Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Szerintem valami túlságosan drága

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

szakirobi írta:
2022.03.08., kedd 08:02
[url]https://usato.audiograffiti.com/annunci ... 38398/[url]
Van azért olcsóbban is.
Uh, már annyira vártam :D
A legolcsobb fellelhető netes ár :D
Az is 285e HUF, tehát eddig túl olcsó volt
De ez itthon van. Olaszból még ide kell varázsolni.

Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

Patent írta:
2022.03.08., kedd 06:44
Szia,

ez komoly? 260 000 Ft-ról felugrott 430 000 Ft - 470 000 Ft-ig? Merthogy a dollár és font számok forintra váltva ezt mutatják..
Nem lehet hogy elírtál valamit? gondolkodik.gif
Balage84 írta:
2022.03.07., hétf. 19:27
Korrekcióra szorul az ár, sajnálom
Külföldön 1300-1800$ körül mozog
Illetve szülőhazájában 890£
Tehát legyen 1300$ vagy 890£ vagy ennek megfelelő forint
A HUF már nem ér annyit, mint tíz éve

https://www.hifishark.com/search?q=musi ... +tri+vista
Szia!

Az Musical Fidelity M6s DAC 1500 Eur most.
Akkor ez mennyi legyen? Nem egy szint a kettő.. nekem mondták privátban, hogy 600-ért olyan műanyag hangot venni egy vicc.
Ez Referencia szint, oda lehet tenni a nagyok mellé, cost no object volt 2004-ben az MF-nél. Azóta sem készített ilyen minőséget az MF DAC-ból.
A Nu-Vista 3D van így megépítve, de az CD. De javítsatok ki, ha tévedek.
Vagy USA és UK-ben mind hülyék, hogy ennyiért adják?

Avatar
szakirobi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2008.06.17., kedd 15:49
Értékelés: 21
Tartózkodási hely: Erdőkertes

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: szakirobi »


Avatar
Patent
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 07:30
Értékelés: 126

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Patent »

Szia,

ez komoly? 260 000 Ft-ról felugrott 430 000 Ft - 470 000 Ft-ig? Merthogy a dollár és font számok forintra váltva ezt mutatják..
Nem lehet hogy elírtál valamit? gondolkodik.gif
Balage84 írta:
2022.03.07., hétf. 19:27
Korrekcióra szorul az ár, sajnálom
Külföldön 1300-1800$ körül mozog
Illetve szülőhazájában 890£
Tehát legyen 1300$ vagy 890£ vagy ennek megfelelő forint
A HUF már nem ér annyit, mint tíz éve

https://www.hifishark.com/search?q=musi ... +tri+vista

Balazs74
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2019.10.06., vas. 15:27
Értékelés: 1

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Balazs74 »

Nem szeretnék flame-be belemenni, de mi a baj a Brio árával. 1 éves 100k-val alatta kb az új árának. Szerintem teljesen korrekt elképzelés. Ha nem tegnap rendeltem volna meg az új erősítőmet egyből lecsaptam volna rá. Vagy én gondolom rosszul. Az biztos, hogy mivel hype van a rega brio körül meg is kérik az árát. Mikor vannak más márkák is hasonlóan jók, csak nem kapnak akkora figyelmet itthon néhány véleményformáló felületen. Kiváncsi lennék, ha ezek is látótérbe kerülnének milyen áron cserélnének gazdát....

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Rega Brio eladó

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

trane írta:
2022.02.28., hétf. 19:55
adjatok pihit, stb., de ezt (sem) már télleg nem bírom szó nélkül :ohnoohnoohno:
Megtörtént, mivel ezzel begyűjtötted 3. warningot.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Re: Rega Brio eladó

