Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
bp80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009.03.31., kedd 18:18
Értékelés: 34

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: bp80 »

Szkeptikus szerintem is korrekt.Nemrég vettem tőle egy kábelt,ami(nagyon fontos:az ÉN rendszeremben)nem bizonyult jobbnak a jelenlegi kábelemnél.Jeleztem neki és szó nélkül visszavette tőlem. Ez egy korrekt hozzáállás.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem is teljesen jogos...Ez gusztustalan üzletelés így ebben a formában.
 
Egyébként Szkeptikussal nekem is volt üzletem, csak pozitívan tudok nyilatkozni, volt egy hibás dugó és szó nélkül küldött helyette másikat.

Avatar
orionr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2008.08.06., szer. 22:30
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: orionr »


Ennyire azért nem kell mellreszívni, mindannyian tudjuk, hogy ez csak játék. majd lesz másik. Persze vannak boszantó dolgok, de hol nincsenek. Ilyen világ van. 'péz az úr'
Nézd nem az a legnagyobb gond a szituban, hogy megegyezünk aztán másnak adja, még úgy sem,. hogy közben végignézi ahogy árulom a hangfalam, hogy ki tudjam fizetni. (gondolom egy ilyen szituban Te is kifejezetten örülnél, hogy kereshetsz magadnak egy ugyanolyan hangfalat, amit csak ezért adtál el.
 
Hanem az, hogy nem képes felhívni és szólni, sőt még a privátomra sem reagál. Aztán meg olyan dolgokat vág a fejemhez, amik inkorrektek.

Szerintem, teljesen jogos a felháborodásod.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ennyire azért nem kell mellreszívni, mindannyian tudjuk, hogy ez csak játék. majd lesz másik. Persze vannak boszantó dolgok, de hol nincsenek. Ilyen világ van. 'péz az úr'
Nézd nem az a legnagyobb gond a szituban, hogy megegyezünk aztán másnak adja, még úgy sem,. hogy közben végignézi ahogy árulom a hangfalam, hogy ki tudjam fizetni. (gondolom egy ilyen szituban Te is kifejezetten örülnél, hogy kereshetsz magadnak egy ugyanolyan hangfalat, amit csak ezért adtál el.
 
Hanem az, hogy nem képes felhívni és szólni, sőt még a privátomra sem reagál. Aztán meg olyan dolgokat vág a fejemhez, amik inkorrektek.

Avatar
orionr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2008.08.06., szer. 22:30
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: orionr »


Ennyire azért nem kell mellreszívni, mindannyian tudjuk, hogy ez csak játék. majd lesz másik. Persze vannak boszantó dolgok, de hol nincsenek. Ilyen világ van. 'péz az úr'
Azért, ez bosszantó. nem kicsit...
Volt már nálam is olyan, hogy valamit odaígértem x árért, majd közben kaptam egy jobb ajánlatot és mégis az első emberkének adtam el, kevesebbért. Nekem az ígért szó többet ér pár ezresnél.
Viszont volt olyan is, hogy egy leendő vevőm 3 hónapig hitegetett, hogy biztos megveszi az árum és a végén kijelentette, hogy mégsem kell....
Ezért érdemes előleget, vagy foglalót kérni, ha ilyen eltevő/majdmegveszemvalamikor eset áll fent.

Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tothn »

Ennyire azért nem kell mellreszívni, mindannyian tudjuk, hogy ez csak játék. majd lesz másik. Persze vannak boszantó dolgok, de hol nincsenek. Ilyen világ van. 'péz az úr'
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aki Merida fórumtárssal szeretne üzletelni annak legyen "B" terve akkor is amikor azt hiszi, hogy már nem érheti meglepetés...  
 
 


Na mi történt?

Még nem érte el a lelkiállapotom és a vérnyomásom azt a szintet, ahol már kultúremberként leírhatnám a részleteket...

 
Sorry az E/2-ért.
 
Egy másik topikból másoltam ki ahol direktben Merida "megállapodok eladásról , aztán értesítés nélkül másnak adom el és még nekem áll feljebb" fórumtársnak írtam. Nem írnám át E/3-ba...
 
