Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Quadral Wotan Mk III és Jungson JA-66r árazás

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Lezárt
Online
Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Quadral Wotan Mk III és Jungson JA-66r árazás

Hozzászólás Szerző: mishow »

A hangdobozhoz nem tudok hozzászólni, de a kis Jungson erősítő táv nélkül és állapottól függően 30-35eFt körül megy, az általad hirdetett távos változat, ha jól teszi a dolgát akkor 40-45eFt lehet a kikiáltási ára.
A végső árat pedig majd eldöntöd, hogy mennyire van érdeklődés, vagy neked mennyire sürgős.

Avatar
mederme
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.10.11., pén. 10:39
Értékelés: 0

Quadral Wotan Mk III és Jungson JA-66r árazás

Hozzászólás Szerző: mederme »

Sziasztok.

Szeretnék megválni előző rendszeremtől váltás miatt. A beárazásban szeretnék segítséget kérni.
A Quadral hangfalpár fel volt újítva 2015-ben. A mélyek impregnálva, kábelek kicserélése, doboz merevítése, amihez csak lehetett ragaszkodtam az eredetihez. Ribbon magasak. Az erősítő nem sokkal később lett vásárolva újonnan. Távirányító meg van. Keveset használtam, társasházban nem igazán tudtam kihasználni.

Nem tudom mennyit is érhet ez így, ebben kérek segítséget a kedves fórumozóktól. Itt szeretném meghirdetni ha, be tudjuk lőni az árát.

A válaszokat előre is köszönöm!

Lezárt

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”