Hozzászólás Szerző: akvapark »

trane írta:
2022.02.28., hétf. 19:55
sajnálom, de elszállt az agyam: 235.000.- Ft ezért az erősítőért :quetionmark: :quetionmark: :quetionmark: :quetionmark: na sszem, itt valami nagyon nagy baj van bocs.gif . adjatok pihit, stb., de ezt (sem) már télleg nem bírom szó nélkül :ohnoohnoohno:
Minden annyit ér, amennyiért el lehet adni. Ezt Neked kell a legjobban tudnod. leborulok.gif
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

tonya írta:
2022.02.21., hétf. 16:16
Én 3 hete lettem boldog tulajdonosa egy ilyen DAC-nak, szerintem még ma is bőven megállja a helyét.... ;) és még egy kis tuningolási lehetőség is van benne...
1645456112871.jpg
Még sokat lehet javítani rajta természetesen, erről vannak oldalak a neten bőven.
Ma is megállja bőven, így van.
Aki már kellő időt és energiát fektetett ebbe a hobbyba rájön, hogy nem lehet "olcsón" megúszni a kHz-el és a bit-tel, csodák nincsenek, meg kell építeni az analóg részt tisztességgel, mivel analóg a hallásunk. Ha a táp zajában elveszik a nagy felbontás akkor értelmetlen az egész. De persze jól mutat a kis műanyag fél kilós DAC-ok dobozain a 384kHz/32bit és veszik őket sok 100e-ért. Hosszú tud lenni az út a tökéletesség felé :D

Avatar
Titan
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015.09.27., vas. 17:21
Értékelés: 81

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Titan »

Nagyon kemény sakkozások vannak ..

valami lekerül valahonnan ( innen) hogy eladták majd máshova felkerül ugyan azzal a képpel..

tudom véletlen és nem jött be .. és.. nem én árulom ...

csak hogy bizonyítsuk bizony fut az a bizonyos szekér..

vicc
 Zidoo UHD3000-Primare pre30- Primare A32 -KEF104.2-Martin Logan Ethos

Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

earforce írta:
2022.02.21., hétf. 13:21
Patent írta:
2022.02.21., hétf. 11:52
Ezt azért raktad ide, mert a kettőt már összehasonlítottad?
OFF

Elnézést a hirdetőtől, ez itt teljesen OFF, de le kell hogy írjam:
Barátom vett egy MF Nuvista M3-at, hogy jó lesz hajtani vele a Magneplanarjait, mert mégiscsak egy jó vas, meg nagy, meg erős, kicsit győzis külső, de mégiscsak egy felsőligás MF, na! Addig-addig rágta a fülem, hogy vigyem már el hallgassam meg otthon mert ez nem szólhat ennyire hidegen és szarul otthon nála. Hazavittem, bekötöttem, hagytam melegedni. A MF F19/F22 kombóval kellett szembenéznie. Az F széria lassan 30 éves, a NuVista pedig kb. 15-20. Oly fokon volt MINDEN szempontból rosszabb a hangja a NuVistának, hogy nem hittem el, hogy ilyen ócska hangja van egy anno top cuccnak. El is adta gyorsan (drágábban mint amennyit ér az F duóm). Szóval ennyit a NAGY fejlődésről.

ON
Az F18 - F19 nem egy szint szerintem a Nuvista M3-al. Ha megnézed a felépítését inkább egy korabeli Krell-nek kell a kihívónak lenni (pl. Krell KSA-200S). Szimmetrikus felépítés, hatalmas bordák, rengeteg tranzisztor, Cornell Dubilier kondik, ahogy annak lenni kell.. csak a költségek..

Avatar
Patent
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 07:30
Értékelés: 126

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Patent »

Ez valószínüleg tényleg nem ide való, de végigjártam az MF létrát anno kezdve az A3, A3.2, A3,5, A1008, F elő - végfok, M6, M6500, M8 elő-vég M1 Click és M6dac (a korábbi) is megvolt már, de megállapodtam a mostani NuVista 600-nál. Évek óta Spendor monitorokat hallgatok, Siltech kábelekkel.
Szóval felbontással, kábelekkel nincs gondom
Egyedül ez a TriVista kimaradt. Lehet, hogy ez baj? leborulok.gif

Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

earforce írta:
2022.02.21., hétf. 10:43
Balage84 írta:
2022.02.20., vas. 23:19
Kép
MF: előre megyünk nem hátra 😀
Mielőtt még vki azt hinné, hogy ilyen szép teniszpálya belülről a hirdetett DAC, hát nem :rolleyes:

