Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »

Az nem fordulhat elő,hogy valami úton-módon tényleg van neki,csak nincs képbe a tag az árát illetően?(mondjuk erre szerintem is kicsi a valószínűség)

Avatar
natilla
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2008.12.30., kedd 20:06
Értékelés: 26

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: natilla »


Nagy kár, sok embernek megdobbant a szíve szerintem(nekem is).
Gyönyörű az az erősítő.
Linn
Pierre Lurne Audiomeca
Naim CDX2
Naim Nac 202
Naim Nap 200
Optoma HD
Cambridge Audio BD
Arcam AVR
Focal Aria 926

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Szerintem kamu volt.
Szerintem is.
Ilyen néven már nem tud belépni.

Avatar
toti71
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2007.01.14., vas. 08:40
Értékelés: 9

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: toti71 »

Mivel nálunk nics aki forgalmazza +VÁM, +szállítás (olyan 25-30 kg)

zene:
cd(k): micromega stage 1; PHILIPS CD450; PHILIPS CD670
LP: Thorens TD166 mkII, Goldring Eroica LX + CA Azur 640P;
erősítő(k): Primare A10 és Pointe Sima MkII;
hangsugárzó: Chario Hiper 2000 mkII;
kábelek:IC: SATA, IXOS, Gotham GAC-3; Hf: Straigth Wire; táp: DIY Eupen 3G2.5, DIY LAPP, Hirakawa (műszermadzag)
film 2.0: Philips DVD 763SA

Avatar
tukacsin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 921
Csatlakozott: 2009.01.13., kedd 16:55
Értékelés: 29

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tukacsin »


Szerintem kamu volt.
tuti, 4800$ az új ára...
 
4800 U.S. dollars = 922 367.41 Hungarian forints

"A zene egyfajta mantra, amely megnyugtatja a lelket. Ugyanúgy szükségünk van rá, mint az ételre."
/Michael Jackson/

Avatar
toti71
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2007.01.14., vas. 08:40
Értékelés: 9

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: toti71 »

Szerintem kamu volt.

zene:
cd(k): micromega stage 1; PHILIPS CD450; PHILIPS CD670
LP: Thorens TD166 mkII, Goldring Eroica LX + CA Azur 640P;
erősítő(k): Primare A10 és Pointe Sima MkII;
hangsugárzó: Chario Hiper 2000 mkII;
kábelek:IC: SATA, IXOS, Gotham GAC-3; Hf: Straigth Wire; táp: DIY Eupen 3G2.5, DIY LAPP, Hirakawa (műszermadzag)
film 2.0: Philips DVD 763SA

Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »


Nem tudja valaki hogy skygate mennyiért és kinek adta el a luxman l-550A-t?
Nekem van egy tippem:Semennyiért,senkinek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


szerintem meg inkább fogjunk össze. ha valaki átver valakit és nem hajlandó visszavenni, akkor a megkárosított tegye közszemlére az eladó nevét és címét, és az a fórumtárs aki a közelében lakik látogassa meg és kérje el a zsetont

azt nem szeretném.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


szerintem meg inkább fogjunk össze.
ha valaki átver valakit és nem hajlandó visszavenni, akkor a megkárosított tegye közszemlére az eladó nevét és címét, és az a fórumtárs aki a közelében lakik látogassa meg és kérje el a zsetont

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: vm69 »


Hadjuk mert kezd nagyon kusza lenni ez az egész.
Hátha tiszta lesz mindenki számára az "onello-vm69" konfliktus:
 
Nem titok az Audionet SAM V2-t tőlem vette meg vm69 fórumtárs, így folyamatosan beszéltünk, hogyan alakul a Hegel eladása. Ezért eléggé képben vagyok.
 
Akkor a történet:
 
vm69 hosszas próbálgatások után vett egy Hegel H1 integrált erősítőt. (A "Vásárolni szeretnék" topikon belül tanácsokat is kért.)
 