-----------------------------------------------------------------------
 
Na jó, akkor lássuk mi is történt.
 
17-én megállapodunk, hogy megveszem a hangfaladat és hogy 5 nappal később megyek is érte. Megállapodunk az árban. Te javasolsz egy árat és leírom a véleményem, hogy az szerintem túlzó, erre TE javasolsz egy újabb árat, amit én elfogadok. Nem alkudok belőle újra hanem úgy ahogy van elfogadom. Az egyeztetések során egyszer sem jelzed, hogy problémád van az ÁLTALAD AJÁNLOTT ÁRRAL. (ennyit a brutál alkuról...) (Természetesen ezen állításomat privát üzenettel bizonyítani is tudom...) Ha engedélyezed, szívesen berakom ide...
 
Mivel megállapodtunk időközben meghírdetem az EPOS 12.2 hangfalaimat, amit CSAK AZÉRT adok el mert megegyeztünk az Enigmában és Te nekem ígérted.
 
Sajnos a megbeszélt időpontban közbejön nekem valami, ami miatt nem tudok elmenni a megbeszélt időpontban. Én hívlak jelzem, hogy nem tudok elmenni és ELNÉZÉST KÉREK ÉRTE a telefonbeszélgetés során, illetve még kétszer privát üzenetben is. ekkor te azt mondod, hogy semmi gond. Nem jelzed, hogy kényelmetlenséget okozott az időpont lemondás, nem mondasz semmi negatívat, csak azt, hogy semmi gond...
 
Én javaslok 3 újabb időpontot. Következő vasárnap és az utána lévő csütörtök és péntek + megemlítem, hogy ezen időpontok már biztosak részemről. (itt mégegyszer elnézést kérek Tőled az időpont visszamondásért.)
 
Ezen beszélgetés során - mivel tudom, hogy az S100-at is el akarod adni - megemlítem, hogy tudnék segíteni Neked eladni az S100-as erősítőd, mert tudok egy komoly vevőt rá. Önzetlenül segíteni akartam. Én hülye...
 
fejel.gif
 
Felajánlom, hogy szólok neki. Ekkor Te azt mondod, hogy lehet hogy az S100 már nem is eladó de egy szót sem szólsz arról, hogy problémás a korábban már elfogadott enigma vételár és azt sem közlöd, hogy bármi más gond lenne.
 
Abban maradunk, hogy mivel a következő vasárnap neked nem jó ezért aznapig majd keresel telefonon, hogy az utána következő csütörtökön vagy pénteken tudok-e menni a hangfalért.
 
közben eladom az Epos M12.2-met KIZÁRÓLAG azért, mert így tudom kifizetni a Heed Enigmát.
 
Mivel ígéreted ellenére nem hívsz sem vasárnap, sem hétfőn ezért küldök egy privátot, amiben érdeklődök, hogy akkor mikor mehetek, amire nem válaszolsz...
 
Mivel később sem jössz válasz felhívlak. Tehát én hívlak Téged.
 
Felveszed és közlöd, hogy változás van, meggondoltad magad és mégsem eladó a hangfal. Itt elfért volna egy elnézést vagy sajnálom...
 
Eddig azt hittem, hogy azért léptél vissza (mert ugye arra sem vetted a fáradtságot, hogy megindokold a dolgot) mert megtartod. De mostmár látom, hogy másnak adtad el... Anélkül, hogy ezután fontosnak tartottad volna, hogy jelezd nekem a dolgot.
 
Szomorúnak tartom a történetet... Az lett volna a minimum, hogy felhívsz és elnézést kérsz, hogy felrúgod a megállapodásunkat. Nem háromszor ahányszor én kértem elnézést Tőled azért mert nem tudtam menni a megbeszélt időpontban, hanem csak EGYSZER.
 
Te ehelyett ígéreted ellenére nem hívtál, még a privát üzenetemre sem voltál képes válaszolni.
 
És mindezek után van pofád leírni, hogy elbasztam...
 
Én máshogy üzletelek. Ma kért meg egy fórumtárs, hogy rakjam el neki kb. két hónapra a C100-amat mert majd megvenné. Gondolkodás nélkül igent mondtam és jelztem neki, hogy a C100 az övé lesz, ha majdan jön és viszi. Én így üzletelek...
 