Kép
Szerintem elkezdődött egy "VA/VE" (Value Analysis and Value Engineering - VAVE is the process of reducing costs in any product development process) folyamat az MF-nél, ami a következő terméknél már szembetűnő, de még nem olyan drasztikus:
pl. Musical Fidelity A3 .24
Musical Fidelity A3 .24
Musical Fidelity A3 .24
2032857-e761550b-musical-fidelity-a3-24-192k-upscaling-dac.jpg (143.88 KiB) Megtekintve 2738 alkalommal

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: earforce »

Patent írta:
2022.02.21., hétf. 11:52
Ezt azért raktad ide, mert a kettőt már összehasonlítottad?
OFF

Elnézést a hirdetőtől, ez itt teljesen OFF, de le kell hogy írjam:
Barátom vett egy MF Nuvista M3-at, hogy jó lesz hajtani vele a Magneplanarjait, mert mégiscsak egy jó vas, meg nagy, meg erős, kicsit győzis külső, de mégiscsak egy felsőligás MF, na! Addig-addig rágta a fülem, hogy vigyem már el hallgassam meg otthon mert ez nem szólhat ennyire hidegen és szarul otthon nála. Hazavittem, bekötöttem, hagytam melegedni. A MF F19/F22 kombóval kellett szembenéznie. Az F széria lassan 30 éves, a NuVista pedig kb. 15-20. Oly fokon volt MINDEN szempontból rosszabb a hangja a NuVistának, hogy nem hittem el, hogy ilyen ócska hangja van egy anno top cuccnak. El is adta gyorsan (drágábban mint amennyit ér az F duóm). Szóval ennyit a NAGY fejlődésről.

ON
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Balage84
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009.09.16., szer. 12:02
Értékelés: 66
Tartózkodási hely: Kisbér

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Balage84 »

Patent írta:
2022.02.21., hétf. 11:52
Ezt azért raktad ide, mert a kettőt már összehasonlítottad?
15 éve Musical Fidelityket hallgatok, jelenleg egyébként ilyen dac-ot és bizton állíthatom, hogy a "kevesebb néha több".
Balage84 írta:
2022.02.20., vas. 23:19
Kép
MF: előre megyünk nem hátra 😀
Nem hasonlítottam össze, én rögtön a Tri-Vista 21-el kezdtem, 10 éve hallgatom.
Hát millió dologtól függ, hogy egy DAC milyen minőséget produkál.

1. Táp kábel
2. Digit kábel
3. Digit forrás

Aztán pedig, a következő kérdés, hogy mivel hallgatózól, van-e olyan felbontású az erősítő/hangfal, hogy releváns képet lehessen alkotni.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: earforce »

Patent írta:
2022.02.21., hétf. 11:52
15 éve Musical Fidelityket hallgatok, jelenleg egyébként ilyen dac-ot és bizton állíthatom, hogy a "kevesebb néha több".
Igen igazad van, mert pont a DAC elfér 5x5cm-en, viszont a kiszolgálás, pl. a tápolás nagyon nem mindegy.
A hirdetett DAC ránézésre 4db tápegységet tartalmaz, az új csak 1-et...
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Patent
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2010.01.02., szomb. 07:30
Értékelés: 126

Re: Musical Fidelity Tri-Vista 21 DAC

Hozzászólás Szerző: Patent »

Ezt azért raktad ide, mert a kettőt már összehasonlítottad?
15 éve Musical Fidelityket hallgatok, jelenleg egyébként ilyen dac-ot és bizton állíthatom, hogy a "kevesebb néha több".
Balage84 írta:
2022.02.20., vas. 23:19
Kép
MF: előre megyünk nem hátra 😀

Avatar
anor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1077
Csatlakozott: 2016.03.21., hétf. 22:43
Értékelés: 105