Ezután nem sokkal kezdtem hirdetni az Audionet-et, amit korábban hallott nálam. (Többször is járt nálam, vett tőlem pár cuccot). Beszéltünk, megállapodtunk az anyagiakban és ezután meghirdette a Hegel-t.
Onello jelentkezett nála és március 21-én vasárnap vm69-nél egy szűk napot hallgatóztak onello Hegel cd lejátszójával. (Az időpont vasárnap 11-re volt megbeszélve, de onello beállított reggel 9-kor...) Onello el akarta vinni az erősítőt otthoni rendszerbe (Győrbe) letét nélkül vagy a vételár töredékének megfelelő letét ellenében. Mivel vm69 akkor találkozott vele először, nem adta, csak ha a teljes vételárat leteszi letétbe. Ennyibe maradtak, az erősítő maradt vm69-nél.
Március 28 vasárnapra beszélték meg, hogy onello elviszi a Hegelt az esetleges jövőbeni eladási árnak megfelelő letét ellenében néhány napra. Már előzetesen kedd esti határidőt beszéltek meg.
Onello nem ment március 28-án, hanem végül március 29-én vitte el a Hegel-t otthoni meghallgatásra. A megállapodás az volt, hogy kedd estig eldönti kell-e neki vagy sem, ha kedd estig szól, akkor természetesen visszajár a letét. Onello NEM kereste vm69-et se telefonon, se egyéb más módon (hogy közölje nem tetszik neki a Hegel vagy esetleg még időt kérne a döntésre) március 30. 23:48-ig - ezt tudom, mert miután beszéltünk vm69-el, zártam az Audionet topikját - meg is tudjátok nézni.
Határidő letelte utáni napon, Március 31-én hívta onello vm69-et vmikor reggel, de ő éppen a hátával volt kezelésen, ezért ki volt kapcsolva. Március 31-én vm69 kifizette nekem a megbeszélt első részletét az Audionet-nek, ami több volt mint a Hegel ára. Tehát NEM előre költötte el a pénzt, hanem a megbeszélt határidő letelte után.
 
Ezt követően még találkoztak, mert onello egy Siltech tápkábelt is elvitt az erősítővel (hogy majd az is kell neki), amit a megbeszéltek szerint visszavett tőle vm69 - mivel arra természetesen nem volt érvényes a március 30 esti határidő. SŐT! Visszafizetett neki a már "lebótolt" vételárból 10.000,- ft-ot csakhogy "rendes" legyen. Ezt nem hiszem, hogy sokan megcsinálták volna.
 
Ilyen szimpla a történet.
 
((Azt mondjuk nem értem, hogy onello miért nem kezdte el sehol hirdetni a Hegel-t, ha tényleg úgy megvan szorulva anyagilag...?))

A kábel teljes árát, vissza fizetem és még az erősítő árából is vissza fizetem neki 10.000ft-ot!
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
nebulo5
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2009.03.10., kedd 18:43
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Bp.

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nebulo5 »


Köszönöm a pozitív hozzáállásotokat! Lényegében nem egy nagy összeget fizettem a tunerért, és a szervíz elmondása szerint 8 - 9 ezresből kijönne a javítás (persze, ha sikerül beszerezni a hozzávalókat). Inkább az bánt, hogy lekezelő magatartást tanúsít. És ami az esetleges kizárás mellett szólhat még: egy másik fórumról is átvert már emberelet. Egyikükkel már kitárgyaltam az esetét, és linkeltem neki ezt a topicot. Remélem, hozzá is fog szólni.
Eddig még vakon megbíztam a fórumtársaimban, de a mostani csalódás valóban óvatosságra int.
Kellemes Napot Nektek!
Üdv: nebulo

Avatar
freeduck
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 958
Csatlakozott: 2006.03.01., szer. 10:26
Értékelés: 87

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: freeduck »


Hadjuk mert kezd nagyon kusza lenni ez az egész.
Hátha tiszta lesz mindenki számára az "onello-vm69" konfliktus:
 
Nem titok az Audionet SAM V2-t tőlem vette meg vm69 fórumtárs, így folyamatosan beszéltünk, hogyan alakul a Hegel eladása. Ezért eléggé képben vagyok.
 
Akkor a történet:
 
vm69 hosszas próbálgatások után vett egy Hegel H1 integrált erősítőt. (A "Vásárolni szeretnék" topikon belül tanácsokat is kért.)
 