Vagy nemrég amikor egy meghallgatásra jelentkezett valaki a Marantz cd lejátszómra és 50-et kínált érte, akkor én azt mondtam neki, hogy jöjjön és hallgassa meg. Nem ígértem semmi véglegeset. És mégis amikor pár órával később bejött egy ajánlat 55-re, akkor nem azt csináltam, hogy odaadtam 55-ért, hanem szóltam az 50-et ajánlónak, hogy mivel ő volt korábban még mindig az övé lehet, de az ár már 55.
 
Pedig nem ígértem oda neki fixen mint Te...
 
 
Ha valaki Merida fórumtárstól akar valamit megvenni akkor siessen. Mindegy, hogy mit ígér, az győz aki gyorsabban szalad és többet ajánl, értesítés nincs. Akkor sem ha már megegyezett másokkal..

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy nagy Up Szkeptikusnak hibátlanúl megérkeztek a dugok ma.Köszönöm a gyors ügyintézést az árú tökéletes.
 
És egy ajánlat maliviper forumtársra is.Ma megjött a Combination is rendben van vele minden.Ő is nagyon gyors és megbizható eladó itt.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Én Viri fórumtárssal kötöttem korrekt boltot, és neki!
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aki Merida fórumtárssal szeretne üzletelni annak legyen "B" terve akkor is amikor azt hiszi, hogy már nem érheti meglepetés...  
 
 


Na mi történt?

Még nem érte el a lelkiállapotom és a vérnyomásom azt a szintet, ahol már kultúremberként leírhatnám a részleteket...

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aki Merida fórumtárssal szeretne üzletelni annak legyen "B" terve akkor is amikor azt hiszi, hogy már nem érheti meglepetés...  
 
 


Na mi történt?

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Aki Merida fórumtárssal szeretne üzletelni annak legyen "B" terve akkor is amikor azt hiszi, hogy már nem érheti meglepetés...
 
 
 


Avatar
tothn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 805
Csatlakozott: 2006.07.04., kedd 07:40
Értékelés: 253

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tothn »

Én is több forumostól vásároltam már itt, és bízton állítom, az hogy avx forumlakó valaki nekem már egyfajta 100%os bizalmi garanciát jelent a saját tapasztalataim alapján.
PC (I7-4765T, 8GB,SSD, Server 2012., J.River 20), Audiobyte Hydra+ZPM,
Antelope Audio Zodiac Gold, Végfok: Audio Research VT 100 mk III. -Kábelek: ALAC, Valhalla Aura V2/2 AES/EBU., Hangfal: Sonus Faber Cremona M, Fülhallgató: Sennheiser HD 600 , Állvány: SolidTEchRackofSilent

Avatar
kovibali
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 720
Csatlakozott: 2005.03.29., kedd 20:51
Értékelés: 13

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kovibali »


Sziasztok! 
Lenne egy keresztkérdésem, a google-ban ráakadtam erre a listára, de nem tudom kinek a hírdetése, tudnátok segíteni?
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?act=A ... 598#table3
 
Nekem egy Wharfedale 1040-es hangszóró kellene. Köszi a helpet előre is!

Wireman-é!
 
Itt megtalálod:
http://www.avx.hu/forum/index.php?showtopic=19228
 
Üdv

UPSakku.hu
 
 

Avatar
metrichye
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.11.21., vas. 12:54
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: metrichye »


Sziasztok!
 
Lenne egy keresztkérdésem, a google-ban ráakadtam erre a listára, de nem tudom kinek a hírdetése, tudnátok segíteni?
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?act=A ... 598#table3
 
Nekem egy Wharfedale 1040-es hangszóró kellene. Köszi a helpet előre is!