Re: Cambridge audio cxn v2 fekete

Hozzászólás Szerző: anor »

heavymetal írta:
2022.02.16., szer. 08:14
Engem csak az zavar, hogy megvehettem volna 250 rugóért, de vidéki vagyok, mire el tudtam volna hozni addig megelőztek, mert az eladó nem várt rám. Másnap feltűnik a készülék a hirdetésben. Érdekes, hogy az eladó két ugyan olyan készüléket képes megunni. Az elsőt ráadásul ki sem csomagolta. A standard mentegetőző, magyarázkodó szöveget természetesen mindenki tudja. Szerintem a trollkodásnál nagyobb baj, hogy ilyenektől hemzseg a fórum.
Mint már mondtam hogy ez nem az a készülék! Ami meg újként van hirdetve nem fogom kicsomagolni (szerintem az már nem új) a kedvedért! Az legyen a vevő privilégiuma!
Az meg hogy mit hol és miért nem tudtál megvásárolni igazából nem is érdekel senkit!

Avatar
heavymetal
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2017.02.18., szomb. 15:06
Értékelés: 31
Tartózkodási hely: Tolna

Re: Cambridge audio cxn v2 fekete

Hozzászólás Szerző: heavymetal »

Engem csak az zavar, hogy megvehettem volna 250 rugóért, de vidéki vagyok, mire el tudtam volna hozni addig megelőztek, mert az eladó nem várt rám. Másnap feltűnik a készülék a hirdetésben. Érdekes, hogy az eladó két ugyan olyan készüléket képes megunni. Az elsőt ráadásul ki sem csomagolta. A standard mentegetőző, magyarázkodó szöveget természetesen mindenki tudja. Szerintem a trollkodásnál nagyobb baj, hogy ilyenektől hemzseg a fórum.

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: sssggg »

Ugyan nem itt hirdetik (még) de ez már a pofátlanság netovábbja !
Az a bizonyos kerítés nagyon alacsonyra sikeredett.
Nekem is volt ilyen valamikor, hát a hangja alapján talán a negyedét éri a hirdetett árnak.
https://apro.hifipiac.hu/category-table ... 5es,101486

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: Rotox »

A (szerintem) tanulságot - más, érdekelt helyett - nem próbálom meg megfogalmazni, de azt gondolom, érdemes az alábbi két linken található hirdetést összevetni egymással (ha már a lényeg nagy része korábban amúgy is ebbe a topic-ba lett áthelyezve...):

viewtopic.php?f=32&t=172462&p=2681772&h ... e#p2681772

viewtopic.php?f=32&t=170008&p=2679481&h ... e#p2679481

AndrewBoy_HuN
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2019.06.16., vas. 22:14
Értékelés: 8

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: AndrewBoy_HuN »

Gergo222 írta:
2022.02.02., szer. 19:36
Én is bukok mindenen, iszonyú sokat. Tavaly sok mindent eladtam (igaz nem itt hirdettem általában), de reális áron semmit sem sikerült eladnom! Ismétlem: semmit sem. Kb. 30-40% bukás volt a jellemző, ezt vedd szó szerint.
És amikor az új árának a feléért (illetve annál kevesebbért) adok egy újan még forgalmazott és kapható terméket, ami szinte pár hónapos, még abból is alkudnak, és nem is kicsit, undorító szerintem, nem értem hogy képzelik. Ezért utálok eladni bármit is. Ez nem erre a felületre vonatkozik, itt azért korrektebbek az emberek, de előfordult itt is.

Én soha nem alkudtam régebben, és párszor előfordult, hogy amiért nem alkudtam, azért engedett az árból vagy a postaköltséget átvállalta, mert korrekt voltam. Bár mostanában én is alkudni szoktam, de nem sokat, csak annyit hogy a postaköltséget fedezze inkább.
Ez a része pszichológia. Én mindig próbálok alkudni, rákérdezek, mint kötelező elem:) Azokra a kérdésekre, mint: mi a vége, mennyit tudsz még engedni stb. mindig azt mondom, hogy én már mondtam egy árat a hirdetéssel, most mondjál te is. Na általában ilyenkor nagyrészt az a válasz, hogy őőőő, jó akkor rendben van az ár, vagy mondanak 5-10% körül valamit. És van a pofátlan aki akkor is felhív, ha a hirdetési ár többszöröse annak amit ő gondol, ezzel nem szabad foglalkozni. Nem szabad sietni az eladással, valaki majd jön és kifizeti azt az árat amit szeretnél:)