Ezután nem sokkal kezdtem hirdetni az Audionet-et, amit korábban hallott nálam. (Többször is járt nálam, vett tőlem pár cuccot). Beszéltünk, megállapodtunk az anyagiakban és ezután meghirdette a Hegel-t.
Onello jelentkezett nála és március 21-én vasárnap vm69-nél egy szűk napot hallgatóztak onello Hegel cd lejátszójával. (Az időpont vasárnap 11-re volt megbeszélve, de onello beállított reggel 9-kor...) Onello el akarta vinni az erősítőt otthoni rendszerbe (Győrbe) letét nélkül vagy a vételár töredékének megfelelő letét ellenében. Mivel vm69 akkor találkozott vele először, nem adta, csak ha a teljes vételárat leteszi letétbe. Ennyibe maradtak, az erősítő maradt vm69-nél.
Március 28 vasárnapra beszélték meg, hogy onello elviszi a Hegelt az esetleges jövőbeni eladási árnak megfelelő letét ellenében néhány napra. Már előzetesen kedd esti határidőt beszéltek meg.
Onello nem ment március 28-án, hanem végül március 29-én vitte el a Hegel-t otthoni meghallgatásra. A megállapodás az volt, hogy kedd estig eldönti kell-e neki vagy sem, ha kedd estig szól, akkor természetesen visszajár a letét. Onello NEM kereste vm69-et se telefonon, se egyéb más módon (hogy közölje nem tetszik neki a Hegel vagy esetleg még időt kérne a döntésre) március 30. 23:48-ig - ezt tudom, mert miután beszéltünk vm69-el, zártam az Audionet topikját - meg is tudjátok nézni.
Határidő letelte utáni napon, Március 31-én hívta onello vm69-et vmikor reggel, de ő éppen a hátával volt kezelésen, ezért ki volt kapcsolva. Március 31-én vm69 kifizette nekem a megbeszélt első részletét az Audionet-nek, ami több volt mint a Hegel ára. Tehát NEM előre költötte el a pénzt, hanem a megbeszélt határidő letelte után.
 
Ezt követően még találkoztak, mert onello egy Siltech tápkábelt is elvitt az erősítővel (hogy majd az is kell neki), amit a megbeszéltek szerint visszavett tőle vm69 - mivel arra természetesen nem volt érvényes a március 30 esti határidő. SŐT! Visszafizetett neki a már "lebótolt" vételárból 10.000,- ft-ot csakhogy "rendes" legyen. Ezt nem hiszem, hogy sokan megcsinálták volna.
 
Ilyen szimpla a történet.
 
((Azt mondjuk nem értem, hogy onello miért nem kezdte el sehol hirdetni a Hegel-t, ha tényleg úgy megvan szorulva anyagilag...?))

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sajnos a vevőkkel is sok zűr van időnként.Az hogy valakinek nem tetszik valami,még nem jelenti,hogy a készülékkel gond van.
Tudnék mesélni.

Épp ezért szeretem ha valamit tőlem megvesznek, hogy hallgassák meg nálam akár 2-3 órán keresztül is, mert nem szeretném utána magam kellemetlenül érezni...

Sokan ragaszkodnak otthoni meghallgatáshoz,de néha borzalmas körülmények közé kerülnek a cuccaink.
Had ne meséljem,milyen állapotban jött vissza egy két cuccunk.
Összekarcolva,koszosan stb.
Volt aki csak azért vitte el letét ellenében,mert hétvégén buliztak és fel akart vágni a komolyabb cuccal.Jól meg kell szűrni azt is,hogy kinek adjuk oda a jöbőben letét ellenében is.

Az biztos, hogy legközelebb nem adom ki a készüléket otthoni meg hallgatásra,bár a közel jövőben ilyen remélem nem lesz,(mármint hogy erősítőt cserélek). Hallgassa meg nálam akár 2-3h-ig is ha kell,mint ahogy Ő is tette egy egész Vasárnap delelőt hallgatta plusz még otthoni rendszerben is 1,5napig!

Vasárnap délelött plusz 1,5 nap=?
 
Akkor hogy is van?Elviekben akkor már kedden telefonált a vevő.
 
Tehát??De most komolyan ha Te is ezt állítod mért van itt gond?
 