Avatar
Eqx
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2008.11.21., pén. 22:48
Értékelés: 5

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Eqx »


Kate02
nandi28
kukori
gnagy
Newman
yvonne
boba6
orionr
Pali923
Racepower
AAHG
Sonido Radius
Tigris
Thecult72
Hegez
JaSSer
Digitaru
Ohdiro
bta
Excalibur
vtb
mgy
boy25
Atc Bp
fülelek
szabo pitty
ultegra
Wireman
folkmusic
Donyec ,
Digitaru Ohdio
 
turizoli
atc
fapaci
kovibali
opel123
atus
zsola817

 


Rediscover music

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »


Én az alábbi "kollégák"-tól már vásároltam ezt-azt, egy nagy mindannyiuknak :Wireman , folkmusic , Donyec , nandi28 , Digitaru Ohdio , excalibur38 , Sonido Radius

Kate02
nandi28
kukori
gnagy
Newman
yvonne
boba6
orionr
Pali923
Racepower
AAHG
Sonido Radius
Tigris
Thecult72
Hegez
JaSSer
Digitaru
Ohdiro
bta
Excalibur
vtb
mgy
boy25
Atc Bp
fülelek
szabo pitty
ultegra
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
Taky
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2008.10.28., kedd 15:41
Értékelés: 16

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Taky »


Én az alábbi "kollégák"-tól már vásároltam ezt-azt, egy nagy mindannyiuknak :
Wireman , folkmusic , Donyec , nandi28 , Digitaru Ohdio , excalibur38 , Sonido Radius
film: Panasonic TX-29PM1P - Monitor scart - Pioneer DV-585A - ETI eXpress 75Ohm digital - Denon AVR-1306 - Qed42 SpeakerC - Epos
zene: Marantz CD63 mkII KI - ValhallA CuAg I. PowerC / Coincident CST IC - Creek 4330 mk2 SE - ValhallA CuII+ PowerC / Coincident CST 1 SpeakerC - Epos M16
állvány: Ateca Monaco számítógép: Acer TravelMate 2304LC - fotó: Fujifilm FinePix J10 - teló: Xiaomi Redmi 3S

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: lehoako »


Szeretnék tanácsot kérni, hogy ki a jó kuncsaft??

Juj, ezt elfelejtettem, de akkor most betopikolom:
 
Fülelek jó kuncsaft!

Avatar
orionr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2008.08.06., szer. 22:30
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: orionr »


Szeretnék tanácsot kérni, hogy ki a jó kuncsaft??

Aki megígéri az eladónak, hogy megveszi a portékáját és be is tartja.

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: fülelek »


Szeretnék tanácsot kérni, hogy ki a jó kuncsaft??


Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egy a lényeg, sok jó ember, kis helyen is sok jó ember!

Avatar
Dr.Doki
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 16:01
Értékelés: 0

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Dr.Doki »


Én Newman kollegától vásároltam hangfal kábelt úgy, hogy előre utaltam a pénzt. A kábelek gond nélkül megérkeztek futárral pár nap alatt. Korrekt!!!
 

POLK AUDIO MONITOR 50, 30 CS1, JAMO SUB 650, ONKYO TX-SR504E, LG DVX382H, PS3

Avatar
orionr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1094
Csatlakozott: 2008.08.06., szer. 22:30
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: orionr »


őket nyugodt szívvel ajánlok.
Tőled is vettem már nem is egyszer.

Igen Bélának is egy nagy -ot
 
Egyébként, valóban ebben a formában nehéz utánaolvasni, hogy ki milyen eladó, de én úgy gondoltam, hogy mindig kérdezzünk xy-ról és akinek már volt üzleti kapcsolata vele, az majd itt minősíti.
Az is igaz, hogy a VIP tagokban én is megbízok, de az eladók között nem mindenki VIP.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Örülök, hogy nem okoztam senkinek csalódást az adásvételeim során (legalábbis nem tudok az ellenkezőjéről...)
Sok fórumtagot is van szerencsém személyesen ismerni, akikre a nemcsak a vásárlások, de az egyéb, hifis jellegű kérdések esetén is lehet számítani. Azt hiszem, ez a legfontosabb és ezúton is köszönöm nekik.
 
Listát nem is írnék, mert hál' istennek nagyon sokan vannak, így valaki meg tuti kimaradna, aki nem jutott hirtelen eszembe. Akinek kell, úgyis tudja.
 
Persze ha előttem lenne egy lista , ahol lehet pontozni a tagokat, akkor nem lennék rest kitölteni!

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”