Amúgy azt veszem észre, hogy vannak olyanok akik képesek telefonon felhívni és kioktatni, ha valamit túl drágának találnak.... azért ott már eléggé frusztráltnak kell lenni:D

samubácsi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2019.01.19., szomb. 22:12
Értékelés: 0

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: samubácsi »

Eddig azt hittem,hogy csak én járok ebben a cipőben(végy drágán,add olcsón). Egy kicsit "megnyugtat",hogy nem vagyok ezzel egyedül!

AndrewBoy_HuN
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2019.06.16., vas. 22:14
Értékelés: 8

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: AndrewBoy_HuN »

SWild írta:
2022.02.02., szer. 07:16
Lehetne, de én még nem találkoztam olyannal, aki számlát adott volna. Én pl szívesen adok adás-vételit ha eladom valamimet (mondjuk nem is vagyok nepper és jellemzően bukok mindenen :D )
Hifiben, PCben és konzolban is találkoztam olyannal aki adott számlát/adásvételit, igaz mindenfélével foglalkozott, használt, új, stb. A használt cuccokra is garanciát vállalt. Ez az irány nekem tetszik, én ezekre gondoltam mikor írtam, hogy van létjogosultáguk a piacon. Persze vannak az arrogáns b.faszok akik csak addig smúzolnak ameddig ki nem köhögted a pénzt és utána az a válasz mindenre, hogy ott volt előtted, miért nem próbáltad ki, itt még működött... na az ilyet azt döglött kutyával verném agyon.... az a része, hogy valamire rárepül és megveszi kb piaci áron majd utána sokkal drágábban árulja azzal nem tudunk mit csinálni, ez az ő kockázata, ha ő ezt látja a piacban, hogy el fogja tudni adni, hát hajrá.....

Az elmúlt időszak eladásain én nem buktam, sőt:D Igaz, ha hozzászámolom az inflációt akkor persze buktam:)

Avatar
SWild
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 301
Csatlakozott: 2021.07.06., kedd 17:19
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest, XIX.

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: SWild »

AndrewBoy_HuN írta:
2022.02.02., szer. 06:54
Hát, ha nincs számla/adásvételi és "okosban" csinálják az tényleg nem szép. Lehet a használt kereskedelmet legálisan is csinálni. Mi lenne, ha regenként max 3 hirdetés engedne a rendszer?
Lehetne, de én még nem találkoztam olyannal, aki számlát adott volna. Én pl szívesen adok adás-vételit ha eladom valamimet (mondjuk nem is vagyok nepper és jellemzően bukok mindenen :D )
Budapest, XIX. kerület
+36309834442
KÉRLEK NÉZD MEG A HIRDETÉS STÁTUSZÁT! Csak akkor zárom le, ha már elkelt a hirdetett termék.

AndrewBoy_HuN
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2019.06.16., vas. 22:14
Értékelés: 8

Re: Szerintem valami túlságosan drága

Hozzászólás Szerző: AndrewBoy_HuN »

SWild írta:
2022.01.27., csüt. 21:40
Isten ments, hogy védjem az autóneppereket, de azért nem egy kategória a hifi- és egyéb ingóságok zugneppereivel, mert az autókereskedőket legalább ellenőrzik és vannak törvények, jogszabályok, amiknek meg kell felelniük.
Én sem, és szerintem mások sem kapunk se adásvételit, se számlát ezektől az -amúgy valószínű szemmel látható hasznot termelő- nepperektől. Adócsalás much?
De tudod mit, ügyeskedjenek, még csak nem is zavar. De akkor legalább a pofátlanságból vennének vissza.
Hát, ha nincs számla/adásvételi és "okosban" csinálják az tényleg nem szép. Lehet a használt kereskedelmet legálisan is csinálni. Mi lenne, ha regenként max 3 hirdetés engedne a rendszer?

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”