Akkor tiszta ügy :foto:

Ezt most honnan,vetted ki ,hol írtam hogy Kedden telefonált? Még egyszer Vasárnap délelőt az az egész de-őt hallgatta nálam és még utána 1,5 napig az otthonában! Ja és rá 1hétre hétfőn 13h-kor vitte el az erősítőt, az az 1hét múlva jött vissza,a vasárnapi hallgatás után!

Hadjuk mert kezd nagyon kusza lenni ez az egész.

Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »


A szavazás az egy dolog és nem jelent semmit sajnos!
Holnap regel 3 másik nickel és ennyi! 


Nyugi,mert úgy is észrevesszük,ha ugyan azt árulja.
Én mást nem tudok tenni.

Szerintem ez korrekt,nebulo5 pedig ahogy látom tett annak érdekében,hogy a most aktuális portékáit ne vegye meg senki :foto:

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


A szavazás az egy dolog és nem jelent semmit sajnos! :foto:
Holnap regel 3 másik nickel és ennyi!


Nyugi,mert úgy is észrevesszük,ha ugyan azt árulja.
Én mást nem tudok tenni.

Avatar
vm69
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 579
Csatlakozott: 2009.04.24., pén. 17:33
Értékelés: 112
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: vm69 »


Sajnos a vevőkkel is sok zűr van időnként.Az hogy valakinek nem tetszik valami,még nem jelenti,hogy a készülékkel gond van.
Tudnék mesélni.

Épp ezért szeretem ha valamit tőlem megvesznek, hogy hallgassák meg nálam akár 2-3 órán keresztül is, mert nem szeretném utána magam kellemetlenül érezni...

Sokan ragaszkodnak otthoni meghallgatáshoz,de néha borzalmas körülmények közé kerülnek a cuccaink.
Had ne meséljem,milyen állapotban jött vissza egy két cuccunk.
Összekarcolva,koszosan stb.
Volt aki csak azért vitte el letét ellenében,mert hétvégén buliztak és fel akart vágni a komolyabb cuccal.Jól meg kell szűrni azt is,hogy kinek adjuk oda a jöbőben letét ellenében is.

Az biztos, hogy legközelebb nem adom ki a készüléket otthoni meg hallgatásra,bár a közel jövőben ilyen remélem nem lesz,(mármint hogy erősítőt cserélek). Hallgassa meg nálam akár 2-3h-ig is ha kell,mint ahogy Ő is tette egy egész Vasárnap delelőt hallgatta plusz még otthoni rendszerben is 1,5napig!

Vasárnap délelött plusz 1,5 nap=?
 
Akkor hogy is van?Elviekben akkor már kedden telefonált a vevő.
 
Tehát??De most komolyan ha Te is ezt állítod mért van itt gond?
 
Akkor tiszta ügy :foto:

Ezt most honnan,vetted ki ,hol írtam hogy Kedden telefonált? Még egyszer Vasárnap délelőt az az egész de-őt hallgatta nálam és még utána 1,5 napig az otthonában! Ja és rá 1hétre hétfőn 13h-kor vitte el az erősítőt, az az 1hét múlva jött vissza,a vasárnapi hallgatás után!
A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd.

Daniel Nathan Leone

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Doky »


seducertt fórumtárstól vettem egy Sony tunert. Az árát átutalással fizettem ki, ő pedig postázta. A csomagot külsérelmi nyomok nélkül kaptam meg. Amikor kipróbálásként a rendszerbe építettem, kiderült, hogy nem üzemel elfogadhatóan. Artikulátlan hangjelet produkált. Ezt jeleztem neki, mire ő azt állította, nála jól üzemelt, és javítassam meg, feltételezhetően a szállításkor sérült.
Eljuttattam egy szerelőhöz, aki a napokban tudott csak foglalkozni vele. Telefonon közölte, hogy a tunernek elektronikai hibája van, alkatrész cserére szorulna, amennyiben talál hozzá megfelelőt. A meghibásodás, véleménye szerint, nem postázáskor keletkezett. A készülékbe már korábban is belepiszkáltak, ennek jól látható nyomai is vannak.
Az eladó elzárkózott a készülék visszavételétől, és azt ajánlotta, javítassam meg, mert így hibásan is megéri az általam kifizetett vételárat.
Korábban már mások is jelezték, hogy a fórumtárs által hírdetett műszaki berendezések hibásan, üzemképtelenül jutottak el hozzájuk.
 
