesítésről írtam, hanem ami a lap tetején jön az "értesítések" alatt.
Annak tudtommal az alap (default) beállítása "be", ezért írtam, hogy megy "alapból".
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
waimea
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2016.07.25., hétf. 20:13
Értékelés: 29

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: waimea »

Aszpirin írta:
2022.12.08., csüt. 06:43

... privát üzentről azonban alapból megy az értesítés.


Feltéve, ha be van állítva a felhasználó részéről az e-mail értesítés, hogy üzenetet kapott.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

RedMage írta:
2022.12.08., csüt. 06:23
Meg jó, hogy nem kaptam bant. :) :) Pedig csak arra szerettem volna felhívni az elado figyelmet, hogy elütötte az árát és egy millió négyszáz ötvenezer forint sok egy ilyen laptopert, bármennyire jó is. :)
Ha ezt privátban teszed, még hamarabb észre is veszi. (sokan ugyanis nem iratkoznak fel a saját hirdetésükre, így nem is kapnak értesítést, amikor ír valaki a hirdetési topikjukba.. privát üzentről azonban alapból megy az értesítés)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”