Véleményem szerint: seducertt fórumtárs inkorrekt, megbízhatatlan egyén, akitől csak nagy körültekintéssel érdemes a továbbiakban vásárolni. (már, ha érdemes egyáltalán...)
 
is leírtam a gondomat.

Most vettem észre, hogy a csatolt szöveg az eladóval történt levelezésről, nem olvasható. Ismét megpróbálom csatolni.

Az a bajom,hogy nem ismerem ezt a fórumost.
A beírásai alapján elsősorban eladni jár ide.
 
Szavazzátok meg,hogy kizárjam e 30 napra.
Én igennel szavazok.

Az teljesen egyértelmű,hogy lomos cuccokat árul amivel csak az a baj hogy nebulo5 esete könnyen előfordulhat mással is.
 
Én is igennel szavazok. :lol!:

A szavazás az egy dolog és nem jelent semmit sajnos! :kiraly:
Holnap regel 3 másik nickel és ennyi!
De attól pl nem oldódik meg a megkárosított vevő problémája!
Lehet hogy még így is érdemes megjavítani a dolgot és használható... de itt szerintem most nem az a lényeg!
Át lett b@szva ő is!!!
Én szerencsére még nem jártam így és az én partnereim sem (volt pár eladásom és vételem már a neten keresztül), korrekt partnereket fogtam ki és én is ilyennek tartom magam...
 
De valóban a naivitást el kell lassan felejteni itt is, mint annyi más téren... :taps:
Azért nem reménytelen még a dolog! :foto: :lol!:
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Vasárnap délelött plusz 1,5 nap=?
 
Akkor hogy is van?Elviekben akkor már kedden telefonált a vevő.
 
Tehát??De most komolyan ha Te is ezt állítod mért van itt gond?
 
Akkor tiszta ügy

Én ezért írtam,hogy mi ebben szerintem nem igazán tudunk állst foglalni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


 
Én is igennel szavazok.

Ennyi elég is.
30 napig nem tud bejelentkezni és a leveleit sem tudja elolvasni ezzel a a névvel.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sajnos a vevőkkel is sok zűr van időnként.Az hogy valakinek nem tetszik valami,még nem jelenti,hogy a készülékkel gond van.
Tudnék mesélni.

Épp ezért szeretem ha valamit tőlem megvesznek, hogy hallgassák meg nálam akár 2-3 órán keresztül is, mert nem szeretném utána magam kellemetlenül érezni...

Sokan ragaszkodnak otthoni meghallgatáshoz,de néha borzalmas körülmények közé kerülnek a cuccaink.
Had ne meséljem,milyen állapotban jött vissza egy két cuccunk.
Összekarcolva,koszosan stb.
Volt aki csak azért vitte el letét ellenében,mert hétvégén buliztak és fel akart vágni a komolyabb cuccal.Jól meg kell szűrni azt is,hogy kinek adjuk oda a jöbőben letét ellenében is.

Az biztos, hogy legközelebb nem adom ki a készüléket otthoni meg hallgatásra,bár a közel jövőben ilyen remélem nem lesz,(mármint hogy erősítőt cserélek). Hallgassa meg nálam akár 2-3h-ig is ha kell,mint ahogy Ő is tette egy egész Vasárnap delelőt hallgatta plusz még otthoni rendszerben is 1,5napig!

Vasárnap délelött plusz 1,5 nap=?
 
Akkor hogy is van?Elviekben akkor már kedden telefonált a vevő.
 
Tehát??De most komolyan ha Te is ezt állítod mért van itt gond?
 
Akkor tiszta ügy :foto:

Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »


seducertt fórumtárstól vettem egy Sony tunert. Az árát átutalással fizettem ki, ő pedig postázta. A csomagot külsérelmi nyomok nélkül kaptam meg. Amikor kipróbálásként a rendszerbe építettem, kiderült, hogy nem üzemel elfogadhatóan. Artikulátlan hangjelet produkált. Ezt jeleztem neki, mire ő azt állította, nála jól üzemelt, és javítassam meg, feltételezhetően a szállításkor sérült.
Eljuttattam egy szerelőhöz, aki a napokban tudott csak foglalkozni vele. Telefonon közölte, hogy a tunernek elektronikai hibája van, alkatrész cserére szorulna, amennyiben talál hozzá megfelelőt. A meghibásodás, véleménye szerint, nem postázáskor keletkezett. A készülékbe már korábban is belepiszkáltak, ennek jól látható nyomai is vannak.
Az eladó elzárkózott a készülék visszavételétől, és azt ajánlotta, javítassam meg, mert így hibásan is megéri az általam kifizetett vételárat.
Korábban már mások is jelezték, hogy a fórumtárs által hírdetett műszaki berendezések hibásan, üzemképtelenül jutottak el hozzájuk.
 
Véleményem szerint: seducertt fórumtárs inkorrekt, megbízhatatlan egyén, akitől csak nagy körültekintéssel érdemes a továbbiakban vásárolni. (már, ha érdemes egyáltalán...)
 
is leírtam a gondomat.

Most vettem észre, hogy a csatolt szöveg az eladóval történt levelezésről, nem olvasható. Ismét megpróbálom csatolni.

Az a bajom,hogy nem ismerem ezt a fórumost.
A beírásai alapján elsősorban eladni jár ide.
 
Szavazzátok meg,hogy kizárjam e 30 napra.
Én igennel szavazok.

Az teljesen egyértelmű,hogy lomos cuccokat árul amivel csak az a baj hogy nebulo5 esete könnyen előfordulhat mással is.
 
Én is igennel szavazok.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


seducertt fórumtárstól vettem egy Sony tunert. Az árát átutalással fizettem ki, ő pedig postázta. A csomagot külsérelmi nyomok nélkül kaptam meg. Amikor kipróbálásként a rendszerbe építettem, kiderült, hogy nem üzemel elfogadhatóan. Artikulátlan hangjelet produkált. Ezt jeleztem neki, mire ő azt állította, nála jól üzemelt, és javítassam meg, feltételezhetően a szállításkor sérült.
Eljuttattam egy szerelőhöz, aki a napokban tudott csak foglalkozni vele. Telefonon közölte, hogy a tunernek elektronikai hibája van, alkatrész cserére szorulna, amennyiben talál hozzá megfelelőt. A meghibásodás, véleménye szerint, nem postázáskor keletkezett. A készülékbe már korábban is belepiszkáltak, ennek jól látható nyomai is vannak.
Az eladó elzárkózott a készülék visszavételétől, és azt ajánlotta, javítassam meg, mert így hibásan is megéri az általam kifizetett vételárat.
Korábban már mások is jelezték, hogy a fórumtárs által hírdetett műszaki berendezések hibásan, üzemképtelenül jutottak el hozzájuk.
 
Véleményem szerint: seducertt fórumtárs inkorrekt, megbízhatatlan egyén, akitől csak nagy körültekintéssel érdemes a továbbiakban vásárolni. (már, ha érdemes egyáltalán...)
 
is leírtam a gondomat.

Most vettem észre, hogy a csatolt szöveg az eladóval történt levelezésről, nem olvasható. Ismét megpróbálom csatolni.

Az a bajom,hogy nem ismerem ezt a fórumost.
A beírásai alapján elsősorban eladni jár ide.
 
Szavazzátok meg,hogy kizárjam e 30 napra.
Én igennel szavazok.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Itt nebulo5 problémája senkit nem érdekel?
Az a következő,miután ezt kitárgyaltuk.
Szerintem ezt le is zárhatjuk.
Jöhet az új téma.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Az biztos, hogy legközelebb nem adom ki a készüléket otthoni meg hallgatásra,bár a közel jövőben ilyen remélem nem lesz,(mármint hogy erősítőt cserélek). Hallgassa meg nálam akár 2-3h-ig is ha kell,mint ahogy Ő is tette egy egész Vasárnap delelőt hallgatta plusz még otthoni rendszerben is 1,5napig!

Megértelek téged is.
Nehéz egy fórumról megítélni,hogy kinek volt igaza.Nem is célom,hogy ebben állást foglaljak.
Az otthoni meghallgatást én se nagyon fogom eröltetni a jövőben.

Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »

Itt nebulo5 problémája senkit nem érdekel?

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”